رایانه و تکنولوژی

تعمیر پرینتر در محل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پرینتر از لوازم اصلی در تجهیزات اداری است که همچون رایانه و لپ تاپ وارد منازل هم شده است. پرینترهای اداری و چاپگرهای خانگی ابزار حرفه ای برای بسیاری از کسب و کارهای امروزی هستند. حتی تصور خراب شدن پرینتر هم عذاب آور است چه برسد به اینکه در موقع کار با دستگاه، ناگهان دستگاه چاپگر واقعا از کار بیفتد یا اینکه جوهر چاپگر کاملا خشک شود. البته برای این مشکل هم راه حل ساده ای وجود دارد و آن استفاده از خدمات تعمیر پرینتر در محل و شارژ کارتریج لیزری و جوهر افشان است.

پیشنهاد مطالعه: آموزش نحوه شارژ کارتریج پرینتر جوهر افشان

خدمات تعمیر پرینترهای hp

تعمیر پرینتر در محل

خدمات تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر ، سرویس راه انداز است که توسط حرفه ای هوم سرویز ارائه می شود. تعمیر پرینترهای hp ، تعمیر پرینتر کانن ، تعویض قطعات پرینترهای hp و شارژ کارتریج اچ پی در محل و جلوی چشم خودتان انجام می شود به این ترتیب می توانید از نزدیک روی نحوه کار تکنیسین ها نظارت مستقیم داشته باشید. دیگر نگران تمام شدن شارژ کارتریج یا از کار افتادن ناگهانی چاپگر خود نباشید تنها با یک تماس، صفر تا صد کارها انجام می شود.

پیشنهاد مطالعه: انجام خدمات کامپیوتری در محل

چرا از خدمات تعمیر پرینتر در محل استفاده می کنیم؟

در نگاه اول به نظر می رسد نیازی به این سرویس نیست و لزومی ندارد کارشناس متخصص برای تعمیر پرینتر به محل مراجعه کند. سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز با ارائه سرویس های کاربردی در محل توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. هدف از ارائه سرویس های در محل، رفاه شهروندان تهرانی است. اما استفاده از سرویس تعمیر پرینتر در محل مزایای دیگری هم دارد از جمله:

هزینه تعمیر پرینتر در محل

  • سرعت در تعمیر پرینترهای hp

وقتی تعمیرکار حرفه ای به محل اعزام می شود، کارها با سرعت بیشتری و روی نظم انجام می شود. با ثبت سفارش تعمیر پرینترهای hp در محل به فاصله کوتاهی با شما تماس گرفته می شود و هماهنگی های لازم برای اعزام تکنیسین به محل انجام می شود. این سفارش در ساعاتی پس از ثبت به طور کامل انجام می شود. همیاران فنی هوم سرویز از نیروهای متخصص در محل هستند و به سرعت برای تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج در محل حاضر می شوند اگر مشکل کمرنگ شدن کیفیت چاپ را دارید با ما تماس بگیرید. فوریت رفع مشکل دستگاه های چاپگر به خصوص در ادارات موجب شده تا این سرویس در لیست خدمات فوری قرار بگیرد.

  • تعویض قطعات پرینترهای hp بدون جا به جایی

اغلب دستگاه های چاپگر اداری بزرگ هستند و حمل این دستگاه ها تا محل کارگاه برای تعمیر، بسیار مشکل است. البته در برخی موارد نیاز است تا دستگاه پرینتر برای تعویض قطعات به کارگاه برده شود ولی در اکثر موارد تعمیر پرینتر کانن، تعمیر پرینترهای hp ، تعویض قطعات پرینترهای hp و همینطور شارژ کارتریج اچی پی و دیگر چاپگرها در محل انجام می شود. روال کار به این صورت است که همیار با بررسی مشکل، نسبت به رفع آن اقدام می کند بنابر این در صورتی که نیاز به تعویض قطعات و تعمیر پرینتر در محل باشد، قطعه اصلی خریداری شده و فاکتور خرید به مشتری ارائه خواهد شد.

تعویض قطعات پرینترهای hp تعمیر پرینتر در محل
  • کاهش هزینه تعمیرات پرینترها در محل

تعمیر پرینترهای hp گاهی بسیار پر هزینه می شود به خصوص وقتی لازم باشد چاپگر را برای تعمیرات به جای دیگری ببرید. هزینه جا به جایی که حذف بشود قیمت تعمیرات چاپگرها خیلی کمتر می شود. اما دلیل مهم تری هم برای کاهش قیمت تعمیر پرینترهای hp در محل وجود دارد و آن هم شفاف بودن هزینه تعمیرات در سامانه هوم سرویز است. در واقع قبل از ثبت سفارش و درخواست اعزام نیروی متخصص به محل، می توانید لیست هزینه های دریافتی را مشاهده کنید. به این ترتیب امکان هر گونه تقلب و یا دریافت هزینه های اضافی و تردید در مورد قیمت های دریافتی از بین خواهد رفت.

شارژ کارتریج اچ پی در محل

بیشترین درخواست ثبت شده برای سرویس تعمیر پرینتر در محل مربوط به شارژ کارتریج است. کارتریج ها از قطعات اصلی در دستگاه پرینتر و کپی هستند. این قعات در واقع وظیفه نگهداری رنگ دستگاه را بر عهده دارند. کارتریج ها از قطعات مصرفی هستند ولی می توانند بارها تجدید شارژ شوند. کیفیت چاپ بستگی به کارکرد صحیح کارتریج و پر بودن رنگ در آن دارد. چنانچه شارژ کارتریج به صورت غیر حره ای انجام شود، کارتریج کاملا خراب می شود و باید از قطعه تازه برای راه اندازی مجدد دستگاه استفاده شود. شارژ انواع کارتریج اچی پی در نوع جوهر افشان و لیزری را با حرفه ای های کار بلد بسپارید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر هم ارائه میده؟
تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر تعمیر پرینتر در محل

تعمیر پرینترهای hp در محل هوم سرویز

خدمات تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر هوم سرویز شامل تعمیر و تعویض قطعات برندهای معروف است. تعمیر پرینتر کانن ، تعمیر پرینترهای hp، عیب یابی چاپگر اچ پی ، تعمیر پرینتر اداری و شارژ جوهر افشان با قیمت مناسب، تعویض قطعات پرینترهای hp و کانن در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا