لوله کشی و تاسیسات

۵ مشکل خدمات لوله‌کشی که چاره دارد

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

یکی از موای به روزی که یک ایراد در این زمینه پیدا شود آن وقت است که تمام زندگیتان بهم می‌ریزد و خر بیار و باقالی بار کن. چند مشکل اساسی در این زمینه وجود دارد که بهشکل‌ساز‌ترین و سخت‌ترین کار‌های خدماتی منزل، خدمات لوله‌کشی است، بیش‌ترین میزان خراب‌کاری و بهم ریختن و کنده‌کاری و … مرتبط با این خدمت است و  بیان آن‌ها می‌پردازیم و راه‌حل‌های پیشنهادیمان را هم می‌گوییم.

مشکلات عیب یابی لوله کشی

همیشه عیب‌یابی لوله‌کشی به خاطر این که لوله‌ها معمولا زیر زمین است، سخت است. البته لوله‌هایی مثل لوله‌های آب هم هستند که از درون دیوار‌ها عبور می‌کنند، در خانه‌های قدیمی یکی از بزرگ‌ترین مشکلات هم آن است که به خصوص در زمینه لوله‌کشی‌های آب مشخص نیست که لوله‌ها از کجای ساختمان عبور کرده و این مشکل را چند برابر می‌کند به همین خاطر حجم خرابی‌های خدمات لوله‌کشی به خصوص در ساختمان‌های قدیمی یا ساختمان‌هایی که نقشه لوله‌کشی آن‌ها مشخص نیست به شدت بالا می‌رود، و بخش زیادی از این خرابی‌ها هم برای آن است که می‌خواهند لوله را پیدا کنند.

 راه حل: مشکل اول که همان نشت‌یابی است را فناوری روز حل کرده تا مجبور نباشید حجم عظیمی از کنده‌کاری را تحمل کنید و تمام خانه و زندگی‌تان بهم بریزد اما نکته این جاست که این فناوری در حال حاضر در حدی گران است که بسیاری از لوله‌کش‌های ما هنوز به آن مجهز نشده‌اند و برای شما هم چندان نمی‌ارزد که بخواهید با این شیوه نشت‌یابی کنید  و هزینه‌هایشان را متحمل شوید. در این جا راه حل آن است که از همان اول نسبت به گرفتن یک متخصص با تجربه در این زمینه اقدام کنید تا بدانید که حداقل مشکل را برای نشت‌یابی و پیدا کردن مشکلی که شما را این گونه اسیر خود کرده است دارید. در سامانه خدمات منزل هوم سرویز و اپلیکیشن هوم سرویز شما می‌توانید با تجربه‌ترین لوله‌کش‌ها و نشت‌یابان را پیدا کنید تا حداقل در این زمینه خیالتان راحت باشد.

خدمات لوله‌کشی و کثیف کاری

مشکلی که همیشه در زمینه خدمات لوله‌کشی رخ می‌دهد کثیف‌کاری است، به خصوص اگر ساختمانتان مسکونی باشد، کثیف‌کاری‌ها بیش از هر چیزی است که فکرش را می‌کنید، اگر لوله‌ها هم لوله‌های فاضلاب باشند که واقعا دلتان می‌خواهد به آن چیزی که قرار است اتفاق بیفتد فکر نکنید، تمام زندگی‌تان را خاک و بو و … بقیه موارد برمی‌دارد، تا بدان حد که ممکن است برای همیشه از هر چی لوله‌کشی و خدمات لوله‌کشی و لوله‌کشی فاضلاب و لوله‌کشی آب متنفر شوید.

راه حل:اگر به راه حل اول عمل کنید و همه چیز را طبق قرار و قاعده پیش ببرید مطمئن باشید که کم‌ترین میزان خرابکاری با شما همراه است و کم‌ترین میزان کثیف‌کاری را هم تجربه می‌کنید اما به این قضیه دقت کنید که لازم است شما هم برای این که از میزان کثیف‌کاری کاسته شود کاری کنید که خدمات‌دهندگان لوله‌کشی، تخلیه چاه، لوله‌بازکنی و … بتوانند راحت‌تر کار کنند و شما هم کم‌تر حرص بخورید.

قیمت خدمات لوله‌کشی

خدمات لوله‌کشی از نظر پراکندگی قیمتی، یکی از پرمشکل‌ترین حوزه‌های خدمات منزل است، گاهی حتی قیمت‌ها دو تا سه برابر با هم اختلاف دارند و شما معمولا در این میان می‌مانید که قیمت کدام درست است؟ آیا لوله‌کشی که قیمت پایین‌تر را گفته اینکاره نبوده و برای اینکه پروژه را بگیرد یک چیزی گفته است، یا آن که بالاترین قیمت را گفته بی‌انصافی کرده و قیمت نجومی ارائه کرده است، معمولا خیلی طول می‌کشد تا در این زمینه بتوانید تصمیم بگیرید و همین مسئله پروسه خدمات لوله‌کشی ساختمان را طولانی می‌کند.

راه حل: مشکل سوم و همیشگی یعنی قیمت و ماندن بر سر چندراهی سپردن خدمت به کسی را می‌توان به راحتی با گرفتن خدمات از یک شرکت خدماتی خوب، حل کنید. اگر در سامانه هوم سرویز درخواستتان را ثبت کنید، علاوه بر این که قیمت برخی از خدمات کاملا مشخص است، برخی دیگر از خدمات هم که نیاز به کارشناسی دارد می‌تواند با درخواست شما توسط چند کارشناس صورت گیرد تا به بهترین قیمت موجود و با بالا‌ترین کیفیت ممکن دست پیدا کنید.

مشکلات بنایی بعد از ترمیم

 نکته این جاست که وقتی یک مشکل مرتبط با خدمات لوله‌کشی برایتان پیش می‌آید اگر مشکل روی زمین باشد و احتیاج به کنده‌کاری نداشته باشید که هیچ، اما اگر به کنده‌کاری نیاز داشته باشید، مشکلات خیلی زیاد است، از مشکلات قبلی که بگذریم، فرض کنید که الآن لوله‌کش آمده، مشکلات لوله‌کشی را حل کرده، احتیاج به بنا دارید که بیاید و خرابکاری‌ها را درست کند، همچنین بعد از این‌ها یک نظافتچی که بیاید و کثیفی‌ها را بعد از لوله‌کشی و بنایی رفع و رجوع کند، مشکل بزرگ‌تر همین بنایی و نظافت است، بنا‌ها که معمولا برای کار کوچک نمی‌آیند و آن‌ها هم باز مشکل قیمت دارند، نظافتچی گرفتن دردسرش کم‌تر است ولی واقعا بعد از این همه مشکلات، دیگر حالی می‌ماند که برای سر و کله‌زدن با نیروی نظافتی بگذارید؟

راه حل: خب خدمات مرتبط به لوله‌کشی که احتیاج به بنایی و نظافت دارد هم در هوم سرویز برایش چاره‌اندیشی شده است، شما وقتی که کار لوله‌کشی، لوله‌بازکنی یا کلیه خدمات مرتبط با آن‌ها که تمام شد کافی است که گوشی‌تان را در دست بگیرید و اپلیکیشن هوم سرویز را بگشایید و در آن درخواست خدمات بنایی یا نظافت بدهید، مطمئن باشید در این جا به همه خدماتی که نیاز دارید دست پیدا می‌کنید و پشتیبان‌های هوم سرویز هم مدام در کنارتان هستند تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب هم ارائه میده؟

خرده کاری های لوله کشی

خیلی وقت‌ها مشکلی که ایجاد می‌شود و شما را به خدمات لوله‌کشی نیازمند می‌کند بزرگ نیست، احتیاج به نشت‌یابی نیست، کنده‌کاری نیاز ندارید، می‌خواهید چاه ساختمان را تخلیه کنید، لوله‌هایتان را بازکنید، شیرآلاتان را تعمیر و تعویض کنید این کار‌های کوچک هم دردسر‌های خاص خودشان را دارند، معمولا برای کار‌های بزرگ پیدا کردن خدماتی راحت است اما زمانی که می‌خواهید همین کار‌های کوچک را به انجام برسانید پیدا کردن فردی که بیاید و این کارها را به انجام برساند و خیال شما را راحت کند خیلی سخت است. این جاست که خدمات تعمیر شیرآلات و لوله‌بازکنی و تخلیه چاه هم به لیست مشکلات معمول زندگی روزمره اضافه می‌شود.

راه حل: واقعا دست پیدا کردن به یک لوله‌بازکن، تخلیه چاه، کسی که شیرآلات را نصب کند و … شاید در گذشته سخت بود اما الآن سخت نیست، خب البته خیلی وقت‌ها آدمش هم پیدا می‌شد اما اعتماد سخت بود که همه این مشکلات در اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز حل شده، شما کافی است که خدمت مورد نیازتان با زمانش را ثبت کنید بقیه کار‌ها به صورت اتوماتیک از طریق سامانه هوم سرویز صورت می‌گیرد و روند کار به صورت کامل به اطلاع شما رسیده می‌شود، اگر هم دغدغه اعتماد و راه دادن آدم غریبه به خانه دارید مطمئن باشید که همه همیاران هوم سرویز از نظر اوراق شناسایی و مباحث مرتبط با امنیت بررسی می‌شوند و پلیس  فتا هم که حواسش به همه چیز هست، در همکاری با هوم سرویز حواسش به شما و همیارانش هست.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی لوله کشی آب و فاضلاب تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا