تعمیر و سرویس خودرو

دیاگ سیار خودرو در محله شما

دیاگ دستگاهی کد خوان برای تشخیص عیوب پنهان خودرو است. عیب یابی خودروهای هوشمند با دیاگ خودرو انجام می شود. با این دستگاه می توان ایرادات مربوط به گیربکس، ترمزها، قطعات برقی و دیگر قسمت های الکترونیکی را به سادگی پیدا کرد. مهارت تعمیرکار در خواندن کدها و تشخیص علائم ارسالی بسیار مهم است. قبل از اینکه خودرو در خیابان متوقف شود می توانید با دیاگ خودرو ، مشکلات احتمالی را تشخیص دهید. دیاگ سیار خودرو کاربردی ترین خدمات فنی و تعمیراتی هوم سرویز است که در همه محله های تهران ارائه می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ضرورت دیاگ سیار خوردو

دیاگ یک دستگاه الکترونیکی با قابلیت ارتباط دیجیتالی با کامپیوتر خودرو است. این دستگاه با دریافت اطلاعات به تعمیرکار در عیب یابی و تشخیص ایراد ماشین تحول ایجاد کرده است. در شیوه های سنتی عیب یابی خودرو، وقت و هزینه زیادی برای پیدا کردن اشکالات خودرو صرف می شد. این روزها همه تعمیرکاران حرفه ای خودرو با دیاگ کار می کنند. در نظر داشته باشید که دیاگ، هیچ نوع کار تعمیراتی انجام نمی دهد در نهایت این خود تعمیرکار است که صفر تا صد تعمیرات و تعویض قطعات را انجام می دهد. اما برای تعمیرات تخصصی خودرو دیاگ بهترین وسیله است. 

تعمیرات تخصصی دیاگ خودرو

دیاگ سیار خودرو ارزان

دیاگ سیار خودرو چه ایراداتی را نشان می دهد؟

همه قسمت های حیاتی خودرو با دیاگ مورد بررسی قرار می گیرد.دستگاه های دیاگ قابلیت تشخیص مشکلات برقی و بررسی سنسورهای حیاتی خودرو را دارد. عیب یابی سنسور اکسیژن، سنسور ABS، سنسور کاتالیزور، خواندن پارامترهای گیربکس و فشار روغن، سیستم تبخیر (EVAP)، مشکلات موتوری و … از مواردی است که در اکثر دستگاه های دیاگ قابل تشخیص است. یکی از مهم ترین کاربردهای دیاگ موقع خرید و فروش خودروی دست دوم است با استفاده از دیاگ می توان کیلومتر واقعی کارکرد خودرو را مشخص کرد. برای تعیین قیمت خودرو لازم است تا به طور کامل بخش های موتوری مورد بررسی قرار گیرد. در کارشناسی خودرو همیشه از دیاگ نیز استفاده می شود. 

دیاگ سیار خودرو در کجا انجام می شود؟

در همه محله های تهران سرویس دیاگ خودرو هوم سرویز ارائه می شود. برای استفاده از دستگاه دیاگ نیاز به فضای خاصی نیست و در هر جایی می توان دیاگ را به کار برد. در پارکینگ منازل، درب خانه یا محل کار و به طور کلی همه فضاهای سر پوشیده و بدون سقف مکانی هستند که تعمیرکار می تواند از دیاگ برای عیب یابی خودرو استفاده کند. با توجه به اینکه تفاوتی بین پارکینگ یا کنار خیابان در ارائه این خدمات وجود ندارد، سرویس دیاگ سیار خودرو در هر کجایی که باشید قابل ارائه است. اصولا این سرویس برای تشخیص و پیدا کردن ایراد قسمت های الکتریکی و موتوری است از نظر مکانی محدودیتی در دیاگ زنی وجود ندارد. دستگاه دیاگ خودرو وسیله ای کم حجم و سبک است که به گوشی های اندرویدی و لپ تاپ هم متصل می شود.

دیاگ خودرو در محل چیست و چه اهمیتی دارد؟

دیاگ سیار خودرو در تهران

دیاگ سیار خودرو در محل

هم زمان با پیشرفت تکنولوژی اتومبیل سازی و تولید اتوموبیل های هوشمند، در صنعت تعمیرات خودرو نیز تحولی بزرگ به وجود آمد. بسیاری از شرکت های خدماتی و تعمیراتی سرویس های مکانیک سیار خودرو و اعزام تعمیرکار در محل را ارائه می دهند. مکانیک های حرفه ای از دیاگ برای تشخیص سریع مشکل خودرو استفاده می کنند و در چند دقیقه به سادگی علت خرابی ماشین را پیدا می کنند. دیگر نگران دوری مسافت تعمیرگاه یا خاموش شدن ناگهانی ماشین نباشید هوم سرویز در همه مناطق تهران حضور دارد. در نظر داشته باشید که حتی پیشرفته ترین دستگاه های دیاگ، بدون یک تعمیرکار حرفه ای کارایی چندانی ندارد. خواندن کد و تشخیص نهایی ایراد به عهده تعمیرکار است. محدوده خدمات دیاگ خودرو هوم سرویز شامل این مناطق است:

  • دیاگ خودرو در شمال تهران
  • دیاگ خودرو در غرب تهران
  • دیاگ خودرو در شرق تهران
  • دیاگ خودرو در جنوب تهران

هزینه دیاگ سیار خودرو چقدر است؟

هزینه دیاگ ارتباط مستقیم با نوع خودرو دارد. برخی خودروهای خارجی دارای سیستم های الکترونیکی پیچیده تری هستند به همین دلیل نمی توان از قبل یک قیمت ثابت را برای سرویس دیاگ خودرو در نظر گرفت. البته پس از ثبت نوع خودرو امکان مشاوره آنلاین و تعیین قیمت وجود دارد. برخی از افراد تصور می کنند که دستگاه دیاگ کار تشخیص و عیب یابی خودرو را ساده کرده است. در واقع همینطور است اما دیاگ یک سری کد و داده ها را نمایش می دهد. تحلیل داده های دریافتی و تشخیص کدهای مشابه کار ساده ای نیست. یک کارشناس حرفه ای خودرو می تواند با خواندن کد، تحلیل دقیق و گراف های آماری، عیوب احتمالی خودرو را تشخیص دهد.

هزینه دیاگ سیار خودرو در واقع برای تحلیل داده های دیاگ به کارشناس پرداخت می شود. اگر به غیر از این بود هر راننده ای با خرید دستگاه دیاگ، مشکل خودروی خود را تشخیص می داد. هزینه دیاگ شامل تعمیرات و تعویض قطعات نیست. در صورتی که بخواهید ماشین در محل تعمیر شود می بایست با کارشناس به توافق برسید.

خدمات تعمیر ماشین در محل

میدونستی که هوم سرویز، خدمات دیاگ و عیب یابی خودرو هم ارائه میده؟
 دیاگ تخصصی خودرودیاگ سیار خودرو در تهران

خدمات دیاگ خودرو در محل با هوم سرویز

ارائه سرویس دیاگ در همه مناطق تهران امکان پذیر است . ما در هفت روز هفته آماده پذیرش درخواست تعمیرات خودرو و عیب یابی با دستگاه دیاگ هستیم. به جای اینکه ماشین را برای تعمیرات نزد تعمیرکار ببرید، تعمیرکار را به محل بیاورید. برای استفاده از این سرویس، درخواست خود را در اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید. بلافاصله هماهنگی برای اعزام تعمیرکار به محل انجام می شود. پس از عیب یابی با دیاگ، بررسی در مورد تعمیر یا تعویض قطعات انجام می شود. در صورت نیاز به تعویض برخی قطعات، قطعات دارای گارانتی و اصل نصب می شود. فاکتور خرید قطعه تعویض شده به همراه برگه گارانتی، حتما به مشتری ارائه خواهد شد. هزینه پس از دیاگ خودرو به اطلاع خواهد رسید. همه سفارش های ثبت شده در این سامانه شامل قیمت گذاری طبق نرخ مصوب است. همیاران تعمیرکار صفر تا صد تعمیرات را در محل انجام می دهند.

سفارش دیاگ خوردو را به رایگان از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید

 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی دیاگ و عیب یابی خودرو تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا