بنایی و دکوراسیون

چگونه طراحی قفسه بندی کمد دیواری را کاربردی تر کنیم؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

برای اینکه خانه ای مرتب و منظم داشته باشید در همه اتاق ها از کمد دیواری استفاده کنید. کمد دیواری اتاق خواب کلی لباس و لوازم را در خود جای می دهد. به خصوص در خانه های نقلی و کوچکتر، ساخت کمد دیواری الزامی است. کمد دیواری جای کمی می گیرد ولی کلی فضای عمودی را در اختیارتان قرار می دهد. البته اگر قفسه بندی کمد دیواری اصولی و مطلوب نباشد، هیچ فایده ای ندارد. در این صورت مدل کمد لباس و فضای آن قابل استفاده نخواهد بود. برای قفسه بندی داخل کمد دیواری باید از قبل طرح و نقشه خوبی داشته باشید تا کاربری کمد به بالاترین حد برسد.

قفسه بندی چیست؟

قفسه ها ابزاری برای جداسازی فضا هستند و قفسه بندی نیز نوعی جدا کردن و بخش بندی به حساب می آید. انواع قفسه بندی در ادارات بیشترین استفاده را دارد. قفسه بندی فلزی فروشگاهی هم از کاربردی ترین قسمت ها در یک فروشگاه است. به طور کلی قفسه بندی برای طبقه بندی و چیدمان اجناس به کار می رود. قفسه بندی داخل کمد دیواری نیز برای نظم و ترتیب و چیدمان بهتر لباس و لوازم ایجاد می شود. بدون قفسه بندی، کمد کاربری قابل قبولی ندارد و تنها سطح اتاق را اشغال کرده است. قفسه ها در همه جا حضور دارند انواع قفسه ها و شلف ها در اتاق پذیرایی و قفسه های کابینت در آشپزخانه با طراحی های متفاوت وجود دارد.

طراحی و ساخت کمد دیواری با قیمت مناسب

طراحی داخل کمد دیواری

قفسه بندی کمد دیواری

طراحی کمد دیواری اتاق خواب کوچک یا مدل کمد دیواری اتاق خواب بخشی از دکوراسیون داخلی ساختمان است. انواع کمد دیواری در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه نیز استفاده می شوند. جنس و شکل درب کمد دیواری اولین قسمتی است که توجه را جلب می کند اما شاید مهمان ها طراحی داخل کمد دیواری را هیچگاه نبینند. به همین دلیل اغلب افراد حاضرند هزینه ساخت کمد دیواری با طراحی شیک را بپردازند ولی توجه به قفسه بندی داخل کمد دیواری ندارند. بدون تردید کشوها، طبقات و قفسه ها مهم ترین بخش در کمد دیواری هستند.

طراحی داخل کمد دیواری

کمد لباس و کمد دیواری اتاق خواب فضایی اختصاصی برای چیدمان لوازم شخصی هستند. به طور معمول غریبه ها داخل کمد دیواری را نمی بینند. کاربری کمد لباس یا کمد دیواری برای نظم بخشیدن به لوازم و اثایه منزل است. اگر قفسه بندی کمد دیواری و طراحی داخل آن طبق اصول انجام نشود، نمی توان وسایل زیادی را در کمد دیواری جای داد. اگر بخواهید لوازم بیشتری را در کمد لباس جای دهید مجبورید لباس ها را روی هم و به صورت بی نظمی بچینید. این بی نظمی اصلا به نفع تان نیست. تصور کنید وقتی عجله دارید چگونه می توانید از انبوهی لباس های چروک و روی هم ریخته، لباس مناسب را انتخاب کنید. اصولا فلسفه ساخت کمد دیواری نظم دادن به لباس و لوازم است. پس طراحی داخل کمد دیواری ، حتی اگر دیده نشود هم اهمیت زیادی دارد.

ساخت همه مدل کمد دیواری به قیمت توافقی

قفسه بندی داخل کمد دیواری فوریطراحی و قفسه بندی کمد دیواری

طریقه ساخت کمد دیواری

وقتی تصمیم می گیرید سفارش کمد دیواری هوم سرویز را ثبت کنید، حتما ایده ای برای آن دارید. پس از اندازه گیری های لازم، کار طراحی داخل کمد دیواری انجام می شود. ساخت کمد چوبی و ساخت کمد دیواری ریلی هزینه بر است ولی این موضوع نباید موجب حذف قفسه های کمد شود. به طور معمول برای طراحی کمد لباس همیشه یک رگال در نظر گرفته می شود. این رگال بخش زیادی از کمد را اشغال می کند. رگال لباس را حذف نکنید زیرا در آن صورت نمی توانید لباس های اتو شده را به چوب لباسی آویزان کنید. با توجه به بزرگی یا کوچکی کمد دیواری می توان از چند قفسه و کشوی لباس استفاده کرد. این بخش ها برای قرار دادن لباس های تا شده، لوازم شخصی و حتی کتاب های درسی بچه ها هم مناسب هستند.

قفسه بندی داخل کمد دیواری

یک طراح با تجربه از همه فضای موجود در کمد دیواری به خوبی استفاده می کند. برای مثال قسمت پایین آویز لباس محل مناسبی برای قرار دادن کفش، کیف و لوازم کوچک تر است. اگر این فضا به خوبی بخش بندی شود، امکان جدا سازی لوازم قرار دارد. می توان کیف ها را در یک قفسه و کفش ها را در بخش مجزای دیگری قرار داد. برای اینکه نهایت استفاده از فضای داخل کمد دیواری انجام شود باید قفسه بندی کمد دیواری تا بالا ادامه داشته باشد. بخش زیر لباس های کوتاه، فضای بالای کمد دیواری و هر قسمت خالی دیگری قابلیت کاربردی بودن را دارد. حتی نباید یک وجب از فضای داخل کمد دیواری خالی بماند. فراموش نکنید هزینه ساخت کمد دیواری را که پرداخت می کنید به کاربردی بودن کمد هم دقت کنید.

قیمت ساخت کمد دیواری چقدر است؟

قفسه بندی کمد دیواری اتاق کودک قفسه بندی کمد دیواری با هزینه مناسب

طراحی کمد دیواری اختصاصی

در آپارتمان های کوچک امروزی، لوازم کاربری چندگانه دارند. در این میان سبک طراحی کمد دیواری ها هم نسبت به گذشته تفاوت زیادی داشته است. امروزه کمد دیواری هایی با کاربری متفاوت طراحی و ساخته می شود. برخی از کمد دیواری ها تنها یک آویز لباس و یا چند کشوی کوچک دارند. اما بسیاری از قفسه بندی کمد دیواری به عنوان کتابخانه استفاده می شوند. طراحی کتابخانه با قفسه های کوچک و بزرگ به همراه میز تحریر برای اتاق کودکان بسیار کاربردی است. در اتاق های کوچک تر می توان ۳۰ سانتیمتر به عمق ۶۰ سانتیمتری کمد دیواری اضافه کرد تا قسمت پایین، فضایی برای طراحی تختخواب کودک باشد. به طور معمول ارتفاع کمد دیواری از سقف تا کف است و همه این فضا قابل استفاده و قفسه بندی است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کتابخانه و قفسه چوبی هم ارائه میده؟

هزینه ساخت کمد دیواری چقدر است؟

قفسه بندی کمد دیواری و طراحی داخل کمد دیواری قیمت ها را بالا و پایین می کند. اگر کشوهای دروار مانند در کمد کار شود یا قفسه های کتابخانه ای و … هزینه های ساخت در مقایسه با کمد دیواری ساده کمی تفاوت پیدا می کند. جنس درب کمد دیواری، متریال ساخت و هزینه نصب کمد دیواری همگی هزینه ها را تغییر می دهند.

برای ثبت سفارش ساخت کمد دیواری هوم سرویز از اپلیکیشن این سامانه استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کتابخانه و قفسه چوبی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا