تعمیرات و خدمات فنیهوم سرویز

تعویض سیستم لوله کشی فرسوده توسط لوله کش ماهر

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

لوله کشی تاسیسات آب و فاضلاب در ساختمان یکی از مواردی است که باید توسط نیروی متخصص و کاربلد انجام شود تا در آینده مشکلات کمتری به وجود آید.چنانچه لوله کشی ساختمان با استفاده از مواد با کیفیت توسط لوله کش ماهر انجام شود نیاز به بازسازی و تعمیر سیستم لوله کشی بسیار کمتر خواهد شد. البته باید بدانید که گذشت زمان و عمر طولانی ساختمان های قدیمی موجب فرسودگی لوله ها شده و  نیاز به بازسازی سیستم لوله کشی را ایجاد می کند. بهترین مجری مجرب و لوله کش ماهر نیز نمی تواند از فرسودگی لوله ها در دراز مدت پیشگیری کند. از این رو نیاز به تعویض و ترمیم لوله کشی ساختمان های قدیمی اجتناب ناپذیر است.

در اکثر سیستم های لوله کشی قدیمی از لوله های گالوانیزه و یا آهنی برای سیستم گرمایشی و آب مصرفی استفاده شده است که معایب زیادی را به همراه دارد. علت اصلی افت فشار آب در ساختمان های قدیمی، زنگ زدگی و یا پوسیدگی داخلی یا خارجی لوله های آب است. وجود شکستگی و ترک خوردگی در لوله های فرسوده نیز می تواند خسارات به وجود آمده را بیشتر کند. برای رفع نم و نشتی آب و بازسازی دیوارهای قدیمی هزینه زیادی صرف می شود.

قبل از اینکه خسارات لوله ها هزینه بیشتری را بر خانوار تحمیل کند می بایست نسبت به تعمیر لوله ها اقدام کرد. رفع مشکل نم و پوسته شدن دیوارها، جلوگیری از فراگیری نم به بقیه دیوارها و افت فشار آب با تعویض لوله های قدیمی برطرف خواهد شد. لوله کش ماهر با توجه به مورد و بودجه می تواند لوله کشی روکار انجام داده و یا با تغییر مسیر لوله کشی، بازسازی لوله ها را در فضای دیگری انجام دهد.

لوله کشی روکار توسط لوله کش ماهر

لوله کش ماهر

برای حل مشکلات ناشی از فرسودگی لوله های قدیمی و تعویض لوله های آب در برخی مواقع لوله کشی روکار انجام می شود. چنانچه لوله کش با رویت محل مورد نظر تشخیص به تعویض و ترمیم لوله های فرسوده بگیرد، با قطع سیستم لوله کشی فرسوده این کار را انجام می دهد. در این صورت مسیر لوله کشی قدیمی مسدود شده و لوله کشی به صورت روکار انجام می شود. جایگزین لوله های فرسوده و قدیمی، لوله های پلیمری و ۵ لایه است که در هنگام اجرا، انعطاف پذیری خوبی دارد. این لوله ها به صورت روکار کار می شوند و اتلاف حرارتی کمتری را در مسیر به وجود می آورند. تعمیر ، نگهداری و حتی تعویض این لوله ها بسیار ساده تر است.

لوله های قدیمی و فرسوده داخل دیوارها و یا کف ساختمان به همان صورت باقی مانده و نیازی به برداشتن لوله ها نیست. لوله کشی روکار بدون تخریب کف و دیوار انجام شده می شود. لوله های ۵ لایه و لوله های پلیمر در رنگ های سبز و سفید انتخاب اول لوله کش برای لوله کشی روکار است.

لوله کشی روکار از گوشه دیوارها انجام شده و در نقاط مشخصی توسط بست به دیوار و یا کف متصل می شود. به طور معمول لوله کش می تواند این کار را در همان روز انجام دهد. چنانچه نیاز به تعویض سطح وسیعی از لوله کشی ساختمان باشد، لوله کش مسیرهای آب مصرفی و مسیرهای گرمایشی را در دو مرحله انجام می دهد که در این صورت زمان بیشتری صرف تعویض لوله ها خواهد شد.

مزایای استفاده از لوله کشی روکار

لوله کش با ضمانت نامه

برطرف شدن مشکل افت فشار آب در ساختمان های قدیمی با استفاده از لوله کشی روکار حل خواهد شد. مهم ترین مزیت این کار عدم تخریب و سرعت عمل انجام آن است. لوله کش بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین می تواند این کار را در زمان کوتاهی انجام دهد و تعمیرات بعدی نیز بسیار کم هزینه تر خواهد بود.

حذف بخاری و تغییر سیستم گرمایشی قدیمی به پکیج و رادیاتور با لوله کشی روکار امکان پذیر است و در مصرف هزینه گاز خانوار صرفه جویی خواهد شد. سیستم گرمایشی رادیاتور و پکیج خطر بسیار کمتری نسبت به بخاری های گازسوز دارد.

انجام لوله کشی ساختمان در هوم سرویز

هوم سرویز با ارائه خدمات فنی و نظافتی در سطح شهر تهران توانسته نیازهای خانواده های تهرانی را به نیروی خدماتی برطرف کند. در این راستا یکی از خدمات هوم سرویز، خدمات لوله کشی توسط لوله کش ماهر است. از طریق اپلیکیشن هوم سرویز می توانید با نزدیکترین و مجرب ترین لوله کش در منطقه تماس بگیرید. تنها با پاسخگویی به چند سوال و طرح مشکل می توانید از خدمات نیروهای فنی و لوله کش هوم سرویز استفاده کنید برای اطلاع از لیست قیمت ها و تعرفه های لوله کشی با ما تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هم ارائه میده؟

همیار ما شوید
اگر شما هم توی لوله کشی آب و فاضلاب تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا