مزوتراپی در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
مزوتراپی در منزل

مزوتراپی در منزل

از 1488 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت مزوتراپی در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت مزوتراپی مو در منزل توسط پزشک

1,200,000 تومان

قیمت مزوتراپی مو در منزل توسط پرستار

700,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت1,300,000 تومان

آنچه درباره مزوتراپی در منزل خواهید خواند

 • مزوتراپی در منزل
 • نحوه انجام مزوتراپی در منزل با هوم سرویز چگونه است؟
 • مزوتراپی چیست؟
 • انواع مزوتراپی در خانه کدامند؟
 • مزوتراپی مو در منزل به چه افرادی پیشنهاد نمی شود؟
 • فواید مزوتراپی در منزل
 • عوارض مزوتراپی مو
 • هزینه مزوتراپی در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • مزوتراپی در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

مزوتراپی در منزل

انواع مزوتراپی به ویژه مزوتراپی مو در منزل امروزه بسیار پرطرفدار شده است. ریزش مو یکی از مشکلات شایع در بین افراد است. ریشه ریزش مو ممکن است مربوط به مسائل ژنتیکی و سایر اختلالات مربوط شود. مزوتراپی مو از راهکارهای جدید محسوب می شود که در کنار سایر روش های درمان نتایج خوبی به دنبال داشته است. انواع مزوتراپی صورت، مزوتراپی مو ، مزوتراپی پوست و مزوتراپی لاغری بر اساس شرایط بیمار تجویز می شود. در ادامه به معرفی انواع مزوتراپی در منزل و عوامل موثر در هزینه مزوتراپی در منزل می پردازیم.

نحوه انجام مزوتراپی در منزل با هوم سرویز چگونه است؟

جهت انجام انواع خدمات زیبایی و درمانی در منزل مانند پی آر پی در منزل و خدمات مزوتراپی تنها کافیست مراحل ساده زیرا را طی کنید.

· ثبت درخواست جهت انجام مزوتراپی در منزل

جهت انجام مزوتراپی مو، مزوتراپی پوست، مزوتراپی سر، مزوتراپی غبغب و غیره تنها کافیست به صورت رایگان از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم با هوم سرویز سفارش خود را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه، آدرس، روز و ساعت مورد نظر جهت دریافت خدمات را مشخص می کنید.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات تکمیلی

پس از ثبت درخواست همیاران متخصص جهت اطلاع از نوع خدمات مورد نیاز و همچنین اطلاع کلی از شرایط فرد متقاضی تماس خواهند گرفت. در طی این مشاوره رایگان نحوه انجام مزوتراپی مو و همچنین هزینه مزوتراپی در منزل اعلام می شود.

· اعزام متخصصین جهت ارائه خدمات در منزل

پس از ارائه توضیحات و موافقت نهایی، متخصصین در روز و ساعت مورد نظر به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر می شوند و خدمات را در محل ارائه می دهند.

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی از جمله درمان های تزریقی است که کمترین میزان تهاجم را در پی دارد. مزوتراپی در منزل همانطور که گفته شد یک روش درمانی جدید است که با نام میاندرمانی هم شناخته می گردد. در این روش مواد دارویی و مغذی به لایه میانی پوست یا درم تزریق می شوند. مواد مغذی به واسطه سوزن های بسیار نازک به بافت زیر پوست و عضلات تزریق می گردد. به طور مثال با انجام مزوتراپی مو در منزل هم می توان از ریزش مو جلوگیری نمود و هم تقویت ریشه مو موجب رشد مجدد مو خواهد شد. در مزوتراپی عصاره گیاهی، ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و سایر فاکتورهای رشد مو به درون پوست تزریق می گردد. مزوتراپی با نام درمان لایه میانی پوست هم شناخته میشود.

لایه میانی پوست از بافت هایی شامل کلاژن، الاستین، هالورونیک اسید و .. تشکیل شده است. به همین دلیل این لایه از پوست بسیار مهم است. با توجه به اهمیت این قسمت از پوست، ریشه اصلی مشکلات نیز به همین قسمت برمی گردد. با انجام مزوتراپی در منزل و با هدف قرار دادن این قسمت از پوست به نتایج تاثیرگذاری می توان دست پیدا نمود.

انواع مزوتراپی در خانه کدامند؟

مزوتراپی در خانه در کنار کاربردهای زیبایی نقش درمانی و تقویتی هم دارد. از این رو انواع مزوتراپی در منزل انجام می شود که به معرفی آنها می پردازیم.

· مزوتراپی پوست در منزل

مزوتراپی پوست در منزل با تزریق ویتامین، آنزیم و هورمون ها موجب جوانسازی و کلاژن سازی خواهد شد. مزوتراپی پوست جهت از بین بردن لک های پوست و همچنین بهبود بخشیدن چین و چروک های صورت تجویز می گردد. مزوتراپی پوست موجب سفت شدن پوست هم خواهد شد.

· مزوتراپی صورت در منزل

مزوتراپی صورت که به اختصار با نام مزو صورت هم شناخته شده است، تاثیر شگفت انگیزی در کاهش اثرات پیری دارد. ممکن است پوست صورت به علت آلودگی محیط، نور خورشید و نحوه زندگی فرد دچار لک و چروک شود. مزوتراپی صورت در منزل یک روش بسیار موثر برای جوانسازی پوست و به تعویق انداختن مراحل پیری پوست صورت به شمار می آید.

در مزو صورت انواع مواد مغذی مانند اسید هیالورونیک، ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها به لایه دوم پوست صورت تزریق می گردد. مزوتراپی صورت در منزل با استفاده از سوزن های بسیار نازک به نام میکرونیدلینگ انجام می شود. حجم مواد تزریقی، نوع مواد و عمق تزریق مزوتراپی به نوع پوست و نوع آسیب پوست صورت فرد وابسته است.

· مزوتراپی مو در خانه

در مزوتراپی مو عصاره های گیاهی موثر، هورمون ها و ویتامین های مورد نیاز برای احیای مو در اختیار پوست سر قرار می گیرد. درمان ریزش مو با مزوتراپی مو در منزل یک درمان سریع و البته موثر به شمار می آید. علت ریزش مو اگر به دلیل کم شدن گردش خون در پوست سر باشد مزوتراپی سر، التهاب پوست را کاهش داده و موجب توقف ریزش مو می شود. فولیکول های مو در طی مزوتراپی مو در منزل تغذیه و تقویت می شود و رشد مو نیز چندین برابر خواهد شد.

· مزوتراپی غبغب

مزوتراپی غبغب یکی از کم خطرترین و کم تهاجم ترین روش ها برای از بین بردن غبغب به شمار می رود. برای از بین بردن چین خوردگی های غبغب از مزوتراپی غبغب استفاده می شود. مزوتراپی غبغب به صورت سرپایی و در زمان کوتاه انجام می شود. دارو موثر در عمق مناسبی از پوست تزریق می گردد. برای نتیجه گیری بهتر مزوتراپی غبغب در منزل باید در چندین جلسه تکرار شود. این مواد در مزوتراپی غبغب در منزل به چربی ها تزریق می شوند و پس از تزریق، چربی ها آب شده و از طریق سیستم لنفاوی جذب می شوند. پس از مزوتراپی غبغب در منزل عارضه ای جز کبودی، تورم، درد و خارش ایجاد نمی شود که با گذشت زمان بهبود پیدا می کنند.

· مزوتراپی لاغری

مزوتراپی لاغری یکی از روش های دیگر برای کاهش سایز است. مزوتراپی لاغری با تزریق دارو به لایه میانی، سلولیت و چربی های انباشته شده را در ناحیه مربوطه کاهش می دهد. مزوتراپی لاغری حدود چند سانت از چربی ها را کاهش می دهد. مزوتراپی لاغری صورت از دیگر روش ها است که موجب ایجاد تناسب در چهره می گردد. همچنین مزوتراپی لاغری شکم، مزوتراپی لاغری بازو و لاغری ران نیز جزو درمان های موثر هستند. در طی مزوتراپی در منزل برای لاغری داروهایی شامل نووکائین، آمینوفیلین و ویتامین ها به زیر پوست تزریق می شود.

مزوتراپی مو در منزل به چه افرادی پیشنهاد نمی شود؟

البته که یک راهکار درمانی برای همه افراد مناسب نیست. به طور مثال در ارتباط با مزوتراپی مو در منزل افرادی که ریشه اصلی ریزش مو این افراد وابسته به بیماری های زمینه ای مانند دیابت، مصرف داروهای خاص و یا هپاتیت است قطعا با مزوتراپی مو در منزل نتیجه قابل قبولی حاصل نمی شود. افراد زیر گروهی هستند که گزینه های خوبی برای انجام مزوتراپی به شمار نمی آیند :

 • افراد دچار بیماریهایی مانند ایدز، هموفیلی و سفلیس.
 • همچنین مردان بالای 40 سال که طاسی سر ژنتیکی دارند
 • زنان باردار و خانم های بالای 60 سال نیز پاسخ موثری به این نوع درمان از خود نشان نمی دهند
 • افرادی که دچار مشکلات قلبی و عروقی شدید هستند
 • افراد مبتلا به سرطان
 • افرادی که سابقه آلرژی و حساسیت به تعدادی از داروها دارند
 • بیماران دچار پسوریازیس پیشرفته

فواید مزوتراپی در منزل

مزوتراپی در خانه مزایای زیادی به دنبال دارد که به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم :

 • مزوتراپی در خانه موجب کاهش چین و چروک و خطوط ریز پوست می شود
 • از بین رفتن اسکار آکنه
 • موجب یکرنگ شدن رنگ پوست و شفاف شدن پوست می گردد
 • مزوتراپی پوست موجب کاهش خشکی پوست می شود.
 • مزوتراپی غبغب موجب سفت شدن پوست شل این قسمت خواهد شد
 • مزوتراپی لاغری موجب کاهش چشم گیر سلولیت و چربی موضعی در قسمت مورد نظر نیز خواهد شد
 • افزایش حالت ارتجاعی پوست

عوارض مزوتراپی مو

به طور معمول این روش کاملا غیر تهاجمی است. اما عوارض جانبی مانند کبودی، تورم محل تزریق، قرمزی و خارش از عوارض مزوتراپی مو هستند. اما به خاطر داشته باشید که این خدمات باید توسط افراد ماهر و با استفاده از تجهیزات کاملا استریل و یکبار مصرف انجام بگیرد. زیرا خطر عفونت از مواردی است که ممکن است در صورت عدم رعایت موارد بهداشتی اتفاق بیوفتد.

هزینه مزوتراپی در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه مزوتراپی در منزل به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را بع عنوان قیمت مزوتراپی موی سر اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه مزوتراپی در منزل می پردازیم.

· نوع مزوتراپی

پیش تر در ارتباط با انواع مزوتراپی توضیح دادیم. انواع مزوتراپی هزینه های متفاوتی دارند. هزینه مزوتراپی مو با قیمت مزوتراپی صورت یکسان نخواهد بود. زیرا نوع ویال مورد نیاز و همچنین مقدار مورد نیاز از آن ماده نیز متفاوت است.

· مبلغ کوکتل مزوتراپی

مبلغ کوکتل مزوتراپی بسیار متنوع است و بر اساس نوع مشکل و محل مورد نظر عناصر تشکیل دهنده ی مزوتراپی تعیین می شود. این مورد هزینه مزوتراپی در منزل را تغییر می دهد.

· تعداد جلسه مزوتراپی بر هزینه مزوتراپی تاثیر دارد

قیمت مزوتراپی بر اساس تعداد جلسات تعیین می شود. طبیعتا هر چه تعداد جلسات مزوتراپی بیشتر شود، هزینه هر جلسه مزوتراپی مو به صورت جداگانه محاسبه می شود و موجب بالا رفتن هزینه های نهایی می شود.

مزوتراپی در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع خدمات پرستاری در منزل و مزوتراپی در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما همگی از موسسات معتبر بوده و دارای کادر مجرب و تجهیزات مجهز و کاملا استریل هستند و انواع خدمات را با هزینه مناسب در منزل ارائه می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس مزوتراپی در منزل و همچنین ارایه خدمات مزوتراپی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کلینیک زیبایی ارائه می دهد که شامل تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, تزریق فیلر صورت و بدن, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن, پی آر پی PRP در خانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس مزوتراپی در منزل

مزوتراپی در منزل

خدمات مزوتراپی مو

مزوتراپی صورت

مزوتراپی غبغب

مزوتراپی پوست در خانه

مزوتراپی لاغری شکم، بازو

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

بی نهااایت راضی بودم عالی بود هم از لحاظ کاری و مهارت و هم اخلاقشون

profile picture
فرزاد حسینی

تشکر ویژه میکنم از اقای درخشان بسیار ممتاز بودند هم از لحاظ رفتار وهم از لحاظ کاری واقعا هنرمند مودب مرتب و ارایشگر بسیار ماهری بودند برای اولین بار اعتماد کردم و بسیااار راضی هستم و به همه معرفی کردم هوم سرویزو. مجدد بازهم تمایل دارم اقای درخشان تشریف بیاوردند

profile picture
رضا محمدی

همه چی خیلی خوب بود کار بلد و محترم فقط دستمزد خیلی منصفانه نبود آرایشگاها ۱۵۰ نهایت میگیرن ۴۰۰ برای اصلاح خیلی زیاد بود در کل از کارشون راضی بودم.

شرایط مزوتراپی مو و مزوتراپی صورت در منزل

خدمات مزوتراپی در منزل شامل حضور متخصص در محل به همراه تجهیزات مورد نیاز است.

همیاران هوم سرویز در زمینه مزوتراپی از کلینیک های زیبایی مجاز و دارای مجوز می باشند.

برای اطلاع از شرایط ارائه خدمات ثبت درخواست اولیه را انجام دهید. متخصصین با تماس مستقیم جزئیات نحوه ارائه خدمات را شرح خواهند داد.

هزینه ارائه خدمات در تماس مستقیم به کامل شرح داده خواهد شد.

در صورت داشتن بیماری زمینه ای خاص لطفا همیار را از جزئیات وضعیت بیمار آگاه کنید.

به هر دلیلی اگر همیار پس از حضور در محل نتواند خدمات ارائه دهد هزینه ایاب و ذهاب دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

home-acupuncture
طب سوزنی در منزل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
therapeutic-massage-at-home
ماساژ درمانی در منزل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
hifu
هایفو
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
botax-injection
تزریق بوتاکس
قیمت از 700,000 الی 1,300,000 تومان