نظافت و پذیراییهوم سرویز

عوامل تاثیرگذار، بر نرخ شستشوی فرش ماشینی

نرخ شستشوی فرش ماشینی در سال جدید چقدر است؟ این سوالی است که با نزدیک شدن به ایام خانه تکانی، ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است. برخی از قالیشویی های تهران قیمت های بیشتری دریافت می کنند ولی قالیشویی ارزان قیمت تهران، هزینه هایی بسیار منصفانه تر پیشنهاد می دهد. این تفاوت قیمت ها، دلیل دارد. موارد زیادی هست که روی قیمت شستن فرش ماشینی اثر می گذارد. قالیشویی های عضو اتحادیه، قیمت ها را طبق نرخ مصوب دریافت می کنند ولی ملاک مشخصی برای شرکت های آزاد وجود ندارد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ملاک تعیین نرخ شستشوی فرش ماشینی چیست؟

هرگز برای صرفه جویی در هزینه ها، قالی را به شرکت های قالیشویی بی نام و نشان نسپارید. قالیشویی های معتبر زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنند و ناچارند تعرفه های مصوب را رعایت کنند. در ضمن متخصصین زیادی در این مراکر مشغول به کار هستند که همگی سابقه خوبی در زمینه فرش دارند. شستن فرش های ماشینی به شیوه صحیح بسیار اهمیت دارد. بارها دیده شده که قالیشویی غیر معتبر به فرش آسیب زده و کسی هم جوابگوی این خسارت نیست. پرداخت اندکی بیشتر به قالیشویی هایی که سابقه درخشانی دارند، ارزشش را دارد. اما سوال اینجاست که یک قالیشویی خوب، چقدر بابت شستشوی یک فرش دریافت می کند؟ در ادامه عواملی که روی قیمت ها تاثیر می گذارند را بررسی می کنیم.

قیمت قالیشویی سال ۹۹ (به روز شده)

هزینه شستشوی فرش ماشینی

نرخ شستشوی فرش ماشینی بر اساس ابعاد فرش

بزرگی یا کوچکی فرش روی قیمت ها تاثیر دارد. بدون تردید قیمت شستن یک قالیچه ۳ متری کمتر از یک فرش ۱۲ متری است. روال کار به این صورت است که شرکت های قالیشویی از قبل با توجه به متراژ و مساحت فرش، قیمت ها را مشخص کرده اند. در واقع قیمت ها به ازای یک متر مربع در نظر گرفته می شود. البته طول و عرض فرش، تنها یکی از مواردی است که قیمت ها را تغییر می دهد. هنوز موارد مهم تری وجود دارد.

تغییر قیمت ها با توجه به بافت و تراکم فرش

فرش های ماشینی دارای تنوع زیادی هستند. هر چه گره فرش بیشتر باشد، تراکم نخ قالی نیز بیشتر است. تراکم بالا نشان دهنده کیفیت خوب فرش است اما همین تراکم روی قیمت ها تغییر ایجاد می کند. فرش هایی که دارای بافت فشرده تری هستند در مقایسه با فرش های تراکم پایین، سخت تر تمیز می شوند. در واقع برای شستن این فرش ها نیاز به مواد شوینده بیشتری است زیرا لکه های فرش به سادگی، پاک نمی شود.

قیمت قالیشویی و خدمات قالیشویی در تهران چقدر است؟

نرخ شستشوی فرش ماشینی با توجه به جنس الیاف

در بافت فرش ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می شود. نوع الیاف و جنس مواد به کار رفته در فرش، روی شیوه شستشو تاثیر می گذارد. برای اینکه کیفیت فرش، حفظ شود باید مواد شوینده مناسب با جنس فرش به کار گرفته شود. در مورد مواد سفید کننده و لکه بر هم، جنس نخ به کار رفته در بافت فرش، اهمیت دارد.

شستشوی فرش در بهترین قالیشویی تهران

نرخ شستشوی فرش ماشینی در تهران

خدمات قالیشویی مکانیزه با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

نرخ شستشوی فرش ماشینی در روش های مختلف

نحوه شستشوی فرش یکی از فاکتورهای مهم در قیمت های پرداختی است. شستشوی فرش با دستگاه های مکانیزه، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود. دستگاه های پیشرفته، دارای تنظیمات دمای آب، میزان مواد شوینده و … هستند. متصدی دستگاه با توجه به جنس و تراکم فرش، تنظیمات دستگاه را انجام می دهد. گاهی به دلیل کثیف بودن بیش از حد فرش ها لازم است تا لکه بری نیز انجام شود. به طور کلی نوع شستشو در قیمت ها اثرگذار است. دو نوع شستشوی عادی و اعلاشویی در کارگاه قالیشویی انجام می شود.

الف- نرخ شستشوی عادی فرش ماشینی

قبل از شستن فرش، مرحله غبار گیری انجام می شود و سپس مراحل شستشو، آبکشی و خشک کردن فرش ها ادامه پیدا می کند. شستشوی عادی فرش ماشینی بسیار مقرون به صرفه است. در مواردی که فرش، خیلی لک نشده و کثیف نیست، این سرویس پیشنهاد می شود. در شرایط عادی سالی یکبار فرش ها نیاز به شستشو دارند تا گرد و خاک درون تار و پود و موجودات ذره بینی از بین برود. اما اگر لکه و کثیفی فرش زیاد است از سرویس اعلاشویی استفاده کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

ب-نرخ شستشوی درجه یک و اعلاشویی فرش ماشینی

در اعلاشویی برای از بین بردن لکه های قدیمی روی فرش از مواد شوینده متفاوتی استفاده می شود. این روش شستشو در حفظ کیفیت فرش نیز موثر است و طول عمر فرش ها را افزایش می دهد. در اعلا شویی به این صورت است که ابتدا فرش دو مرتبه با شامپوی مخصوص، شستشو داده می شود. سرویس سفید شویی و لکه بری در صورت لزوم انجام خواهد شد. سپس براق کردن فرش، اتوپرس و رول و کاورکشی انجام می شود. هزینه این شیوه  از روش شستشوی عادی، بیشتر است ولی کیفیت کار نیز به مراتب بهتر خواهد بود.به خصوص در مورد فرش های با تراکم بالا و گرانقیمت توصیه می شود سرویس اعلاشویی فرش ماشینی را انتخاب کنید.

شستشوی فرش در قالیشویی خوب تهران

تعیین نرخ شستشوی فرش ماشینی

تعرفه خدمات قالیشویی هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
شستشوی فرش ماشینی(متر مربع)11500-
شستشوی فرش دستباف(متر مربع)
15000-
اعلاء شویی فرش ماشینی(متر مربع)16000
اعلاء شویی فرش دستباف(متر مربع)2500033500
شستشو فرش گل ابریشم دستبافت متری
60000
شستشوی موکت جدا از زمین
7000
خشکشویی فرش ماشینی در محل(متر مربع)16000-
خشکشویی فرش دستباف در محل(متر مربع)22000-
خشکشویی موکت در محل(متراژ کمتر از 50 متر)400000-
قیمت خشکشویی موکت در محل(متراژ بیشتر از 50 متر)- متر مربع8000
خشکشویی موکت در محل پله هر عدد
20000
اعلاء شویی موکت جدا از زمین(متر مربع)
توافقی
قیمت شستشوی قالیچه و کناره
توافقی
قیمت رفوگری و ترمیم(متر مربع)
توافقی
قیمت لکه برداری(متر مربع)
توافقی
خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری
8000
خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد
6000
سرویس حمل فرش25000

سرویس قالیشویی در تهران

خدمات قالیشویی هوم سرویز در خدمت خانواده های تهرانی است. در هر محله ای که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید. کارگر قالیشویی فرش را درب منزل تحویل می گیرد، شسته و رول شده، در محل تحویل می دهد. به همین سادگی کارها انجام می شود. بهترین قالیشویی تهران از همیاران هوم سرویز است. خدمات قالیشویی با توجه به نرخ اتحادیه قیمت گذاری می شود. برای سفارش شستشوی فرش ها، از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. پس از باز کردن اپ این سامانه، از روی صفحه اصلی سرویس قالیشویی را انتخاب کرده و با کلیک بر روی آن به صفحه سفارش، هدایت می شوید. بقیه مراحل سفارش دهی بسیار ساده است. در این مرحله هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. طبق زمانی که انتخاب کرده اید، همیاران قالیشویی به محل مراجعه کرده و پس ار بررسی فرش، قیمت نهایی را اعلام می کنند.

همه پروتکل های بهداشتی در موقع شستشوی فرش، رعایت می شود و امکان ضدعفونی فرش ها برای جلوگیری از بیماری های ویروسی نیز وجود دارد.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس قالیشویی از اپلیکیش هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قالیشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا