رایانه و تکنولوژی

نصب ویندوز در منزل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

آیا با ویندوز مشکل دارید؟ نصب ویندوز در منزل از سرویس هایی است که مشکل کندی سیستم و باگ های ویندوز را برطرف می کند. به طور معمول لازم است تا هر ۶ ماه تا یکسال حتما ویندوز قدیمی با نسخه به روز شده آن جایگزین شود. استفاده از ویندوزهای غیر اورجینال عامل اصلی کندی سیستم و باگ های امنیتی است. برای اینکه ویندوز پاک و به دور از هر نوع بد افزار داشته باشید باید از نسخه های اصل ویندوز استفاده کنید. با استفاده از سرویس نصب ویندوز در منزل بدون اینکه زمان را از دست بدهید، ویندوز قدیمی را ارتقا دهید. این سرویس توسط تکنیسین حرفه ای هوم سرویز در همه مناطق تهران ارائه می شود. 

نصب ویندوز در منزل

سرویس نصب ویندوز و درایوها یکی از محبوب ترین خدمات درب منزل هوم سرویز است. با استفاده از این سرویس کاربردی صفر تا صد نصب و عیب یابی ویندوز در منزل و تحت نظارت مشتری انجام می شود. نسخه ویندوز اصل به همراه نرم افزارهای کاربردی نظیر ورد و اکسل و … در کوتاه ترین زمان روی سیستم نصب می شود. با استفاده از ویندوز اورجینال شاهد کارایی بهتر و سریع تر سیستم خواهید بود. اگر با برنامه مشکل دارید یا مشکوک به ویروس هستید با ما تماس بگیرید. ویروس یابی و ویروس زدایی به همراه نصب آنتی ویروس قوی روی سیستم های خانگی انجام می شود. حفظ اطلاعات شخصی کاربران خانگی اهمیت زیادی دارد. با نصب ویندوزهای جعلی امکان هک سیستم و یا مشکلات متعدد برنامه های نصب شده روی سیستم افزایش می یابد. 

تعمیر کامپیوتر و افزایش سرعت ویندوز

هزینه نصب ویندوز در منزلخدمات نصب ویندوز در منزل

نصب ویندوز اورجینال در منزل

این روزها هر بچه دبیرستانی هم می تواند ویندوز را نصب کند. در واقع بازار پر شده از سی دی های نصب ویندوز ۷،۸،۱۰ و غیره. بسیاری از افراد با خرید سی دی های فیک، ویندوز غیر اورجینال را نصب می کنند. خیلی زود این برنامه های جعلی مشکل ساز می شوند و مجبورید دائم با سیستم سر و کله بزنید. نصب ویندوز در منزل هوم سرویز یک سیستم تخصصصی است. در این سرویس نسخه اورجینال ویندوز روی سیستم خانگی نصب می شود. این ویندوز سازگاری کامل با برنامه های نصب شده دارد. برای اینکه نرم افزارهای نصبی به درستی کار کند لازم است تا نسخه کامل و به روز شده ویندوز اصل را روی سیستم داشته باشید. در غیر این صورت موقع اجرای نرم افزارها با هنگ کردن سیستم و یا کندی زیادی مواجه می شوید.

نصب ویندوز و درایوها انتخابی

در سرویس نصب ویندوز در منزل امکان انتخاب ویندوز به سفارش مشتری وجود دارد. نصب ویندوز ۷، ۸، ۸/۱، ۱۰، ویندوز xp طبق خواسته شما انجام می شود. تقسیم بندی درایوها پس از مشورت با کاربر صورت گرفته و فضای لازم به هر درایو اختصاص داده می شود. اگر نمی دانید کدام ویندوز را نصب کنید از مشورت رایگان تکنیسین هوم سرویز راهنمایی بگیرید. بسیاری از مشکلات کامپیوتر مربوط به مشکلات ویندوز است و با نصب ویندوز مشکل به طور کامل برطرف می شود. البته به شرطی که به روز رسانی ها جهت سازگاری نرم افزارها به طور کامل انجام شود. سرویس نصب ویندوز در منزل شامل بک آپ گیری، ویروس یابی، نصب آنتی ویروس و …. نیز می شود. 

تعمیرات لپ تاپ حرفه ای در تهران

نصب ویندوز و درایوها ارزان

ضرورت نصب ویندوز در منزل

با بردن کامپیوتر به تعمیرگاه برای نصب ویندوز، ریسک لو رفتن اطلاعات شخصی بالاتر می رود. به همین دلیل بسیاری از کاربران خانگی حاضر نیستند کامپیوترهای شخصی را به بیرون از منزل برای کارهای تعمیراتی یا نصب ویندوز منتقل کنند. امکان بازگرداندن اطلاعات پاک شده، عکس های شخصی و غیره وجود دارد و نمی توان کامپیوتر را برای تعمیر به هر جایی سپرد. از طرفی بسیاری از کاربران نگران احتمال تعویض قطعات در تعمیرگاه هستند. به همین دلیل خدمات تعمیر کامپیوتر و نصب ویندوز در منزل و زیر نظر کاربر انجام می شود. اگر چه مراکز مجاز تعمیرات کامپیوتر مورد اطمینان هستند ولی هنوز بسیاری از افراد ترجیح می دهند از خدمات درب منزل برای حفظ امنیت و اطلاعات شخصی استفاده کنند.

زمان نصب ویندوز

بسیاری از افراد نمی دانند چه زمانی باید ویندوز جدید را نصب کنند. به طور معمول حتی اگر با ویندوز مشکلی ندارید هم بهتر است با ارائه نسخه های جدیدتر، ویندوز را جایگزین کنید. نسخه های جدیدتر ویندوز همیشه امکانات بیشتری دارند و به روزتر هستند. از طرفی بسیاری از نرم افزارهای جدید قابلیت نصب روی نسخه های قدیمی را ندارند و لازم است سیستم ویندوز را به روز رسانی کنید. علاوه بر آن گاهی بدون اینکه برنامه سنگینی نصب کرده باشید، کامپیوتر کند می شود و دیگر کارایی قبل را ندارد. در این صورت زمان نصب ویندوز در منزل رسیده و می بایست با نصب نسخه جدیدتر از کند شدن بیشتر سیستم جلوگیری کنید. به طور معمول هر گاه با یکی از این مشکلات روبرو شدید، وقت نصب ویندوز جدید رسیده است:

  • کاهش سرعت سیستم و کند شدن کامپیوتر در حالی که همه برنامه های سنگین را پاک کرده اید
  • کاهش راندمان سیستم و حمله ویروس ها به کامپیوتر شخصی 
  • نصب هارد جدید و نصب ویندوز در منزل
  • نصب ویندوز جدید پس از فرمت کردن کامپیوتر
  • مشکلات نرم افزارها و عدم اجرای نرم افزای جدید روی سیستم
  • مشکلات متعدد با ویندوز قبلی و احساس نیاز به نسخه های جدیدتر

تعمیر کامپیوتر خودرو در تهران

نصب ویندوز و درایوها

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب ویندوز و درایورها هم ارائه میده؟

هزینه نصب ویندوز در منزل

قیمت نصب ویندوز و درایوها از سوی افراد و شرکت ها متفاوت اعلام می شود. در نظر داشته باشید که ویندوز اصل قیمت بالاتری از نسخه های فیک یا زمان دار دارد. قبل از اینکه نگران هزینه های پرداختی باشید، به نوع خدمتی که اراده می شود، توجه کنید. قیمت نصب ویندوز و درایوها به صورت شفاف از طریق اپ هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
نصب ویندوز و درایورها
120000
180000
ویروس یابی و ویروس زدایی
6000080000
نصب آنتی ویروس (Free)
4000060000
نصب آنتی ویروس (Orginal)
4000060000
نصب مجموعه نرم افزارهای عمومی و کاربردی (مانند officeو ....)
4000055000
نصب نرم افزار ویژه تخصصی (به ازای هر پکیج نرم افزاری)
5000070000
نصب ویندوز و پک کامل نرم افزاری
170000250000

خدمات نصب ویندوز و درایوها در منزل

نصب ویندوز در منزل از سرویس های تخصصی هوم سرویز است. این سرویس کاربردی در همه مناطق تهران ارائه می شود. نصب ویندوز و درایوها، ویروس یابی و ویروس زدایی سیستم، نصب نتی ویروس قوی، نصب نرم افزارهای پر کاربرد روی ویندوز، نصب نرم افزارهای تخصصی و حرفه ای بخشی از خدمات حرفه ای هوم سرویز برای خانواده هاست. نصب ویندوز اورجینال و به روزرسانی سیستم های قدیمی طبق خواسته شما. 

سرویس نصب ویندوز و درایورها را از طریق اپ هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب ویندوز و درایورها تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا