تعمیر و سرویس خودرو

دیاگ خودرو در محل چیست و چه اهمیتی دارد؟

سنگینی ترافیک و مشکلات آن از یک طرف، مشغله زیاد شهروندان هم از سویی دیگر موجب شده تا سرویس های خدماتی درب منزل با استقبال زیادی روبرو شوند. یکی از سرویس های بسیار کار راه انداز، مکانیکی و تعمیرات خودرو در محل است. دیگر این روزها کمتر کسی وقت رسیدگی به ماشین و رفتن به تعمیرگاه را دارد. بسیاری از افراد ترجیح می کنند دیاگ خودرو در محل انجام شود. به این ترتیب بدون نیاز به حمل ماشین تا تعمیرگاه می توان مشکلات احتمالی آن را برطرف کرد. دیاگ خودرو اهمیت زیادی در تشخیص به موقع مشکلات اتوموبیل دارد و هزینه های تعمیرات را نیز کاهش می دهد. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

دیاگ خودرو چیست؟

در چند دهه گذشته رایانه ها پیشرفت زیادی داشته اند و در همه عرصه های زندگی وارد شده اند. امروزه استفاده از رایانه مختص مشاغل خاصی نیست تقریبا در همه کسب و کارها به نوعی از رایانه ها استفاده می شود. در این زمینه صنعت اتوموبیل سازی هم پیشرفت های چشمگیری داشته است. اتوموبیل های مجهز به سیستم های کامپیوتری هر روز با آپشن های جدیدتر تولید می شوند. این امر مسیر تعمیرات اتوموبیل را هم تغییر داده است. نرم افزارهای تخصصی و ابزارهای تشخیصی در عیب یابی اتوموبیل جای تعمیرکاران سنتی را گرفته اند. به لطف میکروچیپ ها، سنسورها و پردازنده های داخلی خودرو ، دیاگ زدن بسیار رایج شده است. دیاگ خودرو در محل انجام می شود و به دقت همه قسمت های اتوموبیل را بررسی می کند.تشخیص عیوب خودو با دیاگ بسیار دقیق و کاملا حرفه ای است.

تعمیرات تخصصی دیاگ خودرو

اهمیت دیاگ خودرو در محل

چه موقع دیاگ خودرو در محل انجام می شود؟

قبل از اینکه بیماری گریبانمان را بگیرد بهتر است سالی یکبار چکاب پزشکی انجام دهیم. دیاگ هم در واقع همان چکاپ و معاینه کلی ماشین است. هر زمان که بخواهید می توانید برای آگاهی از وضعیت خودرو از دیاگ استفاده کنید. دیاگ خودرو اصلا ارتباطی با خراب شدن ماشین ندارد اما در جلوگیری از تعمیرات سنگین خودرو موثر است. قبل از اینکه اتوموبیل شخصی تان، در راه بماند می توانید با یک تست ساده و کم هزینه ایرادات احتمالی را تشخیص دهید. برطرف کردن ایرادهای جزئی بسیار ساده تر از مشکلات پیچیده تر است. در معماملات خرید و فروش خودرو همیشه از سرویس دیاگ خودرو استفاده می شود. اگر موقع خرید خوردو، فروشنده از این کار امتناع کرد بهتر است قید خرید این خوردو را بزنید.

دیاگ خودرو در محل چه مواردی را تست می کند؟

دستگاه دیاگ با اتصال به خودرو اطلاعات را به رایانه انتقال می دهد. این اطلاعات به صورت کدهای ویزه ای هستند که تکنسین های حرفه ای از آن برای تشخیص و عیب یابی کمک می گیرند. یک باور اشتباه در مورد دستگاه دیاگ وجود دارد، برخی از افراد تصور می کنند دیاگ تنها برای بخش های موتوری است. در واقع دیاگ خودرو همه قسمت های موتوری و غیر موتوری اتوموبیل را با دقت بالا مورد بررسی قرار می دهد. همه اجزای اصلی از جمله:موتور خودرو ، گیربکس ، سیستم اگزوز ، ترمزها و … با دیاگ زنی تست می شود. مشکلات عملکرد موتور و انژکتور سوخت، جریان هوا و خنک کننده ، کویل های احتراق و گاز و هر ایرادای با این روش به سادگی مشخص خواهد شد. دیاگ محل مشکل را مشخص می کند ولی در مورد جزئیات به تفصیل شرح نمی دهد.

متخصص با تجربه با دیدن کدهای ارسالی می تواند تشخیص دقیق داشته باشد.

تعمیر کامپیوتر خودرو در تهران

دیاگ خودرو در محل ارزانهزینه دیاگ خودرو در محل چقدر است؟

مزایای دیاگ خودرو چیست؟

قبل از تولید دستگاه دیاگ، عملیات تشخیص و شناسایی مشکلات اتوموبیل بسیار وقت گیر و پر هزینه بود. در واقع راننده ها تا زمانی که ماشین مشکلی نداشت از آن کار می کشیدند و وقتی خودرو از کار می افتاد و یا دچار مشکل جدی می شد، به تعمیرگاه مراجعه می کردند. این روزها دیاگ خودرو در محل انجام می شود و با کمترین هزینه می توان ایراد اتوموبیل را در همان ابتدای کار تشخیص داد. شاید بزرگترین مزیت دیاگ، کاهش هزینه های تعمیراتی به دلیل تشخیص به موقع باشد. البته از حق نگذریم همین دستگاه دیجیتال کوچک توانسته زمان تشخیص ایراد اتوموبیل را به طرز قابل توجهی کاهش دهد. 

خدمات تعمیر ماشین در محل

دیاگ خودرو در محل چگونه انجام می شود؟

اساس کار دیاگ خودرو با نرم افزارهای پیشرفته در ارتباط است. دستگاه دیاگ به کامپیوتر وصل شده و همه جزئیات را نشان می دهد. برای انتقال اطلاعات روی لپ تاپ لازم است تا نرم افزار مخصوص هر برند روی رایانه نصب شود. از توضیحات فنی و پیچیده که بگذریم، در ظاهر دیاگ خیلی ساده به نظر می رسد. به این ترتیب که تکنیسین با در دست داشتن دستگاه دیاگف همه بخش ها را تست می زند و کدهای روی دستگاه را بررسی می کند. در واقع به ظاهر هیچ کار عجیب و پیچیده ای انجام نمی شود. تنها نکته مهم اینست که هر کسی نمی تواند از این اعداد و ارقام و کدها متوجه مشکل شود. تنها یک تکنسین با تجربه و متخصص قادر است پس از دیاگ، تعمیرات اتوموبیل را انجام دهد.

کارشناسی خودرو و تعیین قیمت اتومبیل

میدونستی که هوم سرویز، خدمات دیاگ و عیب یابی خودرو هم ارائه میده؟
تست دیاگ خودرو در محلعیب یابی و دیاگ خودرو در تهران

خدمات دیاگ خودرو در محل با هوم سرویز

با توجه به نیاز مبرم ارائه سرویس های تعمیراتی در محل، هوم سرویز صدها سرویس متنوع را در همه محله های تهران ارائه می دهد. دیاگ زنی و عیب یابی خودرو هوم سرویز از خدمات کار راه انداز این سامانه است که به صورت ارائه در محل انجام می شود. دیگر نیازی نیست روز تعطیل تتان را صرف بردن ماشین به تعمیرگاه کنید. تشخیص ایراد خودور به روش های سنتی بسیار وقت گیر و هزینه بر است. با دیاگ دیجیتالی در کوتاه ترین زمان می توان مشکل ماشین را به صورت دقیق پیدا کرد. هزینه دیاگ خودرو کاملا توافقی و بعد از تشخیص دریافت می شود. بسیاری از تعمیرکاران سرویس های دیاگ خودرو را در قبال انجام تعمیرات، به رایگان انجام می دهند. اگر با اتوموبیل شخصی خود مشکل دارید، با ما تماس بگیرید. هوم سرویز در همه مناطق تهران خدمات در محل را ارائه می دهد.

car-diagnostic-test

سفارش دیاگ خوردو را به رایگان از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی دیاگ و عیب یابی خودرو تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا