header

تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تعمیر انواع آبمیوه گیری و مخلوط کن در منزل

شرایط سرویس تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن

​راهکارهای عیب یابی و تعمیرات مخلوط کن و آبمیوه گیری در منزل

آب میوه گیری و مخلوط کن از پرکاربردترین لوازم آشپزخانه هستند. که افراد از آن ها برای مخلوط کردن انواع مایعات، خرد کردن مواد غذایی ، تهیه انواع نوشیدنی و تهیه سوپ و پوره استفاده می کنند. در واقع می توان مخلوط کن های چند کاره  یا بلندرblender)) ها را یکی از کارآمدترین ابزارها در آشپزخانه‌‌های مدرن امروزی نامید. این دستگاه ها با آماده کردن انواع آب میوه و آسیاب کردن تقریبا همه چیز به انجام امور مربوط به آشپزی سرعت می بخشند. با توجه به اهمیت چشم گیر و موثر آنها، بروز هر گونه ایراد در آنها موجب اختلال در کارهای آشپزخانه خواهد شد و باید سریعا به تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن پرداخت.

بهترین راهکار برای تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن مراجعه به نمایندگی تعمیرات مخلوط کن و کمک گیری از تکنسین های مجرب است. در این صورت اطمینان خواهید داشت تمام قطعات با دقت بررسی می شوند و قطعات تعویض شده دارای کیفیت و گارانتی هستند. در صورتی که مایل هستید خودتان دست به تعمیر مخلوط کن در منزل بزنید یا ایراد دقیق دستگاه خود را مطلع شوید با ما در ادامه با آموزش تعمیرات آبمیوه گیری و مخلوط کن همراه شوید.

چرا دستگاه مخلوط کن روشن نمی شود؟

یکی از شایع ترین ایرادات و مشکلاتی که برای اکثر لوازم برقی مانند مخلوط کن یا آبمیوه گیری ممکن است رخ بدهد، روشن نشدن آنها است. روشن نشدن مخلوط کن به یکباره بسیار ناراحت کننده است. در حالی که شاید بتوانید به راحتی آن را خودتان بررسی کنید و اقدام به عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری در منزل کنید.

 برای شروع ، ابتدا پریز را بررسی کنید تا مطمئن شوید قطعی ندارد. سپس دو شاخه و سیم برق مربوط به خود دستگاه را بررسی کنید. اگر مشکل از آنها دو باشد باید هر دو را تعویض کنید. در مرحله بعد بهتر است کلید روشن و خاموش دستگاه را چک کنید. برای این کار باید بدنه را از دستگاه جدا کنید و رسانایی کلید و سیم های عبور داده شده از آنها را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که باز مشکل حل نشد احتمالا مشکل از موتور مخلوط کن است . در این مواقع اگر مهارت کافی ندارید پیشهاد میکنیم به نمایندگی تعمیرات مخلوط کن تهران مراجعه کنید.

علت بیرون ریختن مایعات از مخلوط کن یا آبمیوه گیری چیست؟

ممکن است در هنگام کار با بلندر یا آبمیوه گیری متوجه شوید که از زیر پارچ آن مایع به بیرون ریخته شده است. برای توضیح علت نشت مایعات از مخلوط کن باید دو مورد بررسی شود. یک سلامت کف پارچ که ترک یا شکستگی نداشته باشد. در این صورت باید به تعمیر پارچ مخلوط کن رسیدگی شود. مورد دیگر اینکه در زیر پارچ محل اتصال به مخلوط کن یک پیچ شش ضلعی قرار گرفته است. که طی مرور زمان و استفاده مداوم ممکن است ساییده شده باشد. اگر با تعویض پیچ شش ضلعی مشکل حل نشد ایراد ممکن است از واشر زیر همان پیچ باشد، که شل شده و باید آن هم تعویض شود.

علت صدای زیاد مخلوط کن یا آبمیوه گیری در حین کار چیست؟

ممکن است تیغ مخلوط کن با بدنه پارچ در تداخل با هم باشند. علت این اتفاق خرد کردن مواد سخت مانند یخ است. این اقدام  ممکن است فرم پره های تیغ را تغییر بدهد و موجب شود که آنها در هنگام حرکت به بدنه درگیر شوند. برای بررسی این مورد دستگاه را از برق بکشید تیغ را در سر جای خود قرار دهید. با دست تیغه را بگردانید و ببینید کدام قسمت درگیری دارد و اقدام به رفع عیب آن قسمت کنید.

در مرحله بعدی پارچ را از روی مخلوط کن بردارید و از دستگاه تست بگیرید. اگر باز هم صدای موتور بالا بود. ایراد به یاتاقان بر میگردد. ماسورهای یاتاقان را تعویض نمایید تا دیگر هسته فلزی آرمیچر با هسته فلزی کفشک ها درگیر نشود و ایجاد صدا نکند.
علت کم شدن سرعت و قدرت مخلوط کن چیست؟

این مشکل می تواند به علت مشکلات مکانیکی یا الکتریکی مدار دستگاه اتفاق افتاده باشد. کند شدن تیغه ها یا دفرمه شدن تیغه ها، خرابی موتور، کثیف شدن کلکتورها، از بین رفتن زغال دستگاه، نیم سوز شدن آرمیچر همه و همه میتوانند علت کم شدن سرعت و قدرت آب میوه گیری یا مخلوط کن شما باشد. که برای بررسی تمام این عوامل باید از تعمیرکار آبمیوه گیری و مخلوط کن کمک گرفته شود.

علت خاموش شدن آبمیوه گیری در حین کار چیست؟

معمولا خاموشی دستگاه از سمت اورلود دستگاه که محافظ الکتریکی موتور است، اتفاق می افتد. برای تشخیص ایراد دستگاه باید قسمت اورلود دستگاه را از مدار خارج کنید. دستگاه را بدون این قطعه تست کنید. اگر بدون اورلود با آمپرسنج متوجه شدید جریان کششی با جریان نامی برابر است باید اورلود تعویض شود. در غیر این صورت ایراد از هرز گرد شدن پروانه خنک کننده و ایجاد بار اضافی موتور است که موجب خاموش شدن دستگاه می شود.

علت لرزش آبمیوه گیری چیست؟

لرزش شدید یا سر و صدای زیاد یکی از مشکلات رایج و آزاردهنده ای است که در برخی مواقع به علت ایرادات الکترونیکی و گاهی به علت نگهداری نا صحیح از وسیله اتفاق می افتد. یکی از علت های به وجود آمدن حرکت و سر و صدای زیاد در آبمیوه‌گیری تراز نبودن دستگاه است. در واقع آبمیوه گیری بر روی سطح صاف قرار داده نشده است. همچنین در صورتی که حجم تفاله و مواد در دستگاه زیاد باشد نیز ممکن است عامل این اتفاق باشد. و دلیل آخر ممکن است به موتور آبمیوه گیری برگردد که باید توسط متخصص بررسی شود.

تعمیرات مخلوط کن در تهران

در صورتی که به هر دلیلی اختلالی در مخلوط کن یا آمیوه گیری شما رخ داده است. میتوانید از نمایندگی تعمیرات مخلوط کن هوم سرویز کمک بگیرید. متخصصین ماهر و استفاده از قطعات با کیفیت و ضمانت دار بازار موجب می شود که تعمیر دستگاه شما کاملا تضمینی در تعمیرگاه تخصصی مخلوط کن هوم سرویز انجام شود. هوم سرویز تعمیرگاه مخلوط کن سیار در سطح شهر تهران است که با کمک تعمیرکاران متخصص خود ابتدا دستگاه شما را عیب یابی نموده و سپس اقدام به تعمیرات آبمیوهگیری و مخلوط کن در محل می کنند.

در هوم سرویز تمام برنهای ایرانی و خارجی عیب یابی و تعمیر خواهند شد. که در ادامه به معرفی تعدادی از این برندها خواهیم پرداخت.

تعمیر مخلوط کن پارس خزر و تعمیر آب میوه گیری پارس خزر

پارس خزر یک برند بسیار مقاوم و با کیفیت ایرانی است. موتور آبمیوه گیری پارس خزر بسیار قوی میباشد و تیغه های ضد زنگ و بسیار با کیفیتی نیز دارا هستند. با توجه به این حجم از عرضه در بازار ایران نمایندگی تعمیرات مخلوط کن پارس خزر نیز در دسترس میباشد. در صورتی که دستگاه شما در دوره گارانتی میباشد. خدمات تعمیرات مخلوط کن پارس خزر را به نمایندگی مجاز تعمیرات آبمیوه گیری پارس خزر بسپارید.

 تعمیر مخلوط کن مولینکس

مولینکس یک برند قدیمی و پر طرفدار در ایران است. مطمئننا بروز هز ایرادی در وسیله برقی صرفا به کیفیت وسیله برقی مربوط نیست. گاهی استفاده نادرست و عدم رعایت نکات، موجب بروز مشکل در مخلوط کن مولینکس می شود که به تعمیرات مخلوط کن مولینکس نیاز پیدا خواهد شد. با توجه به گسترش استفاده از این برند نمایندگی تعمیرات مخلوط کن مولینکس در تهران می تواند مشکل شما را به راحتی رفع کند.

تعمیر آب میوه گیری بوش و تعمیر مخلوط کن بوش

قطعا بوش یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی است. که از تکنولوژی بالایی در ساخت لوازم خانگی بهره برده است. ازین رو تعمیرات مخلوط کن بوش قطعا کار آسانی نخواهد بود. ازین رو در صورت نیاز به خدمات تعمیرات آبمیوه گیری بوش در تهران باید از نمایندگی تعمیرات مخلوط کن بوش کمک بگیرید که دانش و مهارت لازم در این زمینه را دارا هستند.

تعمیرات مخلوط کن تفال

مخلوط کن تفال نیز یکی دیگر از دستگاه های با کیفیت موجود در بازار می باشد، که ساخت کشور اندونزی است. تمام قطعات جانبی در مخلوط کن تفال کاملا جدا می شوند و به راحتی قابل شستشو هستند. همچنین حجم زیاد پارچ مخلوط کن تفال نیز یکی دیگر از مزایای این دستگاه است. در صورت بروز ایراد در دوره گارانتی میتوانید از خدمات پس از فروش مخلوط کن تقال در نمایندگی تعمیرات مخلوط کن تفال استفاده کنید. در غیر این صورت تعمیر آبمیوه گیری تفال و تعمیر مخلوط کن تفال توسط تعمیرکاران ماهر هوم سرویز در کمترین زمان ممکن در سراسر تهران انجام می شود.

تعمیر مخلوط کن فلر

شرکت فلر تولید کننده لوازم برقی آشپزخانه میباشد. مخلوط کن فلر یک محصول پر طرفدار از این خانواده بزرگ میباشد. از مزایای این مخلوط کن پارچ بزرگ و قدرت موتور بالا و خدمات پس از فروش قوی این محصول است. در واقع نمایندگی تعمیرات مخلوط کن فلر یکی از المان ها و مزایای خرید این محصول محسوب می شود. همچنین شرکت هوم سرویز با استفاده از کادر مجرب و آموزش دیده و البته استفاده از قطعات با کیفیت و دارای گارانتی آماده ارائه خدمات تعمیرات مخلوط کن فلر در تهران میباشد.

تعمیرات مخلوط کن براون

اگر بخواهیم از یک برند آلمانی با کیفیت صحبت کنیم. قطعا به نام براون بر خواهیم خورد. این نام آشنا که یکی از پرچم داران تولید لوازم آشپزخانه است. که البته بسیار در ایران طرفدار دارد. مخلوط کن براون نیز از جمله وسایلی محسوب می شود که تقریبا عصای دست آشپزها به حساب می آید. ازین رو شرکت هوم سرویز تعمیرات مخلوط کن براون را در اولویت های خود قرار داده است و اینکار را توسط متخصصین آموزش دیده در مراکز نمایندگی تعمیرات مخلوط کن براون انجام می دهد.

تعمیر مخلوط کن سانی

این برند پر طرفدار ایرانی با توجه به قیمت منصفانه و کیفیت خوبی که دارد در سبد خانوارهای ایرانی جایگاه خوبی پیدا کرده است. تعمیرات مخلوط کن سانی هوم سرویز در سراسر تهران توسط متخصصین و تعمیرکاران لوازم خانگی حرفه ای انجام می شود.

تعمیر مخلوط کن کنوود

برند ژاپنی کنوود که تولید کننده لوازم خانگی هستند. بیشتر در زمینه ی ساخت انواع آبمیوه گیری شهرت دارند. قدرت بالای این دستگاه قابلیت خرد کردن انواع میوه و یخ را دارد. تیم هوم سرویز با ارائه خدمات تعمیرات مخلوط کن صنعتی کنوود و تعمیرات آبمیوه گیری کنوود در سراسر تهران آماده ارائه خدمات با کیفیت و ضمانت دار می باشد.

تعمیر مخلوط کن فیلیپس

سرویس و تعمیرات مخلوط کن فیلیپس باید با قطعات اصلی و اورجینال و در کنار مهارت تعمیرکار مخلوط کن انجام شود. تا نتیجه رضایت بخش باشد. با توجه به شرایط کنونی تاکید بیشتر تعمیرکاران هوم سرویز تعمیر قطعات به جای تعویض آنها است. بدین صورت قطعات فابریک دستگاه تا حد امکان حفظ می شود.

نمایندگی تعمیرات مخلوط کن فیلیپس در تهران با ارائه قطعات با کیفیت و گارانتی دار سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند.

هزینه تعمیرات آبمیوه گیری و مخلوط کن

هزینه تعمیرات آبمیوه گیری یا هزینه تعمیرات مخلوط کن بر اساس نوع مشکلی که پیدا کرده اند و  بر اساس نیاز به تعمیر قطعه یا  تعویض قطعه متفاوت می باشد. به طور مثال هزینه تعمیر و یا تعویض تیغه، موتور، سیم پیچی مخلوط کن و تعویض کویل مخلوط کن  و غیره با هم متفاوتند. لذا متخصصان هوم سرویز پس از بررسی های لازم طی فاکتور کامل تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن را اعلام می کنند و سپس بعد از رضایت مشتری اقدام به تعمیر می کنند.

تمام هزینه ها و اجرت تعویض قطعه در هوم سرویز بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی میباشد. به هیچ وجه مبالغ بالاتری دریافت نخواهد شد.

چنانچه نیاز به تعویض قطعه ای باشد، نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری هوم سرویز با کمترین هزینه ممکن قطعه معیوب را با قطعه اصلی و اورجینال تعویض خواهد نمود. در انتها فاکتور تمام قطعات به همراه گارانتی قطعات به مشتری تحویل داده خواهد شد.

تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن در سراسر تهران با هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر آبمیوه گیری، تعمیر آب پرتقال گیری، تعمیر آسیاب برقی ، تعمیر غذاساز در شمال، شرق ، غرب و مرکز تهران میتوانید از نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز کمک بگیرید. با ثبت سفارش رایگان متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت تعمیر مخلوط کن و آبمیوهگیری با شما تماس خواهند گرفت. و در روز و ساعت تعیین شده جهت تعمیرات مخلوط کن در منزل در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi