header

نصب روشویی و متعلقات

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب انواع کابین روشویی و لوازم جانبی

شرایط سرویس نصب روشویی و متعلقات

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب روشویی و متعلقات

نصب روشویی دستشویی و متعلقات

نصب روشویی و متعلقات شاید در نظر خیلی از ما کار سختی نباشد. اما همانطور که میدانیم نصب روشویی فقط به نصب چهار عدد پیچ به دیوار ختم نمیشود. بلکه تراز بودن روشویی و نصب شیرآلات و سیفون در حین نصب روشویی دستشویی از اهمیت بالایی برخوردار است.
در صورتی که تجربه زیادی ندارید، پیشنهاد میکنیم که قبل از هر گونه اقدام با نصاب روشویی دستشویی که به انجام خدمات لوله کشی آشناست ، مشورت کنید.
روشویی ها معمولا به 2 گروه روشویی پایه دار و روشویی دیواری تقسیم می شوند. که اجرای هر کدام از آنها باهم متفاوتند.
طریقه نصب روشویی دیواری

·         نصب روشوئی دیواری ابتدا باید قسمت مربوط به شیرآلات و سیفون را  به آرامی باز کنید. برای جلوگیری از شکستگی اطراف لعاب روشویی ،  بهتر است که از چکش نوک تیز استفاده کنید.
·         پایه شیرآلات و قسمتهایی از اتصالات سیفون را باید قبل از نصب روشویی کمد دار وصل کنید.
·         فاصله ایده آل روشویی تا زمین باید بین 80 تا 85 سانت باشد. محل قرار گیری پیچ روشویی را بر روی دیوار علامت گذاری کنید.
·         سپس از مته دیواری استفاده کنید و پیچ روپلاک مناسب با آن را وصل کنید.

طریقه نصب روشویی پایه دار

·         مراحل نصب روشوئی پایه دار تفاوت چندانی با نصب روشوئی دیواری ندارد. ضمن رعایت موارد فوق،  روشویی را روی پایه قرار دهید و با دقت محل قرارگیری پیچ روپلاک ها را روی دیوار علامت بزنید.
·         پس از نصب روشویی پایه دار به دیوار نوبت به نصب پایه میشود، که باید به درستی روی هم قرار بگیرند و اصلا تکان نخورد.
·         قبل از قرارگیری پایه تمام قسمت های سیفون و لوله های تخلیه را درون فاضلاب قرار دهید. سپس کاملا پایه را زیر روشویی فیکس کنید.

انواع روشویی

نصب روشویی سنگی

برای نصب روشویی سنگی چند نکته وجود دارد که باید در نظر گرفت. ارتفاع روشوئی و ابعاد کابینت روشویی که سنگ روی آن قرار میگیرد، بسیار مهم است. زیرا در بسیاری از موارد در هنگام نصب روشوئی دستشویی سنگی ، کاسه روشویی روی کابینت قرار میگیرد باید در اندازه گیری ارتفاع روشویی بسیار دقت کنید که مناسب همه اعضای خانواده باشد.

نصب روشویی سه گوش

یکی ار مرسوم ترین مدل های نصب روشویی بدون پایه، نصب روشویی سه گوش است. معمولا در سرویس بهداشتی های کوچک برای صرفه جویی در فضا اقدام به اجرای روشویی سه گوش بدون پایه در گوشه دیوار میکنند. لوله کشی فاضلاب در این مدل ها بسیار جمع و جور است.

نصب روشویی کاسه ای

نصب روشویی کاسه ای یک سبک مدرن و زیبا است که می تواند زیبایی بی نظیری را به سرویس بهداشتی ببخشد. برای اجرا و اتصال روشویی کاسه ای نیاز به ایجاد تعدادی سوراخ در سطح کابینت برای نصب شیر آب روشویی و متعلقات و لوله تخلیه است. البته این نوع روشویی را میتوان با استفاده از شیر آلات دیواری نیر استفاده نمود.

نصب روشویی کمد دار

نصب روشویی کابینتی از جدیدترین نوع روشویی ها هستند که هم به علت جادار بودن و هم به علت پوشاندن لوله کشی ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. نحوه نصب روشویی کابینت دار کار چندان سختی نیست. فقط باید بتوانید ارتفاع مناسب را تعیین کنید که دقیقا کابین روشویی را بر روی سیفون قرار دهید. نصب روشویی کابینت دار خود به سه گروه نصب روشویی کابینتی بدون پایه، نصب روشویی کابینتی نیم پایه و نصب روشویی کابینتی پایه دار تقسیم می شوند.

نصب روشویی توکار یا وال هنگ

نصب روشویی وال هنگ به روشویی هایی گفته می شود که بدون پایه هستند. همچنین اتصالات آنها در درون دیوار قرار میگیرد. از این رو به آنها روشویی توکار نیز گفته می شود. این روشویی ها تنوع زیادی دارند، ولی اغلب در زیر روشویی، کابینی تعبیه می شود که اتصالات فاضلاب روشویی را در درون آن قرار میدهند. در مدل وال هنگ معمولا از سیفون شکیل و جمع و جور استفاده می کنند.

نحوه نصب کابین روشویی

1.      قبل از خرید روشویی و متعلقات ، به فضای سرویس بهداشتی دقت کنید. مناسب با فضا به انتخاب و خرید روشویی کنید.
2.      قبل از نصب کامل و یا به اصطلاح محکم کاری های نهایی شیرهای گرم و سرد را به دیوار وصل کنید. تا مطمئن شوید که کاملا سالم هستند.
3.      تراز بودن روشویی دستشویی مهم ترین قسمت نصب روشویی و متعلقات دیواری است. دقت کنید که اصلا پس از نصب روشویی دیواری،  تکان اضافی نداشته باشد.
4.      قبل از نصب روشویی پایه دار شیر و سیفون را درون پایه قرار دهید که پس از نصب دچار مشکل نشوید. زیرا در بسیاری از موارد متعلقات شیرآلات و سیفون به علت فضای محدود ، کامل درون پایه قرار نمی گیرند و پایه تراز نمی شود.

هزینه نصب روشویی

قیمت نصب روشویی ارتباط مستقیمی با نوع روشویی دارد. به عبارتی هرچه روشویی سنگین تر و مدرن تر باشد، مطمعنا قیمت نصب روشویی نیر بالاتر خواهد رفت . چون باید دقت بیشتری در نصب روشویی و متعلقات مربوط به آن ، به خرج دهند . نوع متعلقات مانند شیر روشویی و نوع سیفون تخلیه نیز در هزینه نصب روشویی تاثیرگزارند.
.

نصاب روشویی در تهران

در شهرهای کوچک معمولا آوازه افراد حرفه ای و منصف سریع منتشر می شود و دهان به دهان می گردد و به گوش افراد می رسد. اما در شهرهای بزرگ نظیر تهران، جستجو نصاب روشویی حرفه ای کار سختی است. از این رو شرکت هوم سرویز ارائه دهنده ی انواع خدمات لوله کشی شبانه روزی، کار ساکنین تهران را آسان کرده است. بهترین و منصف ترین افراد در این زمینه در تیم هوم سرویز آماده ارائه خدمات لوله کشی در سراسر تهران هستند.

خدمات نصب روشویی و متعلقات هوم سرویز

1.      نصب روشویی معمولی  (روشویی پایه دار)
2.      نصب روشویی کابین دار (روشویی کابینتی)
3.      نصب آینه و متعلقات
4.      نصب شیر و سیفون روشویی
5.      نصب روشویی شیشه ای

ثبت درخواست خدمات لوله کشی هوم سرویز

در صورت نیاز به خدمات نصب روشویی در شمال تهران، غرب، شرق و جنوب تهران می توانید از تیم حرفه ای هوم سرویز کمک بخواهید. نصب انواع روشویی و انواع شیر الات توسط افراد متخصص در سراسر تهران انجام می شود. جهت دریافت خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن در کنار شما قرار بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi