برقکاری ساختمان

عیب یابی دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین مداربسته در اغلب ساختمان های مسکونی نصب شده است. تصاویر این دوربین کوچک توسط شبکه اینترنت بر روی گوشی های موبایل نیز قابل دریافت است. به این ترتیب وقتی در خارج از منزل هستید می توانید خانه را تحت نظارت داشته باشید. انواع دوربین مداربسته پس از مدتی دچار اشکال و ایراداتی می شود که لازم است توسط تعمیرکار متخصص بررسی شود. عیب یابی دوربین مداربسته و تشخیص مشکل نیاز به تخصص دارد. اگر تصویر دوربین نویز دارد یا به طور کلی دوربین تصویر ارسال نمی کند با سرویس نصب و تعمیر دوربین هوم سرویز تماس بگیرید تا اشکال در کوتاه ترین زمان برطرف شود

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نکات عیب یابی دوربین مداربسته

دوربین های مدار بسته از هر برندی که باشند طول عمر محدودی دارند. اگر چند سال از نصب دوربین مدار بسته می گذرد احتمالا کارایی دوربین به خوبی روزهای اول نیست. مشکلاتی از قبیل قطع تصویر دوربین، عدم ضبط تصویر روی هارد دیسک یا قطع برق مدار دوربین و …. همگی ناشی از ضعیف شدن عملکرد دوربین در طی زمان است. بسیاری از ایرادهای دستگاه مدار بسته قابل اصلاح است. این دوربین های کوچک تنها نیاز به بررسی و عیب یابی دارند.

با صرف هزینه ای اندک می توانید سالیان زیادی از عملکرد فوق العاده دوربین های امنیتی خود استفاده کنید. انواع بزرگتر و پیچیده تر این دوربین ها در ساختمان های تجاری، اداری، کارگاهی و حتی معابر عمومی نیز نصب شده است که به طور مرتب بازبینی می شوند. رسیدگی به موقع به این دستگاه ها منجر به ارسال تصاویر با کیفیت تر خواهد شد.

قیمت عیب یابی دوربین مداربسته

تعمیرات دوربین های تحت شبکه

راه های عیب یابی دوربین مداربسته

سیستم های نظارت تصویری پیچیدگی های زیادی دارند ولی گاهی علت خرابی سیستم بسیار ساده تر از چیزی است که تصور می کنید. تعمیرات دوربین های مدار بسته وایرلس یا دوربین تحت شبکه کامملا تخصصی است. بنابراین اگر در این زمینه آموزش ندیده اید هرگر اقدام به باز کردن دوربین و یا تعویض قطعات نکنید.

تعمیرکار متخصص در محل دوربین را بررسی می کند و عملیات تعمیر و رفع ایراد را انجام می دهد. به طور معمول نیازی نیست دوربین مدار بسته برای تعمیرات از محل خارج شود. قبل از تماس با تعمیرکار از وصل بودن اتصالات برق رسانی دوربین مطمئن شوید. آیا تصویر قطع و وصل می شود؟

  • قطع و وصل شدن تصاویر دوربین مدار بسته

اگر بدون دلیل تصاویر دریافتی از دوربین های امنیتی قطع و وصل می شود ابتدا کابل ها و اتصالات دوربین را بررسی کنید. حتی کوچکترین آسیب در کابل تصویری می تواند موجب اختلال در ارسال تصاویر شود. گاهی از همان ابتدا و موقع نصب کابل ها درست متصل نشده و یا محکم نشده است. به این ترتیب پس از مدتی اتصال کابل و دوربین مدار بسته قطع خواهد شد. علت قطع شدن ناگهانی تصاویر، قطع و وصل شدن کابل هاست.

در صورتی که تصاویر را دریافت می کنید اما تصاویر ارسالی با نویز همراه است مشکل را در منبع تغذیه دستگاه بررسی کنید. خرابی آداپتور یا فیش های ورودی به دستگاه علت اصلی نویز تصویری است که به سادگی قابل تعمیر است. گاهی همین ایرادات کوچک و پیش پا افتاده موجب از دست رفتن عملکرد دوربین می شود.

  • عیب یابی دوربین مداربسته : عدم ضبط تصاویر روی هارد دیسک

دوربین های مدار بسته طبق تنظیمات قبلی می توانند تصاویر را روی هارد دیسک دستگاه، ضبط کنند. به این ترتیب در صورت وقوع جُرم و مورد مشکوک با بررسی هارد دیسک می توان زمان دقیق جرم و چهره مجرم را شناسایی کرد. به لحاظ امنیتی عدم ضبط تصاویر روی هارد دیسک یک مشکل جدی است. در این مورد می بایست دستگاه توسط متخصص تعمیرکار به طور کامل بررسی شود.

دلایل زیادی برای این مشکل وجود دارد از جمله اینکه امکان خرابی برق هارد و قطع شدن آن وجود دارد. تعمیرکار با بررسی اتصالات داخلی هارد، ایراد دستگاه را شناسایی می کند. پس از عیب یابی و برطرف کردن مشکل لازم است تا دستگاه برای راه اندازی مجدد هارد دیسک یکبار ریبوت شود.

نصب دوربین مداربسته در منزل چه فایده ای دارد؟

تعمیرات دوربین مداربسته

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر دوربین هم ارائه میده؟
سیستم های امنیتی و دوربین مدار بسته
  • عیب یابی تجهیزات دوربین مداربسته

عدم نمایش تصاویر روی نمایشگر و قطعی تصاویر اگر مربوط به کابل و اتصالات نباشد یک دلیل بسیار مهم دارد. وقتی سیستم مدار بسته و اتصالات سالم است ولی هیچ تصویری دریافت نمی شود احتمال خرابی دستگاه DVR وجود دارد. ابتدا تنظیمات دستگاه را بررسی کنید تا سهوا تنظیمات عوض نشده باشد سپس برای تعمیر دستگاه اقدام کنید.

جهت تعمیر بخش های داخلی دستگاه دی وی آر حتما با متخصص تماس بگیرید. عملکرد دستگاه های مدار بسته مدل جدید دارای پیچیدگی های زیادی است. این دستگاه به ظاهر ساده دارای مدارات حساس و ظریفی است. هر گونه دستکاری قطعات داخلی دستگاه می توان منجر به آسیب بیشتری شود و هزینه تعمیرات را افزایش دهد.

در برخی از موارد مشکلات دوربین مداربسته مربوط به بخش های سخت افزاری و یا نرم افزارهای قدیمی است که با به روزرسانی سیستم می توان تا حدود زیادی عملکرد دوربین را بهبود داد. به روز بودن دستگاه از اقدامات امنیتی است که سهل انگاری در آن جایز نیست.

عیب یابی و تعمیر دوربین تحت شبکه

خدمات عیب یابی دوربین مداربستهنصب و تعمیر دوربین مدار بسته با کمترین قیمت

تعرفه نصب و عیب یابی دوربین مداربسته

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
نصب انواع دوربین مدار بسته تا ارتفاع 3 متر
75000120000
نصب دوربین مدار بسته اسپید دام آنالوگ تا ارتفاع 3 متر
85000130000
نصب کاور و پایه به انضمام دوربین تا ارتفاع 3 متر
6500085000
نصب دوربین اسپید دام تحت شبکه تا ارتفاع 3 متر
150000
200000
نصب و راه اندازی دستگاه DVR تا 8 کانال
75000950000
نصب و راه اندازی دستگاه DVR تا 16 کانال
85000150000
نصب و راه اندازی دستگاه NVR تا 8 کانال
950000190000
نصب و راه اندازی دستگاه NVR تا 16 کانال
120000160000
اجرای هر فقره Client انتقال تصویر بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت برای یک نفر
95000120000
اجرای هر فقره Client انتقال تصویر بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت برای هر نفر اضافه
75000
نصب رک تا 7 یونیت تا ارتفاع 3 متر
75000150000
نصب انواع دستگاه محافظ و پشتیبان(UPS، CPS و ...)
150000250000
نصب تجهیزات جانبی( نظیر میکروفن، دستگاه اعلام ضد سرقت، تلفن کننده و ...)
60000
90000
کابل کشی دوربین آنالوگ (متر طول)
25004500
کابل کشی دوربین دیجیتال(متر طول)
28004700
داکت کشی(متر طول)
50007000
نصب براکت جهت LCD
85000165000

خدمات نصب و تعمیر دوربین مداربسته در تهران

دوربین های تازه خریداری شده دارای خدمات گارانتی رایگان هستند که شرکت سازنده این خدمات را ارائه می دهد. در بعد از زمان گارانتی، سرویس نصب و تعمیر دوربین مداربسته و تحت شبکه توسط تعمیرکار حرفه ای هوم سرویز انجام می شود. پس از ثبت سفارش همیار متخصص به محل اعزام می شود و عیب یابی دوربین مداربسته را انجام می دهد.

همیار هوم سوریز پس از بررسی راهنمایی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به تهیه لوازم توسط همیار، حتما فاکتور خرید را دریافت کنید. هزینه خدمات قبل از شروع به کار به صورت شفاف اطلاع رسانی می شود و پس از تعمیرات دوربین، مبلغ اضافی دریافت نمی شود. همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز شامل گارانتی و تضمین کیفیت خدمات هستند. 

سرویس نصب و تعمیر دوربین مداربسته را به رایگان در اپ هوم سرویز ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر دوربین تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا