header

تعمیر دوچرخه ثابت در محل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر دوچرخه ثابت در محل

شرایط سرویس تعمیر دوچرخه ثابت در محل

• همیار می بایست ابتدا دوچرخه ثابت را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

• سرویس و تعمیرات تخصصی دوچرخه ثابت را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی میباشد را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر دوچرخه ثابت در محل

تعمیر دوچرخه ثابت در منزل و باشگاه

یکی از انواع تجهیزات ورزشی که به راحتی در منزل و باشگاه قابل استفاده است و کارایی بالایی دارد دوچرخه ثابت می باشد. این تجهیزات به علت جاگیری کم و سر و صدای ناچیز برای فضاهای محدود انتخاب بسیار مناسبی است. همچنین استفاده از دوچرخه ثابت به علت تاثیر شگرف بر سلامتی قلب و عروق و همچنین هزینه مناسب نسبت به سایر تجهیزات ورزشی، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. به همین ترتیب خدمات تعمیرات دوچرخه ثابت در محل نیز بیشتر درخواست می شود. در ادامه به معرفی انواع دوچرخه ثابت، عیب یابی دوچرخه ثابت و عوامل موثر بر هزینه تعمیرات دوچرخه ثابت خواهیم پرداخت. تا اگر دستگاه شما دچار خرابی شده است بتوانید در زمان کم سرویسکار دوچرخه ثابت هوم سرویز را در محل را خبر کنید.

تعمیرات انواع دوچرخه ثابت در محل

دوچرخه ثابت ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کارایی متفاوتی دارند. هر دسته از افراد با توجه به نیاز خود و همچنین استقامت بدنی خود مدل های متفاوت از آنها را تهیه می کنند. از این رو تعمیرات دوچرخه ثابت ها نیز باهم متفاوت هستند و باید تعمیرکار دوچرخه ثابت تسلط به مکانیزم انواع دوچرخه ثابت داشته باشد.

تعمیر دوچرخه ثابت نشسته

اغلب افرادی که دارای مشکلات حرکتی هستند و از درد کمر و زانو رنج می برند از این نوع دوچرخه ثابت استفاده می کنند. بیشترین کارایی این نوع وسیله به تقویت غضلات است و برای بیمارانی که به هر دلیلی دچار تحلیل عضلات شده اند بسیار مناسب است.

تعمیر دوچرخه ثابت ایستاده

یکی از متداول ترین دوچرخه های ثابت دوچرخه ثابت ایستاده است که برای افرادی که دچار بیماری حرکتی خاص نیستند مناسب است. این نوع دوچرخه برای لاغری و تناسب اندام کارایی بسیار بالایی دارد. تعمیرات دوچرخه ثابت ایستاده در منزل و باشگاه به راحتی انجام می شود.

تعمیر دوچرخه ثابت اسپینینگ

حرفه ای ترین نوع دوچرخه ثابت، دوچرخه اسپینینگ است. این نوع دوچرخه ثابت نزدیک ترین حالت به دوچرخه سواری واقعی را دارد. دوچرخه ثابت اسپینینگ موجب چربی سوزی و تاثیرات خوبی بر روی عضلات می شود. تعمیر دوچرخه ثابت اسپیمنگ شامل تعمیر دنده، تعمیر مانیتور و تعمیرات برد دوچرخه ثابت اسپینینگ است. در ادامه به عیب یابی و توضیح درباره قطعات اساسی در دوچرخه ثابت خواهیم پرداخت.

تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت

مانیتور نصب شده روی دوچرخه ثابت میزان مسافت طی شده، ضربان قلب، سرعت و مدت زمانی که در حال ورزش هستید را به همراه کالری سوزانده شده نمایش می دهد. اگر مانیتور دوچرخه ثابت یکباره خاموش شده است امکان دارد نیاز به تعمیر باتری صفحه نمایش باشد. در صورتی که این مورد را بررسی کرده اید و ایراد رفع نشد برای رفع خرابی مانیتور دوچرخه ثابت باید آداپتور صفحه نمایش بررسی شود. اگر خود صفحه نمایش دچار ایراد شده است، باید تعمیرکار دوچرخه ثابت به تعمیر صفحه نمایش دوچرخه ثابت و تعمیر قطعات مربوطه بپردازد.

تعمیرات برد دوچرخه ثابت

در صورتی که ارورهای خطا روی دستگاه نشان داده می شوند نشان دهنده ی خرابی دوچرخه ثابت است. اغلب این خطاها نشان دهنده ی ایراد در قسمت برد دوچرخه ثابت است و نیاز به تعمیرات برد دوچرخه ثابت است. در این صورت باید تعمیرات و تعویض قطعات معیوب توسط سرویس کار دوچرخه ثابت انجام شود.

نحوه جا انداختن تسمه دوچرخه ثابت

یکی دیگر از مواردی که نشان دهنده ی ایراد در تسمه دوچرخه ثابت است سرو صدای آن است. شل شدن قطعات تسمه دوچرخه و پدال دوچرخه عامل بروز صداهای غیر معمول هستند. ممکن است به مرور زمان در اثر سایش یا پارگی تسمه‌های دوچرخه نیاز به تعویض تسمه‌ دوچرخه ثابت باشد.

سرویس دوچرخه ثابت در محل

وسایل ورزشی به علت استفاده مداوم در باشگاه ها و منازل باید به صورت مکرر بررسی شوند. این بررسی ها شامل روغنکاری قطعات دوچرخه ثابت و بررسی قطعات معیوب و در صورت نیاز، تعویض آنها است. تا به این ترتیب این دستگاهها همیشه بیشترین کارایی خود را داشته باشند و کمتر دچار ایرادات و خرابی های حاد شوند. به یاد داشته باشید که همیشه پیش گیری هزینه کمتری از درمان در پی دارد. از این رو با پرداخت هزینه سرویس دوچرخه ثابت دیگر نیاز به پرداخت هزینه های بالای تعمیرات قطعات دوچرخه ثابت ندارید. با سرویس به موقع می توانید مطمئن باشید که همیشه قطعه ارجینال دستگاه حفظ خواهد شد و نیاز به جایگزینی و تعویض با سایر قطعات موجود نخواهد بود.

تعمیرکار دوچرخه ثابت هوم سرویز

تعمیرات دوچرخه ثابت و سایر تجهیرات ورزشی را بهتر است به متخصصین مورد اعتماد در این زمینه بسپارید. زیرا با توجه به هزینه بالای این تجهیزات استفاده از قطعات بی کیفیت ممکن است موجب آسیب به کل مکانیزم تجهیزات و ایجاد هزینه های بیشتر شود. از این رو تعمیرکار دوچرخه ثابت ماهر این اطمینان را به شما می دهد که تا حد امکان به تعمیر قطعات اصلی دوچرخه می پردازند تا تعویض آنها. به این وسیله قطعه اورجینال دستگاه حفظ خواهد شد و نیاز به استفاده از سایر قطعات نیست.

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت چقدر است؟ هزینه تعمیر دوچرخه ثابت برای دارندگان این وسایل یک دغدغه است. باید بیان کنیم که قیمت تعمیر دوچرخه ثابت به موارد زیادی بستگی دارد. تنوع برندها و مدل های دوچرخه ثابت همه نشان دهنده ی این مورد هستند که هزینه تعمیرات دوچرخه ثابت یکسان نخواهد بود. نوع خرابی، قطعه معیوب و همچنین تعمیرات یا تعویض قطعه مورد نظر همه بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت در محل تاثیرگذار هستند. در صورت نیاز به سرویسکار دوچرخه ثابت در محل و اطلاع از هزینه دقیق کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت سرویس و تعمیر دوچرخه ثابت در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi