لوله کشی و تاسیسات

تعمیرات لوله کشی ساختمان در تهران

ساختمان های قدیمی اغلب دچار مشکلات لوله ها هستند. هر از گاهی یکی از لوله های آب سرد یا گرم ایراد پیدا می کند. لوله هایی که نشتی دارند موجب خسارت زیادی به بنا می شوند. رفع ترکیدگی لوله های آب یا فاضلاب می تواند چندین روز برای ساکنین دردسر ایجاد کند. تعمیرات لوله کشی ساختمان در برخی موارد زمان و هزینه زیادی را صرف می کند. اگر به همراه تعمیر لوله های فرسوده ساختمان بخواهید نقشه لوله کشی را نیز عوض کنید که هزینه ها بیشتر هم خواهد شد. یکبار برای همیشه از دردسر لوله های فرسوده راحت شوید دیر یا زود باید این لوله ها را عوض کنید. با یک لوله کش متخصص تماس بگیرید و خرده کاری های تعمیر و تعویض لوله ها را به او بسپارید. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیرات لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان در مرحله ساخت بنا انجام می شود. همه لوله های آب گرم و سرد به همراه لوله کشی های فاضلاب در مجموع شبکه لوله کشی ساختمان را تشکیل می دهند. نصب غیر اصولی لوله ها می تواند موجب فشار اضافی شده و ترکیدگی لوله ها را ایجاد کند. این مشکل بیشتر در ساختمان های نوساز دیده می شود. در ساختمان های قدیمی هم مشکلات فرسودگی لوله ها وجود دارد. لوله های قدیمی دیگر کارایی خوبی ندارند ولی می توان این لوله ها را با متریال جدیدتر، تعویض کرد. تعمیر لوله کشی در ساختمان همراه با تخریب است البته با دستگاه های جدید میزان خرابی به حداقل رسیده است. حتی امکان لوله کشی روکار نیز وجود دارد که بدون تخریب انجام می شود.

خدمات لوله کشی شبانه روزی تهران

تعمیرات لوله کشی ساختمان

چه موقع لوله ها نیاز به تعمیر یا تعویض دارند؟

  • در ساختمان هایی با طول عمر بالای ۱۰ سال، شبکه لوله کشی ساختمان نیز قدیمی شده است. در چنین مواردی، مشکلات بیشتری برای لوله ها پیش می آید.
  • اگر هر روز با بخشی از لوله کشی مشکل دارید لازم است تا یک لوله کش از نزدیک محل را بررسی کند. تعمیرات لوله کشی ساختمان به همراه بازسازی لوله ها در این مورد الزامی الزامی است.
  • اگر افت فشار آب زیادی در لوله ها وجود دارد و این مشکل حتی با منبع ذخیره و پمپ آب نیز حل نشد، حتما باید لوله های آب سرد و گرم توسط لوله کش بررسی شوند.
  • اگر افت فشار در آب گرم وجود دارد احتمالا لوله ها زنگ زده یا دچار رسوب زیادی شده است. در این صورت لوله کش بهترین پیشنهاد برای رفع مشکل لوله ها را ارائه می دهد.
  • اگر قصد بازسازی و تغییر در طراحی داخلی را دارید طبق نقشه جدید لازم است تا مسیر لوله کشی های قبلی نیز عوض شود.

چرا لوله کشی آب سرد و گرم را باید به حرفه ای ها بسپاریم؟

اهمیت تعمیرات لوله کشی ساختمان

لوله کشی های غیر استاندارد، عدم عایق بندی لوله ها، استهلاک و پوسیدگی لوله ها، افزایش ناگهانی فشار در لوله های آب، یخ زدگی لوله های بیرون از ساختمان موجب ایراد در لوله ها می شود. مشکلات لوله کشی تنها مربوط به لوله های آب گرم و سرد ساختمان نیست بلکه شبکه فاضلاب خانگی نیز در معرض آسیب قرار دارد.  در صورتی که لوله های فرسوده، تعمیر نشوند، یک نشتی کوچک تبدیل به شکسنگی و ترکیدگی ها لوله ها خواهد شد. نشتی یا ترکیدگی لوله ها باید به سرعت برطرف شود در غیر این صورت خسارت زیادی وارد می شود. لکه های زرد رنگ نم و رطوبت یا لکه های سیاه مپک زدگی دیوار و سقف از پیامدهای تعمیر نکردن لوله های پوسیده هستند. گاهی مشکل لوله ها حتی به همسایه ها هم خسارت وارد می کند.

تعویض سیستم لوله کشی فرسوده توسط لوله کش ماهر

هزینه تعمیرات لوله کشی ساختمان

نکات لوله کشی و تعمیرات لوله ها

تکنیک های لوله کشی (Plumbing) از گذشته تا به امروز تغییرات زیادی داشته است. امروزه به مدد فن و تکتولوژی های نوظهور، تعمیرات لوله کشی ساختمان همراه با کنده کاری و ریخت و پاش های نامتعارف نیست. در گذشته برای پیدا کردن محل نشتی و ترکیدگی لوله ها، سطح زیادی از سرویس بهداشتی و آشپزخانه، تخریب می شد. در اغلب موارد این کارها منسوخ شده است و نیازی به تخریب های وسیع نیست. در صورت لزوم به صورت نقطه ای و با حداقل میزان خرابی، لوله ها اصلاح می شوند. در بسیاری از مواقع حتی نیاز به کنده کاری هم نیست و روش های نوین، آسیب لوله ها برطرف می شود. البته تفاوت هایی در نحوه لوله کشی سرد و گرم با لوله کشی فاضلاب وجود دارد که در نفس کار تغییر ایجاد نمی کند. برای اینکه کمتر نیاز به تعمیر لوله کشی ساختمان باشد لازم است تا این نکات رعایت شود:

همیشه با لوله کش حرفه ای و کار بلد برای تعمیرات لوله های فرسوده، توافق کنید.

فریب دستمزدهای بسیار ارزان و نامتعارف را نخورید. کیفیت کار بسیار مهم تر از هزینه ها است.

از سرویس های خدمات درب منزل  کمک بگیرید تا لوله کش متخصص محلی درب منزل مراجعه کند. به این ترتیب در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هم ارائه میده؟

سیستم لوله کشی ساختمان و تعمیرات لوله کشی ساختمان

تعمیر لوله های آل و فاضلاب

تعرفه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
لوله کشی کمتر از 10 متر
1500002300000
لوله کشی آب و شوفاژ 5 لایه(متر طول)
1200018000
لوله کشی آب سبز(متر طول)
1000014000
لوله کشی فاضلاب(متر طول)
100014000
لوله کشی آب با سایز 1/2
1000012000
لوله کشی آب با سایز 25
1200017000
لوله کشی آب با سایز یک اینچ(موتورخانه ای)
1400018000
تخریب محیط مورد نظر جهت لوله کشی
توافقی

خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در تهران

تعمیرات جزئی و کلی لوله کشی ساختمان از سرویس های فعال هوم سرویز در سطح تهران بزرگ است. لوله کش ساختمان متخصص و با تجربه، مجری پروژه های تعمیرات لوله های آب و فاضلاب در ساختمان های مسکونی است. اگر قبلا از خدمات درب منزل هوم سرویز استفاده نکرده اید لازم است تا اپ این سامانه را روی گوشی نصب کنید. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن، کاملا رایگان است. در زمان کوتاهی هماهنگی برای اعزام لوله کش به محل، انجام خواهد شد. همیار لوله کش وضعیت را بررسی کرده و هزینه تعمیرات را به مشتری اعلام می کند. در صورت توافق، تعمیرات بلافاصله شروع خواهد شد. لیست هزینه های اعلام شده در جدول، شامل قیمت خرید مصالح نیست. هزینه مواد و مصالح بر عهده مشتری است. همیار در صورت خرید این اقدام موظف است فاکتور خرید را به مشتری تحویل دهد. این سرویس به صورت صد در صد گارانتی انجام می شود.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس لوله کشی آب و فاضلاب از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی لوله کشی آب و فاضلاب تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا