header

نصب و تعمیر توالت فرنگی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر توالت فرنگی

شرایط سرویس نصب و تعمیر توالت فرنگی

• بسیار مهم است که بدانید آکس لوله خروجی فاضلاب چه اندازه ای دارد و فاصله آن از دیوار چقدر است تا بتوانید توالتی را انتخاب کنید که با آن تطابق داشته باشد و نیاز به استفاده از اتصالات اضافی نداشته باشید.

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر توالت فرنگی

خدمات نصب و تعمیر توالت فرنگی  

اهمیت نصب و تعمیر توالت فرنگی بر کسی پوشیده نیست. یکی از راه حل های افرادی که با مشکل  درد زانو و کمر درگیرند، نصب توالت فرنگی است. امروزه معمولا در هنگام ساخت بنا، لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی را اجرا میکنند.

در صورتی که ساختمان قدیمی باشد و لوله کشی های لازم نیز در نظر گرفته نشده باشد هم خوشبختانه راه حل های زیادی برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب وجود دارد. همین اقدامات مشکلات نصب و تعمیر توالت فرنگی را کاهش داده است. همچنین هزینه دستمزد نصب توالت فرنگی و تعمیرات توالت فرنگی تهران در روش های جدید به صورت چشم گیری کمتر می شود.

انواع روشهای نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی روی توالت ایرانی بدون تخریب

در روش نصب توالت فرنگی بدون تخریب تمام لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی درون کاسه توالت ایرانی انجام میشود. بدین ترتیب نیازی به کندن کاسه توالت توسط نصاب توالت فرنگی نیست. تمام مکانیزم توالت فرنگی را درون توالت ایرانی اجرا می شود و فضای خالی را با ملات پر میکنند. در این روش دستمزد نصب توالت فرنگی بسیار کمتر از روش با تخریب کامل است.

نصب توالت فرنگی با تخریب کامل

این روش در مقایسه با روش قبلی قیمت نصب توالت فرنگی دیواری یا زمینی بیشتر می شود. اجرای این روش برای مکانهایی که  قصد سکونت دائمی و یا طولانی دارید، مناسب تر است. زیرا در آینده ایرادی پیدا نخواهد کرد و زیبایی و ظرافت کار بیشتری دارد. اما خوب در کنار مزایای زیاد متاسفانه  نصب و تعمیر توالت فرنگی با تخریب کامل، با ریخته پاشهای زیاد و مدت زمان بیشتری همراه است که برای لوله کشی و کاشی کاری های آن نیاز است.

انواع توالت فرنگی

توالت فرنگی ها در کل به دو دسته توالت فرنگی زمینی و توالت فرنگی دیواری یا توالت فرنگی توکار تقسیم می شوند. همچنین توالت فرنگی زمینی را نیز میتوان به دو دسته تقسیم کرد.

نصب توالت فرنگی یک تکه ای

در این نوع توالت فرنگی مخزن و کاسه توالت به یکدیگر متصل شده اند و بسیار جمع و جور هستند. تنها ایراد نصب و تعمیر توالت فرنگی یک تکه ای ، قیمت نسبتا بالای آن نسبت به سایر مدل هاست.

نصب توالت فرنگی دو تکه ای

در هنگام نصب توالت فرنگی دو تکه ای مخزن و کاسه توالت به صورت مجزا از هم نصب می شوند و بسیار متداول و مرسوم هستند . قیمت توالت فرنگی دو تکه بسیار مناسب تر از مدل یکپارچه آن است.

نصب توالت فرنگی دیواری

معمولا نصب توالت فرنگی وال هنگ برای فضاهای کوچک پیشنهاد می شود. زیرا ابعاد و حجم این نوع توالت فرنگی نسبت به نصب توالت فرنگی زمینی کمتر است. مخزن توالت فرنگی در هنگام ساخت بنا در داخل دیوار قرار میگیرد. بدین ترتیب فقط کاسه توالت نمایان است. سیستم تخلیه توالت فرنگی دیواری و سیفون آن در داخل دیوار قرار دارد. ازین رو تعمیر توالت فرنگی توکار یا دیواری سخت تر است.

خدمات تعمیرات توالت فرنگی تهران

توالت فرنگی نیز در طول استفاده ممکن است دچار ایراداتی شود و احتیاج به سرویس توالت فرنگی و تعمیر توالت فرنگی باشد. معمولا پیشنهاد می شود رفع خرابی توالت فرنگی توسط لوله کش ماهر یا نصاب توالت فرنگی انجام شود تا در حین تعمیر متحمل هزینه های بالاتر نشوید. معمولا از بزرگترین ایراداتی که ممکن است دز توالت فرنگی ایجاد شود گرفتگی توالت فرنگی، خرابی سیفون توالت فرنگی، عدم تخلیه توالت فرنگی و غیره میباشد. در ادامه به عیب یابی و تعمیرات توالت فرنگی میپردازیم تا در موارد سطحی بتوانید خودتان از پس مشکلات بر بیایید.

راهکارهای عیب یابی و آموزش تعمیر توالت فرنگی

علت کار نکردن سیفون توالت فرنگی چیست؟

در صورتی که سیفون توالت فرنگی کار نمی کند. مواردی مانند کم بودن حجم آب داخل تانک توالت فرنگی، خرابی فلوتر، خرابی سیستم تخلیه توالت فرنگی ، خرابی پرکن و یا حتی ایرادات پیچ ها و اتصالات داخلی ممکن است موجب بروز این ایراد شوند. اگر شدت آب سیفون کم است ، احتمالا لوله ها دچار گرفتگی شده اند و یا دکمه یا دستگیره توالت شل و یا سفت شده است. قبل از شروع به تعمیرات توالت فرنگی تهران شیر تامین آب توالت را ببندید. که مانع از سرریز شدن آب از تانکر شوید.  سپس درب تانکر توالت فرنگی را باز کنید و میله شناور را بررسی کنید در صورتی که ایراد از شناور است. تعمیر شناور توالت فرنگی را به تعمیرکار توالت فرنگی بسپارید.

علت کامل تخلیه نشدن سیفون توالت فرنگی چیست؟

بررسی کنید که سطح آب داخل تانکر بر اساس دستور العمل کارخانه سازنده کامل پر شود. مطمئن شوید دریچه تخلیه کامل سرجایش قرار گرفته باشد و کاملا با دریچه هم سایز باشد . گاهی عدم تطابق سایز این دو با هم  باعث خرابی سیستم تخلیه توالت فرنگی میشود.

چرا تانکر توالت کند پر می شود؟

در صورتی که مدت زمان پر شدن آب در تانکر توالت طولانی میشود. اولین قدم در تعمیرات توالت فرنگی، بررسی شیر تامین آب توالت فرنگی است که کاملا باز باشد. در اقدام بعدی بررسی کنید که دریچه پر شدن آب ، رسوب نگرفته و  مسدود نشده باشد.

علت نشتی آب در کنار توالت فرنگی چیست؟

از ایرادات شایع در استفاده از توالت فرنگی، نشتی آب از کنار یا زیر توالت فرنگی هست.  ممکن است کاسه توالت شکسته باشد که در این زمان نیاز به تعمیر توالت فرنگی شکسته است. همچنین فرسوده شدن قطعات و اتصالات نیز ممکن است عامل این اتفاق باشند. که در این صورت نیاز به تعویض قطعات و آب بندی کاسه توالت فرنگی است. احتمال بعدی در هنگام نصب و تعمیر توالت فرنگی، آسیب حلقه مومی زیر کاسه توالت است، که برای رفع این مشکل باید به طور کلی کاسه توالت جا به جا شود. در مواقع این چنینی برای جلوگیری از هزینه های بیشتر بعدی با تعمیرکار توالت فرنگی تماس بگیرید.

علت نشتی فلاش تانک توالت فرنگی چیست؟

متاسفانه یکی از رایج ترین و بدترین مشکلات مخزن توالت فرنگی نشتی آب در دریچه تخلیه توالت است. بدین ترتیب سطح آب کم می شود و شناور توالت فرنگی دوباره اقدام به پر کردن مخزن توالت فرنگی میکند. بهترین راهکار برای تعمیر نشتی فلاشتانک توالت فرنگی تعویض یا تعمیر فلاپر توالت فرنگی است. فلاپر توالت فرنگی در واقع همان وسیله است که با زنجیر یا سیم روی دریچه تخلیه توالت فرنگی قرار میگیرد و در هنگام فشردن دکمه اقدام میکند.

نحوه ی تنظیم و تعمیر شناور توالت فرنگی چگونه است؟

شناور توالت فرنگی نقش مهمی در مکانیزم تخلیه  توالت فرنگی دارد. چنانچه ایرادی در تنظیم شناور توالت فرنگی ایجاد شود، قطعا در آبگیری مخزن و یا تخلیه آب با مشکل مواجه خواهید شد.

در هنگام تعمیر شناور توالت فرنگی باید گوی شناور بررسی شود که سوراخ نشده باشد.  زیرا در این صورت آب به داخل آن نفوذ میکند و نمیتواند به خوبی سطح آب را تشخیص دهد. راهکار دیگر در تعمیر شناور توالت فرنگی عدم اتصال بوشن به بدنه شناور است.

جهت تنظیم شناور توالت فرنگی باید دقت کنید که شناور از سطح مورد نیاز پایین تر قرار نگرفته باشد. برای رفع این ایراد، پیچ شناور را بچرخانید، تا سطح آب در کنار لبه لوله سرریز قرار بگیرد و مجددا پیچ شناور را ببندید. در شرایط نرمال، سطح آب باید از لوله سرریز آب پایین تر باشد.

هزینه تعمیر توالت فرنگی در هوم سرویز

هزینه نصب توالت فرنگی به نوع توالت فرنگی و طریقه نصب توالت فرنگی که پیشتر بیان کردیم بستگی دارد. در واقع در صورتی که نیاز به کندکاری باشد قیمت نصب توالت فرنگی با تمام خرده کاری ها محاسبه می شود.  همچنین هزینه تعمیرات توالت فرنگی در تهران بسته به نوع ایراد متفاوت میباشد. درهوم سرویز هزینه تعمیر توالت فرنگی و قیمت نصب توالت فرنگی به صورت کاملا شفاف بیان شده است. بیشترین هزینه تعمیر توالت فرنگی به بخش تنظیم فلوتر توالت فرنگی اختصاص داده شده است، زیرا به تخصص و تبهر بیشتری نیاز خواهد داشت.

نصاب توالت فرنگی را در کمترین زمان ممکن در کنار خود داشته باشید

با توجه به اهمیت تعمیر توالت فرنگی هرگونه ایراد باید در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکار توالت فرنگی رفع شود. اما دسترسی به نصاب توالت فرنگی حرفه ای کار آسانی نیست . تیم هوم سرویز با کمک مجرب ترین کادر تعمیر توالت فرنگی شمال تهران، تعمیر توالت فرنگی غرب تهران ، شرق و جنوب تهران آماده خدمات رسانی به کابران خود می باشد. جهت دریافت خدمات میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا نزدیک ترین همیار ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi