header

تعمیر حوله خشک کن

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر حوله خشک کن

شرایط سرویس تعمیر حوله خشک کن

• همیار می بایست ابتدا محل لوله کشی حوله خشک کن و خود رادیاتور را بررسی نموده و پیشنهاد خود را ارایه مینماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر حوله خشک کن نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• چنانچه محل مورد نظر جهت لوله کشی و نشت یابی حوله خشک کن نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر حوله خشک کن

تعمیرات حوله خشک کن حمام و سرویس بهداشتی

حوله خشک کن ها مانند سایر رادیاتورها اغلب از جنس آلومنیومی یا استیل هستند البته نمونه های قدیمی تر فولادی هستند که امروزه نصب آنها زیاد مرسوم نیست. برای تعمیر حوله خشک کن شما با تمام ایرادات مشابه رادیاتورهای دیگر مواجه هستید. حوله خشک کن ها در دو دسته حوله خشک کن برقی و حوله خشک کن آبی موجود هستند که سیستم تعمیر حوله خشک کن برقی با حوله خشک کن معمولی کاملا متفاوت است. مدل رادیاتور حوله خشک کن برقی هیچ نیازی به لوله کشی ندارد و صرفا از طریق برق گرمایش مورد نیاز را تامین می کند. اما حوله خشک کن آبی از طریق سیستم لوله کشی و اتصال به منبع حرارتی موتورخانه یا پکیج گرمای لازم را فراهم می کند. پس برای تعمیر حوله خشک کن باید در این پروسه انتقال گرما یا در خود رادیاتور به دنبال ایراد اساسی بگردید.

تعویض حوله خشک کن در بسیاری از مواقع انتخاب به صرفه ای نیست. زیرا که می توان ایرادات حوله خشک کن را با کمک از یک تعمیرکار حوله خشک کن ماهر با هزینه تعمیر حوله خشک کن مناسب به جای خرید یک نمونه جدید جایگزین کرد. در ادامه به توضیح ایرادات اساسی و متداول در حوله خشک کن خواهیم پرداخت که با صرفه هزینه اقتصادی تر می توانید مشکلات را رفع کنید.

سوراخ شدن حوله خشک کن

یکی از بارزترین مشکلاتی که ممکن است برای انواع رادیاتورها اتفاق بیوفتد مسئله سوراخ شدن آنها است. عموما حوله خشک کن هایی که مدت طولانی از سرویس آنها میگذرد با این مشکل مواجه خواهند شد.

تعمیر سوراخ حوله خشک کن به عامل ایجاد آن بستگی دارد. در واقع نشتی در حوله خشک کن یا ممکن است بر اثر خوردگی یا پوسیدگی ایجاد شود یا بر اثر ضربات فیزیکی. در صورت اتفاق مورد اول اگر حجم پوسیدگی خیلی زیاد باشد نمی توان به تعمیر رادیاتور حوله خشک کن زیاد امیدوار بود. ولی در مواقعی که حجم پوسیدگی و سوراخ کم باشد، می توان سوراخ را از بین برد البته قبل از آنکه سوراخ آن بزرگتر شود!

برای رفع این مشکل و تعمیر سوراخ حوله خشک کن باید ابتدا محل خوردگی یا شکستگی را به طور کامل تمیز کنید. برای پوشاندن سوراخ باید از چسب فولاد استفاده کنید. باز هم تاکید می کنیم که استفاده از چسب فولاد برای سوراخ های ریز استفاده می شود و برای رفع ایرادات بزرگ باید با یک تعمیرکار حوله خشک کن تماس بگیرید.

رفع نشتی شیر حوله خشک کن

نشتی شیر حوله خشک کن نیز یکی دیگر از مشکلات رایج در بین رادیاتورهای حوله خشک کن است که ممکن است بر اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. ایجاد رسوب، از بین رفتن آب بندی شیر و خوردگی مغزی شیر همه ی این موارد می توانند موجب نشتی شیر حوله خشک کن شوند.

نحوه تعمیر شیر حوله خشک کن

برای پیدا کردن علت نشتی حوله خشک کن و نحوه تعمیر شیر حوله خشک کن باید شیر پایین رادیاتور حوله خشک کن را کاملا باز کنید تا آب داخل رادیاتور به کلی خارج شود. سپس با استفاده از آچار آلن هوای داخل لوله ها را خارج کنید. اگر بعد از باز کردن شیر متوجه شدید که کل شیر حوله خشک کن هرز شده است باید به کلی شیر را تعویض کنید.  اما اگر به علت از بین رفتن آب بندی، شیر نشتی پیدا کرده می توانید با کمک نوار تفلن مشکل را رفع کنید.

همچنین اگر شیر دچار رسوب شده است باید ابتدا باید برس سیمی کل خردگی ها را از بین ببرید و سپس تعیین کنید که شیر با آب بندی درست می شود یا باید شیر را تعویض کنید.

طریقه هواگیری رادیاتور حوله خشک کن

اگر دمای یکسانی در بین پره های رادیاتور حوله خشک کن وجود ندارد یا به عبارت دیگر بعضی از قسمت های رادیاتور حوله خشک کن سرد است، ممکن است هوا در بین نرده های حوله خشک کن محبوس شده باشد و به این ترتیب حوله خشک کن گرمایش خوبی از خود نشان نمی دهد. تنها راه حل تعمیر حوله خشک کن در این مواقع، هواگیری حوله خشک کن است.

نحوه هواگیری حوله خشک کن کار سختی نیست کافی است شیر هواگیری حوله خشک کن را باز کنید تا هوای محبوس آزاد شود و آب در تمام قسمت های حوله خشک کن جریان پیدا کند.

تعویض حوله خشک کن یا تعمیرات رادیاتور خشک کن کدام؟!

حوله خشک کن ها هم مانند هر وسیله دیگری عمر مفید دارند اگر شرایطی ایجاد شود که هزینه تعمیرات رادیاتور حوله خشک کن بسیار بالا باشد تعویض حوله خشک کن اقدام صحیح تری است. زیرا حداقل این اطمینان را دارید که تا مدت ها هزینه ی دیگری برای شما به همراه نخواهد داشت. اما قطعا تشخیص این مورد تنها از یک تعمیرکار رادیاتور حوله خشک کن برمی آید.

اما اگر صرفا به دنبال تعویض حوله خشک کن برای ایجاد تغییرات هستید باید بدانید در صورتی که سایز حوله خشک کن جدید با نمونه قبلی یکسان نیست. باید به فکر تغییرات کلی در لوله کشی و تاسیسات هم باشید.

قیمت تعمیر حوله خشک کن چقدر است؟

هزینه تعمیر حوله خشک کن به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقعیت نوع خرابی و البته میزان خرابی حوله خشک کن تعیین کننده قیمت تعمیر حوله خشک کن است. به همین علت تا عیب یابی توسط تعمیرکار رادیاتور حوله خشک کن صورت نگیرد و قطعات معیوب شناسایی نشوند نمی توان نرخ ثابتی را ارائه نمود.

تعمیر رادیاتور حوله خشک کن با هوم سرویز

اگر نیاز به یک متخصص دارید تا تعمیرات حوله خشک کن را کاملا اصولی انجام دهند و نگرانی از هیچ بابتی در آینده  نداشته باشید با هوم سرویز همراه شوید. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید و تعمیرکار حوله خشک کن را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi