کاور ماشین

کاور ماشین

از 1514 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کاور ماشین در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کاور خودرو مات و براق

80,000,000 الی 130,000,000 تومان

متوسط قیمت13,500,000 تومانکمینه قیمت13,500,000 تومانبیشینه قیمت13,500,000 تومان

آنچه درباره کاور ماشین خواهید خواند

 • کاور ماشین
 • نحوه دریافت خدمات کاور بدنه خودرو در هوم سرویز چگونه است؟
 • کاور رنگ خودرو چیست؟
 • انواع کاور بدنه خودرو
 • کاور کردن بدنه خودرو چه مزایایی دارد؟
 • معایب کاور بدنه خودرو
 • کاور بدنه خودرو چه تفاوتی با پوشش سرامیکی خودرو دارد؟
 • کاور بدنه خودرو چقدر ماندگاری دارد؟
 • قیمت کاور بدنه خودرو چقدر است؟
 • نصب کاور ماشین چقدر زمان می برد؟
 • کلیه خدمات کاور خودرو ایرانی و خارجی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کاور ماشین

کاور بدنه خودرو یکی از بهترین پوشش های مقاوم برای زیباسازی و محافظت از رنگ بدنه خودرو است. کاور خودرو موجب می شود رنگ بدنه ماشین مات، براق، اکلیلی و یا حتی رنگی شود. کاور ماشین انتخاب افرادی است که به سلامتی و زیبایی رنگ ماشین خود اهمیت می دهند. انواع کاور بدنه خودرو در بازار موجودند که بر اساس المان هایی مختلف قیمت کاور بدنه خودرو تغییر می کند. در ادامه به معرفی انواع کاور ماشین، مزایا، معایب و همچنین عوامل موثر بر قیمت کاور ماشین خواهیم پرداخت.

نحوه دریافت خدمات کاور بدنه خودرو در هوم سرویز چگونه است؟

جهت دریافت خدمات کاور ماشین می توانید از متخصصین هوم سرویز کمک بگیرید. برای دریافت این خدمات تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت کاور بدنه خودرو

اگر در فکر کاور کردن ماشین خود هستید و مایلید با افرادی متبحر در این زمینه مشورت کنید تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو و محل مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس متخصصین کاور رنگ خودرو

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن، متخصصین ما در این زمینه جهت معرفی انواع کاور و اطلاع از وضعیت بدنه تماس خواهند گرفت. در طی مشاوره همچنین قیمت کاور ماشین نیز اعلام می شود.

· ارائه خدمات با بالاترین کیفیت

پس از توافقات نهایی، متخصصین ما در محل حاضر شده و به صورت حضوری خودرو را بررسی نموده و بهترین پیشنهادات را بر اساس وضعیت خودرو و هزینه ای که مالک در نظر دارد ارائه می دهند. در صورت تمایل خودرو به مراکز نصب کاور ماشین انتقال داده می شود.

کاور رنگ خودرو چیست؟

کاور بدنه خودرو همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد از بهترین پوشش های محافظتی رنگ خودرو می باشد. کاور کردن ماشین از آسیب بدنه خودرو در مواردی مانند باران های اسیدی، آفتاب سوختگی و یا خط و خش های جزئی جلوگیری می کند. کاور ماشین در واقع به صورت رول هایی از جنس پلاستیک پی وی سی هستند که با تجهیزات مخصوص روی بدنه خودرو را می پوشانند و موجب بالا رفتن مقاومت رنگ بدنه و البته زیباتر شدن خودرو می شود. تعدادی از کاور خودرو خاصیت ضد آبی دارند که از بدنه خودرو در مقابل نفوذ آب و اشعه مضر فرابنفش نیز محافظت می کند. انواع کاور ماشین متنوع هستند که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

انواع کاور بدنه خودرو

در ابتدا خدمات کاور ماشین تنها برای خودروهای گران قیمت و لوکس استفاده می شد. اما امروزه با توجه به تنوع انواع کاور ماشین تمام دارندگان خودرو می توانند از کاورهای متنوع رنگی، مات، اکلیلی و ... استفاده کنند. هر نوع کاور بر اساس قیمت رول کاور خودرو قیمت گذاری می شوند. جنس کاور ماشین متنوع است که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

· کاور رنگی خودرو

کاور ماشین به دو صورت شفاف و رنگی موجود هستند. کاور رنگی ماشین نیز به دو صورت شفاف و مات موجود هستند. این نوع کاورهای ماشین دارای رنگ هستند و موجب تغییرات زیادی در ظاهر خودرو می شوند. این نوع کاورهای ماشین از جنس PVC هستند و به علت منحصر بودن در بین جوانان و بیشتر در خودروهای اسپرت کاربرد دارد.

· کاور بی‌رنگ

کاور ماشین بی رنگ نسبت به کاورهای رنگی مقاومت بیشتری دارند. یکی دیگر از کاورهای پرطرفدار کاور ماشین بی رنگ یا شفاف است که تنها با هدف حفاظت از رنگ بدنه اجرا می شود. کاورهای بی رنگ هم به دو صورت شفاف و کاور بی رنگ مات تقسیم می شوند.

· کاور مات ماشین

کاور بدنه مات از جذاب ترین کاورها می باشند که ظاهری جذابی به خودرو می دهد. همچنین این کارورها یک لایه محافظتی قوی هستند که از بدنه ماشین به خوبی محافظت می کند. کاورهای مات در رنگ های متنوعی موجود هستند.

· کاور ماشین اکلیلی

نوع دیگری از کاورها مربوط به کاور ماشین اکلیلی است که زیبایی چشم گیری دارند و مخصوص افرادی است که می خواهند در بین صدها خودروی لوکس تنها خودروی آنها خودنمایی کند. قیمت کاور نگینی خودرو و قیمت کاور اکلیلی ماشین نسبت به نمونه های ساده و مات بیشتر است.

· کاور کاستوم

قیمت کاور ماشین کاستوم نیز نسبت به سایر کاورها بیشتر است. کاور کاستوم بسیار خاص است و به صورت رنگ هایی طلایی و هفت رنگ موجودند که برای خودروهای لوکس استفاده می شود و ظاهری خاص و جذاب دارند.

کاور کردن بدنه خودرو چه مزایایی دارد؟

کاور بدنه خودرو مزایای زیادی دارد که دارندگان خودرو رو مجاب به پرداخت هزینه کاور ماشین می کنند و انجام آن می کنند. در ادامه تعدادی از آنها را توضیح می دهیم.

· نقش محافظتی

اولین ویژگی کاور ماشین مربوط به افزایش مقاومت بدنه در مقابل خط و خش های سطحی، اشعه فرابنفش و همچنین باران های اسیدی است که از رنگ بدنه ماشین محافظت می کند.

· تغییرات اساسی در ظاهر خودرو

انواع کاور ماشین تنوع فراوانی دارند که هر نوع سلیقه ای را می تواند راضی نگه دارد. کاور خودرو زیبایی کم نظیری روی خودرو ایجاد می کند.

· خودرو دیرتر کثیف می شود

کاور ماشین از جنس نانو و پلی اورتان هستند که ضخامتی در حدود 90 تا 200 میکرون دارد. کاور بدنه ماشین از نفوذ آب و گرد و خاک به رنگ خودرو جلوگیری می کند. زیرا بسیاری از کاورهای خودرو خاصیت آب گریزی دارند.

· خاصیت خود ترمیمی

یکی از مزیت های ویژه ی روکش ماشین خاصیت ترمیم پذیری آن است. به طور مثال در مواقعی که سطح کاور خودرو دچار خط و خش جزئی شود، با حرارت دادن بدنه ماشین، در حدود 40 درجه و استفاده از سشوار می توان آن خط و خش ها را از بین برد.

· کاهش هزینه های مربوط به نگهداری از خودرو

شاید هزینه کاور بدنه خودرو اندکی سنگین به نظر برسد اما در مقابل مزایای زیاد در حفظ کیفیت رنگ خودرو و همچنین کاهش هزینه های نگه داری قابل توجیح است. به طور مثال برای زیباسازی رنگ بدنه اغلب در طول سال نیاز به صرف هزینه پولیش ماشین است که شما از پرداخت هزینه های مربوط به واکس، پولیش، سرامیک و غیره معاف خواهید شد.

همچنین با توجه به خاصیت آب گریزی این نوع کاورها نیازی به صفرشویی نیست و با یک شستشوی ساده و آبکشی ظاهر خودرو مانند روز اول خواهد شد.

· حفاظت از رنگ اصلی خودرو

اولین چیزی که خودروی صفر را از خودروهای کار کرده جدا می کند زیبایی رنگ آن است که به تازگی از کارخانه خارج شده است. با استفاده از کاور ماشین، شرایطی پدید می آید که خودرو همیشه ظاهری مانند روز اول خود دارد.

معایب کاور بدنه خودرو

در واقعیت کل عملیات کاور ماشین معایبی به دنبال ندارد. تنها در صورتی که نصب کاور ماشین اصولی صورت نگیرد ممکن است نتایج زیر را به دنبال داشته باشد

 • در صورتی که نصب کاور خودرو درست و اصولی انجام نشود دمای بدنه خودرو بیشتر می شود.
 • زنگ زدن بدنه در صورتی که مراحل نصب با مهارت انجام نشود.
 • امکان باز شدن کاور خودرو طی مرور زمان
 • در صورتی که در زمان نصب کاور ماشین از چسب مناسب استفاده نشود در صورتی که مالک بخواهد به هر دلیلی کاور را جدا کند به رنگ خودرو آسیب می رسد.

کاور بدنه خودرو چه تفاوتی با پوشش سرامیکی خودرو دارد؟

بسیاری از افراد ممکن است این دو کار را شبیه به هم بدانند. در صورتی که پوشش سرامیکی تفاوت های زیادی با کاور بدنه خودرو دارد

 • مقاومت بدنه ماشین در صورت استفاده کاور ماشین بیشتر از سرامیک است.
 • امکان تغییر رنگ در زمان کاور کردن خودرو وجود دارد اما در مواقعی پوشش سرامیک این امکان وجود ندارد.
 • قیمت کاور کردن خودرو بیشتر از سرامیک خودرو است.

کاور بدنه خودرو چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری کاور ماشین حداقل 5 سال است. البته این ماندگاری به نحوه نگه داری از خودرو و البته کیفیت کاور و مهارت نصاب آن وابسته است. به عبارت دیگر هر چه مهارت نصاب و کیفیت کاور خودرو بیشتر باشد این پوشش ها ماندگاری بیشتری خواهند داشت.

قیمت کاور بدنه خودرو چقدر است؟

قیمت کاور ماشین به موارد متعددی وابسته است. از این رو بازه قیمتی در حدود 35 تا 80 میلیون را شامل می شود. مواردی که بیشترین تاثیر را بر بالا بردن قیمت کاور بدنه خودرو دارد می پردازیم.

· قیمت رول کاور بدنه خودرو

همانطور که گفتیم انواع کاور خودرو قیمت های متفاوتی دارند. به طور مثال قیمت کاور مشکی مات با قیمت کاور اکلیلی ماشین تفاوت دارد.

· برند کاور

برندهای متنوعی کاور خودرو تولید می کنند. هر کدام از برندها وابسته به کشور تولید کننده قیمت های متفاوتی دارند. همین موضع قیمت کاور بدنه خودرو را تحت الشعاع قرار می دهد.

· مدل خودرو

طبیعتا هر خودرو بر اساس اندازه خودرو و همچنین مدت زمانی که برای نصب کاور خودرو نیاز است متفاوتند. همین موضوع هزینه کاور خودرو سدان با شاسی تفاوت دارد.

· اجرت نصب کاور ماشین

همانطور که گفتیم قسمت بالایی از کیفیت کار و ماندگاری کاور ماشین مربوط به مهارت فرد نصاب است. از این رو افرادی که مهارت بالایی در کاور ماشین دارند هزینه نصب بالاتری دارند.

نصب کاور ماشین چقدر زمان می برد؟

نصب کاور ماشین به طور معمول حدود 3 روز زمان نیاز دارد. البته مدل خودرو و اندازه خودرو این بازه زمانی را کوتاه تر و یا بلندتر می کند. برای اطلاع دقیق پیشنهاد می کنیم با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید.

کلیه خدمات کاور خودرو ایرانی و خارجی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع خدمات دیتیلینگ خودرو تنها کافیست در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. برترین متخصصین با استفاده از متریال درجه یک و مهارت مثال زدنی در هوم سرویز خدمات ارائه می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کاور ماشین و همچنین ارایه خدمات خدمات کاور بدنه خودرو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل, موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., شفاف سازی چراغ خودرو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کاور ماشین

خدمات کاور بدنه خودرو

کاور رنگی خودرو

کاور بی‌رنگ خودرو

کاور مات ماشین

کاور ماشین اکلیلی

کاور کاستوم

نظرات کاربران

profile picture
مجید مجیدی

پسر خوب ،کار بلد ،تشخیص خوب ،خیلی سریع اومد مشکل منم حل کرد ولی خب هزینه دریافتی کمی بالاست ولی برای من ارزششو داشت چون ساعت ۹ شب اومد داخل پارکینگ و موتور منو درست کرد و کارمو راه انداخت

profile picture
مهدی ملک

آقای هادی عظیمی سرمایه ای ارزشمند هستند. کمیاب و کار درست، صبور و منصف.

profile picture
احمد جعفری

بسیار حرفه ای و تمیز کار کردن. ممنون ازشون

profile picture
محمد بابایی حقیق

به موقع اومدن و کار رو درست و با قیمت خیلی مناسبی انجام دادن. با اینکه میتونستن قطعه رو تعویض کنن که هزینه ش بیشتر میشد ولی کاربلد بودن و تعمیر کردن.

شرایط کاور محافظ رنگ بدنه خودرو

کاور خودرو جدیدترین روش برای حفاظت از رنگ ماشین و محافظت از آن در مقابل عوامل مخرب محیطی و ایجاد یک لایه محافظتی در برابر خط و خش ها و همچنین لکه های شیمیایی، محافظ رنگ خودرو در مقابل اکسید شدن و آفتاب سوختگی با خاصیت آبگریزی نگهداری آسان می باشد.

قیمت کاور خودرو بر حسب ماندگاری و ضخامت آن تعیین می شود.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

حضور مشتری محترم ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس کاور خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-ceramic-coating
سرامیک خودرو
قیمت از 8,500,000 الی 9,700,000 تومان
car-wash-polish-wax
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,800,000 تومان
car-engine-cleaning
موتورشویی خودرو
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان
install-car-alarm
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 300,000 الی 550,000 تومان