header

نصب و تعمیر بخاری گازی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

سرویس،تعمیر و راه اندازی انواع بخاری گازی در محل

شرایط سرویس نصب و تعمیر بخاری گازی

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر بخاری نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر بخاری گازی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر بخاری گازی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر بخاری گازی

طریقه نصب بخاری گازی دیواری

با شروع فصول سرد ، کم کم اهالی خانه شروع به نصب و راه اندازی بخاری گازی دیواری و معمولی می کنند. به عقیده خیلی از افراد هیچ چیزی جای گرمای بخاری را نمی گیرد. اما در صورتی که مراحل نصب و تعمیرات بخاری و وسایل گازسوز به درستی طی نشود، عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

نگرانی هایی که پیرامون نصب و تعمیر بخاری گازی وجود دارد، فقط و فقط با رعایت نکات ایمنی از بین خواهد رفت. از این رو تاکید می شود که تعمیرات لوازم خانگی ، مخصوصا لوازمی که با سوخت و مواد قابل اشتعال کار میکنند مانند اجاق گاز و بخاری را به تعمیرکاران متخصص بسپارید و صرفا به علت عواملی چون هزینه تعمیر بخاری گازی به این مورد بی توجهی نکنید. اگر خودتان قصد نصب و راه اندازی بخاری گازی یا تعمیر آنها را دارید، با اطلاعات کامل و رعایت تمامی نکات ایمنی دست به کار شوید.

رعایت نکات ایمنی در هنگام نصب و راه اندازی بخاری گازی

تعیین محل نصب بخاری گازی

باید در محلی اقدام به نصب و راه اندازی بخاری گازی نمود که هوا در آنجا به خوبی جریان داشته باشد. در هنگام نصب بخاری گازی بدون دودکش روی دیوار باید حداقل فاصله 30 سانتی متری از دیوار را رعایت نمود. همچنین در هنگام نصب بخاری گازی دودکش دار روی زمین، نباید مستقیم بخاری را روی زمین قرار دهید. بهتر است حداقل 5 سانت از زمین فاصله داشته باشد. علاوه بر اینها از قرار دادن بخاری در مجاورت پرده و لوازم چوبی منزل به شدت بپرهیزید و فاصله نیم متری را رعایت کنید.

نحوه نصب لوله بخاری گازی از پنجره

در ابتدا مطمئن شوید که لوله بخاری گازی باز است. زیرا مسدود بودن لوله بخاری گازی و برگشت گاز مونواکسید کربن بسیار خطرناک است و ممکن است موجب ایجاد مسمومیت شود. متاسفانه آمار نشان می دهد مسمومیت های بخاری گازی علی الخصوص در روش نصب لوله بخاری از پنجره بسیار بالا است و به همین دلیل هم می گوییم بهتر است لوله های بخاری از طریق نصب دودکش و کلاهک انجام شود.

از لوله بخاری مخصوص و استاندارد استفاده کنید. هیچ گاه نباید در هنگام راه اندازی و نصب بخاری گازی دودکش دار از لوله های آکاردئونی آلومنیومی استفاده نمود. زیرا این لوله ها استحکام پایینی دارند و خیلی زود در اثر گرما شکسته و سوراخ می شوند.

رعایت زاویه مناسب لوله بخاری در هنگام خروج لوله از پنجره بسیار مهم است. لوله های بخاری را نباید به صورت صاف و مستقیم از پنجره عبور دهید. باید به صورت زاویه دار (90 درجه) نصب شود تا گازها به صورت فاصله دار از لوله خارج شوند و به سمت آسمان بروند. نباید نصب دودکش به گونه ای باشد که در صورت وزش باد گازهای سمی به سمت داخل برگردند.  

اتصالات بخاری گازی

در حین نصب و راه اندازی بخاری گازی بدون دودکش یا بخاری دودکش دار باید از اتصالات مرغوب و با کیفیت استفاده شود. اتصالات بخاری گازی مانند بست شیر کنترل گاز و طول شینگ بخاری گازی و همچنین جنس شیلنگ بخاری گازی و کلاهک بخاری گازی باید یا کیفیت باشد.

تعمیر بخاری گازی در محل  

بخاریهای گازی نیز مانند هر وسیله گرمایشی دیگری برای بالا بردن میزان ضریب اطمینان باید هر ساله سرویس بخاری انجام شود. سرویس و تعمیر بخاری گازی در محل موجب می شود تا از خطرات احتمالی در آینده جلوگیری شود و همچنین بتوان از نهایت گرمای بخاری استفاده نمود. گهگداری ممکن است با ایراداتی در هنگام کار بخاری گازی مواجه شویم که باید سریعا رفع شوند. در ادامه راهکارهای عیب یابی و تعمیر بخاری گازی در منزل را توضیح خواهیم داد. تا بتوانید ایرادات سطحی را خودتان رفع کنید و یا در هنگام تماس با تعمیرکار بخاری گازی اطلاعات دقیقی در اختیار آنها قرار دهید.

علت روشن نماندن شمعک فندک بخاری

علت خاموش شدن بخاری گازی بعد از شمعک ضعف در عملکرد قطعه ای به نام ترموکوپل با بوبین است. در ساختار این دو قطعه فلز استفاده شده است. به ترتیبی که زمانی که به در محل اتصال این دو قطعه گرما میرسد. سمت آزاد آنها برق تولید می کند. پس می توان نتیجه گرفت مهمترین علاملی که موجب روشن نماندن شمعک بخاری گازی می شود. عدم رسیدن گاز به آنها است. برای تعویض و تعمیرات ترموکوپل بخاری گازی باید از یک سرویس کار بخاری گازی کمک بگیرید.

علت بوی خام گاز در هنگام روشن بودن بخاری چیست؟

باز ماندن دریچه روشن کردن پیلوت می تواند علت بوی خام گاز باشد. در صورتی که (پیلوت، جرقه زن و یا ترموکوپل) در جای خود قرار نگرفته باشند و تنظیم نباشند. موجب نشتی گازهای سمی حاصل از سوخت،  از دریچه روشن کننده ی پیلوت به بیرون از محفظه احتراق می شوند و بوی گاز خام به مشام خواهد رسید.

علت خاموش شدن بخاری چیست؟

خاموش شدن بخاری گازی میتواند علت های متفاوتی داشته باشد. اما بزرگترین عامل و همچنین خطرناک ترین عامل نرسیدن هوا به بخاری گازی است. که در صورت مسدود شدن دودکش و کلاهک دودکش ایجاد میشود. البته ممکن است نیاز به تعمیرات ترموکوپل بخاری گازی و بویین دستگاه نیز باشد.

خدمات نصب و تعمیر بخاری گازی هوم سرویز

به علت خطرات بالای پیرامون نصب و تعمیر بخاری گازی ، با سهل انگاری های ناخواسته جان خود و عزیزانتان را به بازی نگیرید. شما می توانید به راحتی از خدمات تعمیرات بخاری گازی در منزل هوم سرویز کمک بگیرید. در هوم سرویز خدمات تعمیر انواع برندهای بخاری گازی مانند تعمیر بخاری گازی ایران شرق، تعمیر بخاری گازی مهیا، تعمیر بخاری گازی نیک کالا و سایر برندها انجام می شود.

هزینه تعمیر بخاری گازی در هوم سرویز

قیمت تعمیرات بخاری گازی بر اساس نوع قطعه معیوب تعیین می شود. معمولا هزینه تعمیر بخاری و هزینه سرویس بخاری گازی مبلغ ثابتی میباشد. همچنین اجرت تعمیر بخاری گازی باید به صورت دیداری محاسبه می شود. نرخ دستمزد تعمیرات بخاری به صورت توافقی در محل اعلام می شود. روال کار اینطور است که تعمیرکار باید مشکل را پیدا کرده و بعد نسبت به تعمیرات آن اقدام کند. در صورت نیاز به تعویض قطعاتی مانند تعویض فیلتر بخاری گازی و تعویض ترموکوپل و بوبین تا حد امکان از قطعات دارای ضمانت استفاده می شود.

تعمیرات بخاری گاز در شرق تهران

در صورت نیاز به خدمات تعمیرات بخاری گازی در غرب تهران، تعمیر بخاری گازی در مرکز و شمال تهران می توانید از سرویسکاران بخاری گازی هوم سرویز کمک بخواهید. جهت دریافت خدمات تعمیر شومینه گازی و بخاری کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید و از خدمات نصب و تعمیر بخاری گازی ایران شرق، تعمیر بخاری گازی نیک کالا ، تعمیر بخاری آبسال و غیره از همکاران ما در سراسر تهران کمک بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi