نظافت و پذیرایی

شستشوی فرش در بهترین قالیشویی تهران

نظافت قالی و فرش از مواردی است که با سلامت خانواده ها در ارتباط است. بافت فرش بسیاری از آلودگی ها و گرد و غبار را در خود نگه می دارد. آلودگی های فرش با جارو کردن از بین نمی رود .تنها با شستن فرش می توانید آلودگی های داخل بافت را تمیز کنید. این روزها قالیشویی مکانیزه با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک برای شستن فرش استفاده می شود. فرش شویی یک کار تخصصی است که با شناخت قالی و الیاف آن در ارتباط است. شستشوی فرش دستباف تفاوت زیادی با شستشوی فرش ماشینی دارد. قالی و قالیچه های نفیس را نمی توان با شیوه های معمول شستشو داد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شستشوی فرش در قالیشویی

شستن فرش در خانه به تار و پود قالی آسیب می زند. اگر تازگی ها سری به بازار فرش زده باشید از قیمت های فضایی خرید قالی و قالیچه دستباف و ماشینی اطلاع دارید. با روش های شستشوی خانگی به قالی ارزشمندتان صدمه نزنید.تنها با چند کلیک سفارش خود را به رایگان در اپ هوم سرویز ثبت کنید. با ثبت سفارش خدمات قالیشویی و شستن فرش در هوم سرویز هماهنگی های لازم انجام شده و همیاران هوم سرویز در بهترین قالیشویی تهران با شما تماس می گیرند. تحویل فرش از درب منزل انجام می شود و قبل از آن کارشناس اعزامی فرش را بررسی می کند. جنس قالی، متراژ قالی و در صورت آسیب نوع و شدت آن در فاکتور درج می شود. اگر نیاز به خدمات قالیشویی و شستشوی فرش در قالیشویی دارید با ما تماس بگیرید.

عوامل تاثیرگذار بر نرخ قالیشویی در تهران

شستن فرش دستباف ، شستشوی فرش ماشینی، شستشوی قالی و قالیچه یک کار تخصصی است. برای اینکه بافت و رنگ فرش آسیب نبیند باید اصول صحیح فرش شویی رعایت شود.بر همین اساس قیمت قالیشویی در تهران برای شستشوی فرش دستباف و شستن فرش ماشینی متفاوت است. در واقع هر قالی و قالیچه نیاز به شستشوی تخصصی با شوینده مناسب دارد. در ادامه مواردی که بیشترین تاثیر را روی قیمت قالیشویی دارد، بررسی شده قبل از سفارش به قالیشویی حتما این مطلب را انتها مطالعه کنید.

قیمت قالیشویی سال ۹۹ (به روز شده)

نرخ شستشوی فرش

ابعاد فرش

متراژ فرش یک فاکتور مهم در تعیین قیمت قالیشویی در تهران است. همیاران هوم سرویز در بهترین قالیشویی تهران نرخ قالیشویی را بر اساس متر مربع اعلام می کنند. بر همین اساس برای شستن قالی با ابعاد بزرگ تر همیشه قیمت بیشتری دریافت می شود ولی اندازه طول و عرض فرش تنها عامل تعیین کننده قیمت قالیشویی در تهران نیست. مشاورین ما در ساعات اداری پاسخگوی سوالات شما هستند. سوالات خود در مورد نحوه شستن قالی و موکت را با ما در میان بگذارید.

شستشوی فرش ماشینی

آیا تا کنون در مورد فرش های ۵۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و .. چیزی شنیده اید. میزان تراکم گره فرش عامل بعدی در قیمت خدمات قالیشویی تهران است. فرش های با تراکم بالاتر فشرده تر هستند و برای شستن فرش مقدار بیشتری مواد پاک کننده استفاده می شود. اندکی هزینه بیشتر برای نظافت این فرش ها واقعا ارزشش را دارد. انواع قالی و قالیچه با تراکم بالا طول عمر زیادی دارند و سال ها می توانید از آن استفاده کنید.

شستشوی فرش دستباف در تهران

شستن فرش دستباف حساس تر از شستشوی فرش ماشینی است. فرش های ابریشم و گل ابریشم قیمت بالایی دارند و به صورت معمول شستشو داده نمی شوند. دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و قالیشویی مکانیزه بهترین شیوه برای نظافت فرش دستباف است. جنس فرش، تراکم و غیره می تواند نرخ قالیشویی را تحت تاثیر قرار دهد.البته همیشه هزینه های دریافتی برای شستن فرش های دستباف به ازی هر متر مربع، بیشتر از انواع ماشینی است.

خدمات قالیشویی و لکه بری

آلودگی های محیطی زیادی وجود دارند که روی فرش لکه های ناجوری به وجود می آورند. ریختن غذا روی فرش و لکه روغن و چربی برای خانواده هایی که فرزندی در منزل دارند طبیعی است. ریختن نوشابه روی فرش، جوهر خودکار، قهوه و … همگی می تواند فرش را لک و کثیف کند. پاک کننده های خانگی نمی توانند لکه های قدیمی را از فرش پاک کنند تنها راه خلاصی از این لکه های ناخوشایند، شستشوی فرش در قالیشویی و استفاده از مواد مخصوص برای لکه بری فرش است.

تمیز کردن قالیچه در منزل

قالیشویی خوب در تهران برای رفوگری

با تمام مراقبت هایی که از فرش می کنیم باز هم برخی حوادث موجب آسیب به الیاف فرش می شود. فرش آسیب دیده، سوخته، پاره شده، پوسیده با ریشه های کنده شده مناسب خانه های شیک و دکوراسیون منازل نیست. استفاده از خدمات قالیشویی برای رفع آسیب های فرش و ترمیم ایرادهای فرش بهترین راهکار است. اگر فرش تان دچار سوخنگی شده یا نیاز به ترمیم ریشه دارد با پرداخت هزینه بیشتر می توانید سفارش رفوگری را همراه با شستشوی فرش درخواست کنید. متخصصین فرش خوبی در بهترین قالیشویی تهران برای رفع ایرادات فرش و رفوگری حضور دارند.

قالیشویی در منزل

شستن فرش در منزل با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک و دستی یکی از راه های تمیز کردن فرش است. بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند از خدمات شستشوی فرش و قالیشویی در منزل استفاده کنند تا بتوانند همه مراحل فرش شویی را زیر نظر داشته باشند. در این مورد دستگاه های ویژه ای برای شستن فرش استفاده می شود که عملیات فرش شویی را بدون نیاز به آب فراوان انجام می دهد. ادارات و منازلی که از موکت چسبان استفاده می کنند برای شستن فرش از خدمات قالیشویی در منزل استفاده می کنند. به این ترتیب نیازی به کندن موکت ها نیست و شستشو در محل انجام می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

خدمات قالیشویی مکانیزه با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

چگونه بهترین قالیشویی تهران را انتخاب کنیم؟

شستن قالی در قالیشویی شمال تهران

 قالیشویی شمال تهران

هوم سرویز با بهترین قالیشویی شمال تهران همکاری دارد. اگر به دنبال قالیشویی خوب در شمال تهران هستید با ما تماس بگیرید. شستشوی فرش دستباف با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و به صورت تخصصی انجام می شود. بهترین قالیشویی در شمال تهران را برای شستن فرش های نفیس و با ارزش انتخاب کنید تا فرش های تمیز، بدون لکه و رفوشده را تحویل بگیرید.

 قالیشویی غرب تهران

خدمات قالیشویی خوب در غرب تهران شامل شستشوی فرش دستباف، شستشوی قالی، شستشوی قالیچه های نفیس ابریشمی می شود. شستشوی فرش در قالیشویی به صورت تمام اتوماتیک انجام می شود و از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش در بهترین قالیشویی غرب تهران استفاده می شود.

قالیشویی شرق تهران

دیگر نیازی به نرم افزار قالیشویی و جستجو در اینترنت ندارید. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز می توانید از خدمات بهترین قالیشویی در تهران استفاده کنید. ما قالیشویی با کیفیت شرق تهران هستیم و همه خدمات قالیشویی را با قیمت مناسب ارائه می دهیم. قالیشویی خوب در شق تهران مجهز به دستگاه قالیشویی تمان اتوماتیک شستشوی فرش ماشینی و شستشوی فرش دستباف را در سریع ترین زمان انجام می دهد.

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی در منزل با دستگاه از خدمات قالیشویی خوب در جنوب تهران است. هوم سرویز قالیشویی ارزان قیمت تهران است که شستشوی فرش در قالیشویی را طبق اصول بهداشتی و با کر اسلامی انجام می دهد. رفوگری، لکه بری و شستشوی فرش دستباف ، موکت و قالیچه ها در تخصص همیاران هوم سرویز در قالیشویی جنوب تهران است

بهترین قالیشویی تهران در محله شما

خدمات قالیشویی تهران

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی تهران

قالیچه ها و فرش ها جزئی از دکوراسیون منازل هستند که با طرح های زیبا و گوناگونی عرضه می شوند. فرش دستبافت یا فرش ماشینی و موکت همه زیراندازی برای خانه هاست که باید در نظافت و تمیزی آن کوشید. شستشوی فرش با بهداشت منازل و خانواده ها ارتباط دارد. جنس و الیاف فرش به گونه ای است که می تواند محل خوبی برای باکتری ها و موجودات ریز ذره بینی باشد. علاوه بر آن وجود آلاینده ها و ذرات گرد و غبار بر آلودگی بیشتر فرش می افزاید. در این مطلب اصول شستشوی فرش دستبافت را در منزل و قالیشویی بررسی می کنیم.

غبارگیری قبل از شستشوی فرش دستبافت

شستشوی فرش دستبافت با غبارگیری آغاز می شود. غبارگیری در برطرف کردن آلودگی های فرش تاثیر زیادی دارد و جزء مهمی از شستشوی فرش دستبافت و ماشینی است. به طور معمول از دو روش غبارگیری انجام می شود.

  • غبارگیری معمولی

غبارگیری معمولی همان شیوه سنتی برای تکاندن فرش در منزل است که فرش را آویخته و با چوب بر آن کوبند تا گرد و غبار از آن خارج شود که بعد از این مرحله باید فرش را کامل جارو کرد. کوبیدن فرش به زمین برای غبارگیری توصیه نمی شود. باید مراقب باشید که در این مرحله به تاروپود قالی صدمه وارد نکرده و به بافت آن آسیبی نرسد.

  • غبارگیری مکانیکی در قالیشویی

شرکت های قالیشویی از غبارگیری مکانیکی به منظور تمیزی و شستشوی فرش دستبافت استفاده می کنند. قبل از هر کاری گرد و غبار جمع شده در انتهای گره فرش از آن جدا شده و سپس اقدام به شستشو خواهد شد.

باید بدانید که شستشوی فرش دستبافت در منزل کار صحیحی نیست و می تواند به رنگ و الیاف فرش صدمه وارد کند. برخی از فرش های دستبافت هنگام شستشوی عادی، رنگ پس داده و کیفیت اولیه خود را از دست می دهند. قبل از اقدام به شستشوی فرش دستبافت، با یک دستمال سفید و آب ولرم قسمتی از فرش را امتحان کنید. هر گونه آثار رنگ بر روی دستمال هشداری جدی است که نباید فرش را در منزل شست. اغلب رنگ های تیره به کار رفته در قالی های دستبافت در اثر شستشوی معمولی رنگ پس می دهند.

قیمت قالیشویی و خدمات قالیشویی در تهران چقدر است؟

قالیشویی تهران

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

مراحل شستشوی فرش

بهتر است فرش بر روی زمین سیمانی، موزاییک و شیب داری پهن شود. دقت کنید که در شستشوی فرش ماشینی و دستبافت از آب داغ استفاده نشود. سر شیلنگ دوش دار و دمای آب معمولی برای این کار بسیار مناسب تر می باشد.

از شوینده های خنثی برای شستشوی قالی استفاده شود. شامپو فرش بهترین شوینده برای فرش و قالی است ولی می توان از سایر شوینده ها نظیر پودر دستی و مایع ظرفشویی با رعایت نکاتی استفاده کرد. این شوینده ها می بایست ابتدا در ظرفی جداگانه با آب مخلوط شده و به صورت غیر مستقیم بر روی فرش های چرب شده استفاده شوند. پاشیدن پودر خشک بر روی فرش ماشینی و دستی کار صحیحی نیست.

ترفندهای جالب برای پاک کردن لکه فرش

اگر اقدام به شستشوی فرش دستبافت در منزل می کنید بهتر است هرگز فرش را برای مدتی طولانی از قبل خیس نکنید. اینکار موجب رنگی شدن قسمت های روشن فرش می شود. شستشو با برس پلاستیکی و آبگیری روی فرش لوله شده دستبافت نیز می تواند ثبات رنگ ها را از بین برده و موجب تغییر رنگ فرش شود.

با پارو آب اضافی فرش را گرفته و با دستمال حوله ای و بدون پرز، آبگیری را کامل کنید. بهتر است یک ساعت به فرش شسته شده دست نزده و بگذارید در همان حالت روی زمین سیمانی باقی بماند. به این ترتیب فرش رطوبت اضافی را از دست داده و برای پهن کردن آماده می شود.

فرش شسته شده را در مکانی سایه که در معرض آفتاب مستقیم نباشد آویزان کرده تا خشک شود. البته بدیهی است که قالی باید از پشت پهن شود تا رنگ قالی آسیب نبیند. هر گز پس از پهن کردن، روی فرش یا ریشه ها آب نگیرید زیرا پس از خشک شدن، رنگ ریشه فرش کاملا زرد خواهد شد.

شستشوی فرش و ضد عفونی

نکته

فرش خشک شده را در سطح صافی پهن کرده و با استفاده از یک برس می توانید خواب فرش را شانه کنید. به این ترتیب طرح ها، زیباتر دیده می شوند و فرش جلوه بهتری پیدا می کند.

خدمات شستشوی فرش و موکت هوم سرویز

شستشوی فرش دستبافت در منزل ثبات رنگ ها را از بین برده و رنگ پس داده شده موجب عدم زیبایی فرش خواهد شد. البته می توان با استفاده از شیوه هایی اقدام به رنگبرداری از روی فرش کرد که امری حرفه ای و هزینه بر می باشد. علاوه بر آن تار و پود فرش های نفیس بسیار حساس هستند و در اثر شستشوی غلط، به شدت دچار ساییدگی می شوند.

شستشوی فرش ماشینی در منزل موجب زمختی و خشن شدن بافت فرش می گردد! فرش های ماشینی از مواد لاتکس و پلاستیکی در پشت فرش و تار و پود استفاده می کنند که با شستشوی غیر اصولی در منزل و پاک شدن این لایه، لطافت فرش نیز از بین می رود. در این صورت به هیچ روشی نمی توانید لطافت تار و پود قالی را به آن بازگردانید.

شستشوی فرش و موکت با استفاده از خدمات هوم سرویز و با همکاری شرکت های معتبر تضمین کننده کیفیت و سلامت فرش شماست. افراد مجرب و آموزش دیده در مدرن ترین قالیشویی اقدام به شستشو با رعایت موارد مذهبی و کر اسلامی می کنند. تنها با یک کلیک می توانید از خدمات بهترین قالیشویی تهران استفاده کنید.

شستشوی فرش در منزل

تعرفه خدمات قالیشویی و  شستشوی فرش هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
شستشوی فرش ماشینی(متر مربع)16000-
شستشوی فرش دستباف(متر مربع)
21000-
اعلاء شویی فرش ماشینی(متر مربع)28000
اعلاء شویی فرش دستباف(متر مربع)3400045000
شستشو فرش گل ابریشم دستبافت متری
80000
شستشوی موکت جدا از زمین
10000
خشکشویی فرش ماشینی در محل(متر مربع)24000-
خشکشویی فرش دستباف در محل(متر مربع)30000-
خشکشویی موکت در محل(متراژ کمتر از 50 متر)500000-
قیمت خشکشویی موکت در محل(متراژ بیشتر از 50 متر)- متر مربع10000
خشکشویی موکت در محل پله هر عدد
30000
اعلاء شویی موکت جدا از زمین(متر مربع)
توافقی
قیمت شستشوی قالیچه و کناره
توافقی
قیمت رفوگری و ترمیم(متر مربع)
توافقی
قیمت لکه برداری(متر مربع)
توافقی
خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری
15000
خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد
10000
سرویس حمل فرش35000

سرویس قالیشویی در تهران

شستن فرش های دستباف در خانه به تار و پود قالی آسیب می زند. با نگهداری صحیح این فرش های نفیس سال های زیادی به کیفیت اولیه باقی می مانند. در هر کجای تهران که زندگی می کنید کارهای نظافت فرش های ماشینی و دستباف را به ما بسپارید. خدمات قالیشویی در همه مناطق تهران از سرویس های کاربردی هوم سرویز است. پس از ثبت سفارش، هماهنگی برای تحویل گرفتن فرش ها انجام خواهد شد تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرد. سفارش های ترمیم قالی و رفوگری، ریشه زنی، لکه بری عمیق فرش ها، سفید شویی و شستشوی فرش های نفیس پذیرفته می شود. استفاده از شامپو و شوینده های استاندارد، مناسب با جنس و ضخامت فرش در سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز لحاظ می شود.  ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز کاملا رایگان است و شامل تضمین کیفیت خدمات می شود.

جهت جلوگیری از انتقال بیماری های ویروسی، همه فرش ها ضد عفونی شده تحویل داده می شود.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس قالیشویی از اپلیکیش هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قالیشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا