کاربردی

مدل های متنوع کاشی آشپزخانه بین کابینت مدرن

کاشی کاری آشپزخانه ساده ترین راه برای تغییر دکوراسیون در محیطی خسته کننده و تکراری است. برای اینکه فضای آشپزخانه گرم و صمیمی تر شود نیازی به صرف هزینه های زیاد نیست. با نصب کاشی آشپزخانه بین کابینت می توانید طرح، رنگ و بافت را به این فضا وارد کنید. اگر چه هنر کاشی کاری ریشه در سنت های قدیم ایرانی دارد اما انواع کاشی های بین کابینتی از المان های طراحی در آشپزخانه های مدرن و امروزی هستند. با هر سبک و سلیقه ای که داشته باشید می توانید طراحی متفاوتی را با این کاشی های کوچک و بزرگ در آشپزخانه ایجاد کنید. به این ترتیب حتی یک آشپزخانه کوچک هم، تبدیل به دنج ترین مکان خانه می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کاشی آشپزخانه بین کابینت چیست؟

این متریال از انواع کاشی های تزئینی و دکوراتیو است. اگر چه این کاشی به بین کابینتی معروف است ولی در واقع می تواند در همه دیوارهای آشپزخانه کار شود. خیلی ساده هر فضایی که بدون کابینت باشد را می توان با این کاشی، جذاب تر کرد. معمولا فضای بین کابینت زمینی و دیواری برای این کار ایده آل است. اما همیشه امکان طراحی روی یکی از دیوارهای اصلی آشپزخانه هم وجود دارد. برای اینکه دکوراسیون آشپزخانه شیک تر باشد، از مدل های متنوع کاشی و سرامیک کمک بگیرید. کاشی بین کابینتی دکوراسیون آشپزخانه را متحول می کند. با نصب این کاشی ها به نظر می رسد که در یک فضای جدید هستید و در آشپزخانه ای جدید پخت و پز می کنید. همین تغییر ساده و کم هزینه کلی روحیه تان را تاره می کند. تغییر دکوراسیون همیشه هم نیاز به صرف هزینه های زیاد ندارد.

چگونه کاشی کاری آشپزخانه را انجام دهیم؟

 

کاشی آشپزخانه بین کابینتکاشیکاری آشپزخانه مدرن
  • نحوه چیدمان کاشی آشپزخانه بین کابینت

طراحی چیدمان کاشی ها مهم ترین اصل در هنگام نصب است. اینجا مهارت کاشیکار مشخص می شود. انواع چیدمان ساده، دکوراتیو، مینیمال، سه بعدی و …. را می توان در یک آشپزخانه کوچک هم اجرا کرد. برای ایجاد تعادل بصری سبک طراحی و چیدمان بقیه لوازم را در نظر بگیرید. الگوهای سه بعدی کمی جسورانه تر هستند ولی برای ایجاد تنوع گاهی باید جسارت به خرج داد. چیدمان مکعبی شکل یکی از زیباترین طرح ها در کاشی کاری آشپزخانه است. برای خرده کاری کاشیکاری با خدمات نصب کاشی و سرامیک هوم سرویز تماس بگیرید. طرح های ابتکاری و چیدمان مدرن در طراحی آشپزخانه احساس فضا را تغییر می دهد.

۹ عامل اثرگذار بر قیمت نصب کاشی و سرامیک

  • رنگ کاشی آشپزخانه بین کابینت

رنگ ها با خود انرژی را وارد محیط می کنند. با استفاده از رنگ مناسب می توان طراحی را برجسته تر و لوکس تر نشان داد. تضاد رنگ ها در کاشیکاری آشپزخانه غوغا می کند. با کاشی کاری چندین رنگ یکجا در دکوراسیون وارد می شود که بسیار چشم نواز است. برای کابینت آشپزخانه چوبی بهترین ایده استفاده از کاشی های سیر و روشن بین کابینتی است. در این صورت می توانید یک رنگ را از تناژ متفاوت برای این فضا در نظر بگیرید. به این ترتیب شلوغی و بی نظمی هم دیده نمی شود. برای مثال طیف رنگی آبی سیر و روشن را در چیدمان اجرا کنید. در تصویر زیر رنگ کاشیکاری از آبی سیر تا آبی صدفی تغییر کرده و این الگو در همه فضا رعایت شده است. معمولا در آشپزخانه سفید از رنگ های ملایم و روشن استفاده می شود.

اگر انعکاس نور کاشی ها را دوست ندارید از انواع کاشی مات استفاده کنید. کاشی های مات جذابیت خاصی دارند و فضا را لوکس و با اقتدار نشان می دهند. اما توجه داشته باشید که بازتاب نور از روی کاشی ها موجب می شود تا آشپزخانه های نقلی، پر نورتر و بزرگتر به نظر برسند. با توجه به اندازه فضا و سبک دکوراسیون یک رنگ مناسب و طرح خاص کاشی را انتخاب کنید. در این زمینه هر چه وسواس نشان دهید، بعد از نصب کاشی ها رضایت بیشتری خواهید داشت.

بهترین رنگ کاشی توالت کدام است؟

انتخاب کاشی آشپزخانه بین کابینتهزینه نصب کاشی آشپزخانه بین کابینت
  • کاشی کاری آشپزخانه مدرن

مدرنیزه و سادگی دو عنصر مهم در کنار یکدیگر هستند. در طراحی مدرن از المان های اضافی کم شده و تاکید روی کاشی های ساده و ظریف است. اگر به سبک طراحی مدرن علاقه دارید حتما چیدمان اتاق پذیرایی و دیگر قسمت ها هم به همین سبک و سیاق طراحی شده است بنابراین برای هماهنگی با دیگر بخش های منزل، آشپزخانه را نیز با کاشی یا سرامیک های ساده دکوراسیون کنید. سادگی نهایت جذابیت و ابتکار در آشپزخانه است. کاشی های بدون بافت و رنگارنگ برای این طراحی ایده آل هستند. از بازی رنگ ها هراس نداشته باشید هر چه می توانید سلیقه و جسارت را به هم گره بزنید. توجه داشته باشید که کاشی کاری مدرن ارتباطی با گران قیمت بودن جنس کاشی ندارد. گاهی با صرف هزینه ای معقول تر هم می توان ظرافت و زیبایی را یکجا خلق کرد.

چگونه مثل یک کاشی کار ماهر، کاشیکاری کنیم؟

  • نصب کاشی بین کابینتی مدرن

بسیاری از عیوب دیوار آشپزخانه را می توان با کاشیکاری پوشش داد. اگر ارتفاع کف تا سقف آشپزخانه کوتاه است  می توان این نقص را با کاشیکاری برطرف کرد. کافیست کاشی به صورت عمودی نصب شود به همین سادگی با ایجاد خطای دید کوتاهی سقف اصلا به چشم نمی آید. محدودیتی در نصب کاشی آشپزخانه بین کابینت وجود ندارد. هیچ قانونی نمی گوید که کاشیکاری تا کجا ادامه داشته باشد. برای مثال اگر دو دیوار روبرو به صورت موازی دارای کابینت باشد می توان بین کابینت ها را کاشی کرد و دیوار میانی را با رنگ و نقاشی طراحی کرد. اما در آشپزخانه هایی که دارای کابینت ال هستند علاوه بر فضای بین کابینت روی دیوار خالی را هم می توان با کاشی طراحی کرد. معمولا ارتفاع کاشی ها هم اندازه ارتفاع کابینت دیواری در نظر گرفته می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات کاشی کاری و سرامیک هم ارائه میده؟

طریقه نصب کاشی بین کابینتی

برای نصب هر نوع کاشی باید سطح زیر کار کاملا هموار باشد. نصب کاشی روی دیوارهایی که دارای سطوح ناصاف هستند به شرط انجام زیرکاری، امکان پذیر است. به طور ساده در هممه موارد ابتدا زیرسازی انجام می شود. اگر بخواهید تایل های جدید را روی کاشی های قبلی نصب کنید، این کار مشکلی ایجاد نمی کند. در این صورت نیازی به زیرسازی نیست. نصب کاشی را از جایی شروع کنید که بیشتر در معرض دید قرار دارد. زیرا این نقطه تمیز تر کار می شود و برش ها به انتهای دیوار منتقل می شود. اگر کاشیکاری روی دو دیوار انجام می شود از قسمت L بین دو دیوار و کنج تک به تک تایل ها را نصب کنید به این ترتیب می توانید جهت کار را به خوبی دنبال کرده و ریتم کار را حفظ کنید. استادکارها بعد از چسباندن هر کاشی با قرار دادن یک تخته روی کار، به کاشی ضربه می زنند تا محکم در محل قرار گیرد.

یک موضوع مهم اینست که از قبل نقشه طراحی را رسم کنید. در کارهای هنری نقشه های دقیق و ظریف تری با کاشی ها اجرا می شود. با مداد محل کاشی علامت گذاری می شود. در برخی از مناطق مثل کلید و پریزها یا کنج دیوار و … کاشی ها باید برش بخورند. برای برش از کاتر یا قیچی فلزی استفاده می شود. این کار نیاز به مهارت دارد. کاشی روی یک سطح صاف قرار داده شده و با دستگاه برش می خورد. این وسیله با دستگاه سنگ بری تفاوت دارد. کاشی ها قطر کمتری دارند و به سادگی با قیچی فلزی، برش داده می شوند.

چگونه بهترین مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک را انتخاب کنیم؟
کاشی آشپزخانه بین کابینت نصبکاشی آشپزخانه بین کابینت

قیمت نصب کاشی و سرامیک هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)قیمت تا(تومان)
قیمت کاشی کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- چسبی
3500040000
قیمت کاشی کاری در اندازه 60*120 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- چسبی
4500055000
قیمت کاشی کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 و 60*120 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- با زیر سازی و پودر خشک ملاتی
100000180000
قیمت سرامیک کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- چسبی
4000045000
قیمت سرامیک کاری کف 80*80 و 100*100 (بالای 20 متر هر متر مربع)- چسبی
5000055000
قیمت سرامیک کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- با زیر سازی و پودر خشک ملاتی
100000165000
قیمت سرامیک کاری کف 80*80 و 100*100 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- با زیر سازی و پودر خشک ملاتی
115000170000
قیمت موزاییک کاری 40*40 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- زیر سازی و ملات
3500060000
قیمت سنگ کاری راه پله هر متر مربع (به همراه زیر سازی)
130000200000
قیمت کاشی کاری راه پله هر متر مربع(به همراه زیر سازی)
80000140000
قیمت کاشی کاری شمشیری کنار پله (هر متر مربع)
توافقی
قیمت سنگ آنتیک
توافقی
قیمت سنگ اسلب
توافقی
توافقیتوافقی

خدمات کاشی و سرامیک در تهران

سرویس کاشی کاری آشپزخانه هوم سرویز توسط بهترین کاشیکار تهران ارائه می شود. این سرویس به صورت دائمی در همه محله های تهران سفارش می پذیرد. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز رایگان بوده و هزینه ای بابت حق عضویت و یا آبونمان دریافت نمی شود. اگر در مورد نوع و مدل کاشی نیاز به مشورت دارید با ما تماس بگیرید. همه سفارش های ثبت شده در این سامانه شامل مشاوره رایگان و تضمین کیفیت است. انجام خرده کاری کاشی و سرامیک با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود. در صورتی که بخواهید همیار مصالح را خریداری کرده و فاکتور خرید را حتما ارائه می دهد. هزینه های اعلام شده در جدول بالا شامل قیمت مصالح نیست و تنها شامل دستمزد می شود. قبل از ثبت سفارش، از چند کاشیکار دیگر نیز استعلام بگیرید. در پایان کار کیفیت را مقایسه کنید.

 سفارش رایگان سرویس کاشی کاری و سرامیک را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی کاشی کاری و سرامیک تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا