header

تعمیر پرینتر، اسکنر و چاپگر

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت عیب یابی و تعمیر انواع پرینتر،اسکنر و چاپگر در محل

شرایط سرویس تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر

• تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید. پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر

خدمات سرویس و تعمیر پرینتر و اسکنر در محل

پرینترها و اسکنرها از ابزارهای بسیار مهم و کاربردی در محل کارها و منازل به شمار می آید. در گذشته فقط از پرینترها در ادارات یا خدمات کامپیوتری استفاده میشد. ولی امروزه در بسیاری از منازل از پرینتر و اسکنر برای مصارف شخصی نیز استفاده میشود.

پرینتر و اسکنرها یکی از دستگاه‌های پرکاربرد برای انتقال داده به سیستم و کپی یا پرینت اطلاعات می باشد. در طی یک روز بسته به نوع کاربرد ممکن است ده‌ها بار از سیستم های مختلف دستورات چاپ یا کپی برای چاپگر‌ها ارسال شود.  بدین ترتیب خرابی پرینتر حتی برای چند ساعت، موجب بروز ایراد در روال‌ کاری می شود. در هنگام بروز این اتفاقات کمک گرفتن از تعمیرکار پرینتر در محل، موجب می شود با سرویس و تعمیر چاپگر جوهر افشان در سریع ترین زمان ممکن همه چیز را به روال سابق برگرداند.

اولین و قدیمی ترین راهکار برای تعمیرات پرینترها، انتقال دستگاه به تعمیرگاه است. البته هنوز هم این روش بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع این کار در مواقعی که بتوانید از دستگاه جایگزین دیگری استفاده کنید، راهکار درستی است. زیرا که تجهیزات موجود در تعمیرگاه پرینتر بیشتر است و می تواند مشکلات اساسی و تعمیرات پرینتر را اساسی تر و البته در زمان بیشتری رفع کنند.

اما مواقعی که زمان کافی برای انتقال دستگاه به تعمیرگاه نباشد، تعمیر اسکنر در محل یکی از بهترین گزینه ها است. به شرطی که تعمیرکار اسکنر و پرینتری که از او کمک گرفته اید، تجربه و تبحر لازم را در زمینه تعمیرات پرینتر یا تعمیرات اسکنر را دارا باشد. بدین ترتیب می تواند در کمترین زمان مشکل دستگاه را رفع کند.

عیب یابی و تعمیرات چاپگر و اسکنرها

با توجه به تقاضا بازار، انواع مختلفی از پرینتر ساخته و عرضه شده اند . از انواع پرینتر و اسکنرها میتوان به پرینتر hp ،پرینتر و اسکنر کانن و پرینتر سامسونگ و پرینتر اپسون اشاره کرد. با توجه به این حجم عظیم در مدل و برند، تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر به شاخه تخصصی و حرفه ای تبدیل شده است.

استفاده از چاپگرها در منازل برای مصارف و کارهای شخصی باعث صرفه جویی هزینه در زمینه چاپ عکس و اسناد میشود. این دستگاهها نیز مانند تمامی وسایل الکترونیکی دیگری نیاز به سرویس چاپگر و تعمیرات چاپگر دارند. عیب های مشاهده شده در تمامی پرینتر و اسکنرها تقریبا مشابه است. اما رفع عیب و نحوه ی تعمیرات پرینترهای سامسونگ با سایر مدل ها به طور مثال تعمیر پرینترهای اپسون متفاوت است. همچنین با توجه به حجم نسبتا بزرگ این دستگاه و کاربرد همه روزه ازین دستگاه در ادارات و منازل ترجیح به تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر در محل میباشد.

علت خطای تونر در کامپیوتر چیست؟

شما تونر را تعویض کرده اید و دوباره به شما اخطار کمبود تونر نشان داده میشود؟ در این صورت تنها کاری که در زمینه تعمیر و سرویس چاپگر و اسکنر باید انجام شود، ریست چاپگر است. ریست پرینتر را می توانید در تنظیمات نرم افزاری در رایانه انجام دهید.

چرا پرینتر کند چاپ میکند؟

تنظیمات پرینتر و دستور العمل وارد به دستگاه تا مقدار بالایی در سرعت چاپ موثر است. در هنگام چاپ و یا کپی اسناد و مدارک تنظیمات سرعت را بالا ببرید. زیرا به کیفیت بالا نیاز نخواهید داشت. ولی در چاپ عکس، سرعت را روی کندترین حالت ممکن، تنظیم نمایید. سرعت کند کیفیت نهایی را افزایش میدهد. میتوانید در هنگام تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر این مشکل را با قرار دادن تنظیمات پرینتر به حالت draft حل کنید.

چرا کاغذ در پرینتر گیر میکند؟

عوامل زیادی در گیر کردن کاغذ در پرینتر دخیل هستند. مواردی مانند اینکه کاغذ به درستی در دستگاه قرار نگرفته باشد. غلطک های گیرنده کاغذ آسیب دیده باشند و یا مانعی در ورودی دستگاه باشد. همه از مواردی هستند که موجب بروز این اتفاق می شوند.

علت سایه انداختن چاپگر چیست؟

همیشه ایرادات وارده به چاپ از عدم کیفیت دستگاه پرینتر نیست. گاهی فقط با عوض کردن کاغذ مصرفی مشکل رفع خواهد شد. در بسیاری دیگر از موارد نیز کافیست تونر را خارج کنید و به آرامی به طرفین تکان دهید. زیرا ته نشین شدن کارتریج یا تونر باعث این موضوع میشود. این ایراد برای تعمیرات و سرویس پرینتر و اسکنر هایی پیش می آید که زیاد از دستگاه استفاده نمی شود.

از علل دیگر که در تعمیر و سرویس پرینتر و تعمیر اسکنر مطرح میشود، میتوان به خرابی در مگنت رولر پرینتر اشاره کرد. مگنت رولر وظیفه انتقال تونر به درام را بر عهده دارد. و بر اساس دستورالعمل وارد شده میزان درست از تونر را به کاغذ منتقل میکند. در صورت بروز ایراد در این قسمت چاپ با کیفیت پایین و یا به صورت خط دار ظاهر میشود.

علت نکشیدن کاغذ توسط چاپگر چیست؟

اگر از هر کدام از مدل پرینترهای اچ پی یا مدل های دیگر استفاده می کنید احتمالا با این ارور Out of Paper یا نکشیدن کاغذ توسط پرینتر مواجه شده اید. این مشکل ممکن است ناشی از موارد مختلفی مانند خاکی شدن غلطک کاغذ، یا  ایرادات در قسمت سینی پرینتر و یا حتی مشکلات نرم افزاری کامپیوتر باشد.

تعمیر پرینتر جوهر افشان و تعمیر پرینتر لیزری در هوم سرویز

در کل دو نوع پرینتر جوهر افشان و پرینتر لیزری موجود هستند. پرینترهای لیزری قیمت خرید بالاتری دارند. اما کیفیت چاپ عکس های رنگی در پرینترهای جوهر افشان hp بسیار بالا است. ساختار پرینترهای جوهرافشان از پرینترهای لیزری بسیار ظریف‌تر و حساس‌تر است. از این رو برای تعمیر پرینترهای جوهر افشان hp یا سرویس پرینتر چهار کاره نیاز به مهارت بالایی  است. به هیچ‌وجه خودتان اقدام به باز کردن قطعات پرینتر برای تعمیر کارتریج در محل یا تعویض تونر پرینتر نکنید. چون یک اشتباه کوچک منجر به تعویض قطعه یا از کار افتادن دستگاه خواهد شد.

انواع برندهای پرینتر و اسکنر که در هوم سرویز تعمیر می شوند

تعمیر پرینترهای اپسون در محل Epson))

تعمیر پرینترهای کانن در محل

تعمیر پرینترهای سامسونگ در محل

تعمیر پرینتر اچ پی در محل

تعمیر اسکنر hp
تعمیر اسکنر فوجیتسو
تعمیر اسکنر کانن canon lide 110
تعمیرات اسکنر کداک

تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر هوم سرویز در سراسر تهران

سرویس دوره ای و تعمیر دستگاه فتوکپی و تعمیر اسکنر hp  مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری در بازه های زمانی مشخص تاکید میشود. ولی در صورت بروز خرابی، خدماتی از قبیل شارژ کارتریج پرینتر، تعمیر درام پرینتر ، تعمیر مین برد پرینتر ، تعمیر پیکاپ رولز، تعمیر فیوزینگ پرینتر و در نهایت تعمیر مگنت پرینتر در تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر انجام میشود.

در صورت بروز ایراد و خطا در پرینتر سوزنی کافیست به صورت رایگان درخواست خود را در هوم سرویز ثبت کنید. ما بهترین و مجرب ترین تعمیرکار پرینتر و اسکنر در محل را در شمال، غرب، شرق و جنوب تهران در زمان و مکان مورد تظر اعزام کنیم.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi