header

تعمیر ریش تراش

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تعمیر انواع ماشین اصلاح و تراش در محل با قطعات فابریک

شرایط سرویس تعمیر ریش تراش

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ریش تراش نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ریش تراش استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر ریش تراش را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر ریش تراش

آموزش تعمیر ریش تراش

شاید بتوانیم چندین و چند وسیله نام ببریم که خانم ها بدون آنها دست و بالشان بسته می ماند. اما در مورد آقایان همین ریش تراش کفایت می کند. ماشین اصلاح صورت یک یوسیله کاربردی  برای آقایان محسوب می شود. البته کاربرد ریش تراش و موزر صرفا برای آقایان نیست و امروزه در آرایشگاههای زنانه و مردانه نیز کاربرد دارد.

در هر صورت بروز هر ایراد در این وسیله خوشایند هیچ کسی نیست و نمی شود تعمیر ریش تراش را به تعویق انداخت. ما در ادامه راهکارهای عیب یابی و تعمیر ماشین اصلاح صورت را برایتان شرح خواهیم داد. تا در موارد سطحی بتوانید خودتان به تعمیر ماشین ریش تراش بپردازید و یا در هنگام مراجعه به مرکز تعمیرات ریش تراش بتوانید اطلاعات درست در اختیار آنها قرار دهید.

علت روشن نشدن ریش تراش چیست؟

اولین موردی که جهت عیب یابی و تعمیر ماشین ریش تراش برای رفع این ایراد باید بررسی کرد دو شاخه یا سیم رابط دستگاه است. از آنجایی که دو شاخه ریش تراش اصولا از نوع پرسی است. با تعویض سیم رابط یا دو شاخه این مشکل رفع خواهد شد. همچنین ممکن است ایراد از کلید قطع و وصل ریش تراش باشد. که در این صورت باید کلید به کل تعویض شود.

دلیل دیگر این که یکی از اتصالات داخلی دستگاه در اثر ضربه قطع شده باشد. در نهایت بدترین اتفاقی که ممکن است برای دستگاه اتفاق بیافتد این است که موتور ریش تراش یا سیم پیچ دستگاه سوخته باشد.

علت داغ شدن ریش تراش در حین کار چیست؟

اگر ریش تراش سریع داغ می شود عواملی چون فرسایش چرخ دنده ها و خرابی فنرهای ریش تراش می تواند علت داغ شدن موتور ماشین ریش تراش شود. بالا رفتن حرارت موتور می تواند به قسمت های دیگر نیز آسیب برساند. ازین رو سریعا نسبت به تعمیر ماشین اصلاح اقدام کنید.

علت دیگر گرم شدن ریش تراش در حین کار نیم سوز شدن موتور ریش تراش است. نیم سوز شدن موتور در واقع به علت اتصال در کلاف آرمیچر و سیم پیچ موتور ایجاد می شود. در صورت وقوع این ایراد جهت تعمیر ماشین ریش تراش شارژی باید سیم پیچ نیم سوز شده سریعا تعویض شود.

علت کند شدن ریش تراش چیست؟

گاهی ریش تراش اصلاح صورت را کامل انجام نمیدهد و یا قدرت کافی ندارد. برای عیب یابی و تعمیرات ریش تراش در محل باید ابتدا موتور دستگاه بررسی شود. در صورتی که موتور نیم سوز شده باشد در همه نوع های ریش تراش ها چه در مدل ریش تراش نوسانی چه در مدل ریش تراش چرخشی، تیغ سرعت و قدرت لازم را جهت قطع مو نخواهد داشت.

علت بعدی که موجب کند شدن و کاهش قدرت ریش تراش می شود، فرسوده شدن چرخ دنده ماشین اصلاح است. کند شدن تیغ در ریش تراش چرخشی نیز می تواند عامل نبریدن مو باشد.

علت روشن شدن چراغ تیغه ماشین ریش تراش فیلیپس چیست؟

وابسته به مدل ماشین ریش تراش فیلیپس، روی بدنه آنها تعدادی چراغ ها قرار گرفته است. که در شرایط مختلف با روشن شدن هر کدام از آنها هشداری به کاربر خود اعلام میکنند تا مورد رسیدگی قرار بگیرد و به تعمیر ریش تراش شارژی پرداخته شود. برخی از چراغ ها دارای صفحه نمایش دیجیتالی هستند و برخی نیز تنها دارای چند چراغ LED میباشند. اما به طور کلی تمامی آنها از یک استاندارد پیروی میکنند یا به عبارت دیگر نوع پیامی که انتقال می دهند یکی است.

اگر چراغ سبز رنگ به رنگ قرمز چشمک زن تبدیل شود. نشان دهنده ی اتمام شارژ باتری ماشین ریش تراشی است . باید سریعا دستگاه را به برق وصل کنید.

باید بعد از هر بار اصلاح ماشین ریش تراش را تمیز کرد. مخصوصا قسمت سری و تیغه ها باید کاملا تمیز شوند. بعضی از مواقع عکس یک شیر آب روی نمایشگر ریش تراش ظاهر شود و به معنی آن است که باید سری و تیغ دستگاه را تمیز کنید.

مرکز تعمیرات ماشین ریش تراش هوم سرویز

هر وسیله برقی طی مرور زمان و اشتباهات در استفاده، ممکن است دچار ایراداتی شوند. که ماشین ریش تراش نیز به علت کاربری زیاد آن، ازاین قضیه مستثنا نیست. مرکز تعمیرات ریش تراش در تهران هوم سرویز آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع برندهای موجود در بازار هستند. در ادامه به معرفی تعدادی از برندهای موجود در بازار می پردازیم.

نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس در تهران

تعمیر ریش تراش فیلیپس در غرب تهران از خدمات متفاوتی مانند نحوه تعویض باتری ریش تراش، عیب یابی علت شارژ نشدن ریش تراش فیلیپس شامل می شود و شامل تعمیر قطعات دیگر مانند موتور دستگاه و غیره میباشد. قدرت بالای ریش تراش فیلیپس (Philips) و لوازم جانبی کاربردی آن موجب محبوبیت بالای این دستگاه شده است. با توجه به بالا بودن قیمت ریش تراش باید تعمیرات ریش تراش فیلیپس در صورتی که در دوره گارانتی است به نمایندگی تعمیرات ریش تراش فیلیپس در تهران سپرده شود. در غیر این صورت میتوانید از مرکز تعمیرات ریش تراش فیلیپس هوم سرویز استفاده نمایید.

تعمیر ریش تراش براون

ریش تراش براون نوع دیگری از از ریش تراش های محبوب به شمار می آید. که به دو صورت ریش تراش شارژی براون و ریش تراش برقی در بازار موجود هستند. در صورتی که نیاز به تعمیر ریش تراش براون در تهران دارید می توانید از خدمات تعمیرات ریش تراش در محل هوم سرویز استفاده کنید.

تعمیر ریش تراش دینگ لینگ

ریش تراش دینگ لینگ دارای تیغه‌ی تریمر از جنس استیل ضدزنگ است. این تیغه در شرایط آب و هوایی مرطوب نیز دچار زنگ‌زدگی نمی‌شود. تعمیرات ریش تراش دینگ لینگ در تهران در تعمیرگاه لوازم خانگی هوم سرویز انجام می شود.

تعمیر ریش تراش پاناسونیک

ریش تراش پاناسونیک یک محصول بی نظیر و البته گران قیمت است. در واقع این محصول برای افرادی که به دنبال یک اصلاح بی نقص هستند پیشنهاد می شود. ماشین اصلاح پاناسونیک از تکنولوژی روز دنیا استفاده کرده است. ازین رو تعمیرات ریش تراش پاناسونیک نیز یک کار کاملا تخصصی میباشد. و باید توسط تعمیرکاران حرفه ای و با دستگاههای پیشرفته انجام شود. ازین تعمیر ریش تراش پاناسونیک در صورتی که شامل گارانتی است، باید در نمایندگی تعمیرات ریش تراش پاناسونیک در تهرانانجام شود.

تعمیر ریش تراش موزر

هر کسی که از ریش تراش استفاده کرده باشد قطعا با نام ریش تراش موزر moser)) نیز آشنا است. این محصول در بازار ایران بسیار پر فروش بوده است به طوری که خیلی از افراد به جای ریش تراش موزر در کل ریش تراش را با نام موزر اصل می شناسند. ازین رو تعمیرات موزر نیز یکی از الزاماتی است که  تعمیرکاران ریش تراش باید با آن آشنایی داشته باشند. جهت تعمیر ریش تراش موزر غرب تهران و تعمیر ریش تراش موزر در شرق تهران میتوانید از هوم سرویز کمک بگیرید.

تعمیر ریش تراش جیمی  (gemei)

قطعا ماشین اصلاح جیمی یک ماشین پر قدرت است که هم در منزل و هم به صورت تخصصی در آرایشگاه ها استفاده می شود. همچنین باتری پر قدرت این دستگاه تا دو ساعت شارژ را نگه می دارد. تعمیر ریش تراش جیمی در تهران را می توانید به متخصصین حرفه ای هوم سرویز بسپارید.

تعمیرات تخصصی ریش تراش در تهران

در صورتی که به تعمیرات تخصصی ریش تراش در غرب تهران ، شمال تهران و شرق و مرکز تهران نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلی حفظ شود. تمام قطعات تعویضی دارای گارانتی می باشند و همراه با برگه ضمانت در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi