header

تعمیر آسانسور، بازسازی آسانسور

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت بازسازی و تعمیر آسانسور با مناسب ترین هزینه

شرایط سرویس تعمیر و بازسازی آسانسور

• کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

• کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه صنایع آسانسور می باشند.

• سرویس آسانسور بنا بر قانون اتحادیه می بایست به صورت قراردادهای دوره ای انجام شود.

• انجام خدمات نصب و سرویس دوره ای آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر و بازسازی آسانسور

​نکاتی که در هنگام نصب مکانیکال آسانسور باید توجه کنیم:

همانطور که میدانیم رعایت نکات استاندارد در هنگام نصب مکانیکال آسانسور مهم ترین قسمت اجرای آسانسور است. اطلاع از این استانداردها و انتخاب صحیح آسانسور موجب می شود که از هزینه های اضافی در آینده جلوگیری شود. تعدادی از مهمترین استاندارد های نصب مکانیکال آسانسور را به اختصار برایتان شرح میدهیم.

  • کنترل و بررسی اجرای صحیح سکوهای ضربه گیر و نصب صحیح فنرها، لاستیک ها و ضربه گیرها در کف چاه آسانسور
  • کنترل عملکرد صحیح دیکتاتورهای درب لولای طبقات آسانسور و کنترل میکروسوییچ فلکه ته چاه آسانسور
  • کنترل اجرای ضد زنگ بودن کلیه آهن کشی داخل چاه آسانسور و اطمینان از عدم وجود لوله های آب و فاضلاب در چاه آسانسور
  • کنترل و تست لیمیت یا حد بالا و حد پایین آسانسور و بررسی کشش مناسب سیم بکسل و وزنه فلکه آسانسور
  • تست و کنترل عملکرد قفل درب های لولایی و دربهای اتوماتیک آسانسور

تمامی موارد فوق و بسیاری از عملکردهای بسیار تخصصی دیگر از جمله اقداماتی هستند که در هنگام نصب و تعمیرات آسانسور و بالابرها باید با دقت توسط سرویسکار آسانسور بررسی شود.

نصب آسانسور در خانه های قدیمی

امروزه نصب آسانسور جزو مهمترین معیارها در انتخاب و خرید خانه ها محسوب می شود. با افزایش جمعیت و افزایش آپارتمان نشینی خیلی از ساکنین خانه ها راغب به نصب آسانسور در خانه های قدیمی شده اند. البته که  امکان نصب آسانسور در خانه های قدیمی که دارای پاسیو هستند وجود دارد. در صورتی که اینچنین فضایی در ساختمان تعبیه نشده باشد با تغییر جزیی و یا کلی در ساختار راه پله ساختمان می توان فضای لازم را ایجاد کرد. البته حتما باید توسط متخصصین اینکار و بر اساس استاندارد های تعیین شده، طراحی و اجرای آسانسور و بالابر ها انجام شود.

حداقل فضای مورد نیاز برای نصب آسانسور

برای تعیین حداقل فضای مورد نیاز برای نصب آسانسور باید موارد زیادی را مد نظر قرار داد. از جمله ابعاد چاه، شکل و اندازه کابین آسانسور ، ظرفیت تعداد نفرات، نوع کاربری آسانسور و اندازه درب آسانسور از مواردی هستند که تعیین کننده حداقل فضای مورد نیاز برای نصب آسانسور هستند.

انواع آسانسور از نظر نوع نیروی محرکه

آسانسور کششی و نحوه ی تعمیر آسانسور کششی

این آسانسورها جزو قدیمی ترین انواع آسانسورها به شمار می آیند.قطعات آسانسور کششی عبارت اند از کابین آسانسور، سیم بکسل و قرقره میباشد. در این نوع آسانسورها علت اصلی خرابی و تعمیر آسانسور و بالابرهای کششی، اصطحکاک بین سیم بکسل و فلکه اصلی میباشد. سرویس آسانسور به صورت ماهانه را باید به صورت جدی انجام داد. زیرا در صورت شروع به فرسودگی قبل از آنکه منجر به از بین رفتن کل فلکه یا هرزگرد آسانسور شود، اقدام به رفع خرابی آسانسور نمود.

نصب و تعمیر آسانسور هیدرولیکی

آسانسور هیدرولیکی یا آسانسور جکی انواع دیگری از بالابرها محسوب می شوند، که با فشار روغن کار میکنند. نصب آسانسور هیدرولیکی برای ساختمانهای کم ارتفاع انتخاب مناسبی هستند. در احداث این نوع آسانسورها نیاز به ساخت موتورخانه مجزا نیست. در ساخت آسانسورهای هیدرولیکی از موتورهای گیرلس استفاده می شود که راندمان خیلی بالاتری دارند. در موتور آسانسور گیرلس مصرف انرژی بسیار کاهش پیدا میکند و لرزش و تکان کابین آسانسور بسیار نا محسوس می شود.

نصب بالابر مغازه

در مغازه هایی که بالکن بلند دارند و یا دارای زیر زمین هایی هستند که با هدف انبار از آنها استفاده می شود نیاز به نصب یالابر مغازه دارند. بالابر مغازه برای حمل کالا و نفر تعبیه می شود. این بالابرها بر اساس نوع نیرو محرکه به بالابر کششی و بالابر هیدرولیکی تقسیم بندی می شوند. قیمت بالابر فروشگاهی به ارتفاع بالابر و میزان تحمل وزن آن بستگی دارد.

خدمات سرویس دوره ای و رفع خرابی

مطمعنا روبه رو شدن با کاغذی که روی آن نوشته شده است آسانسور خراب است. یکی از کایوس هایی است که ممکن است در طول روز با آن مواجهه شویم. ازین رو خبر کردن سرویسکار آسانسور، جهت سرویس دوره ای و رفع خرابی اولین اقدامی است که باید انجام شود. در واقع آسانسور از جمله لوازمی است که اصلا شوخی ندارد. در سالهای گذشته آسانسورها همواره حادثه ساز بوده اند و به خاطر نقص در عملکرد مشکلات زیادی را به بار می آوردند. ازین رو قوانینی جهت سرویس و نگهداری آسانسور وضع شد. سرویس دوره ای و رفع خرابی آسانسور هیدرولیکی و کششی بر اساس مقررات باید ماهیانه یکبار توسط سرویسکار آسانسور مجرب انجام شود.

تعمیرات آسانسور به چند طریق انجام می شود؟

تعمیرات آسانسور و بالابر به صورت دوره ای

در این روش بسیاری از مدیران ساختمان با شرکت آسانسوری قرار داد می بندند. تا سرویسکار آسانسور به صورت روتین ماهیانه یکبار جهت بررسی و بازبینی و شناسایی هرگونه خرابی به محل اعزام شوند. در این روش هزینه تعمیرات آسانسور و بالابر  به طرز چشم گیری کاهش پیدا میکند زیرا قبل از اینکه ایراد به قطعات مختلف برسد با کمترین هزینه همه مشکلات رفع می شود.

تعمیر آسانسور در صورت بروز ایراد و رفع خرابی

زمانی که قرارداد سرویس آسانسور منعقد نمی شود. هر بار در صورت بروز مشکل و از کار افتادن آسانسور و یا مشاهده ایرادات با تعمیرکار آسانسور تماس گرفته می شود. تعمیرات آسانسور و بالابر به این روش اصلا توصیه نمی شود. چون در این مواقع معمولا حجم خرابی به تمام قطعات سرایت می کند و هزینه تعمیر بالابر و نگهداری  آسانسور بسیار بالا می شود.

سرویسکار آسانسور و بالابر

همواره علت های مختلفی منجر می شوند که ما با سرویسکار آسانسور یا تعمیرکار آسانسور در ارتباط باشیم. یکی از مهم ترین دلایل خرابی مکرر آسانسور، سپردن کار به افراد بی تجربه است. که علاوه بر هزینه، وقتمان را هم بیشتر تلف میکنند. در واقع اگر سرویس دوره ای آسانسور و تعمیرات به درستی و در فواصل زمانی منظم و البته توسط تعمیرکار آسانسور حرفه ای انجام شود شما هیچگاه مجبور به دوباره کاری و صرفه هزینه تعمیرات آسانسور بیشتر نخواهید بود. پس یکبار برای همیشه کار را به کاردان بسپارید و با کمک متخصصین تعمیر و نگهداری آسانسور هوم سرویز خیال خود و اطرافیانتان را راحت کنید.

هزینه تعمیر آسانسور هوم سرویز  

هزینه تعمیر آسانسور و یا تعرفه سرویس و نگهداری آسانسور هر ساله توسط سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی تعیین می شود. تیم هوم سرویز با تابعبت تمام از این مصوبه قیمت تعمیر آسانسور و تعمیر بالابر را اعلام میکنند. البته لازم به ذکر است که ارائه خدمات تعمیر و سرویس آسانسور به نوع خرابی آسانسورنیز بستگی دارد. اما شعار ما ارائه خدمات کاملا حرفه ای در کنار قیمت منصفانه میباشد.

سرویس آسانسور شرق تهران با سرویسکاران هوم سرویز

تیم هوم سرویز با کادر قوی آماده ارائه خدمات سرویس آسانسور در تهرانپارس و شرق تهران میباشد. ارائه خدمات در سراسر تهران و سرویس آسانسور در غرب و شمال و مرکز تهران با نرخ ثابت و بر اساس تعرفه تعمیر آسانسور ارائه می شود. کافیست به صورت کاملا رایگان درخواست خودتان را ثبت کنید تا متخصصین ما جهت مشاوره و عیب یابی رایگان و ارائه خدمات با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi