header

تعمیر کتری برقی و چایساز

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تعمیر چای ساز و کتری برقی در محل با قطعات فابریک

شرایط سرویس تعمیر چای ساز

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر چای ساز نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر چای ساز استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر چای ساز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر چای ساز

آموزش تعمیرات کتری برقی و چای ساز

آموزش تعمیر چای ساز از دو جهت بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است. یکی از از جهت علاقه شدید ایرانیان به نوشیدنی چای و دیگری از بابت اینکه چای ساز سرعت تهیه این نوشیدنی گوارا را افزایش میدهد. در واقع هر کاری که کتری معمولی شاید در نیم ساعت تا 45 دقیقه انجام میدهد. کتری برقی در کمتر از یک ربع قابلیت انجام آن را دارد. ازین رو در سرعت بخشیدن به کارها بسیار موثر هستند.

در ادامه درباره مشکلات چای ساز و آموزش تعمیرات چای ساز را مطرح میکنیم. تا در صورت لزوم بتوانید خودتان به تعمیر چای ساز در محل بپردازید. یا در هنگام مراجعه به تعمیرکار چای ساز بتوانید اطلاعات درست در اختیار آنها قرار دهید.

علت خاموش نشدن چای ساز بعد از جوش آمدن آب چیست؟

اگر دستگاه چایساز شما بعد ازجوش آمدن آب قطع نمی شود و کماکان فعال است. جهت عیب یابی و تعمیر کتری برقی و چای ساز باید سنسور حرارتی چای ساز بررسی شود.

سنسور حرارتی چای ساز یا ترموستات چای ساز اگر دچار ایراد شده باشد. نمیتواند دمای آب داخل دستگاه را تشخیص بدهد تا دستگاه را خاموش کند. باید این دو بررسی شوند و اگر نیاز باشد به تعمیر سنسور دمای چای ساز و ترموستات پرداخته شود.

علت گرم نشدن چای ساز چیست؟

گاهی با روشن کردن چای ساز چراغ المنت چای ساز روشن می شود اما چای درون آن گرم نمی شود. در واقع یک چراغ برای اعلام روشن یا خاموش شدن المنت در دستگاه کارگزاری شده است. روشن نشدن این چراغ نشان دهنده ی این موضوع است که المنت سوخته است و باید تعویض المنت انجام شود.

اما اگر چراغ روشن شود و چای گرم نشود باید اتصالات و پایانه چای ساز بررسی شود که قطع نشده باشند.

علت زود خاموش شدن چای ساز چیست؟

جهت عیب یابی و تعمیرات چای ساز برای رفع مشکل خاموش شدن چای ساز پیش از جوش آمدن  آب ، باید سنسور دمای دستگاه بررسی شود. سنسور معیوب دمای دستگاه را نمی تواند تشخیص دهد و اقدام به خاموش کردن چای ساز میکند. البته مواردی مانند عدم بسته شدن درب کتری  و تعمیر درب کتری برقی  نیز می تواند عامل این اتفاق باشد.

همچنین جمع شدن بیش از اندازه رسوب بر روی المنت دستگاه نیز بر این موضوع بی تاثیر نیست. برای رفع رسوب از روی المنت می توانید از جوهر لیمو، مخلوط آب و سرکه سفید و یا اسید سیتریک استفاده کنید.

علت روشن نشدن چای ساز چیست؟

علت کار نکردن چای ساز می تواند موارد زیادی باشد. در ابتدا باید بررسی کنید که برق به دستگاه می رسد یا خیر. پریز برق و دوشاخه را چک کنید که هر دو سالم باشند. مورد بعدی جهت تعمیر کتری برقی ، کلید روشن خاموش دستگاه است. در نهایت اگر تمام موارد را بررسی کردید و مشکل در سیتم برق رسانی چای ساز نبود. برد الکترونیکی دستگاه دجار ایراد شده است که این قطعه حتما باید توسط تعمیرکار چای ساز تعمیر یا تعویض شود.

علت از کار افتادن صفحه لمسی کتری برقی چیست؟

تعمیر چای ساز لمسی در زمانی که دکمه های صفحه نمایش لمسی کار نمیکند، به قطعات الکترونیکی دستگاه بستگی دارد. اول اینکه باید بررسی کنید که صفحه نمایش سالم باشد و ضربه نخورده باشد. برد الکترونیکی دستگاه دقیقا در زیر صفحه لمسی قرار گرفته است ،باید بررسی شود، اتصالات برد قطع نشده باشد.

نمایندگی تعمیر چای ساز و کتری برقی هوم سرویز

همانطور که پیش تر اعلام کردیم در بیشتر موارد مربوط به اشکالات در کتری برقی باید قطعات تعویض شوند و یا به تعمیرات تخصصی قطعات معیوب نیاز است. نمایندگی تعمیر کتری برقی هوم سرویز دارای کادر مجرب در زمینه تعمیرات انواع برندهای موجود مانند تعمیر چای ساز دلونگی، تعمیر چای ساز بلک اند دکر ، تعمیر چای ساز بوش  و غیره میباشد. در ادامه به معرفی تعدادی از برندهای معروف چای ساز در ایران می پردازیم.

نمایندگی تعمیر چای ساز فلر در تهران

شرکت فلر یکی شرکت آلمانی تولید کننده ی لوازم خانگی است. چای ساز فلر دارای یک کتری و یک قوری است. بدنه ی کتری از شیشه مقاوم به حرارت و پلاستیک ساخته شده است. امکان قرار گیری قوری بر روی کتری برقی و دم کشیدن چای نیز در این دستگاه وجود دارد. همچنین نمایندگی تعمیرات چای ساز فلر در تهران موجود میباشد. در صورتی که دستگاه شما از دوره گارانتی خارج شده می توانید تعمیر چای ساز فلر غرب تهران و سایر نقاط تهران را به هوم سرویز بسپارید.

  تعمیر چای ساز تفال  tefal))

 در میان برندهای مختلف تولید کننده ی این دستگاه، تفال جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. چای ساز تفال توانسته سهم بزرگی از تقاضای بازار را به خود اختصاص دهد. کیفیت این دستگاه به اندازه ای بالا است که در صورت خراب شدن کاربران به دنبال تعمیرکارانی هستند که آموزش تعمیر چای ساز تفال را به طور کامل گذرانده باشند. هوم سرویز با کادر مجرب خود آماده تعمیر کتری برقی تفال در سراسر تهران می باشد.

نمایندگی تعمیر چای ساز بیم (beem)

چای ساز بیم از سری چای ‌سازهای روی ‌همی مدرن بازار محسوب می شود. در ساخت این چای ساز از تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است. در نتیجه پیشنهاد می شود تعمیرات چای ساز بیم را در دوره گارانتی به نمایندگی تعمیرات جای ساز بیم بسپارید. در صورت اتمام دوره گارانتی میتوانید از خدمات تعمیر چای ساز بیم در تهران هوم سرویز استفاده کنید

تعمیر چای ساز پارس خزر

چایساز پارس خزر همیشه کیفیت خود را به خریدارانش ثابت کرده است. تعمیرات چایساز پارس خزر باید توسط تعمیرکار حرفه ای محصولات پارس خزر انجام شود. هوم سرویز با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص در زمینه تعمیر کتری برقی پارس خزر آماده ارائه خدمات با کیفیت و تضمینی میباشد.

تعمیر جای ساز دسینی

تعمیرات کتری برقی و چای ساز دسینی باید با توجه به تکنولوژی بالای ساخت این دستگاه انجام شود. برای تعمیر چای ساز دسینی باید با نمایندگی تعمیر چایساز دسینی تماس بگیرید. در صورت سپردن تعمیرات چای ساز دسینی به هوم سرویز می‌توانید با هزینه کم و در کمترین زمان کتری برقی دسینی را به آشپزخانه خود برگردانید.

تعمیر چای ساز هاردستون

چایساز هاردستون لذت نوشیدن یک چای تازه دم را فراهم میکند. اما اگر حالا چایساز شما خراب شده است. اصلا نگران نباشید تعمیرکار حرفه ای چای ساز هاردستون می تواند مشکل شما را به راحتی حل کند. تعمیرات چایساز هاردستون اگر به درستی انجام شود می توانید مطمئن باشید که همان چای ساز قبلی را در منزل خود خواهید داشت.

تعمیرات تخصصی انواع چای ساز و کتری برقی

در صورتی که به تعمیرات تخصصی سماور برقی،کتری برقی و تعمیر چای ساز غرب تهران ، شمال تهران و شرق و مرکز تهران نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه تعمیرات کتری برقی و چای ساز شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلی حفظ شود. تمام قطعات تعویضی دارای گارانتی می باشند و همراه با برگه ضمانت در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi