header

تعمیر اتو بخار

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تعمیرات انواع اتو بخار مخزن دار و پرسی تضمینی

شرایط سرویس تعمیر اتو

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر اتو بخار و اتو پرس نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر اتو بخار یا اتو پرس استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر اتو بخار یا اتو پرسی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر اتو

عیب یابی اتو و تعمیرات اتو بخار در منزل

تقریبا اهمیت وجود اتو بخار خانگی بر هیچ کسی پوشیده نیست. شاید خیلی از افراد البسه مهم خود را جهت اتوکشی به اتوشویی ها میسپارند اما خوب این برای همه لباسهایی که میپوشیم صدق نمیکند. ازین رو خرابی اتوبخار مصادف می شود با یک ظاهر آشفته و ناخوشایند. با توجه به افزایش تقاضا در استفاده از اتو، انواع متنوعی از آنها وارد بازار شده است که وابسته به نیازی که افراد دارند ممکن است به انتخاب و خرید هر کدام از آنها دست بزنند. اتوبخار خانگی، اتو مخزن دار خانگی و اتو پرس خانگی از انواع پرطرفدار اتو می باشند که برای مصارف روزمره بسیار مناسب هستند.

اتو بخارهای خانگی کوچک هستند و دارای یک مخزن آب کوچک می باشند . اما اتو بخار مخزن دار که امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است دارای یک مخزن آب متصل به خود است که تا چند روز آب اتو را برای ایجاد بخار تامین می کند. ما در این مقاله قصد داریم تا راهکارهای عیب یابی و تعمیر اتو بخار ، تعمیرات اتو بخار مخزن دار، تعمیرات اتو پرس را برایتان شرح دهیم که در موارد جزیی خودتان بتوانید دست به کار شوید. یا اینکه در هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیر اتو بخار خانگی بتوانید اطلاعات درست در اختیار تعمیرکاران بدهید.

علت برق داشتن کفی اتو چیست؟

تعمیر کفی اتو زمانیکه کف اتو برق دارد باید المنت دستگاه بررسی شود. اگر المنت اتو خراب شده باشد برق در بدنه اتو جریان پیدا میکند. باید قبل از هر موضوعی اعلام کنیم استفاده از اتو زمانی که این مشکل را دارد، بسیار خطرناک میباشد. چون المنت در اتوهای جدید به صورت پرسی است کلا باید به تعویض المنت اتو بخار پرداخته شود و قطعه قابل تعمیر نیست. همچنین ایراد در سیم پیچی اتو و اتصالی اتو نیز ممکن است عامل ایجاد این اتفاق باشد.

علت کم شدن گرمای اتو بخار چیست؟

علت ضعیف شدن گرمای اتو میتواند موارد زیادی باشد. اگر نقشه سیم کشی اتو بخار به اشتباه انجام شده باشد، گرمای اتو بسیار کاهش پیدا میکند. در صورتی که به دنبال آموزش تعمیرات اتو هستید حتما دقت کنید که اگر در پیاده سازی نقشه سیم کشی اتو بخار لامپ و المنت به صورت سری به هم وصل شوند. احتمال پایین آمدن حرارت اتو میباشد.

تعویض سیم کشی اتو به وسیله تعمیرکار اتو میتواند این مشکل را رفع کند. البته از علت های دیگر افت گرمای اتو ، عدم تنظیم بودن ترموستات است که نمی توان از آن غافل شد.

علت روشن نشدن اتو چیست؟

اگر اتو روشن نمی شود ایراد را در برق رسانی دستگاه باید جستجو کنید.گاهی اتصالی در سیم اتو و قطعی در دو شاخه موجب روشن نشدن اتو می شود. که در این مواقع باید به تعویض سیم اتو بخار و دوشاخه پرداخت . اگر با بررسی این دو مورد به نتیجه نرسیدین. ایراد بعدی را باید در سیم کشی مدار جستجو کنید. جهت تعمیرات اتو بخار خانگی در منزل باید درپوش اتو را باز کنید و اتصالات مدار الکتریکی را بررسی کنید.

چرا لامپ اتو روشن می شود اما اتو حرارتی تولید نمی کند؟

در واقع این اتفاق نشان می دهد که برق در دستگاه جریان دارد اما قطعه ای که باید حرارت تولید کند وظیفه خود را انجام نمی دهد. این قطعه حیاتی در اتو المنت نام دارد. پس اگر با بررسی سیم کشی اتو متوجه شدید که ایرادی در این قسمت نیست. به احتمال زیاد المنت اتو سوخته است. جهت تست المنت می توانید از دستگاه آومتر استفاده کنید. به علت تخصصی بودن نحوه تعویض المنت اتو بخار باید این کار را به افراد متخصص سپرد.

علت چکه کردن آب از کف اتو چیست؟

 اگر هنگام خروج بخار، قطرات آب نیز از کف اتو ریزش می کند. این به این معنی است که دمای اتو کم است. همچنین تنظیم نبودن ترموستات موجب بروز این ایراد می شود. جهت آموزش تعمیر اتو باید برایتان شرح دهیم که چگونه دمای اتو را افزایش دهید.

برای تعمیر اتو در محل ابتدا شاسی خروج بخار از اتو را به سمت پایین فشار دهید. ولوم ترموستات را در جهت عقربه های ساعت زیاد کنید. سپس شاسی را رها کنید. اگر ایراد از دمای پایین باشد باید مشکل حل شده باشد. در غیر این صورت خود ترموستات مشکل دارد و باید به تعمیر ترموستات اتو پرداخت.

علت خارج نشدن بخار از منافذ اتو بخار چیست؟

عدم خروج بخار از منافذ اتو، جزو آن دسته از ایراداتی هست که اکثر افرادی که از آب معمولی در مخزن اتو بخار استفاده میکنند اغلب با آن مواجه می شوند.

زیرا رسوبات آهکی آب این منافذ را مسدود کرده و مانع از خروج بخار می شوند. بهترین راهکار برای تعمیرات اتو مخزن دار و تعمیرات اتو پرس استفاده از جوهر نمک است. با ریختن قطرات جوهر نمک در منافذ اتو این رسوبات از بین خواهند رفت.

نمایندگی تعمیرات اتو بخار در تهران

با توجه به مصرف زیاد از اتو پدیدار شدن ایرادات در این وسیله یک چیز کاملا طبیعی است. به طوری که اکثر افرادی که از این وسیله استفاده میکنند حداقل یکبار پیش آماده که به تعمیرات اتو بخار خانگی نیاز پیدا کنند. با توجه به بالارفتن قیمت لوازم خانگی برقی امروزه قضیه تعمیرات باید اصولی تر و تخصصی تر انجام شوند. هوم سرویز نمایندگی تعمیرات اتو بخار مخزن دار و اتوپرسی،  در تهران با کادر مجرب خود آماده ارائه خدمات در خصوص انواع برندهای موجود در بازار می باشند.

از اتواع برندهایی که تعمیرات آن در هوم سرویز انجام می شود میتوان تعمیر اتو پاناسونیک، تعمیر اتو بخار براون، تعمیر اتو پرس ویداس، تعمیرات اتو تفال (tefal)، تعمیرات اتو بخار سایونا، تعمیر اتو بخار گاسونیک، تعمیر اتو بخار پارس خزر، تعمیرات اتو بخار سیلتر، تعمیرات اتو بخار فیلیپس، تعمیرات اتو بخار دلونگی و تعمیرات اتو بخار بوش را نام برد.

انواع خدمات نمایندگی تعمیرات اتو هوم سرویز شامل موارد زیر می باشد:

تعمیر صفحه کلید اتو

تعمیر ترموستات اتو

تعمیر المنت اتو

تعمیر کف اتو بخار

تعمیر مجموعه بی متال اتو

تعویض سیم اتو بخار

تعمیر کلیدهای ولومی اتو

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز

در صورتی که به تعمیرات تخصصی انواع اتو بخار و تعمیر اتو مخزن دار در غرب تهران ، شمال تهران و شرق و مرکز تهران نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات اتو می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه تعمیرات اتو بخار و هزینه تعمیرات اتو پرسی شما صرفه جویی شود و هم قطعه فابریک دستگاه حفظ شود. تمام قطعات تعویض شده دارای گارانتی می باشند و همراه با برگه ضمانت در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi