نظافت و پذیراییهوم سرویز

بهترین گلهای آپارتمانی سایه دوست ✔️ مشاوره رایگان مراقبت از گل ها

نگهداری از گیاهان و گل های آپارتمانی یک تفریح لذتبخش است که هم وقت تان را پر می کند و هم روحیه را شاداب و سرزنده نگه می دارد. مراقبت از گل و گیاه به خصوص در هوای آلوده شهرهای بزرگ از نظر سلامتی و پاکیزگی هوا هم توصیه می شود. برای داشتن گلدان های شاداب باید راه و رسمش را بلد باشید. اگر به نگهداری از گیاهان آپارتمانی علاقه دارید با ما تماس بگیرید. خدمات مراقبت از گل و گیاه هوم سرویز شامل تعویض گلدان و خاک، کوددهی، هرس و …. می باشد. برای داشتن باغچه ای رویایی و یا گلهای آپارتمانی سایه دوست با باغبان های حرفه ای مشورت کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

گلهای آپارتمانی سایه دوست گیاهانی هستند که نمی توانند نور مستقیم خورشید را تحمل کنند. این گیاهان زینتی با نور اندکی قادر به رشد هستند و مناسب مکان های کم نور می باشند. البته سایه دوست بودن این گیاهان به معنای زندگی در محیط تاریک و بدون نور نیست بلکه منظور پرورش گل و گیاه در محیط سایه روشن می باشد. انواع گل های آپارتمانی نوعی تصفیه کننده طبیعی هستند که هوای منزل را نیز پاکیزه نگه می دارند. مراقبت از گل و گیاه هوم سرویز خدماتی متنوع را برای خانواده ها ارائه می دهد.

گل و گیاه کم نور: سانسِوِریا

گل و گیاه کم نور و سایه دوستگلهای آپارتمانی سایه دوست

سانسوریا بومی آفریقا و دارای برگ های شمشیر مانند خط دار است. ارتفاع برگ های برخی از گونه های این گیاه به حدود یک متر و نیم نیز می رسد. به همین علت است که این گیاه همیشه سبز را با نام هایی مانند گل شمشیری یا زبان مادر شوهر نیز می شناسند. گیاه سانسوریا از گلهای آپارتمانی سایه دوست بوده و مقاومت بالایی در برابر کم دارد. نگهداری از گلهای آپارتمانی و به خصوص سانسوریا در اغلب خانه های امروزی به سادگی امکان پذیر است. با توجه به اینکه این گیاه زیبا توانایی بالایی در تصفیه هوا دارد، پیشنهاد می شود که در هر خانه ای حداقل از یک گلدان سانسوریا نگهداری شود. سانسوریا ، ساکیولنت تصفیه کننده هوای عالی است و بر خلاف دیگر گیاهان در شب قادر به تولید اکسیژن است. سانسوریا در برابر خشکی و نور کم مقاوم است و تقریبا به سختی خشک می شود.

نگهداری از سانسوریا در ادارات به دلیل شرایط نگهداری آسان، بسیار رایج است.

گلهای آپارتمانی سایه دوست : پتوس

پتوس زیباترین گیاهان آپارتمانی

گیاه EPIPREMNUM AUREUM که به طور رایج با نام پتوس شناخته می شود، یکی از بهترین گیاهان بالا رونده آپارتمانی به شمار می رود. پتوس از گلهای آپارتمانی سایه دوست است که تا حدودی نیز می تواند نور آفتاب را تحمل کند. نگهداری و تکثیر این گیاه نیز بسیار آسان است. تنها لازم است قسمتی از شاخ گیاه را بِبُرید و در آب قرار دهید تا ریشه دهد. می توانید پتوس را در ظرف آب یا در گلدانی با خاک برگ نگهداری نمایید. هرچه رنگ برگ ها روشن تر باشد، گیاه شما سالم تر است. این گیاه زیبای آپارتمانی حتی شرایط سخت تر را هم تحمل می کند. در صورت کمبود آب، نور و مواد مغذی شاخه های گیاه به حالت علفی درآمده و فاصله بین برگ ها بیشتر می شود.

پیشنهاد مطالعه: نگهداری از گیاهان و گلهای آپارتمانی

درختچه های آپارتمانی: عشقه یا پاپیتال

درختچه های آپارتمانی سایه دوستگلهای آپارتمانی سایه دوست

یکی از گیاهانی که در شرایط نوری کم خانه ها رشد بسیار خوبی دارد، پاپیتال یا عشقه نامیده می شود. پاپیتال دارای ساقه های رونده و برگ های زیبایی با حاشیه و رگه های سفید است که زیبایی آن را دو چندان نموده است. برای آنکه گیاه پاپیتال شما رشد فراوانی داشته باشد و ساقه های آن قد بکشند، نیاز است که در گلدان آن از خاک باغچه استفاده کرده و تکیه گاه هایی مانند چوب های بلند در گلدان آن قرار دهید. پاپیتال یکی دیگر از گیاهان و گلهای آپارتمانی سایه دوست که توانایی رشد و نمو در فضای بیرون را هم دارد. اگر باغچه منزلتان در سایه قرار دارد و نمی توانید هیچ گیاهی را در آن بکارید، پیشنهاد می کنم گیاه پاپیتال را امتحان کنید.

آگلونما از گلهای آپارتمانی سایه دوست

گل های آپارتمانی سایه دوست

زادگاه اصلی گیاه آگلنوما قاره آسیا است پس تعجبی ندارد که این گیاه زیبای آپارتمانی در ایران نیز رشد خوبی داشته باشد. آگلنوما چینی و ملکه نقره ای اسامی دیگر این گیاه هستند. آگلنوما دارای برگ های پهن و زیبا با خال های سفید است. برای سالم ماندن آگلنوما باید آن را از نور مستقیم و هوای زیر ۱۰ درجه حفظ کنید و تنها زمانی به گل آب بدهید که خاک آن خشک شده باشد. آگلونما از گلهای آپارتمانی سایه دوست است که نیاز به خاک مناسب و کود برای رشد بهتر دارد. آگلونما گیاهی رطوبت دوست است و اسپری کردن آب روی برگ هایش، گلدان کوچک تان را شاداب تر می کند. در حدود ۴۰ گونه از آگلونما تا کنون کشت شده که هر کدام شکل متفاوتی دارند برخی از معروف ترین گونه های گیاه اینها هستند:

میدونستی که هوم سرویز، خدمات مراقبت گل و گیاه هم ارائه میده؟
 • آگلونما مو دستوم
 • آگلونما نیتیدوم
 • آگلونما ویدوری، «طاووس قرمز»
 • آگلونما «کاتلاس» (قمه‌ای)
 • آگلونما « امرالد بی »
 • آگلونما «ارلکین»
 • آگلونما «سیلور کویین» (ملکه‌ی نقره‌ای)
 • آگلونما «سیلور کینگ» (شاه نقره‌ای)
 • آگلونما «سوزی»

سرویس مراقبت گل و گیاه هوم سرویز در همه محله های فعال است مراقبت از گلهای آپارتمانی را به حرفه ای ها بسپارید.

زیباترین گلهای آپارتمانی سایه دوست بگونیا برگی

اسامی گیاهان آپارتمانی سایه دوستخدمات مراقبت از گل و گیاه در شمال تهران

گلهای آپارتمانی سایه دوست در انواع مختلفی تکثیر شده اند اگر چه این گیاهان بدون گل یا دارای گل های بسیار کوچکی می باشند ولی در زیبایی دست کمی از گلهای خانگی آفتاب دوست ندارند. گیاه بگونیا رکس یا بگونیا برگی یکی از محبوب ترین گیاهان آپارتمانی است. به راحتی می توانید از این گیاه زیبا که از تابش نور مستقیم فراری است، سال ها در منزل خود نگهداری کنید. تنها لازم است آن را در گلدانی با خاک ماسه ای نرم بکارید و حواستان باشد که خاک گلدان همواره مرطوب بماند. در صورتی که رشد گیاه متوقف شده با تعویض گلدان دوباره محیط رشد گیاه مساعد می شود. برای مشورت رایگان با خدمات گل و گیاه هوم سرویز و شماره تلفن درج شده در ابتدای مطلب تماس بگیرید. خاک و کود و گلدان و … هر چه که لازم دارید توسط همیار تامین می شود.

پیشنهاد مطالعه: مراقبت از گل و گیاه در زمستان

لاکی بامبو از گلهای آپارتمانی سایه دوست

گیاهان آپارتمانی نگهداری از گل و گیاه در خانه

لاکی بامبو، بامبو شانس، روبانی، داراکانا و بلژیکی، اسامی گوناگونی است که برای نامیدن گیاهی با نام DRACAENA SANDERIANA استفاده می شود. لاکی بامبو یکی دیگر از گلهای آپارتمانی سایه دوست و بومی آفریقاست که می توانید در خانه هم از آن نگهداری کنید. بسیاری از فروشندگان به دلیل شباهت فراوان آن به گیاه بامبو که زادگاه آن کشور چین است، این گیاه را بامبو می نامند. تابش نور مستقیم آفتاب به این گیاه آسیب می رساند و سبب زرد شدن برگ های آن می گردد. شرایط مطلوب برای گیاه لاکی بامبو قرار دادن آن در یک ظرف آب و تعویض مرتب آب آن در هر ماه می باشد. برای آنکه گیاه شاداب تری داشته باشید بهتر است در گلدان آن آب معدنی یا آب بدون کلر بریزید.

تعرفه های مراقبت از گل و گیاه هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت(تومان)تا قیمت (تومان)
تعویض گلدان و خاک و کوددهی گلدان کوچک و متوسط
80006000
تعویض گلدان و خاک و کوددهی گلدان بزرگ1800035000
هرس گیاه900017000
قلمه زدن900017000
سم پاشی گلدان900018000
آسیب شناسی و رفع آسیب گلدان4000065000
کوددهی و تعویض خاک باغچه (متر مربع)2000033000
کوددهی و تعویض خاک باغچه (متر مربع)- کمتر از 10 متر
توافقی
هرس باغچه90000160000
هرس درخت بزرگ45000100000
سم پاشی باغچه75000150000
آسیب شناسی و رفع آسیب باغچه و باغ6000095000

فیلدوندرون برای پرورش گل در خانه

بهترین گل های آپارتمانی سایه دوست گلهای آپارتمانی سایه دوست

فیلودندرون از گیاهان زیبا و گلهای آپارتمانی سایه دوست و همیشه سبز آپارتمانی است که قابلیت رشد زیاد در محیط خانه را دارد. تنها کافی است گلدانی مناسب از مخلوط ماسه و خاک باغچه برای گیاه خود فراهم نمایید و آن را به طور منظم آبیاری کنید تا شاهد رشد سریع گیاه زینتی خود شوید. این گیاه به آب نسبتا اندکی نیاز دارد. به طوری که در فصل تابستان به دوبار آبیاری در هفته و در فصل زمستان به یک مرتبه آبیاری در هفته نیازمند است. می توانید در گلدان فیلدوندرون تکه ای چوب قرار دهید و ساقه های رونده را به دور آن بپیچید.

اسپاتی فیلوم از گیاهان آپارتمانی مقاوم

اگر به نگهداری از گل در آپارتمان علاقه دارید، حتما یک گلدان اسپاتی فیلوم با گل های شیپورمانند کوچک و سفید و برگ های سبز پر رنگ تهیه کنید. این گیاه به محیط های کم نور تا نور متوسط و گرم علاقه بسیاری دارد. اسپاتی فیلوم در انواع خاک ها، از خاک برگ گرفته تا خاک باغچه و حتی ماسه ای به خوبی رشد می کند. اما باید به خاطر داشته باشید که این گیاه به آب علاقه زیادی دارد و خاک آن باید همیه مرطوب باشد. گونه های دیگر این گیاه که صرفا با نام اسپاتی شناخته می شوند، دارای گل های رنگی نیز هستند. اما اسپتی فیلوم با گل های سفیدش، بیشترین میزان گل دهی را در میان اسپاتی ها دارا است.

خدمات مراقبت از گل و گیاه در تهران

مراقبت از گیاهان را به حرفه ای های هوم سرویز بسپارید. در این سرویس کلیه خدمات مشاوره تلفنی گل و گیاه کاملا رایگان ارائه می شود. باغبان حرفه ای برای سمپاشی، کوددهی، هرس، قلمه زنی، تعویض گلدان و خاک به محل اعزام می شود. سفارش خدمات گل و گیاه هوم سرویز در همه مناطق تهران پذیرفته می شود. باغچه های کوچک و بزرگ توسط متخصصین گل و گیاه آماده سازی و با گل های فصلی زیبا سازی می شود.  برای مشاوره طراحی و خرید گلدان های گیاه روی ما حساب کنید. راهنمایی برای خرید گل های آپارتمانی سایه دوست و گیاهان مقاوم برای همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز به رایگان انجام می شود. قبل از خرید گیاه طبیعی حتما با کارشناس باغبانی مشورت کنید.

سفارش مراقبت از گل و گیاه را به رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی مراقبت گل و گیاه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۴ دیدگاه ها

 1. حیاط ما یه درخت انگور داره که این درخت یه مدتی شده بود که برامون یکسری مشکل به وجود اورده بود اولیش شاخ و برگ هاش بود که ما رو مجبور میکرد تا هرروز حیاط تمییز کنیم دومی هم حشراتی بود که جمع میکرد . تصمیم گرفتیم کلن قطعش کنیم چون واقعا حوصلمون سر برده بود . همیار باغبونی که از مجموعتون با من تماس گرفت با یه سمپاشی کوچیک و چندتا راهکار ساده هم درخت حیاطمون دوباره سرحال کرد هم دردسرهایی که باهاش داشتیم دیگه تموم شد .
  من ایشون شایسته تقدیر میدونم چون قطع درخت قطعا دستمزد بیشتری براشون داشت ولی ایشون به دنبال گرفتن پول نبود و تمام تلاشش کرد تا ما قانع کنه که نگه داشتن این درختبرای ما باارزش تر از قطع کردنش هست

 2. تواواخر زمستون باغبونتون اومد برای هرس کردن درختای حیاط داشت میرفت یکسری دونه هم داخل باغچه ریخت . الان که بهار شده همه دونه ها گل دادن . حیاطمون عالیی شده یعنی تو این روزای قرنطینه ادم کیف میکنه نگاشون میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا