بازسازی آسانسور
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
بازسازی کابین آسانسور

بازسازی آسانسور

از 1409 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی آسانسور در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نوسازی کابین آسانسور(استیل به همراه آینه)

توافقی

قیمت نوسازی کابین آسانسور(چوب به همراه آینه)

توافقی

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره بازسازی آسانسور خواهید خواند

 • بازسازی آسانسور و تزئینات کابین آسانسور
 • تزئین کابین آسانسور چگونه انجام می شود؟
 • بازسازی آسانسور شامل چه قسمت هایی می شود؟
 • در بازسازی آسانسور و تزیینات داخلی آسانسور به چه مواردی باید دقت کرد؟
 • انواع طراحی داخلی کابین آسانسور
 • هزینه بازسازی کابین آسانسور به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نوسازی و بازسازی تزیئنات کابین آسانسور را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بازسازی آسانسور و تزئینات کابین آسانسور

با گذشت زمان قسمت های مختلف یک ساختمان نیاز به نوسازی دارد. بازسازی آسانسور یا نوسازی آسانسور یکی از آن موارد است. در واقع با انجام بازسازی آسانسور و تزئینات اتاق آسانسور می توان عمر مفید این وسیله را افزایش داد. آسانسورها از مشاعات مهم ساختمان هستند که نگهداری از آنها هم در بخش فنی و هم تزئینات کابین آسانسور مانند بازسازی کف آسانسور و کفپوش آسانسور بسیار پراهمیت است. چه بسا ساختمان هایی بوده اند که به علت ظاهر زننده کابین بی ارزش جلوه داده شده اند. زیرا کابین آسانسور اگر شیک نباشد ممکن است حس نا امنی نیز به افراد القا کند. با کمک از شرکت بازسازی کابین آسانسور می توانید موجبات تغییرات زیبا و شیک و بازسازی آسانسور قدیمی خود فراهم کنید. در ادامه به مواردی که در بازسازی آسانسور پرداخته می شود و عوامل موثر بر قیمت بازسازی آسانسور را شرح خواهیم داد.

تزئین کابین آسانسور چگونه انجام می شود؟

در نظر خیلی از افراد تزیینات کابین آسانسور و یا خدمات بازسازی آسانسور به این ترتیب است که کابین از درون چاهک آسانسور بیرون کشیده می شود و بعد از تغییرات دوباره در جای خود قرار داده خواهد شد. اما در اصل اینگونه نیست. بازسازی آسانسور از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول بازسازی بدنه آسانسور است که اغلب از جنس گالوانیزه است و بخش دوم نیز تزئینات داخلی آسانسور است. در پروسه نوسازی آسانسور تمام تزئینات قبلی مانند آیینه، دستگیره، کفپوش و دکمه ها جدا می شود و نمونه های جدید جایگزین قبلی خواهد شد. همچنین در صورتی که تزئینات قدیمی جدا نشود نمونه های جدید روی آنها با حالت ظریف تری اجرا می شوند.

بازسازی آسانسور شامل چه قسمت هایی می شود؟

در بازسازی آسانسور قسمت های مختلفی قابل تغییر هستند که بنا به درخواست مشتریان، بودجه و قیمت بازسازی آسانسور و تشخیص کارشناسان این موارد تعیین می شوند. در ادامه به معرفی مهمترین موارد در بازسازی آسانسور خواهیم پرداخت.

بازسازی آسانسور : بازسازی سقف آسانسور

از مهمترین قسمت ها در تزئینات اتاق آسانسور، بازسازی سقف آسانسور است. این قسمت از کابین هم از جهت ایمنی و هم از لحاظ زیبایی نقش مهمی دارد. تزئینات سقف آسانسور و تعویض و نوسازی سقف آسانسور اغلب با استفاده از ورقه های استیل یا آیینه کاری در سقف کاذب آسانسور اجرا می شوند. نورپردازی های آسانسور نیز با استفاده از لامپ های ال ای دی، فلوئورسنت و لیزر انجام می شوند.

تزئینات آسانسور تمام استیل به این صورت است که با استفاده از لیزر اشکال مختلف در استیل ایجاد می کنند و در پشت آن نورپردازی های شکیل طراحی و اجرا می شود.

نوسازی آسانسور : بازسازی کف آسانسور (کفپوش آسانسور)

در کفپوش آسانسور به طور کل از سه متریال مختلف سنگ، سرامیک و کفپوش های پلاستیکی می توان استفاده نمود. تعویض کفپوش آسانسور در درجه اول به نوع آسانسور و میزان مقاومت آن بستگی دارد. قدرت موتور و امکان تحمل وزن اضافی باید در نوسازی و تعویض کف آسانسور مد نظر قرار داده شود. در صورتی که مجوز اجرای کف کابین آسانسور سنگی صادر شود. باید قبل از هرچیزی به فکر زیرسازی باشید. زیرا در صورت عدم زیرسازی صحیح، به علت حرکت و تنش های آسانسور در طول زمان ترک بر می دارند. معمولا از سنگ های طرح گرانیتی، مرمریت و معرق برای بازسازی کفپوش آسانسور استفاده می شود.

بازسازی کابین آسانسور : نوسازی دیوار آسانسور

در نوسازی دیوار آسانسور اغلب از آیینه کاری استفاده می شود. در تعویض دیوار کابین آسانسور از آینه های مات و براق به صورت قدی یا دستگیره دار استیل یا ساده استفاده می شود. آینه کاری در آسانسور موجب عمق بخشیدن به فضای داخلی آسانسور می شود.

بازسازی آسانسور : نوسازی و تعویض پنل آسانسور

در نوسازی آسانسور، پنل های قدیمی جای خود را به صفحه کلیدهای دیجیتالی داده اند. البته این پنل ها در تنوع فراوانی هستند که بنا بر قیمت بازسازی آسانسور مد نظر، می توان نمونه های متناسب را انتخاب نمود.

بازسازی آسانسور : تعویض دستگیره کابین آسانسور

دستگیره آسانسور در بازار به دو صورت روکار و توکار موجود هستند. در پروژه بازسازی کابین آسانسور قدیمی به علت اینکه امکان دسترسی به پشت کابین وجود ندارد از نمونه های روکار استفاده می شود.

در بازسازی آسانسور و تزیینات داخلی آسانسور به چه مواردی باید دقت کرد؟

 • تزیینات کابین نباید با پیچ یا پرچ از داخل کابین به بدنه متصل شوند.
 • نوع تزیینات باید بر اساس خصوصیات فنی آسانسور و متناسب با ابعاد آسانسور انتخاب شوند.
 • تا حد امکان نباید تزیینات جدید روی تزیینات قدیمی قرار بگیرند، زیرا این کار موجب کوچک شدن ابعاد داخلی کابین می شود.
 • در هنگام انجام تزیینات کابین آسانسور مواردی مانند جابه جایی شاسی داخل آسانسور باید توسط یک متخصص در این زمینه انجام شود.
 • برای قرار دادن تزئینات آسانسور باید از چسب های مرغوب استفاده شود .

انواع طراحی داخلی کابین آسانسور

طراحی کابین آسانسور بر اساسن نوع پوشش داخلی آسانسور انجام می شود. در بازسازی آسانسور از متریال های مختلفی استفاده می شود. بصورت کلی طراحی داخلی کابین آسانسور به دو صورت افقی یا عمودی اجرا می شوند. اگر کابین با عمق کم دارید انتخاب طرح افقی موجب می شود کابین بزرگتر نمایش داده شود. اگرکابین دارای سقف کوتاه است طرح عمودی کابین مورد نظر را بلندتر نشان می دهد. در ادامه به انواع متریال که در تزئینات و نوسازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرند می پردازیم.

بازسازی آسانسور تمام استیل

در بازسازی آسانسور استیل یا نیمه استیل تمام قسمت ها حتی نوارها نیز از جنس استیل هستند. طراحی کابین آسانسور استیل بسیار زیبا و لاکچری است. همچنین قیمت بازسازی آسانسور استیل نسبت به سایر موارد نیز بالاتر است.

بازسازی آسانسور نیمه استیل

در نوسازی آسانسور می توان خلاقیت به خرج داد و برای صرفه جویی در هزینه بازسازی کابین آسانسور می توان از ترکیب چوب و استیل بهره برد. استفاده از ام دی اف در طراحی، ظاهر زیبا و جذابی ایجاد می کند.

تزئینات داخلی آسانسور با ام دی اف

استفاده از ام دی اف در نوسازی کابین آسانسور چوبی بیشتر در ساختمان های مسکونی با جمعیت کم پیشنهاد می شود. قیمت تزئینات داخلی آسانسور و قیمت بازسازی آسانسور در این روش کمتر است.

طراحی کابین آسانسور پاناروما (شیشه ای)

شکل هلالی این آسانسور چشم هر بیننده ای را به سمت خود می کشاند. به علت ظاهر شفاف این نوع کابین در طراحی کابین آسانسور شیشه ای اغلب از استیل استفاده می شود که ظاهر شیک و لاکچری از بیرون دارد و طبعا قیمت بازسازی آسانسور بسیار بیشتر از سایر موارد است.

هزینه بازسازی کابین آسانسور به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت بازسازی کابین آسانسور به موارد متعددی بستگی دارد. ما تا اینجای کار در ارتباط با قطعات مختلف و متریال های مختلفی که در پروسه نوسازی کابین آسانسور استفاده می شود پرداخته ایم که طبعا هر کدام از این موارد قیمت بازسازی آسانسور را تغییر می دهند. استفاده از مواد و متریال مرغوب و جدید در بازسازی آسانسور، طبعا هزینه بازسازی کابین آسانسور را افزایش می دهد و در مقابل کیفیت کابین هم بالا می رود. قیمت بازسازی آسانسور را مواردی مانند تعویض صفحه کلید یا شاسی کابین آسانسور، تعویض پوشش داخلی آسانسور، تعویض دستگیره آسانسور با طراحی و نورپردازی آسانسور به صورت جداگانه تغییر می دهند. متریال های مورد استفاده، نقش موثری بر قیمت بازسازی کابین آسانسور دارد. از جمله متریالی که در نوسازی کابین آسانسور مورد استفاده قرار می ‌گیرد ام دی اف و فرمیکا است. این موارد قیمت کمتری نسبت به استیل دارند. بنابراین اگر به دنبال بازسازی ارزان کابین آسانسور هستید، این موارد گزینه های بهتری هستند.

خدمات نوسازی و بازسازی تزیئنات کابین آسانسور را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای بهتر دیده شدن آسانسور نیاز به نوسازی آسانسور و اجرای ترئینات آسانسور است. ترئینات داخلی آسانسور انتخاب بهتری نسبت به تعویض کابین است. در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت بازسازی آسانسور تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. هوم سرویز بهترین ها را به شما معرفی کرده که می توانید به صورت رایگان از آنها قیمت بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازسازی آسانسور و همچنین ارایه خدمات بازسازی آسانسور قدیمی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آسانسور ارائه می دهد که شامل تعمیر فوری آسانسور, سرویس آسانسور, نصب بالابر خانگی, نصب آسانسور در ساختمان, تعمیر بالابر ساختمانی, نصب پله برقی فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازسازی آسانسور

بازسازی آسانسور قدیمی

نوسازی کابین آسانسور

بازسازی کف آسانسور و تعویض کفپوش آسانسور

بازسازی دیوار آسانسور و استیل کاری کابین آسانسور

بازسازی آسانسور و نصب پنل های استیل

تعویض روکش در آسانسور

تعویض صفحه کلید طبقات

نظرات کاربران

profile picture
حسن شفیعی

بسیار مودب و متخصصص در امر سمپاشی و آشنایی با عمموم سمها

profile picture
مهدی حیدری

من واقعا ممنونم کارمو همون طور که میخواستم عالی انجام شد عالی میشه گفت اقای رجبی استاده ‌پنجره من ۱۰ سال بود ایراد داشت خیلی سرویس کار اومده بود نتونسته بودن ایراده درب و پنجره پیدا کنن ولی واقعا الان راضیم عالی شد

profile picture
محمد بصیری

یا سلام و تشکر از مدیریت هوم سرویز، جناب آقای بیگی از نظر اینجانب بعنوان مدیر ساختمان بسیار شخص محترم ،و تمام ایتم های بالا را دارا میباشد امیدوارم سلامت و تندرست باشند.

profile picture
گیتا یعقوبی

بسیاربسیار عالی و کاربلدبودند.خیلی ممنون از اپلیکیشن خوبتون

شرایط نوسازی آسانسور و بازسازی کف و تزئینات کابین آسانسور

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه صنایع آسانسور می باشند.

انجام خدمات نوسازی آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

cleaning-residential-office-tower
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 500,000 الی 1,000,000 تومان
floor-polishing
کفسابی
قیمت از 500,000 الی 15,000,000 تومان
facade-washing
نماشویی
قیمت از 500,000 الی 15,000,000 تومان
canopy-building
ساخت سایبان
قیمت از 1,700,000 الی 1,700,000 تومان