header

تعمیر اتو مو و سشوار

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر اتوی مو و سشوار حرفه ای در محل

شرایط سرویس تعمیر سشوار و اتوی مو

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر سشوار و اتوی مو نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس و تعمیر سشوار و اتوی مو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر سشوار و اتوی مو را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر سشوار و اتوی مو

​راهکارهای تعمیر اتوی مو و سشوار

سشوار و اتوی مو از لوازم های برقی پر مصرف و کاربردی در منازل و آرایشگاهها هستند. سشوار و اتو را می توان تقریبا در هر خانه ای پیدا کرد. این وسایل از مکانیزم تقریبا ساده ای تشکیل شده اند. مجموعه ای از قطعات درکنار هم موجب عملکرد صحیح این وسایل می شوند.

در طی مرور زمان و استفاده نا صحیح ممکن است هر کدام از قطعات این دستگاه ها دچار ایراد شوند و بر روی کارایی کلی سشوار و اتو تاثیر بگذارند. ازین رو باید به تعمیر اتوی مو و تعمیرات سشوار پرداخته شود. قبل از عیب یابی و شروع به تعمیرات سشوار و اتوی مو باید با قطعات سشوار و نحوه عملکرد هر کدام از آنها آشنا شوید.

قطعات شسوار

بدنه سشوار

 بدنه سشوار معمولا از جنس پلاستیک یا استیل میباشد. نوع جنس و مرغوبیت جنس بدنه سشوار و اتو در برندهای مختلف متفاوت است.

موتور سشوار

 موتور سشوار در واقع تعیین کننده قدرت سشوار است. معمولا موتور سشوار به دو صورت ac و dc تولید می شوند. موتورهای ac در سشوارهای آرایشگاهی و حرفه ای و موتورهای dc  در سشوارهای خانگی استفاده شده اند.

دیود سشوار

در تولید سشوار از دو نوع دیود کم آمپر و پر آمپر استفاده می شود. هر سشوار از5 دیود تشکیل شده است که معمولا 4 مورد از آنها کم آمپر یکی از آنها پر آمپر است.

المنت سشوار

المنت سشوار وظیفه ایجا گرما در مسیر باد تولید شده توسط موتور سشوار را دارد. المنت در واقع از جنس سیم های نیکلی یا آلومنیومی است که به دور مقوای نسوز پیچیده شده اند.

ترموستات سشوار

ترموستات در واقع یک کلید اتومات حرارتی در سشوار است. هر زمانی حرارت داخلی سشوار از حد مجاز خارج شود. مدار الکترونیکی توسط این کلید، برای مدتی قطع می شود. سپس بعد از خنک شدن دستگاه ، مجددا ترموستات مدار الکتریکی سشوار را وصل می کند. 

پروانه فن سشوار

پروانه سبک بر روی محور موتور موجب تولید باد فراوان می شود. تا بدین ترتیب گرمای المنت را به خارج از لوله سشوار هدایت کند. در صورت هرزگرد شدن پروانه، حرارت المنت به خارج از سشوار راه پیدا نمی کند و ترموستات دستگاه فعال می شود و سشوار خاموش خواهد شد. معیوب شدن هرکدام از قطعات فوق و یا سایر اتصالات در سشوار ممکن است به صورت یک عیب مجزا خودشان را نشان دهند. در ادامه به ایرادات شایع سشوار و راهکارهای تعمیرات سشوار در منزل میپردازیم.

علت روشن نشدن سشوار چیست؟

در موارد این چنینی که به دنبال جوابی برای این سوال هستیم که چرا سشوار روشن نمی شود؟ باید از ابتدا همه موارد را بررسی کنیم. زیرا ممکن است یک سهل انگاری دلیل روشن نشدن سشوار باشد و ما از آن غافل شده باشیم . پس برای عیب یابی از ابتدا یعنی از منبع انرژی شروع کنید. ممکن است ایراد از پریز باشد. پریز را با یک وسیله برقی دیگر چک کنید.

مورد بعدی قطعی در سیم برق یا دو شاخه سشوار است. با آومتر باید سیم کشی ورودی به دستگاه را تست کنید. در صورتی که عقربه های آومتر منحرف نشدند. یعنی ایراد از این قطعه است و باید دوشاخه سشوار و سیم همه باهم تعویض شوند. زیرا تمام سشوارها دارای دوشاخه پرسی هستند و در صورت تعویض سیم، آنها نیز بلااستفاده می شوند. اگر این موارد را بررسی کرده اید و به جایی نرسیده اید باید بگوییم که باید کمی تخصصی تر به تعمیر سشوار در منزل بپردازید.

گاهی برق به داخل دستگاه وارد می شود اما از آن جا عملاً به مدار الکتریکی سشوار نمی رسد. در این صورت برای رفع این عیب باید دوباره قسمت اتصالی و سیم جدا شده را در نقطه اصلی خود قلع کاری کنید. این ایراد ممکن است در قسمت کلید سشوار نیز اتفاق بیافتد. در صورت خراب بودن کلید سشوار، دستگاه روشن نمی شود. اگر باز هم به نتیجه نرسیده اید باید در مدار الکترونیکی دستگاه و در قسمت دیود و ترموستات به دنبال ایراد بگردید.

علت داغ شدن بدنه سشوار چیست؟

طبیعی است که سشوار به علت تولید گرما اندکی گرم شود. اما زمانی بدنه دستگاه به طرز نگران کننده ای داغ می شود. دراین صورت قاعدتا باید ترموستات همانطور که پیش تر بیان کردیم وارد عمل شود و مدار را خاموش کند. اما گاهی در اثر رطوبت و حرارت زیاد کنتاکت های ترموستات فرسوده می شوند و پایداری و مقاومت خود را از دست می دهند. در این صورت اصطلاحا می گویند که کنتاکت ها به هم جوش خورده اند. باید سشوار باز شود. کنتاکت ها را از هم باز کنید و سمباده بکشید.

البته به گفته تعمیرکار سشوار اینکار چندان طول عمری ندارد و دوباره به حالت قبل باز میگردند. از این رو پیشنهاد می شود که در این زمان ترموستات را یکسره کنید. زیرا ترموستات سشوار قابل تعویض نیست. مگر اینکه قطعه المنت ارجینال با ترموستاتی که به همراه دارد با هم تعویض شوند.

چرا سشوار باد گرم نمی زند؟

گاهی پیش می آید که موتور سشوار کار میکند اما باد گرم خارج نمی شود. خوب میدانیم که باد گرم به وسیله فن های تعبیه شده در سشوار خارج می شود. معیوب شدن فن سشوار یا به عبارت دیگر هرزگرد شدن پروانه فن عامل این ایراد است. پروانه های فن جهت پایین آوردن وزن کلی دستگاه از جنس پلاستیک سبک ساخته می شوند. طی مرور زمان این قطعه تغییر شکل میدهد وکارایی خود را ازدست میدهد. ازین رو جهت تعمیرات سشوار باید این قطعه کاملا تعویض شود.

علت صدای خشن سشوار چیست؟

هر سر و صدای اضافه قطعا دلیلی به همراه خود دارد. درگیر شدن سیم های داخل سشوار با پروانه فن می تواند علت صدای سشوار باشد. باید بدنه سشوار را باز کنید که اگر سیمی به علت ضربه جابجا شده است را در جای خود قرار دهید. باز هم ممکن است در اثر ضربه یا حرکت ناگهانی، موتور سشوار جابجا شود و فن با بدنه با هم درگیر شوند. باید سشوار را باز کنید تمام اتصالات را بررسی کنید و در صورت شل یا هرز شدن پیچ ها آن موارد را رفع کنید.

صدای شدید شسوار میتواند به علت کوتاه شدن زغال سشوار نیز باشد. زیرا این اتفاق موجب می شود که جرفه زنی موتور بیشتر شود و در اثر برخورد زغال با کلکتور صدای خشنی شنیده شود. در نهایت علت بعدی میتواند به یاتاقان وسیله مرتبط شود. پیشنهاد میکنیم تعویض یاتاقان سشوار را به تعمیرکار سشوار در تهران بسپارید.

تعمیر اتو مو در تهران

اتو مو نیز مانند سشوار در مدل‌ها و برند‌های مختلفی تولید و در بازار عرضه شده اند. به گونه ای که اگر قصد خرید اتومو داشته باشید با انواع متفاوتی از مدل ها با برندهای اتوی مو پرومکس، اتوی مو مک استایلر، اتو مو رمینگتون، اتوی مو پرنسلی ، اتو مو بابلیس و اتو مو فیلیپس و سایر برندها مواجه خواهید شد.

قطعات و اجزای اتو مو بسیار ظریف هستند و در صورت استفاده نا صحیح عمر مفید دستگاه کاهش پیدا میکند. ممکن است ایراداتی مانند روشن نشدن اتو مو و داغ نشدن اتو مو و یا حتی خاموش شدن اتو مو در حین کار پیش بیاید. در موارد این چنینی با توجه به قیمت بالای دستگاه اتومو و البته میزان اهمیت این دستگاه، تعمیر اتومو باید توسط نمایندگی مجاز تعمیرات اتو مو و توسط بهترین تعمیرکاران انجام شود.

هوم سرویز نمایندگی تعمیرات سشوار و اتوی مو در تهران میباشد. در واقع دیگر نگرانی از بابت کیفیت قطعات و مهارت تعمیرکار نخواهید داشت. زیرا تمام انوع اتو مو ها نظیر تعمیر اتو موی سرامیکی، تعمیر اتوی مو تیتانیومی، تعمیر اتوی مو کراتینه و غیره توسط متخصصین انجام می شود.


آموزش تعمیر اتو مو در منزل

چرا اتوی مو روشن نمی شود؟

جالب است بدانید که بیشتر توضیحات درباره آموزش تعمیرات اتو حول محور سیم برق یا کابل آنها است. این وسایل بنا بر نوع کارایی خود آمپر زیادی مصرف می کنند و طبیعی است که طی مرور زمان سیم برق دیگر خاصیت اولیه خود را نداشته باشد و نتواند آمپر مورد نیاز المنت اتو مو را تامین کند. تمام این وسایل مانند سشوار و اتوی مو سیم برق شان زود می سوزند یا خاصیت اولیه خود را از دست می دهند. به همین دلیل نمی توانند شدت جریان مورد نیاز این وسایل را تامین کنند. ازاین رو یا اتو مو روشن نمی شود یا به خوبی گرم نمی شود.

علت داغ نشدن اتومو چیست؟

علاوه بر دلیل بالا که می تواند موجب داغ نشدن اتوی مو شود. قطعه دیگری که باید جهت تعمیر اتو بررسی شود المنت حرارتی دستگاه است. از کار افتادن کلی المنت اتو و یا قطع شدن سنسور حرارتی المنت اتو میتواند عامل بروز این ایراد باشد.

علت کار نکردن صفحه نمایش دیجیتال اتو چیست؟

اگر دستگاه روشن میشود و داغ میشود اما صفحه نمایش روشن نمیشود. قطعا ایراد در مدار الکترونیکی اتو مو است. همانطور که پیشتر گفتیم این وسایل بسیار حساس و ظریف هستند و هرگونه ایراد ممکن است بر روی برد اتو مو و مدار الکترونیکی اتو تاثیر بگذارند. ازطرفی تعمیر برد اتو مو و یا هر نوع دستکاری در مدارالکترونیکی دستگاه باید توسط متخصص در این رشته انجام شود.

با توجه به میزان محبوبیت و حجم بالای تقاضا برای این محصولات انواع متفاوت و با سیستم های پیشرفته به بازارها راه پیدا کرده اند. به همین ترتیب تعمیرات اتو مو و تعمیرات سشوار به یک رشته تخصصی تبدیل شده است. به ترتیبی که افرادی که در این رشته مشغول به کار هستند باید دانش خود را در ارتباط با قطعات این وسایل و نوع مهندسی آن ها به روز کنند. تا بتوانند از پس تعمیرات تخصصی آنها بر بیایند.

نمایندگی تعمیرات اتو مو و سشوار هوم سرویز

هر وسیله برقی طی مرور زمان و استفاده ناصحیح ممکن است دچارایرادات جزیی یا وسیعی شود. از این رو تیم تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز آماده ارائه خدمات حرفه ای در زمینه تعمیرات لوازم شخصی از این قبیل می باشند. تمامی برندهای موجود در بازار در تعمیرگاه لوازم خانگی هوم سرویز پذیرفته می شود.

 تعمیر سشوار فیلیپس

برند فیلیپس یکی از برند های معروف در زمینه تولید لوازم برقی آرایشی میباشد. انواع سشوار ها با مصارف خانگی و حرفه ای از این برند تولید و روانه بازار شده اند. این برند از برندهای گران و با کیفیت بازار میباشد. با این حال در مواردی ممکن است نیاز به تعمیرات سشوار فیلیپس در تهران باشد. اتفاقاتی مانند روشن نشدن سشوار فیلیپس یا خاموش شدن سشوار فیلیپس حین استفاده  و غیره ازین موارد هستند. 

تعمیرات سشوار پرومکس

پرومکس یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین برند های تولید کننده سشوارهای معمولی و سشوار های تخصصی و حرفه ای می باشد. به طوری که از هر آرایشگری بپرسید یک برند سشوار حرفه ای نام ببرید نام سشوار پرومکس قطعا در صدر لیست آنها قرار خواهد گرفت. اما خوب کیفیت بالای این دستگاه نیز موجب نمی شود که هیچ گاه به تعمیر سشوار پرومکس نیاز پیدا نشود. متاسفانه در صورت ورود رطوبت و نوسانات برقی ممکن است ایراداتی در این وسیله ایجاد شود که باید توسط تعمیرکاران حرفه ای رفع شوند.

تعمیر سشوار بابلیس

برند بابیلیس نیز در زمینه تولید سشوار چرخشی و نوع ساده در بازار معروف هستند. این برند در تولید انواع جدید و پیشرفته سشوار بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. جهت تعمیر سشوار چرخشی بابلیس میتوانید از نمایندگی مجاز آنها در تهران استفاده کنید.

تعمیر سشوار رمینگتون Remington))

کار عیب یابی و تعمیرات سشوار رمینگتون در صورت بروز هر گونه ایراد در این دستگاه ها، باید به صورت دقیق و با استفاده از ابزارهای پیشرفته انجام شود. تا به این صورت در سریع ترین زمان ممکن کار تعمیر سشوار رمینگتون به بهترین نحو ممکن انجام شود.

تعمیر سشوار جانسون (Johnson)

برند جانسون طیف وسیعی از محصولات برقی و الکترونیکی را تولید کرده اند. انواع لوازم برقی آرایشی از جمله سشوارهای با کیفیت و حرفه ای از جمله وسایل شناخته شده این برند هستند. با توجه به تکنولوژی پیشرفته این وسایل اگر هر حالت غیر نرمالی را در سشوار جانسون خود مشاهده کردید، بهتر است سریعا به مراکز تخصصی تعمیرات سشوار جانسون مراجعه کنید. تا با شناخت وسیعی که به مدار های داخلی و بخش های متفاوت این سشوارها دارند به تعمیرات تخصصی سشوار بپردازند.

تعمیر سشوار مک استایلر

مک استایلر، به عنوان یک برند مخصوص تولید کننده لوازم زیبایی و آرایشی برقی مانند انواع سشوار ساده، سشوار های حرفه ای مخصوص آرایشگاه ها و سشوار های چرخشی حالت دهنده مو شتاخته می شوند. در محصولات این برند نیز مانند تمام برندهای دیگر مشکلات رایجی امکان دارد مشاهده شود. در صورت نیاز به تعمیرات سشوار مک استایلر و تعمیر سشوار چرخشی مک استایلر باید حتما یک تعمیرکار کاربلد و حرفه ای آن را باز کند و بخش های متفاوت سشوار را به دقت بررسی و عیب یابی کند.

تعمیر سشوار چرخشی پرنسلی

علارقم ظاهر زیبا و دل نشین سشوار پرنسلی متاسفانه این سشوارها ساختار حساس و بسیار ظریفی دارند. ایراداتی از قبیل از کار افتادن کلی موتور و لرزش زیاد سشوار و صدا و بوی ناخوشایند از ایراداتی هستند که موجب می شوند شما به دنیال یک مرکز جهت تعمیر سشوار پرنسلی یاشد.

تعمیرات تخصصی لوازم برقی آرایشی در سراسر تهران

جهت تعمیر سشوار در غرب تهران، شمال و شرق و جنوب تهران میتوانید از هوم سرویز کمک بخواهید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در هوم سرویز با استفاده از تجهیزات پیشرفته، هدف اصلی تعمیرات قطعات دستگاه به جای تعویض کلی آنها میباشد. تا بدین وسیله هم در هزینه تعمیرات سشوار ،اتوی مو، برس حرارتی صرفه جویی شود و هم قطعه فابریک دستگاه حفظ شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi