header

تعمیر چرخ گوشت

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تعمیر چرخ گوشت در منزل با قطعات اورجینال

شرایط سرویس تعمیر چرخ گوشت

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر چرخ گوشت نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر چرخ گوشت استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر چرخ گوشت را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر چرخ گوشت

آموزش تعمیرات چرخ گوشت در منزل

چرخ گوشت یکی از لوازم پر مصرف در آشپزخانه محسوب می شود. با توجه به نقش پر رنگ گوشت در وعده های غذای خانواده های ایرانی، نقش این وسیله نیز پر رنگ تر می شود. هر وسیله ای طی مرور زمان و استفاده مکرر مطمئنا مستهلک می شود و نیاز به تعمیر چرخ گوشت می باشد. در ادامه راهکارهای عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت را بریتان شرح خواهیم داد. تا در مواردی بتوانید خودتان به تعمیر چرخگوشت در منزل بپردازید و یا در هنگام خبر کردن تعمیرکار چرخ گوشت اطلاعات درست در اختیار آنها قرار دهید.

علت روشن نشدن چرخ گوشت چیست؟

معمولا علت روشن نشدن چرخ گوشت به مشکل در برق رسانی این وسیله بر می گردد. در بعضی مواقع ایراد از پریز برق است. برای عیب یابی باید از یک فازمتر استفاده کنید. ممکن است علت روشن نشدن چرخ گوشت به علت پارگی در سیم کشی چرخ گوشت اتفاق افتاده باشد. همچنین اتصالی در کلید پاور چرخ گوشت نیز از علت های شایع این مشکل است.

اگر مشکلی در برق‌رسانی چرخ گوشت وجود ندارد، در چنین مواردی بهتر است با یک متخصص و تعمیرکار چرخ گوشت تماس بگیرید تا این مشکل را با باز کردن چرخ گوشت بررسی کند. در نهایت هم ممکن است سیم ‌پیچ یا موتور چرخ گوشت سوخته باشد.

علت کند کار کردن چرخ گوشت چیست؟

برای رفع این مشکل باید قسمت های زیادی را بررسی کرد. جهت تعمیر چرخ گوشت در محل ابتدا بررسی کنید که همه اجزای مختلف دستگاه به صورت صحیح نصب شده اند. تیغه چرخ گوشت و رنده چرخ گوشت باید به دقت در جای خود قرار گرفته باشند.

اگر از جاگیری صحیح تمام اجزا اطمینان پیدا کرده اید. علت بعدی کند شدن چرخ گوشت ممکن است ناشی از کند شدن تیغه دستگاه باشد. در اثر استفاده زیاد دستگاه و به‌ مرور زمان ممکن است این قطعه برندگی گذشته را نداشته باشد. دلیل دیگر کند بودن چرخ گوشت به نحوه ی استفاده شما از این دستگاه بر می گردد. به طور مثال اگر ظرفیت دستگاه محدود است نباید مقدار زیادی گوشت داخل آن بریزید. زیرا این کار عملکرد دستگاه را کند و موتور دستگاه را ضعیف می کند. بهتر است از چرخ کردن پیاز با چرخ گوشت خودداری کنید. زیرا باعث کند شدن تیغ دستگاه و در نهایت کند شدن چرخ گوشت خواهد شد.

علت سر و صدای چرخ گوشت چیست؟

جهت رفع صدای بلند در چرخ گوشت باید گریس موجود در جعبه دنده را بررسی کنید. ممکن است گریس فاسد شده باشد و یا طی استفاده مکرر تمام شود. جعبه دنده را با گریس نسوز پر کنید. ساییده شدن چرخ دنده های چرخ گوشت نیز موجب ایجاد صدای بالا در چرخ گوشت می شود. در صورتی که این موارد را بررسی کردید و مشکل حل نشد ایراد می تواند از سمت موتور چرخ گوشت باشد. گشاد شدن یاتاقان و یا هرزگرد شدن پروانه موتور ممکن است ایجاد سر و صدای اضافی کند.

علت جرقه زدن موتور چرخ گوشت چیست؟

جهت تعمیرات چرخ گوشت در محل برای رفع این مشکل باید بخش های مختلفی در موتور چرخ گوشت بررسی شود. اتصالی در دستگاه و اصطحکاک بین قطعات ممکن است عامل جرقه زدن چرخ گوشت شود. ایراد در اورلود چرخ گوشت، خیس شدن موتور و مستهلک شدن کموتاتور نیز همه می توانند از عوامل ایجاد جرقه در موتور چرخ گوشت باشند.

علت نچرخیدن مارپیچ چرخ گوشت چیست؟

گاهی موتور روشن می شود اما اسکرول یا مارپیچ چرخ گوشت حرکت نمی کند. برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت در منزل باید دنده مارپیچ، شفت موتور، چرخ دنده ی اصلی یا پین فنر دچار ایراد شده باشد. ساییدگی چرخ‌دنده مارپیچ کاملاً از شکل ظاهری آن قابل تشخیص است. در صورت مشاهده علائم ساییدگی این قطعه باید تعویض شود. همچنین ممکن است علت نچرخیدن دنده مارپیچ چرخ گوشت، از سر آرمیچر باشد. که این قطعه نیز باید تعویض شود.

علت داغ شدن موتور چرخ گوشت در حین کار چیست؟

بالا رفتن دمای موتور چرخ گوشت در حین کار کردن امری طبیعی است. اما گرمای زیادی خطرناک است و باید علت ریشه یابی شود. معمولا بالا رفتن گرمای دستگاه به علت از کار افتادن فن دستگاه است. معمولا در حین کار کردن از روزنه های کنار دستگاه هوا خارج می شود. اما در صورتی که هوای خارج شده گرم باشد و بوی سوختگی بدهد. سریعا دستگاه را خاموش کنید. زیرا ممکن است موتور دستگاه نیم سوز شده یاشد.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در محل هوم سرویز

با توجه به بالا رفتن قیمت لوازم خانگی در صورت بروز ایراد در آنها سپردن انها به مراکز غیر معتبر یک ریسک محسوب می شود. استفاده از مراکز معتبر نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز به ما این اطمینان را میدهد که تمام قطعات تعویضی از بالاترین کیفیت موجود در بازار هستند . همچنین مجرب ترین تعمیرکاران در این زمینه مشغول فعالیت می باشند. در هوم سرویز تعمیرات انواع برند های چرخ گوشت انجام می شود که در ادامه به توضیح انواع برندهای معتبر می پردازیم.

تعمیر چرخ گوشت ناسیونال

برند ناسیونال یکی از معتبرترین و قدیمی ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی به ویژه چرخ گوشت است. ازین رو به علت این فعالیت گسترده طبیعی است که مراکز و تمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ناسیونال در تهران تاسیس شوند تا بتوانند پاسخگوی نیاز کاربران خود در زمینه تعمیرات چرخ گوشت ناسیونال باشند.

تعمیر چرخ گوشت گوسونیک

چرخ گوشت گوسونیک یکی از قوی ترین و بهترین چرخ گوشت های بازار می باشد. عملکرد های دور معکوس، پایه های ضد لغزش و دارا بودن قطعاتی مانند سوسیس ساز موجب محبوبیت بیشتر این وسیله شده است. در صورتی که دستگاه شما در دوره گارانتی است می توانید از نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت گوسونیک برای رفع مشکل خود کمک بگیرید. در غیر این صورت مرکز تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز در کنار شما است.

تعمیر چرخ گوشت توشیبا

تقریبا نیاز به معرفی این برند ژاپنی معتبر نیست. میزان محبوبیت و کیفیت بالای این وسیله موجب شده که تعداد خریداران چرخ گوشت توشیبا نیز زیاد باشد. ازین رو نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت توشیبا در تهران در خصوص تعمیر لوازم خانگی توشیبا در تهران تاسیس شده اند. نمایندگی تعمیر چرخ گوشت توشیبا در تهران با متود پیشرفته و ارائه خدماتی بی‌نظیر توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب کنند.

تعمیر چرخ گوشت همیلتون

با شنیدن نام همیلتون  اکثر افراد ممکن است آن را به عنوان یک برند چینی بیاد بیاورند. اما درواقع این برند از ایالت متحده آمریکا نشات گرفته است. و قرار داد ساخت آن در چین می باشد. از زمان آغاز تولید محصولات این برند در چین، پای محصولات همیلتون (Hamilton) به بازارهای ایرانی نیز باز شد. طبیعتا گسترش تقاضا و خرید محصولات این برند، موجب ایجاد نمایندگی‌ تعمیرات چرخ گوشت همیلتون شده است. هوم سرویز نیز به کمک متخصصین آماده ارائه خدمات تعمیرات چرخ گوشت همیلتون در تهران است.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در تهران شرکت بازرگانی پارس شید است. در صورتی که دستگاه شما از دوره گارانتی خارج شده است. میتوانید از مرکز تعمیرات هوم سرویز با کادر مجرب به عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در محل بپردازید.

تعمیر چرخ گوشت هاردستون

چرخ‌گوشت هاردستون یک محصولات باکیفیت و خوش‌ساخت می باشد. موتور به کار رفته در این دستگاه 2200 وات است و قطعات جانبی متنوع و کارآمدی به همراه خود دارد. این دستگاه دارای قابلیت کارکرد در دو سرعت و دارای سیستم گردش معکوس است. به این ترتیب در صورت گیر کردن رگه های گوشت و چربی در داخل آن با چرخش مارپیچ در جهت عکس تمام محتویات را از خود خارج می کند. همچنین این شرکت دارای نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هاردستون در تهران می باشد. که به صورت گسترده فعالیت می کنند و می توانید در صورت بروز ایراد از خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید..

تعمیر چرخ گوشت نانیوا

برند نانیوا به عنوان کپی مولینکس نیز شناخته می‌شود. که البته لازم به ذکر است که این برند ایرانی طی 20 سال فعالیت خود توانسته محصولات قابل قبولی را تولید کند. چرخ گوشت نانیوا نیز یکی از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها است و به علت استفاده از گیربکس فلزی در ساختارش توان دستگاه تا میزان قابل توجهی بالا رفته است. همچنین نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت نانیوا نیز یک شبکه گسترده است که در تمام استانهای ایران موجود است. در صورتی که دستگاه شما از دوره گارانتی خارج شده است می توانید جهت تعمیرات چرخ گوشت نانیوا از تبهر متخصصین هوم سرویز استفاده کنید.

تعمیر چرخ گوشت جهان آوا

چرخ گوشت آوا که به نام چرخ گوشت جهان آوا نیز شناخته می شود. یکی از پر کاربرد ترین چرخ گوشت های موجود در بازار ایران است. این چرخ گوشت دارای گیربکس با دنده های فولادی است. در مقایسه با سایر همنوعان خود که دارای گیربکس با دنده های پلاستیکی هستند طول عمر بالاتری دارند. همچنین جنس تیغه این نوع چرخ گوشت از نوع لیزری و خود تیز شو است. با همه این تفاسیر هر وسیله برقی طی مرور زمان مستهلک می شود در صورت نیاز به خدمات تعمیرات چرخ گوشت آوا می توانید از خدمات تعمیرات لوازم منزل هوم سرویز استفاده کنید.

تعمیر چرخ گوشت مولینکس

چرخ گوشت مولینکس یکی از برندهای با کیفیت و البته گران در بازار ایران محسوب می شود. که علت این گرانی کارایی بالا و شهرت برند مولینکس است که تقریبا در نظر همه تایید شده است. با توجه به قیمت بالای این محصول تعمیرات چرخ گوشت مولینکس به صورت یک رشته تخصصی درآمده است. که همکاران ما همگی افرادی آموزش دیده در نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت مولینکس هستند و به صورت تخصصی در این رشته فعالیت می کنند.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پاناسونیک

چرخ گوشت پاناسونیک جزو قدرتمند ترین چرخ گوشت های موجود در بازار می باشد که با ظاهر کلاسیک خود شناخته می شوند. البته تنها ظاهر این دستگاه کلاسیک است و از قطعات با کیفیت و مدرن در ساخت آنها استفاده شده است. ازین رو تعمیر چرخ گوشت پاناسونیک باید با دستگاههای مدرن و توسط افراد آموزش دیده انجام شود. پبشنهاد میکنیم جهت تعمیر چرخ گوشت پاناسونیک به نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پاناسونیک مراجعه کنید.

تعمیر چرخ گوشت کنوود

چرخ گوشت کنوود نیز یکی دیگر از برندهای معروف ژاپنی در زمینه تولیدات لوازم برقی خانه و آشپزخانه است. تعمیرات چرخ گوشت کنوود در تهران توسط نیروهای زبده هوم سرویز در تمام نقاط شمال، غرب، شرق و جنوب تهران انجام می شود.

تعمیرات چرخ گوشت صنعتی

از برندهای معروف در زمینه ساخت و تولید چرخ گوشت صنعتی می توان به چرخ گوشت صنعتی الکتروکار و چرخ گوشت چگا اشاره نمود. این چرخ گوشت ها در مدل های گیربکسی و تسمه ای تولید شده اند و از لحاظ ظاهری در مدل های رومیزی و تسمه ای، استیل و تمام استیل می باشند. تعمیرات چرخ گوشت صنعتی چگا و تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار را می توانید به تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز بسپارید.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت در هوم سرویز

همانطور که پیش تر بیان کردیم چرخ گوشت ها در دو دسته صنعتی و خانگی طبقه‌بندی می‌شوند. هزینه تعمیرات یکی از دغدغه‌های اصلی خواهد بود. همواره اولین سوال از نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز، هزینه تعمیر چرخ گوشت است. به این خاطر که بسیاری از تعمیرگاه‌های غیر مجاز نرخ مشخصی برای تعمیرات چرخ گوشت ندارند و معمولاً خودشان هزینه دستمزد و قیمت قطعه رامشخص می کنند.

در صورتی که هزینه تعمیر چرخ گوشت در تهران شامل دستمزد تعمیرکار، قیمت قطعات تعویضی است. هزینه تعمیرات چرخ گوشت در هوم سرویز بر اساس نرخ مصوب تعمیر چرخ گوشت میباشد. بنابراین با انتخاب هوم سرویز مجبور نیستید برای تعمیر چرخ گوشت هزینه‌ای برابر با خرید یک دستگاه جدید را بپردازید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای منصفانه و معقول دستگاه خود را بهترین نحو ممکن تعمیر کنید.

تعمیرات تخصصی چرخ گوشت هوم سرویز در شمال جنوب شرق و غرب تهران

در صورتی که به تعمیرات تخصصی چرخ گوشت در غرب تهران ، شمال تهران و شرق و مرکز تهران نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلی حفظ شود. تمام قطعات تعویضی دارای گارنتی می باشند و همراه با برگه ضمانت در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi