header

تعمیر و نصب آبسردکن

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تعمیر و سرویس انواع آبسردکن با قطعات فابریک

شرایط سرویس سرویس و تعمیر آبسردکن

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر آبسردکن نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس و تعمیر آبسردکن استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• سرویس و تعمیر آبسردکن را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی سرویس و تعمیر آبسردکن

​تعمیر و سرویس آب سردکن

در روزهای گرم هیچ چیز جای یک لیوان آب خنک را نمیگیرد. همانطورکه میدانیم بدن روزانه به 8 لیوان آب گوارا نیاز دارد. این مطلب را بیان کردیم تا به اهمیت وجود آبسردکن پی برید. از آب سردکن ها بیشتر در موسسات، ادارات و مطب ها استفاده می شود تا بتواند نیاز کارمندان و مراجعه کنندگان را به این مایع حیاتی برآورده کنند. با توجه به اهمیت وجود آب سردکن هر گونه ایراد در آنها مطمئننا در کیفیت کار و آسایش کارکنان و مراجعین تاثیر مستقیم دارد. البته صرفا آب سردکن ها مصارف اداری ندارند بلکه انواعی از آنها جهت مصارف خانگی تولید و عرضه شده اند. در واقع در خانمهایی که میخواهند از شر تعداد زیادی بطری آب در یخچال رهایی پیدا کنند یا آب سرد کن یخچال ندارند. آبسردکن رومیزی خانگی بهترین انتخاب برای آنها است.

جهت افزایش طول عمر و حفظ کیفیت آب در آب سرد کن ها باید تعمیر و سرویس آب سردکن ها به صورت مرتب توسط سرویسکار آبسردکن انجام شود.

آموزش سرویس آبسردکن

آبسردکن ها نیز مانند هر وسیله ی برقی دیگری طی مرور زمان  و استفاده ناصحیح ممکن است دچار ایراداتی شوند. در مواردی این ایرادات را با آموزش های ابتدایی در زمینه سرویس و تعمیر آبسرد کن ها می توان رفع نمود. در ادامه به ایرادات شایع در آبسردکن ها  و آموزش تعمیر آبسردکن میپردازیم.

علت خنک نکردن آبسردکن چیست؟

در صورت مواجهه با ایراد خنک نکردن آب سردکن ها باید موارد زیادی را در جهت تعمیر آبسردکن بررسی کنید. در اولین قدم بررسی کنید که دستگاه به برق وصل است و قطعی در پریز برق وجود نداشته باشد.

در قدم بعدی جهت عیب یابی و تعمیرات آبسردکن باید کلید پاور یا سوییچ پشت دستگاه را چک کنید که روشن باشد.

اگر آبسرد کن شما به خوبی قبل خنک نمی کند ممکن است ایراد از سمت کوئل های آب سردکن باشد. کوئل های آبسردکن باید مرتب تمیز شوند. گاهی در طی استفاده نا صحیح و عدم رعایت نکات بهداشتی جرم ها و کپک ها در بخش های مختلف آبسرد کنها رشد می کنند و عامل بروز مشکل خنک نکردن آب سرد کن می شوند.

علت دیگر خنک نکردن آبسردکن ممکن است به علت ایراد در اجزای فنی دستگاه باشد. ایراد در موتور آب سردکن، خراب شدن کندانسور دستگاه، ترموستات آبسردکن، خرابی در رله و اورلود دستگاه همه می توانند عواملی برای عملکرد ضعیف دستگاه و خنک نشدن آب در آبسردکن شوند.

علت نشتی آب از آبسردکن چیست؟

اولین موردی که باید جهت تعمیر و سرویس دستگاه آبسردکن برای رفع نشتی آب انجام دهید این است که مخزن آبسردکن را بررسی کنید. مخزن آب سرد کن ممکن از جنس استیل با دوام یا پلاستیک باشد. گاهی ضربه دیدن و خم شدگی مخزن موجب ایجاد سوراخ و ترک روی آن و در نهایت نشت آب می شود. همچنین شل شدن اتصالات داخلی در ناحیه پمپ نیز ممکن است عامل این اتفاق باشد.

اگر شیر آب سرد یا گرم کن چکه میکند با تعویض شیر آبسردکن یا اتصالات آن معمولا این مشکل رفع می شود. گاهی علت چکه کردن آب سرد کن، سینی تخلیه آبسردکن است. گرفتگی سینی موجب عدم تخلیه صحیح آب می شود.

علت صدای آبسردکن چیست؟

اگر آبسردکن به صورت استاندارد کار میکند و کیفیت آب خروجی مطلوب است و فقط ایراد کار در سروصدای آبسردکن است.. باید بررسی کنید که آیا محل قرارگیری آب سردکن تراز است یا خیر. اگراین مورد اشکال ندارد جهت شروع تعمیرات آبسردکن باید پیچ های موتور و کندانسور را چک کنید که شل نشده باشند. در نهایت ممکن است ایراد از سمت پروانه فن باشد. گاهس پروانه های فن شل می شوند و تولید صدای ناهنجار میکنند.

علت فشار کم آب در آب سرد کن چیست؟

اگر فشار آب شیر آبسردکن مطلوب نیست و برای پرکردن یک لیوان آب باید مدت زمان زیادی را جلوی دستگاه سپری کنید. جهت عیب یابی و تعمیر آب سرد کن  باید حجم آب مخزن یا فشار آب شهری بررسی شود. گاهی کم شدن آب مخزن یا قطعی آب شهری بازدهی دستگاه را کاهش میدهد.

هواگیری آبسردکن دلیل دیگر کاهش فشار آب شیر دستگاه است. همزمان هر دو پمپ شیر آب را با هم فشار دهید تا هوا به صورت کامل خارج شود. اگر مشکل حل نشد گاهی کم شدن توان دستگاه نیز موجب بروز این ایراد می شود. دستگاه را از برق بکشید چند دقیقه صبر کنید دوباره به پریز وصل کنید. با راه اندازی مجدد ممکن است ایراد رفع شود.

چرا آبسردکن آب را گرم نمی کند؟

اگر آبسردکن شما دارای شیر آب گرم است .ممکن است گاهی در تولید آب گرم مشکل دار شود. گاهی ایراد در سیستم برق رسانی آبسردکن موجب می شود که دستگاه آب گرم تولید نکند. یک دور دستگاه را از برق بکشید و سپس راه اندازی کنید با فعال شدن کندانسور دستگاه، احتمالا ایراد رفع خواهد شد.

در پشت آبسرد کن برای استفاده از آب گرم سوییچی تعبیه شده است. گاهی این سوییچ خاموش می شود. با فعال کردن این کلید معمولا چراغ آب گرم روشن خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات آبسردکن تهران

گاهی ایرادات مشاهده شده در آب سرد کن با راه حل های بیان شده قابل رفع نیست. نمایندگی تعمیر آبسردکن هوم سرویز آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه تعمیر و سرویس انواع آبسرد کن های موجود در بازار میباشد. در ادامه به معرفی تعدادی از برندهای تولید کننده آب سرد کن میپردازیم که سرویس دستگاه آبسردکن آنها در هوم سرویز توسط بهترین سرویس کارآبسردکن تهران انجام میشود.

سرویس آبسردکن افترون aftron))

یکی ازمحبوب ترین آب سردکن های موجود در بازار آفترون میباشد.. ااین دستگاه ساخت کشور کره جنوبی است و دارای تاییده ce اروپا میباشد. کمپرسور قوی این دستگاه قابلیت تولید همزمان 5 لیتر آب سرد و 7 لیتر آب جوش دارد. در صورت نیاز به تعمیر آبسردکن افترون میتوانید از خدمات با کیفیت هوم سرویز استفاده کنید.

سرویس آبسردکن مجیک

آب سردکن مجیک یک محصول کره ای است که کمپرسور آن محصول شرکت الجی میباشد. آبسردکن مجیک با ظاهر استواته ای خود جای بسیار کمی اشغال میکند و قابلیت استفاده در اماکن عمومی را دارد. ظرفیت این دسنتگاه 40 لیتر است. در صورت بروز ایراد میتوانید خدمات سرویس آب سردکن مجیک را به سرویسکار آبسردکن هوم سرویز بسپارید.

سرویس آبسردكن نوبل (NOBEL)

تعمیرات آبسردکن نوبل تنها با شناخت تجهیزات و تسلط همه جانبه به لوازم و قطعات این نوع آبسرد کن میسر می شود. تعمیر موتور آبسردکن، تعمیر برد آبسردکن  یا حتی تعمیر شیر آب سردکن  این دستگاه باید توسط مهندسین و متخصصین کاربلد انجام شود. سرویس کار آبسردکن هوم سرویز تمام دورههای آموزش تعمیر آبسردکن نوبل را به صورت تخصصی گذرانده اند و آماده ارائه خدمات میباشند.

سرویس آبسردکن آلونی

آبسردکن آلونی یک دستگاه نسبتا پیشرفته و ساخت کشور چین است. سیستم این دستگاه به صورت یکپارچه میباشد. ازین رو در زمان خرابی باید تعمیرات آبسردکن آلونی توسط افراد حرفه ای انجام شود. زیرا در غیر این صورت هزینه تعمیر آبسردکن آلونی بسیار گزاف خواهد شد.

تعمیرات آب سرد کن در سراسر تهران

تعمیرات آبسردکن غرب تهران و سایر نفاط شمال، شرق و جنوب تهران را میتوانید به تعمیرکار آبسردکن هوم سرویز بسپارید. هزینه تعمیر آبسردکن شمال تهران تفاوتی با هزینه تعمیر آبسردکن در سایر نقاط تهران ندارد. جهت دریافت خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. ددر تیم هوم سرویز تاکید بر تعمیر قطعات میباشد نه تعویض آنها .بدین ترتیب در هزینه های شما صرفه جویی میشود و قطعه فابریک دستگاه نیز حفظ می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi