لوازم خانگی

چرا سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی ضروری است؟

این روزها کمتر خانه ای است که از یک دستگاه تصفیه آب خانگی برای آب شرب استفاده نکند. وجود املاح بالا در آب لوله کشی و آلودگی هایی که در مسیر انتقال آب رخ می دهد یک مشکل جدی است. برای دستیابی به آب سالم ساده ترین راه استفاده از همین دستگاه های تصفیه کارامد است. البته هر وسیله ای پس از مدتی کارکرد نیاز به رسیدگی دارد در غیر این صورت دیر یا زود شاهد ایراد و خرابی در دستگاه خواهید بود.همه دستگاه هایی که برای تصفیه آب در منازل استفاده می شوند قابل تعمیر هستند. تعمیر دستگاه تصفیه آب توسط تکنسین متخصص انجام می شود. در صورتی که دستگاه سالم است و به ظاهر مشکلی ندارد نیز می بایست در بازه های زمانی مشخص طبق کاتالوگ، فیلتر دستگاه تعویض شود. سرویس دستگاه تصفیه آب حداقل سالی یکبار، طول عمر دستگاه را افزایش می دهد.  

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت سرویس دستگاه تصفیه آب

آب آشامیدنی سالم و گوارا برای حفظ سلامت بدن یک اکسیر جادویی است. دسترسی به آب سالم در همه موارد وجود ندارد. البته آب شربی که از لوله کشی منازل خارج می شود کاملا تصفیه شده و عاری از میکروب و عوامل بیماری زاست. اما هنوز ناخالصی های زیادی در این آب دیده می شود. انواع املاح ناشی از لوله کشی های قدیمی، بالا بودن سطح نیترات و … در آب آشامیدنی یکی از بزرگترین مشکلات است که این روزها به وفور دیده می شود. از طرفی همیشه امکان آلوده شدن آب در مسیر انتقال وجود دارد که در این زمینه عوامل زیادی دخالت دارند. متخصصین نوشیدن روزانه ۸ لیوان آب سالم را توصیه کرده اند آیا دسترسی به آب سالم دارید؟ اگر آب آشامیدنی محله تان کیفیت لازم را ندارد از دستگاه هایی که برای تصفیه آب در بازار موجود است، استفاده کنید.

راهنمای عیب یابی دستگاه تصفیه آب خانگی

سرویس دستگاه تصفیه آب در تهرانسرویس دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب

برخی از مدل ها در زیر سینک ظرفشویی قرار می گیرند و دارای ورودی و خروجی مجزای آب هستند. آب مستقیم وارد دستگاه تصفیه شده و پس از حذف نیترات و دیگر آلاینده ها از طریق شیر آب خارج می شود. انواع دستگاه تصفیه رومیزی در دید قرار دارند و فضای بالای کابینت را اشغال می کنند. دستگاه های ساده تر سرشیری و سردوشی در عمل به اندازه باکس های تصفیه آب، کارایی ندارند ولی برای موارد خاص و محدود انتخاب بدی نیستند. در مقایسه با مدل های دیگر تصفیه آب سرشیری قیمت کمتری دارد. آب لوله کشی پس از عبور از فیلتر و تصفیه خارج می شود. برخی از این سر شیری ها دارای شیر مجزا هستند. این دستگاه در کنار سینک و کاملا در دید قرار دارد. در نظر داشته باشید که قابلیت حذف مواد شیمیایی و تمامی آلاینده های آب در این مدل وجود ندارد.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اینها هستند:

  • دستگاه تصفیه آب زیرسینکی 
  • دستگاه تصفیه آّب رومیزی
  • دستگاه تصفیه آب سردوشی
  • دستگاه تصفیه آب سرشیری

چرا استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ضروری است؟

سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی

۵ ایراد شایع سیستم تصفیه آب و راه حل های آنها

سرویس دستگاه تصفیه آب در تهران

هوم سرویز خدمات تصفیه آب در سراسر تهران را ارائه می دهد. این خدمات در قالب یک پکیج کامل به شرح زیر در دسترس قرار دارد:

  • الف- نصب یا جابجایی دستگاه

مقدار زیادی از آلودگی های آب توسط تصفیه شهری حذف می شود ولی درصدی از آلودگی ها در طی مسیر، آب را تحت تاثیر قرار می دهد. سیستم های لوله کشی ضعیف مهم ترین عوامل در از دست رفتن کیفیت آب هستند. با نصب فیلترهای مخصوص می توان درصد بالاییی از این آلودگی را حذف کرد. اگر به تازگی دستگاه تصفیه آب جدیدی خریداری کردید و یا برای جابجایی دستگاه نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید.

  • ب-سرویس دوره ای و تعویض فیلتر

با نصب دستگاه تا حد زیادی مشکل آلودگی آب آشامیدنی حل می شود و می توانید از آب سالم و بهداشتی استفاده کنید. این آب بدون بو، رنگ و طعم است. چنانچه آب آشامیدنی بو گرفت یا طعم بدی می دهد، فیلتر دستگاه کارایی خود را از دست داده است. تعویض فیلتر از اقداماتی است که سرویسکار در سرویس دوره ای انجام می دهد.

  • ج-عیب یابی و تعمیر

آیا دستکاه روشن نمی شود؟ آیا دستگاه یکسره کار می کند و آب را با فشار خارج می کند؟ تازگی ها فشار آب کم شده ؟ هر گونه ایراد در هواگیری، خرابی پمپ آب، قسمت های برقی و …. می توانند موجب بروز اشکال در سیستم تصفیه آب شود. قبل از تعمیرات، همیار اعزامی به محل عیب یابی دستگاه تصفیه آب را انجام می دهد. پس از مشخص شدن مشکل و در صورت رضایت مشتری، عملیات تعمیر در محل انجام خواهد شد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات دستگاه تصفیه آب هم ارائه میده؟
  • د-مشاوره برای خرید دستگاه مناسب

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار موجود است. نرخ قیمت گذاری این دستگاه ها نوسان زیادی دارد. لازم است تا قبل از خرید در مورد کیفیت و کارایی دستگاه اطلاعاتی کسب کنید. قیمت تصفیه آب خانگی با توجه به مقدار حجم ذخیره مخزن تصفیه مشخص می شود. مشخصات فیزیکی و فنی دستگاه، جنس شیر آلات( استیل، کروم یا دیگر آلیاژها) تعداد و کیفیت فیلترها همگی قیمت خرید را تحت تاثیر قرار می دهند. تیم پشتیبانی هوم سرویز خدمات مشاوره خرید را برای خریداران ارائه می دهد.

قیمت سرویس دستگاه تصفیه آب

خدمات عیب یابی و سرویس دستگاه تصفیه آب هوم سرویز

نصب، جابجایی، عیب یابی و تعمیر دستگاه تصفیه آب بخشی از خدمات فنی هوم سرویز است. اگر با دستگاه تصفیه آب خانگی مشکل پیدا کردید یا کارایی دستگاه به تازگی کم شده است ، با ما تماس بگیرید. سرویسکاران هوم سرویز از بهترین تکنسین های تصفیه آب در تهران هستند. هزینه تعمیرات پس از بررسی و عیب یابی دستگاه اطلاع رسانی می شود. این سرویس شامل گارانتی کیفیت کار است و به صورت تضمین شده ارائه می شود. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با شماره تماس درج شده در بالای همین مطلب تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز رایگان است و شامل هزینه آبونمان و حق اشتراک نمی شود.

ثبت سفارش رایگان تعمیرات دستگاه تصفیه آب از طریق اپلیکیشن هوم سرویز امکان پذیر است

همیار ما شوید
اگر شما هم توی دستگاه تصفیه آب تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا