تعمیرات و خدمات فنی

چگونه توری پنجره را تعمیر کنیم؟ تعمیر توری فلزی

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

توری فلزی از ارزان ترین و کارامدترین نوع توری پنجره در بازار است. در مقایسه با قیمت می توان گفت که طول عمر توری های فلزی نسبتا زیاد است. البته توری پنجره فلزی در مقابل فشار یا اشیا نوک تیز خیلی زود آسیب می بیند. گاهی سهوا و گاهی هم در اثر بازی کودکان توری سوراخ و یا پاره می شود. در این صورت باید هر چه زودتر فکری کرد زیرا همین سوراخ کوچک می تواند راه ورودی برای حشرات مزاحم باشد. بدن حشرات استخوان ندارد و می توانند از کوچکترین روزنه ها هم به راحتی عبور کنند. در صرت آسیب به توری دو راه دارید: توری را تعویض کنید یا اینکه توری را تعمیر کنید. با توجه به قیمت توری پنجره به نظر می رسد تعمیر توری فلزی گزینه مقرون به صرفه تری باشد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیر توری فلزی

اگر مقدار شکاف و یا سوراخ روی توری کم باشد، امکان تعمیر وجود دارد. اما در مورد سوراخ های خیلی بزرگ بهتر است کل توری را تعویض کنید. در صورتی که قاب و چارچوب آسیب ندیده باشد می توانید فقط خود توری فلزی را عوض کنید و نیازی به تعویض کامل قاب و توری پنجره نیست. قیمت توری فلزی چندان زیاد نیست و هر وقت بخواهید می توانید کل توری را عوض کنید در حال حاضر دو راه برای تعمیر کردن سوراخ روی توری دارید اولی با چسب و دیگری با دوخت! در ادامه هر دو روش توضیح داده می شود ولی انتخاب با خودتان است. 

قیمت توری پنجره با نرخ رقابتی!

راه های تعمیر توری فلزی

راه های تعمیر توری فلزی

قبل از هر کاری نگاهی به سوراخ یا محل پارگی توری بیندازید. معمولا بافت سیم توری بعد از پاره شدن باز می شود. در واقع سیم های نوک تیز و آزاد در محل سوراخ وجود دارند. این سیم ها نمی گذارند کار تعمیر به درستی انجام شود. لازم است تا ابتدا از شر این سیم های باز شده، خلاص شوید. با کمک یک قیچی و یا سیم چین می توانید همه سیم های آزاد را قیچی کنید. دقت کنید نوک قیچی قسمت های دیگر توری پنجره را پاره نکند. به آرامی سیم های مزاحم را قیچی کنید. مراقب دستتان باشید هیچ عجله ای نیست در کل این کار چندان وقت گیر نیست و در کمتر از چند دقیقه کار تمام می شود. حالا دو راه برای بستن سوراخ توری وجود دارد که به آن می پردازیم.

نصب توری پنجره و رهایی از حشرات مزاحم

  • تعمیر توری فلزی با چسب

در بخی از فروشگاه ها چسب مخصوص گرفتن سوراخ توری فلزی به فروش می رسد. از یک تکه توری فلزی برای پوشاندن محل سوراخ استفاده کنید. این توری باید از هر طرف به اندازه حداقل دو سانتیمتر از سوراخ توری بزرگتر باشد. بعد از برش این تکه توری با اندازه مناسب می توانید دورتادور آن را با چسب مخصوص بپوشانید و آن را به آرامی روی محل آسیب دیده قرار دهید. به همین سادگی می توانید محل ورود حشرات به فضای داخل را مسدود کنید. در نظر داشته باشید که وارد آوردن ضربه و یا فشار می تواند باعث خراب شدن کل توری شود در این صورت چاره ای جز تعویض توری پنجره نیست.

نصب توری درب و پنجره، توری درب کشویی، توری درب بالکن در تهران

تعمیر توری فلزی ارزان

  • تعمیر توری فلزی با نخ و سوزن

شاید باور نکنید ولی با کمک همین سوزن خیاطی و کمی نخ محکم می توانید سوراخ توری را مسدود کنید. برای اینکار لازم است تا دور تادور محل آسیب دیده را با کمک ابزار تمیز کنید. در واقع همه سیم های اضافی را حذف کنید تا محل پارگی کاملا یک دست شود. حالا یک تکه توری فلزی را برای پوشاندن این سوراخ برش بزنید. اگر توری فلزی ندارید می توانید از یک تکه پارچه و یا توری پارچه ای هم استفاده کنید. مهم پوشاندن سوراخ است جنس پارچه ای که استفاده می شود اصلا اهمیتی ندارد. دور تا دور توری پارچه ای را به اندازه بزرگتر از محل پارگی توری فلزی ببرید. حالا با استفاده از سوزن و نخ ضخیم این توری پارچه ای را به توری فلزی پنجره متصل کنید.

سوزن را از بین تار و پودهای توری عبور دهید و هر چهار طرف را بدوزید. به همین راحتی توانسته اید به طور کامل محل آسیب دیده را تعمیر کنید.

قیمت توری پلیسه با نصب چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب توری هم ارائه میده؟

تعمیر توری پنجره فلزی

اگر محل پارگی زیاد است این روش ها کارایی ندارد. در مورد آسیب های جدی به توری پنجره باید کل توری فلزی تعویض شود. در این صورت توری را به طور کامل از چارچوب جدا کنید و یک توری جدید را به چارچوب وصل کنید. البته اگر قاب توری نیز آسیب دیده و مثلا کج شده باشد دیگر چاره ای جز تعویض توری پنجره نیست. برای عوض کردن قاب توری و نصب توری پنجره جدید با ما تماس بگیرید. خدمات نصب توری هوم سرویز در همه محله های تهران ارائه می شود. ساخت و نصب توری ثابت و لولایی در تخصص ماست. برای ثبت سفارش تعمیر توری پنجره از طریق شماره تلفن درج شده در بالای صفحه و یا اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. به محض ثبت سفارش هماهنگی برای بازدید رایگان و اندازه گیری توری پنجره انجام می شود.

قیمت ساخت توری پنجره اکاردئونی چقدر است؟

سرویس نصب و تعمیر توری پنجره

تعرفه های نصب توری پنجره هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت و نصب توری ثابت(متر مربع)230000270000
ساخت و نصب توری لولایی(متر مربع)240000
280000
ساخت و نصب توری پلیسه ای(متر مربع)310000
340000
ساخت و نصب توری ریلی (متر مربع)310000
340000
ساخت و نصب توری مرغی (جلوگیری از ورود پرندگان) هر متر مریع
400000
ساخت و نصب توری پلیسه ای با فریم رنگی (طرح چوب، قهوه ای، مشکی، سفید، انادایز)
توافقی
تعمیرات
توافقی

خدمات نصب و تعمیر توری پنجره در تهران

قیمت ساخت توری پنجره هوم سرویز به صورت متر مربع محاسبه می شود. هر چقدر ابعاد پنجره بزرگتر باشد، قیمت توری نیز تغییر می کند. انبوه سازان، معماران و سازندگان بنا در صورت سفارش تعداد بالا می توانند از تخفیف های ویژه همیاران هوم سرویز استفاده کنند. تعمیرات لولای توری در کوتاه ترین زمان انجام می شود. هزینه تعمیرات توافقی دریافت می شود. برای تعویض توری های قدیمی با انواع توری پلیسه ای و مدل های جدید موجود در بازار با ما تماس بگیرید. قبل از اینکه گرما از راه برسد برای تجهیز پنجره ها و نصب توری پنجره اقدام کنید. همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل تضمین کیفیت خدمات هستند. با ما تماس بگیرید.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس نصب توری پنجره از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب توری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا