رادیاتور سازی

رادیاتور سازی

از 1500 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رادیاتور سازی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض رادیاتور اب خودرو

300,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعویض رادیاتور بخاری خودرو

400,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعویض رادیاتور کولر خودرو

500,000 تومان

قیمت نشت یابی و جوش رادیاتور

300,000 الی 600,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت4,300,000 تومان

آنچه درباره رادیاتور سازی خواهید خواند

  • رادیاتور سازی سیار و تعمیر رادیاتور ماشین در محل
  • نحوه دریافت خدمات تعمیر رادیاتور ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟
  • خدمات رادیاتور سازی شبانه روزی
  • نشانه های خرابی رادیاتور ماشین کدامند؟
  • مزایای استفاده از خدمات رادیاتور سازی شبانه روزی هوم سرویز
  • هزینه رادیاتور سازی به چه مواردی وابسته است؟
  • کلیه خدمات تعمیر و تعویض رادیاتور خودرو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

رادیاتور سازی سیار و تعمیر رادیاتور ماشین در محل

رادیاتور سازی شبانه روزی از مواردی است که ممکن است اغلب دارندگان خودرو به آن نیاز پیدا کرده باشند. موارد زیادی به رانندگان هشدار می دهد که باید در فکر تعمیر رادیاتور ماشین در محل باشید. مواردی مانند بالا رفتن بالا نشان دادن دمای پشت آمپر آب و یا جوش آوردن ماشین همگی نشان دهنده ی ایراد در قسمت رادیاتور ماشین است. در گذشته امکان تعمیر رادیاتور خودرو با جوشکاری مقدور بود. اما امروزه تنها راه حل موجود در صورتی که حجم خرابی بالا باشد کمک گرفتن از رادیاتور سازی سیار برای تعویض آن است. در ادامه به نشانه های خرابی رادیاتور ماشین و همچنین عوامل موثر بر هزینه تعمیر رادیاتور و قیمت رادیاتور سازی می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات تعمیر رادیاتور ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟

کلیه خدمات مربوط به تعمیرات خودرو شبانه روزی توسط متخصصین هوم سرویز در محل ارائه می شود. یکی از خدمات پردرخواست مربوط به رادیاتور سازی سیار هوم است. برای دریافت این خدمات تنها کافیست مراحل ساده زیرا را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت رادیاتور سازی سیار

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو و محل مد نظر برای دریافت خدمات رادیاتور سازی را مشخص می کنید.

· تماس متخصصین در ارتباط با نحوه تعمیر رادیاتور ماشین در محل

پس از ثبت درخواست متخصصین جهت ارائه توضیحات نهایی در ارتباط با نحوه رادیاتور سازی و همچنین هزینه رادیاتور سازی تماس خواهند گرفت.

· اعزام متخصصین جهت تعمیر رادیاتور خودرو

پس از توافقات نهایی در ارتباط با تعمیر یا تعویض رادیاتور خودرو در محل و همچنین هزینه رادیاتور سازی شبانه روزی، متخصصین به محل اعزام شده و کلیه خدمات را با قیمت توافقی ارائه می دهند.

خدمات رادیاتور سازی شبانه روزی

خرابی رادیاتور خودرو و کار نکردن صحیح این قطعه موجب می شود که موتور خودرو داغ شود و بالا رفتن دمای موتور، موجب آسیب های زیادی به موتور و سایر اجزای آن خواهد شد. اولین قطعه ای که طی داغ شدن موتور آسیب می بیند، واشر سر سیلندر است. آسیب به این قطعه هزینه های بسیار بالایی را نسبت به هزینه تعمیر رادیاتور ماشین در محل در پی خواهد داشت. از این رو در صورتی که با علائم خرابی رادیاتور خودرو مواجه شده اید تنها راه رادیاتور سازی شبانه روزی است.

نشانه های خرابی رادیاتور ماشین کدامند؟

علائم زیادی نشان دهنده ی خرابی رادیاتور خودرو است که باید سریعا با رادیاتور سازی شبانه روزی تماس بگیرید. در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

· نشتی رادیاتور ماشین

با کم شدن آب رادیاتور به موتور و واتر پمپ ماشین فشار وارد می شود و با ادامه دار شدن این مشکل موجب سوختن واشر سر سیلندر خواهد شد. از این رو پیشنهاد می شود در بازه های زمانی مشخص سطح مایعات خودرو بررسی شود.

· خرابی واشر سر سیلندر

اگر ماشینتان در صبح ها بد استارت می خورد و بخار زیادی از اگزوز خارج می شود احتمال سوختن واشر سر سیلندر است. این ایراد در اثر خرابی رادیاتور اتفاق می افتد.

· کم شدن آب رادیاتور

سطح آب رادیاتور باید به اندازه استاندارد باشد کم یا زیاد شدن حجم آب از اندازه مشخص مشکل تراشی خواهد نمود. لازم به توضیح است اگر با جوش آمدن خودرو مواجه شده اید سریعا اقدام به به باز کردن درب رادیاتور نکنید. زیرا فشار بالای آب موجب پاشیده آب به بیرون از محفظه رادیاتور خواهد شد. از این رو بهترین کار در زمان جوش آمدن خودرو این است که از خدمات رادیاتور سازی سیار هوم سرویز کمک بگیرید، تا جهت تعمیرات در محل حاضر شوند.

· بررسی لوله های رادیاتور در زمان تعمیر رادیاتور ماشین در محل

در صورت بروز مشکل ابتدا لوله های رادیاتور باید به صورت دقیق بررسی شود تا در صورت ترک خوردگی و پارگی محل نشتی شناسایی و رفع شود. ممکن است به علت رسوب کردن آب در قسمت هایی از لوله، نشتی پیدا کند. در خودروهای مانند پژو و سمند که لوله های رادیاتور ماشین در نزدیکی اگزوز خودرو هستند همین مورد موجب می شود که لوله ها زودتر آسیب ببینند و دچار سوراخ شوند و همین موضوع موجب عدم خنک سازی موتور شده و به موتور خودرو آسیب وارد شود.

· خرابی ترموستات

همچنین در مواردی که ترموستات خودرو آسیب دیده باشد موجب کم شدن آب در رادیاتور خودرو و اختلال در کارکرد آن خواهد شد. از این رو در زمان مراجعه به رادیاتور سازی این قسمت ها بررسی می شود و در صورت خرابی رفع می شوند.

· عدم هواگیری رادیاتور ماشین

استفاده از ضدیخ های بی کیفیت و خرابی واتر پمپ موجب خرابی رادیاتور ماشین خواهد شد. در زمان تعمیر رادیاتور ماشین در محل تمام این قسمت های مرتبط باید به خوبی بررسی و عیب یابی شوند.

· روشن شدن چراغ هشدار

در خودروهایی مانند 206 ایراد در قسمت ترموستات خودرو با روشن شدن چراغ چک نمایان می شود. از این رو اولین کاری که در زمان روشن شدن چراغ هشدار باید انجام شود بررسی سطح آب رادیاتور است.

· رسوب گرفتن داخل رادیاتور خودرو

طی مرور زمان داخل رادیاتور خودرو رسوب می زند و عدم توجه به این موضوع و همچنین استفاده از ضدیخ های متفرقه موجب سوراخ شدن و آسیب به لوله های رادیاتور ماشین می شود. همین موضوع موجب کم شدن اب رادیاتور بالا رفتن دمای موتور و آسیب به موتور ماشین خواهد شد. از این بهتر است کم شدن آب در رادیاتور را جدی گرفته و با خدمات رادیاتور سازی شبانه روزی هوم سرویز تماس بگیرید.

از سایر موارد پر اهمیت که موجب آسیب به رادیاتور ماشین خواهد شد مربوط به سوختن فیوز فن رادیاتور، خرابی در منبع انبساط، خرابی واترپمپ است که در زمان تعمیر رادیاتور خودرو در محل این قسمت ها بررسی خواهد شد. همواره تاکید می شود طبق زمان بندی مشخص رادیاتور خودرو بررسی شود تا در مسافت های طولانی با مشکل روبه رو نشوید.

مزایای استفاده از خدمات رادیاتور سازی شبانه روزی هوم سرویز

اگر خودرویتان در بین راه با علائم خرابی رادیاتور ماشین رو به رو شود شاید تنها راهی که به ذهنتان برسد تماس با یدک کش سیار است. اما با استفاده از خدمات رادیاتور سازی سیار هوم سرویز که شامل تعمیر رادیاتور ماشین در محل و حتی تعویض رادیاتور ماشین در محل است می توانید بهترین متخصصین هوم سرویز را در محل خبر کرده و از خدمات در محل بهره مند شوید.

هزینه رادیاتور سازی به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر رادیاتور در محل به موارد متعددی وابسته است. در ادامه به عوامل موثر بر هزینه رادیاتور سازی سیار می پردازیم.

· نوع ماشین بر هزینه تعمیر رادیاتور خودرو تاثیر دارد

نوع رادیاتورها و سیستم های خنک کننده در موتور های مختلف متنوع هستند و از این رو هزینه تعمیر و هزینه تعویض رادیاتور ماشین در خودروهای متفاوت با هم فرق می کنند.

· هزینه تعمیر یا تعویض رادیاتور ماشین

طبیعتا در صورت امکان تعمیرات، هزینه تعمیر رادیاتور ماشین بهتر از هزینه تعویض رادیاتور خودرو خواهد بود.

· هزینه رفع گرفتگی بر قیمت تعمیر رادیاتور تاثیر دارد

در مواردی تنها نیاز به رفع ایرادات جزئی مانند گرفتگی است در این صورت هزینه رادیاتور سازی تفاوت دارد با زمانی که ایرادات شدید هستند و نیاز به تغییرات قسمت های متفاوت است.

کلیه خدمات تعمیر و تعویض رادیاتور خودرو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات رادیاتور سازی و یا تعویض رادیاتور رادیاتور تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. بهترین متخصصین رادیاتور سازی در کمترین زمان ممکن درکنارتان حضور پیدا کرده و بهترین خدمات را با متناسب ترین هزینه در محل ارائه می دهند.

همیار شما ییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رادیاتور سازی و همچنین ارایه خدمات رادیاتور سازی سیار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, لوازم یدکی خودرو ایرانی, کلیه خدمات برق خودرو در محل, تعمیر دیفرانسیل پراید, تعمیر گیربکس دنده ای, تعمیر کولر ماشین در محل, تعمیر بخاری خودرو, تعمیر دینام خودرو در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رادیاتور سازی

رادیاتور سازی سیار

تعمیر رادیاتور ماشین در محل

تعویض رادیاتور خودرو در محل

رفع نشتی رادیاتور خودرو

رسوب گیری و رفع گرفتکی رادیاتور خودرو

هواگیری رادیاتور ماشین

شستشوی رادیاتور ماشین در محل

نظرات کاربران

profile picture
علی افراسیابی

دستشون درد نکنه تو بارون اومدن موتور رو تعمیر کردن کارشونم عالی بود.

profile picture
فرشاد کرمی

خوش اخلاق بودن و مسئولیت پذیر. موتور مشکل داشت زنگ زدم مجددا اومدن

profile picture
رضا مهدی زواره

بسیار کارشون تمیز و خوب بود و خیلی از کارشون راضی بودم

profile picture
احسان همت یار

بسیار با اخلاق و کاربلد و تمیز، عالی بود

شرایط تعمیر رادیاتور ماشین در محل

همیار می بایست ابتدا رادیاتور را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر یا تعویض رادیاتور خودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر رادیاتور خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

bumper-repair
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
قیمت از 500,000 الی 1,000,000 تومان
replacing-radiator-water
تعویض آب رادیاتور و ضد یخ
قیمت از 900,000 الی 900,000 تومان
oil-filters-change
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
mechanic
تعمیر جلوبندی خودرو
قیمت از 350,000 الی 3,000,000 تومان