تعمیرات و خدمات فنی

نقاشی خانه و رنگ آمیزی ساختمان در تهران

رنگ و نقاشی ساختمان بخش محبوب دکوراسیون داخلی است. قبل از اینکه به فکر چیدمان خانه باشید، تغییر رنگ دیوارها را هدف قرار دهید. با صرف کمترین هزینه و اجرای نقاشی دیوارها و سقف، فضای داخلی دگرگون می شود. مهارت نقاش و نوع رنگ به کار رفته در نقاشی خانه دو عامل مهم در رضایت از نتیجه کار است. نقاشی ساختمان یک کار هنری است که نباید توسط افراد ناشی و بی تجربه انجام شود. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

رنگ و نقاشی خانه

با رنگ ها می توان فضا را کوچکتر، بزرگتر، تاریک تر و یا پر نورتر نشان داد. رنگ آمیزی منزل از آن مقوله هایی است که تحت تاثیر مد و سلیقه قرار دارد. این رنگ های جادویی با روح و روان ما بازی می کنند و حس و حال دیگری به فضای بسته داخل منازل می دهند. نقاشی ساختمان و فضای داخلی از گذشته های دور برای زیبایی ظاهری به کار می رفته است ولی امروزه رنگ ها به دلیل تاثیرات شگرفی که بر محیط دارند، با احتیاط بیشتری به کار گرفته می شوند. طبق تحقیقات صورت گرفته رنگ های شاد و پر انرژی تاثیر زیادی در کاهش افسردگی و حفظ روحیه افراد دارند. رنگ ها می توانند حس محیط را عوض کنند به شرطی که هوشمندانه و آگاهانه انتخاب شوند. رنگ آمیزی منزل یک راه کم هزینه برای ایجاد نشاط و سرزندگی در محیط منزل است.

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان در سال ۹۹

نقاشی خانه یک کار هنری است و نقاش ساختمان دست کمی از نقاش پرتره ندارد. هنر نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان اغلب با دیوارها در ارتباط است دیوارهای گچی، دیوارهای رنگ شده قدیمی، دیوارهای آجری و انواع سطوح را می توان با رنگ، جانی دوباره داد. اما رنگ آمیزی ظیف گسترده تری را در بر می گیرد. رنگ آمیزی درب و پنجره، رنگ و نقاشی کمد دیواری و کابینت آشپزخانه و … بخش از خدمات رنگ و نقاشی هستند. 

در این ویدئو چند روش خلاقانه رو برای رنگ آمیزی منزل به شما آموزش میدیم. برای رنگ آمیزی منزل خودتون به صورت حرفه ای می تونید از خدمات اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید. همیاران متخصص ما میتونند خونه ی شما رو درست همونطوری که ایده ی ذهنی شماست نقاشی و رنگ آمیزی کنند.تماشای ویدیوی زیر رو از دست ندید!

اهمیت نقاشی ساختمان در تهران

آلودگی هوا در شهرهای بزرگ و تهران تاثیر ناخوشایندی روی ظاهر ساختمان های مسکونی گذاشته و در و دیوار منازل را سیاه و کثیف می کند. نقاشی خانه برای تهرانی ها یک سرویس ضروری است که در همه ایام سال درخواست می شود. البته در دو بازه زمانی درخواست سرویس نقاشی ساختمان هوم سرویز بیش از ایام دیگر ثبت می شود. اولین زمان مناسب رنگ آمیزی منزل ، فصل تابستان است که امکان باز کردن پنجره ها هم وجود دارد و افراد خانواده نعطیلی بیشتری دارند. بنابر این بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند در نیمه اول سال که هوا مناسب تر است کارهای بازسازی و تعمیرات را انجام دهند.

بهترین زمان برای  نقاشی خانه

نقاشی خانه در نیمه دوم سال برای خانواده هایی که قصد تغییر دکوراسیون را دارند بسیار مناسب تر است. نقاشی روی دیوار و نقاشی گچبری ها احتیاج به زمان بیشتری دارد و نقاش ساختمان می تواند با آرامش بیشتری کارهای هنری و نقاشی خانه را انجام دهد. مزیت انجام خرده کاری ها و نقاشی ساختمان در زمستان اینست که هم زمان با سال جدید، دکوراسیون شیک و جدید منزل هم آماده می شود. بیشترین درخواست برای نقاشی خانه در اسفند ماه ثبت می شود. انجام کارهای تعمیراتی و رنگ و نقاشی ساختمان را به روزهای آخر سال موکول نکنید. پیدا کردن استادکار نقاشی ساختمان در روزهای پایان سال خیلی مشکل تر است.

چطور نقاشی سقف خانه را در یک روز تمام کنیم؟

نقاشی خانه و ساختمانرنگ و نقاشی آپارتمان نقلی

عوامل تاثیرگذار بر قیمت نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان

نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان تعرفه مشخصی را برای رنگ آمیزی ساختمان در نظر گرفته که بستگی به چند عامل دارد.  برخی از مهم ترین عوامل که روی هزینه ها اثر می گذارد عبارتند از:

 • متراژ فضا

اندازه اتاق خواب، هال و پذیرایی و سایر قسمت های منزل تعیین کننده اجرت نقاشی ساختمان است. طبیعی است هر چه منزل بزرگتری داشته باشید هزینه نقاشی خانه هم بیشتر می شود. در فضای بزرگتر، تعداد دیوارها بیشتر است و رنگ زیادی برای اجرا لازم دارید. 

هزینه نقاشی ساختمان در تهران چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟
 • سطح زیر کار

نوع رنگ به کار رفته و سطح زیر کار هم روی قیمت نقاشی ساختمان تاثیر دارد. به طور کلی شیوه کار نقاشی خانه با توجه به نوع رنگ و بافت دیوار متفاوت است. آیا دیوار گچی بوده یا از قبل رنگ شده است؟ رنگ زیر کار پلاستیکی است یا روغنی؟ آیا دیوار دارای سوراخ و کنده کاری های زیادی است؟ نقاش موقع بازدید از دیوارها همه موارد را بررسی می کند. دیوارهای نمور و طبله کرده، رنگ های پوسته شده و …نیاز به تعمیر دارند. به طور کلی هر چه دیوار دارای مشکلات بیشتری باشد، وقت بیشتری برای نقاشی و بتونه کاری صرف می شود. این به معنای افزایش قیمت است.

 • ظرافت کاری و نقاشی حرفه ای

قیمت نقاشی و گچبری در مقایسه با نقاشی روی دیوار صاف، بیشتر است. ظرافت های نقاشی ساختمان و ریزه کاری های تخصصی نقاشی، روی دستمزد نقاشی ساختمان اثرگذار است. بنابر این امکان قیمت گذاری یکسان در همه منازل وجود ندارد. اگر روی دیوارها یا سقف گچبری کار نشده، هزینه های کمتری دریافت می شود. 

 • نوع رنگ و کیفیت آن

کیفیت رنگ و مقدار آن بیشترین تاثیر را در هزینه نقاشی خانه دارد. رنگ های مرغوب تر قیمت بالاتری دارند و مدت زمان بیشتری بدون تغییر باقی می مانند. هر چه تعداد سطل های رنگ خریداری شده بیشتر باشد، فاکتور نهایی سنگین تر خواهد شد. البته همیشه امکان خرید رنگ از طرف مشتری هم هست. شاید بتوانید رنگ های با کیفیت تر را با قیمت مناسب تری خریداری کنید. معمولا نقاش ها دو نرخ اعلام می کنند یکی برای اجرای کار با هزینه لوازم و مصالح، دیگری بدون مصالح در نهایت انتخاب با شماست.

ثبت سفارش رایگان نقاشی ساختمان تهران

نقاشی خانه و نقاشی ساختماننقاشی خانه غرب تهران

نقاشی ساختمان غرب تهران

نقاشی خانه و ساختمان در غرب تهران توسط نقاش حرفه ای در کوتاه ترین زمان انجام می شود. اگر قصد بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی را دارید با ما تماس بگیرید. خدمات لوله کشی و تاسیسات، خدمات سیم کشی برق و تلفن، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه و رنگ و نقاشی ساختمان غرب تهران را به حرفه ای ها بسپارید. همیاران هوم سرویز برای نقاشی ساختمان غرب تهران با بازدید رایگان از محل، زمان و قیمت نقاشی ساختمان را اعلام می کنند. ما همه خدمات رنگ و نقاشی ساختمان غرب تهران را انجام می دهیم. نقاشی خانه و آپارتمان، رنگ آمیزی ساختمان و مشاعات، رنگ آمیزی خانه های کوچک همگی در نقاشی خانه غرب تهران انجام می شود.

نقاشی منزل و نقاشی نمای ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان شمال تهران

نقاشی و گچبری روی سقف و دیوارها از کارهای ظریف و هنری است که هر کسی قادر به انجام آن نیست. استادکار نقاشی خانه با استفاده از قلموی کوچک، ریزه کاری های گچبری سقف را رنگ آمیزی کرده و یک اثر هنری خارق العاده خلق می کند. برای نقاشی ساختمان شمال تهران با ما تماس بگیرید. با ثبت درخواست در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز، در کوتاه ترین زمان با شما تماس می گیریم. چنانچه می خواهید همه مواد و ابزار مورد نیاز را برایتان خریداری می کنیم. همیاران نقاشی ساختمان شمال تهران در صورت خرید رنگ و متریال نقاشی خانه ، ملزم به ارائه فاکتور خرید هستند. نقاشی روی چوب، نقاشی روی فلز، نقاشی خانه و اتاق ها توسط استادکار نقاش در سرویس نقاشی ساختمان شمال تهران انجام می شود.

نقاشی ساختمان شرق تهران

محدوده خدمات هوم سرویز برای ساکنین شرق تهران از بازسازی منزل تا نقاشی خانه و ساختمان را در بر می گیرد. انتخاب رنگ با شما، اجرای کار در کوتاه ترین زمان با ما. بیشترین درخواست نقاشی ساختمان شرق تهران برای ساختمان های نوساز و نقاشی منزل مسکونی ثبت می شود. نقاشی خانه و رنگ آمیزی دیوارهای گچی و رنگ نشده بخشی از خدمات هوم سرویز است که با اجرای روغن الیف شروع می شود. همیاران نقاشی ساختمان شرق تهران آمادگی انجام پروژه های رنگ و نقاشی ساختمان در مجتمع های نوساز را دارند. اگر کیفیت، زمان و قیمت مناسب از اولویت های شماست با ما تماس بگیرید. دستمزد نقاشی ساختمان طبق نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان برای واحدهای نوساز محاسبه می شود.

مزایای نقاشی ساختمان با غلطک چیست؟

هزینه نقاشی خانه و ساختماننقاشی خانه جنوب تهران

نقاشی ساختمان جنوب تهران

ساکنین مناطق جنوب و جنوب غرب تهران می توانند تنها با یک تماس تلفنی درخواست نقاشی خانه را ثبت کنند. ثبت درخواست از طریق گوشی اندرویدی و نصب اپلیکیشن هوم سرویز برای نقاشی ساختمان جنوب تهران امکان پذیر است. هزینه نقاشی ساختمان و لیست قیمت نقاشی ساختمان در اپ هوم سرویز به روز رسانی شده و تا پایان سال بدون تغییر می باشد. جهت ثبت سفارش نقاشی ساختمان جنوب تهران هم اکنون تماس بگیرید. روزهای پایان سال ترافیک کاری و تقاضا برای خدمات منزل بسیار بیشتر می شود. با آرامش رنگ دلخواه را انتخاب کرده و بقیه کارهای نقاشی خانه و امور نظافت ساختمان را به ما بسپارید. هوم سرویز جامع ترین سامانه خدمات درب منزل است که در همه مناطق تهران فعالیت دارد.

نقاشی خانه در ۱۰ مرحله

نقاش ساختمان از کارهای داخلی ساختمان است و رنگ آمیزی روی هر سطحی امکان پذیر است. برای افزایش طول عمر بنا می بایست نسبت به تعمیرات داخلی، بازسازی ساختمان و حفظ ظاهر آن توجه نشان داد. نقاشی خانه پس از رفع نم دیوار و ترمیم ترکیدگی لوله ها ضروری است. قبل از رنگ آمیزی ساختمان ابتدا زیرسازی انجام می شود. آماده کردن سطح زیر کار در همه موارد الزامی است. پوشاندن درزها و سوراخ ها با بتونه اولین اقدام است. برای اینکه رنگ روی سطح را بپوشاند می بایست همه بتونه ها با سنباده صاف شده و سطح یک دست شود. وجود ترک های دیوار و فرو رفتگی ها مانع انجام صحیح کار می شود. دیوار، سقف، درب و پنجره ها پس از مدت زمانی نیاز به رنگ آمیزی دارند. برای نقاشی خانه و ساختمان مراحل ده گانه زیر انجام می شود:

 1. تمیز کردن سطح دیوار
 2. یک دست روغن الیف
 3. بتونه کاری
 4. سمباده زنی (پوست زنی )
 5. اجرای آستر اولیه
 6. لکه گیری
 7. سمباده کاری مجدد
 8. اجرای آستر دوم
 9. اجرای آستر سوم
 10. نقاشی خانه به طور کامل

رنگ آمیزی ساختمان در غرب تهراننقاشی خانه

ابزار رنگ آمیزی منزل

پس از انجام زیرسازی نوبت به اجرای رنگ روی دیوارها می رسد. پایه همه رنگ های روشن سفید و پایه رنگ های تیره سیاه است. رنگ اصلی به انتخاب مشتری با رنگ پایه ترکیب شده و رنگ نهایی را تشکیل می دهد. رنگ اصلی ترین متریال برای نقاشی خانه است ولی رنگ آمیزی ساختمان نیاز به ابزارهای دیگری هم دارد برخی از رایج ترین ابزار رنگ آمیزی منزل عبارتند از:

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟
 • سنباده کاغذی
 • گچ ساختمانی
 • تینر برای نقاشی خانه
 • قلمو، غلطک یا پیستوله
 • نردبان دو طرفه نقاشی ساختمان

انتخاب رنگ در نقاشی خانه

تصور دنیای بدون رنگ ممکن نیست. طبیعت صدها رنگ تیره و روشن را در کنار هم جای داده است. رنگ آمیزی ساختمان ارتباط مستقیم با رنگ ها دارد. کیفیت کار نقاش یک طرف و رنگ کار شده در ساختمان هم یک طرف. اولین چیزی که در ظاهر دیده می شود رنگ دیوارهاست و شاید کمتر کسی به کیفیت نقاشی خانه توجه کند. بنابر این در انتخاب رنگ دقت بیشتری داشته باشید. همه زحمات و صرف هزینه نقاشی ساختمان در اثر یک انتخاب اشتباه از بین خواهد رفت. نقاشی خانه و رنگ دلخواه شما تاثیر مستقیم روی خلق و خوی ساکنین دارد برای اینکه خیلی زود از رنگ دیوارها خسته نشوید، رنگ ها را با دقت انتخاب کنید.

رنگ آمیزی منزل محتاطانه

اغلب خانواده ها ترجیح می دهند تا از رنگ های متداول برای نقاشی خانه و ساختمان استفاده کنند. رنگ های متداول در بین عموم عبارت از رنگ های کرم، کرم استخوانی، طوسی روشن، آبی روشن و سفید گچی است. این رنگ ها امتحان خود را پس داده اند و با هر دکوراسیونی هماهنگی دارند. تصور ذهنی خوبی از این رنگ های متداول وجود دارد و در بسیاری از خانه های دوستان و فامیل هم یکی از همین رنگ ها دیده می شود. به طور معمول یکی از این رنگ ها برای نقاشی خانه و اتاق ها در نظر گرفته می شوند ولی انتخاب های جسورانه تری هم برای رنگ آمیزی منزل وجود دارد که مناسب افراد با سلیقه است.

نقاشی خانه با رنگ های خاص

رنگ آمیزی ساختمان با رنگ های قرمز، تارنجی، زرد، صورتی و… کمتر رایج است. رنگ های شاد و پر انرژی می توانند از یک خانه سرد و کسل کننده، فضایی گرم و صمیمانه به وجود آورند. اگر از نور یا اندازه اتاق ها راضی نیستید با جادوی رنگ های شاد، احساس دیگری خواهید داشت. آنچه در استفاده از رنگ های شاد و پر انرژی مهم است، هماهنگی رنگ با سایر المان های دکوراسیون داخلی است.

با تعویض رویه مبل می توانید هارمونی رنگی خوبی ایجاد کنید. قرار گرفتن طولانی مدت در پرتو رنگی روی رفتار و احساس تاثیرگذار است. نقاشی خانه با رنگ تند و جیغ روی همه دیوارها پیشنهاد نمی شود. طیف رنگی سیر و روشن رنگ ها با ایجاد تضاد رنگی دکوراسیون خلاقانه و پر انرژی را به وجود می آورد.

رنگ آمیزی آپارتمان مسکونیهزینه نقاشی رنگ روغن چقدر است؟

قیمت نقاشی خانه در هوم سرویز

نقاشی خانه در تهران یکی از سرویس های کاربردی هوم سرویز است که در همه مناطق فعال است. ما برای خدمات نقاشی خانه و رنگ آمیزی ساختمان تیم نقاش حرفه ای و متخصص را درب منزل اعزام می کنیم. همیاران هوم سرویز از نیروهای مردمی، آموزش دیده و با اخلاق هستند. قیمت نقاشی ساختمان هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان محاسبه می شود. مبنای قیمت گذاری همیاران متراژ، نوع رنگ و جنس سطح زیر کار است بنابر این قیمت ملک و یا ارزش منطقه روی دستمزد نقاشی ساختمان و هزینه های دریافتی تاثیری ندارد. برای اطلاع از لیست قیمت نقاشی خانه به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. هزینه نقاشی ساختمان با جزئیات کامل و به صورت کاملا شفاف در سامانه هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

لیست قیمت نقاشی ساختمان و نقاشی خانه

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت(تومان)
روغنی روی رنگ با مصالح(متر مربع)2500039000
روغنی روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800025000
روغنی روی گچ با مصالح(متر مربع)3000039000
روغنی روی گچ بدون مصالح(متر مربع)2700032000
پلاستیک روی رنگ با مصالح(متر مربع)2300028000
پلاستیک روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
پلاستیک روی گچ با مصالح(متر مربع)2500033000
پلاستیک روی گچ بدون مصالح(متر مربع)1700023000
کنیتکس (متر مربع)2500035000
اکریلیک روی رنگ​ با مصالح(متر مربع)2300030000
اکریلیک روی رنگ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
اکریلیک روی گچ​ با مصالح(متر مربع)2300033000
اکریلیک روی گچ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ پلاستیک)​ با مصالح(متر3000037000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ روغن)​ با مصالح(متر مربع)2300033000
بلکا با مصالح(متر مربع)2300030000
ضد زنگ با تمیز کاری(متر مربع)1300019000

خدمات رنگ و نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی خانه و ساختمان با رنگ پلاستیک، رنگ روغنی، رنگ های اکریلیک، پتینه و کنیتکس در همه مناطق تهران با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود. اگر به بوی رنگ حساسیت دارید از رنگ های بدون بو و مولتی کالر برای رنگ آمیزی ساختمان استفاده کنید. سفارش نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منزل را به روزهای پایان سال موکول نکنید. ترافیک کاری قبل از سال نو بسیار بیشتر است.برای نقاشی خانه تان این بار با سبکی متفاوت ، همین حالا با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز کاملا رایگان است. اگر در مورد نوع رنگ نیاز به مشاوره و راهنمایی رایگان دارید با ما تماس بگیرید. این سرویس به طور کامل تحت گارانتی ارائه می شود. تنها در صورتی که از نتیجه کار راضی هستید، هزینه ها را پرداخت کنید.

برای ثبت سفارش سرویس نقاشی هوم سرویز از طریق اپلیکیشن این سامانه اقدام کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نقاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا