header

تعمیر الپتیکال در محل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر الپتیکال در محل

شرایط سرویس تعمیر الپتیکال در محل

• همیار می بایست ابتدا الپتیکال مورد نظر را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام و لوازم یدکی خریداری شده به مشتری میباشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد. پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر الپتیکال در محل

تعمیر الپیتیکال در محل

با تغییر در سبک زندگی افراد و تاکید بیشتر متخصصین به ورزش، استفاده از تجهیزات ورزشی در باشگاه ها و حتی منازل بیشتر شده است. در کنار تغذیه صحیح استفاده از لوازم ورزشی مانند الپتیکال می تواند تاثیرات شگرفی بر وضعیت سلامت جسمانی و البته ظاهر افراد بر جای بگذارد. الپیتیکال یا اسکی فضایی امکان انجام حرکات ورزشی مانند راه رفتن و دوچرخه سواری را به کاربر می دهد. الپتیکال یک تمرین عالی برای قلب محسوب می شود، زیرا تعداد زیادی از عضلات در این ورزش باهم درگیر می شوند. استفاده روز افزون از الپتیکال در محیط باشگاهی و حتی منازل سبب شده است که تعمیرات الپتیکال در محل نیز خواستار بیشتری پیدا کند. زیرا به هر حال این وسایل طی مرور زمان دچار ایراداتی می شوند که ممکن است کارایی سابق را نداشته باشند. در ادامه توضیحاتی درباره آموزش تعمیر الپتیکال و همچنین عوامل موثر بر هزینه تعمیرات الپتیکال خواهیم پرداخت تا با خیال راحت تری تعمیرکار الپتیکال در محل خود را انتخاب کنید.

عیب یابی و تعمیر اسکی فضایی

تعمیر الپیتیکال و تعمیر اسکی فضایی از آن دسته مواردی است که کاملا تخصصی است. افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند بهتر است اقداماتی انجام ندهند. شاید با مقداری کنکاش در اینترنت با آموزش تعمیر الپتیکال مواجه می شوید اما عیب یابی اسکی فضایی تنها و تنها باید توسط سرویسکار اسکی فضایی انجام شود. همچنین آشنایی با قطعات الپتیکال موجب می شود که در صورت بروز ایراد بتوانید قطعه معیوب را شناسایی کنید و در هنگام تماس با تعمیرکار الپتیکال اطلاعات درستی در اختیار وی قرار دهید. البته به عنوان یک کاربر می توانید، موارد نگهداری از الپتیکال را به درستی بیاموزید تا نیاز کمتری به تعمیرات پیدا کنید.

تعمیر فلایول الپتیکال

این قطعا در جلوی الپتیکال قرار گرفته است و موجب می شود که اسکی فضایی تمرین مورد نظر شما را اجرا کند. با فشار آوردن بر روی پدال این قطعه با ایجاد مقاومت و ارسال پیام به برد دستگاه تعداد حرکات و میزان کالری سوزانده شده و سرعت حرکات را تعیین می کند. مهمترین قطعه در الپتیکال، فلایول است که تعیین کننده طول عمر دستگاه است. تعمیر فلایول الپتیکال بسیار هزینه بر است.

علت روشن نشدن مانیتور الپتیکال چیست؟

در کل ایرادات الپتیکال به دو دسته مکانیکی و الکترونیکی تقسیم می شوند. خرابی مانیتور الپتیکال به موارد الکترونیکی بستگی دارد.  ممکن است ایراد از سمت منبع تغذیه آن مانند باتری یا آداپتور دستگاه باشد. اگر با بررسی این موارد مشکل حل نشد ایراد از خود مانیتور و برد الپتیکال است.

علت از کار افتادن صفحه کلید الپتیکال چیست؟

اگر مانیتور روشن می شود ولی کیبورد الپتیکال کار نمی کند باید تمام موارد مربوط به مانیتور بررسی شود. معمولا ایراد در این قسمت به برد الکترونیکی دستگاه بر می گردد که ممکن است در اثر جریانات برق دچار ایراد شده باشد. همچنین برای تعمیرات کیبورد الپتیکال باید اتصالات کابل های برد به مانیتور را بررسی کنید.

علت لرزش الپیتکال  چیست؟

اگر در هنگام استفاده از الپتبکال با لرزش الپتیکال مواجه شده اید یا صدای تق تق در هنگام استفاده از الپتیکال شنیده می شود. باید قطعات مکانیکی اسکی فضایی مانند فلایول، شفت یا قامه ها بررسی شوند. معمولا در صورت شل شدن این قطعات و خراب شدن آنها دستگاه دچار این ایرادات می شود. همچنین شکستن شاسی الپتیکال نیز یکی دیگر از عواملی است که موجب لرزش و عدم کارایی در دستگاه می شود، تنها راه تعمیر اسکی فضایی تعویض قطعه معیوب است.

تعمیرات اسکی فضایی در بیشتر مواقع مربوط به قطعات مکانیکی دستگاه می شود، از این رو نحوه استفاده شما تعیین کننده سلامت دستگاه خواهد بود و با استفاده صحیح تا مدت ها به تعمیرکار الپتیکال در محل نیاز پیدا نخواهید کرد. نکات نگهداری صحیح از الپتیکال

استفاده صحیح از الپتیکال یعنی در هنگام ورزش کردن و گام برداشتن روی الپتیکال سعی کنید به صورت یکسان فشار را روی رکاب ها وارد کنید و ازحرکات نوسانی اجتناب کنید. زیراکه در این روش با فشار بیشتر بر روی یک رکاب، بالانس دستگاه از بین می رود و سایر قطعات دستگاه دچار ایراد می شوند. مورد دیگر محل قرارگیری دستگاه است. باید دستگاه را در محلی قرار دهید که کاملا تراز باشد. زیرا پستی و بلندی زیر دستگاه موجب فشار بیشتر روی قطعات الپتیکال می شود و طبعا خرابی دستگاه را در پی دارد.

مورد دیگر در نگهداری از الپتیکال مطرح می شود بررسی مداوم اجزای دستگاه است. چرخ های متحرک که روی ریل ها جابجا می شود را چک کنید. در هنگام ورزش روی الپتیکال از ایجاد فشار زیاد روی دستگیره های الپتیکال خودداری کنید و بیشتر روی پاها تمرکز کنید تا ضمن نتیجه گیری بهتر، دستگیره های متحرک نیز آسیب نبینند. تعمیرکار الپتیکال هوم سرویز

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم تعمیرات الپتیکال باید به صورت تخصصی انجام شود تا موجب بروز ایرادات بیشتر نشود. تیم هوم سرویز به کمک از بهترین گروه تعمیرات تجهیزات ورزشی مانند الپتیکال، دوچرخه ثابت، تردمیل آماده ارائه خدمات در محل هستند. دیگر نیاز به حمل و انتقالات وسایل ذکر شده نیست. بلکه تعمیرکار اسکی فضایی برای خدمات سرویس الپتیکال و تعمیرات الپتیکال در محل حضور پیدا خواهند کرد و تمام اقدامات مورد نیاز را با هزنیه مناسب انجام خواهند داد.

هزینه تعمیرات الپتیکال به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر اسکی فضایی با الپتیکال به موارد مختلفی بستگی دارد. همانطور که قیمت الپتیکال ها با هم تفاوت دارند طبعا هزینه تعمیرات اسکی فضایی نیز بنا به نوع و مدل الپتیکال با هم تفاوت دارند. مورد بعدی نوع خرابی الپتیکال است. اگر خرابی جزئی باشد به طور مثال مربوط به پدال الپتیکال یا روغنکاری اسکی فضایی باشد، قیمت تعمیر الپتیکال زیاد نمی شود. اما اگر نیاز به تعمیرات تخصصی باشد قیمت سرویس الپتیکال بالا می رود. تعویض قطعه یا تعمیر قطعه نیز مورد بعدی می باشد که بر اجرت سرویس الپتیکال تاثیر دارد. جهت اطلاع از هزینه دقیق و مشاوره با متخصصین ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. بهترین تعمیرکاران الپتیکال در منزل و باشگاه با قطعات ارجینال آماده ارائه خدمات در محل هستند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi