نظافت

قالیشویی خوب در غرب تهران

در دکوراسیون ایرانی هنوز هم قالی و قالیچه ها جایگاه ویژه ای دارند. در هر خانه ای حداقل یک فرش ماشینی یا دستبافت وجود دارد. قالیچه های زیبا و رنگارنگ با خود گرمی و نشاط را به خانه ها می آورند. تمیز نگهداشتن فرش و قالی رمز ماندگاری  و دوام آن است. جارو کشیدن همه گرد و خاک داخل الیاف قالی را از بین نمی برد و حداقل سالی یکبار می بایست فرش ها را شستشو داد. برای اینکه فرش های نفیس دچار آسیب نشوند باید کار شستشوی قالی را به قالیشویی سپرد. پیدا کردن یک قالیشویی خوب در غرب تهران دغدغه بسیاری از خانواده های ساکن در این منطقه است. بافت اداری و مسکونی در غرب تهران در هم تنیده شده و این امر قدری کار را دشوارتر کرده است. با یک جستجوی ساده در اینترنت لیستی از قالیشویی در غرب تهران را پیدا می کنید. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

 نحوه انتخاب قالیشویی خوب در غرب تهران

برای اینکه کیفیت کار مورد رضایت تان باشد باید از قبل در مورد قالیشویی کمی اطلاعات داشته باشید. پاره شدن فرش در اثر شستشوی نامناسب و یا موقع خشک کردن قالی ها یکی از مشکلاتی است که اغلب در قالیشویی های غیر استاندارد اتفاق می افتد. بو گرفتن فرش موقع تحویل هم به علت عدم تهویه مناسب در خشک کردن فرش ها است. گاهی هم مشتری موقع تحویل فرش، متوجه رطوبت و خیسی آن می شود. فرش کالای نفیس و گرانقیمتی است و نمی توان شستشوی آن را به هر نابلدی سپرد. یک قالیشویی خوب در غرب تهران بدون آسیب به فرش آن را تمیز و پاکیزه تحویل می دهد. برای تشخیص خوب یا بد بودن یک قالیشویی راه های زیادی وجود دارد ولی ساده ترین آن را در این مطلب معرفی می کنیم. با استفاده از این راه ها بهترین ها را برای شستن فرش انتخاب کنید.

قیمت قالیشویی سال ۹۹(به روز شده)

آدرس قالیشویی خوب در غرب تهرانقالیشویی خوب در غرب تهران
  • اعتبار شرکت قالیشویی

اعتبار در خدمات نظافتی حرف اول را می زند. قالیشویی هایی که بتوانند رضایت مشتری را کسب کنند همیشه به خوشنامی معروف هستند. برای سنجش اعتبار یک شرکت چندین راه وجود دارد. از شبکه های اجتماعی کمک بگیرید و نام شرکت خدمات قالیشویی را جستجو کنید. نظرات کاربران معیار خوبی برای سنجش اعتبار قالیشویی است. از دوستان و فامیل هم می توانید اطلاعات خوبی به دست بیاورید. اگر به تازگی کسی در اطرافتان از خدمات قالیشویی استفاده کرده باشد، حتما می تواند اطلاعات خوبی از کیفیت کار شرکت در اختیارتان قرار دهد. به طور کلی یک قالیشویی معتبر، خوشنام است و در همه ایام سال فعالیت دارد. قالیشویی هایی که تنها در روزهای آخر سال فعالیت دارند، معمولا امکانات خوبی را ارائه نمی دهند.

بهترین قالیشویی شرق تهران

  • گواهینامه و مجوز قالیشویی

قالیشویی های مجاز همگی دارای مجوز و گواهینامه هستند. شاید تصور کنید این موضوع چندان مهم نیست اما بد نیست بدانید که همه قالیشویی های مجاز، تابع قوانین اتحادیه هستند. این بدان معناست که قیمت قالیشویی هم طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود. قالیشویی های دارای گوهینامه های قانونی، موظف هستند ازشوینده های مناسب برای لکه بری استفاده کنند و اصول حرفه ای نظافت فرش را رعایت نمایند. قبل از شستشو، قالی غبارگیری و خاک گیری می شود تا لودگی ها از داخل بافت و پرزها خارج شود. قالیشویی های خوب از روش های مختلف  تمیز کردن و شستشوی فرش گاهی دارند و از پرسنل ماهر برای خدمات قالیشویی استفاده می کنند.

بهترین قالیشویی تهران در محله شما

انتخاب قالیشویی خوب در غرب تهران

  • تجربه قالیشویی خوب در غرب تهران

نیمی از اعتبار شرکت قالیشویی به نیروهای متخصص آن است. استخدام نیروهای با تجربه که به لحاظ عملی و دانش حرفه ای تخصص دارند، نشان دهنده کیفیت کار قالیشویی است. تجربه را نمی توان با هیچ چیز دیگری مقایسه کرد. نیروهای مجرب می توانند خدمات موثرتری ارائه دهند و در صورت لزوم راه حل های مختلفی برای شستشوی فرش و لکه بری به مشتری پیشنهاد دهند. کیفیت خدمات قالیشویی خوب بستگی به پرسنل آن دارد.پرسنل قالیشویی هوم سرویز همگی از نیروهای با تجربه و کاربلد هستند و آموزش کافی در مورد نحوه شستشوی فرش و کار با دستگاه ها را گذرانده اند.

قیمت قالیشویی و خدمات قالیشویی در تهران چقدر است؟

  • تجهیزات قالیشویی خوب در غرب تهران

فرش ها بعد از انتقال به قالیشویی، توسط جاروبرقی های پر قدرت غبار گیری می شوند. این وسیله با جاروبرقی های خانگی بسیار تفاوت دارد. دیدن این حجم خاک و گرد و غبار از لا به لای الیاف و بافت قالی ها باورنکردنی است. روند تمیز کردن و خشک کردن فرش نیز بستگی به شیوه شستشو دارد. قالیشویی خوب در غرب تهران مجهز به دستگاه های پیشرفته برای شستشوی فرش است. انواع دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در کارگاه قالیشویی نصب هستند. پرسنل قالیشویی با توجه به نوع الیاف، ضخامت، میزان کثیفی و … تنظیمات دستگاه را انجام می دهند بقیه مراحل شستشو و همچنین خشک کردن فرش ها توسط دستگاه انجام می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟
  • قیمت قالیشویی غرب تهران

بحث هزینه ها یکی از موارد مهم در انتخاب شرکت نظافتی برای شستن فرش هاست. استانداردهایی برای تعیین قیمت در یک قالیشویی خوب وجود دارد. به طور معمول هر ساله نرخ خدمات قالیشویی از سوی اتحادیه اعلام می شود و همه شرکت های مجاز، ملزم به ارائه نرخ مصوب هستند. در ادامه لیست آخرین تغییرات قیمت قالیشویی در تهران اطلاع رسانی شده است.

قالیشویی غرب تهران با خدمات ویژه

قالیشویی خوب در غرب تهران کجاست؟قالیشویی خوب در غرب تهران
عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
شستشوی فرش ماشینی(متر مربع)11500-
شستشوی فرش دستباف(متر مربع)
15000-
اعلاء شویی فرش ماشینی(متر مربع)16000
اعلاء شویی فرش دستباف(متر مربع)2500033500
شستشو فرش گل ابریشم دستبافت متری
60000
شستشوی موکت جدا از زمین
7000
خشکشویی فرش ماشینی در محل(متر مربع)16000-
خشکشویی فرش دستباف در محل(متر مربع)22000-
خشکشویی موکت در محل(متراژ کمتر از 50 متر)400000-
قیمت خشکشویی موکت در محل(متراژ بیشتر از 50 متر)- متر مربع8000
خشکشویی موکت در محل پله هر عدد
20000
اعلاء شویی موکت جدا از زمین(متر مربع)
توافقی
قیمت شستشوی قالیچه و کناره
توافقی
قیمت رفوگری و ترمیم(متر مربع)
توافقی
قیمت لکه برداری(متر مربع)
توافقی
خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری
8000
خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد
6000
سرویس حمل فرش25000

سرویس قالیشویی در تهران

شستشوی فرش ماشینی و شستشوی فرش دستباف بخشی از خدمات هوم سرویز در تهران است. خدمات قالیشویی خوب در غرب تهران ، شرق تهران، قالیشویی شمال و جنوب تهران یکجا در این سامانه ارائه می شود. بهترین قالیشویی های معتبر و مجوزدار تهران از همیاران هوم سرویز هستند. لیست قیمت خدمات شسشتوی فرش در همین مطلب ارائه شده است. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز رایگان بوده و هیچ هزینه اضافی در محل و موقع تحویل فرش ها دریافت نمی شود. نگران شستشوی فرش های نفیس و با ارزش دستبافت نباشید، در صورت آسیب غیر عمدی به فرش، همه خسارت احتمالی پرداخت خواهد شد. برای یکبار هم که شده از خدمات حرفه ای نظافت فرش هوم سرویز استفاده کنید تا تفاوت را احساس کنید. هوم سرویز در همه محله های تهران فعال است. ثبت سفارش در همه روزهای هفته و ایام تعطیل نیز امکان پذیر است.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس قالیشویی از اپلیکیش هوم سرویز استفاده کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قالیشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

  1. موادی که برای قالیشویی فرش دستباف استفاده میشه شامل چه ترکیباتی هست؟ من چند تا فرش دستباف دارم ولی هنوز نتونستم یه قالیشویی خوب پیدا کنم که بتونم شستشوی فرش دستباف را بهش بسپرم، شما پیشنهادی برای یک قالیشویی خوب شمال تهران دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا