banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نوسازی کابین آسانسور

نوسازی کابین و تجهیزات آسانسور

از 1409 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نوسازی کابین و تجهیزات قدیمی آسانسور

قیمت نوسازی کابین و تجهیزات قدیمی آسانسور

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نوسازی و زیباسازی کابین و تجهیرات آسانسور

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه صنایع آسانسور می باشند.

انجام خدمات نوسازی آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تزئینات کابین آسانسور و نوسازی اتاق آسانسور

با گذشت زمان قسمتهای مختلف یک ساختمان نیاز به نوسازی دارد. نوسازی کابین آسانسور یکی از آنموارد است. در واقع با انجام نوسازی آسانسور و تزئینات اتاق آسانسورمی توان عمر مفید این وسیله را افزایش داد. آسانسور از مشاعات مهم ساختمان است کهنگهداری ازآن هم در بخش فنی و هم تزئینات کابین آسانسور بسیار پر اهمیتاست. چه بسا ساختمان هایی بوده اند که به علت ظاهر زننده کابین آسانسور بی ارزشجلوه داده شده اند. زیرا کابین آسانسور اگر شیک نباشد ممکن است حس نا امنی نیز بهافراد القا کند. با کمک از شرکت بازسازی کابین آسانسور می توانید موجباتتغییرات زیبا و شیک را برای آسانسورهای خود فراهم کنید. در ادامه به قسمت هایمختلف آسانسور می پردازیم و عوامل موثر بر هزینه نوسازی آسانسور را شرحخواهیم داد.

تزئین کابین آسانسور چگونه انجام می شود؟

در نظر خیلی از افرادتزیینات کابین آسانسور و یا خدمات نوسازی کابین آسانسور به اینترتیب است که کابین اسانسور از درون چاهک آسانسور بیرون کشیده می شود و بعد ازتغییرات دوباره در جای خود قرار داده خواهد شد. اما در اصل اینگونه نیست. ساختکابین آسانسور از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول بدنه آسانسور است که اغلب از جنسگالوانیزه است و بخش دوم نیز تزئینات داخلی آسانسور است. در پروسه نوسازیآسانسور تمام تزئینات آسانسور قبلی مانند آیینه، دستگیره، کفپوش و دکمهها جدا می شود و نمونه های جدید جایگزین قبلی خواهد شد. همچنین در صورتی که تزئیناتقدیمی کابین آسانسور جدا نشود نمونه های جدید روی آنها با حالت ظریف تری اجرا میشوند.

بازسازی کابین آسانسور شامل چه قسمت هایی میشود؟

در بازسازی کابینآسانسور قسمت های مختلفی قابل تغییر هستند که بنا به درخواست مشتریان و تشخیصکارشناسان این موارد تعیین می شوند. در ادامه به معرفی مهمترین موارد خواهیمپرداخت.

سقف کابینآسانسور

از مهمترین قسمت هادر تزئینات اتاق آسانسور، نوسازی سقف کابین آسانسور است. این قسمتاز کابین هم از جهت ایمنی و هم از لحاظ زیبایی نقش مهمی دارد. تزئینات سقف آسانسورو تعویض و نوسازی سقف کابین آسانسور اغلب با استفاده از ورقه های استیل یاآیینه کاری در سقف کاذب آسانسور اجرا می شوند. نورپردازی های کابین آسانسور نیز بااستفاده از لامپ های ال ای دی، فلوئورسنت و لیزر انجام می شوند.

تزئینات کابینآسانسور تمام استیل به این صورت است که با استفاده از لیزر اشکال مختلف در استیل ایجادمی کنند و در پشت آن نورپردازی های شکیل طراحی و اجرا می شود.

تعمیر و نوسازیکف آسانسور (کفپوش آسانسور)

درکفپوش آسانسور بهطور کل از سه متریال مختلف می توان استفاده نمود سنگ، سرامیک و کفپوش های پلاستیکی.تعویض کفپوش کابین آسانسور در درجه اول به نوع آسانسور و میزان مقاوت آنبستگی دارد. قدرت موتور و امکان تحمل وزن اضافی باید در نوسازی و تعویض کفآسانسور مد نظر قرار داده شود. در صورتی که مجوز اجرای کف کابین آسانسورسنگی صادر شود. باید قبل از هرچیزی به فکر زیرسازی باشید. زیرا در صورت عدمزیرسازی صحیح، به علت حرکت و تنش های کابین آسانسور در طول زمان ترک بر می دارند. معمولااز سنگ های طرح گرانیتی، مرمریت و معرق برای نوسازی کفپوش کابین آسانسوراستفاده می شود.

نوسازی دیوارآسانسور آیینه کاری

در نوسازی دیوارکابین آسانسور اغلب از آیینه کاری استفاده می شود. در تعویض دیوار کابینآسانسور از آینه های مات و براق به صورت قدی یا دستگیره دار استیل یا سادهاستفاده می شود. آینه کاری در کابین آسانسور موجب عمق بخشیدن به فضای کابین میشود.

نوسازی و تعویضپنل کابین آسانسور

در نوسازی کابین آسانسور،پنل های قدیمی جای خود را به صفحه کلیدهای دیجیتالی داده اند. البته این پنل ها درتنوع فراوانی هستند که بنا بر هزینه مورد نظر می توان نمونه های متناسب را انتخابنمود.

تعویض دستگیرهکابین آسانسور

دستگیره آسانسور دربازار به دو صورت روکار و توکار موجود هستند. در پروژه بازسازی کابین آسانسورقدیمی به علت اینکه امکان دسترسی به پشت کابین وجود ندارد از نمونه های روکاراستفاده می شود.

در تزیینات داخلی آسانسور به چه مواردی باید دقت کرد؟

  • تزیینات کابیننباید با پیچ یا پرچ از داخل کابین به بدنه متصل شوند.
  • نوعتزیینات باید بر اساس خصوصیات فنی آسانسور و متناسب با ابعاد آسانسور انتخاب شوند.
  • تا حدامکان نباید تزیینات جدید روی تزیینات قدیمی قرار بگیرند، زیرا این کار موجب کوچکشدن ابعاد داخلی کابین می شود.
  • درهنگامانجام تزیینات کابین آساسنور مواردی مانند جابه جایی شاسی داخل آسانسورباید توسط یک متخصص در این زمینه انجام شود.
  • برای قراردادن تزئینات آسانسور باید از چسب های مرغوب استفاده شود .

انواع طراحی کابین آسانسور

طراحی کابین آسانسوربر اساسن نوع پوشش داخلی آسانسور انجام می شود. در بازسازی پوشش داخلیآسانسور از متریال های مختلفی استفاده می شود. بصورت کلی طراحی داخلی کابینآسانسور به دو صورت افقی یا عمودی اجرا می شوند. اگر کابین آسانسور با عمق کمدارید انتخاب طرح افقی موجب می شود کابین آسانسور بزرگتر نمایش داده شود. اگرکابینآسانسور با سقف کوتاه است طرح عمودی کابین آسانسور مورد نظر را بلند تر نشان میدهد. در ادامه به انواع متریال که در تزئینات و نوسازی آسانسور مورداستفاده قرار می گیرند می پردازیم.

تزئینات کابینآسانسور تمام استیل

در بازسازی کابیناغلب از پوشش تمام استیل یا در مواردی از نیمه استیل استفاده می شود. در کابینآسانسور استیل تمام قسمت ها حتی نوارها نیز از جنس استیل هستند. طراحی کابینآسانسور استیل بسیار زیبا و لاکچری است. همچنین قیمت نوسازی کابین آسانسوراستیل نسبت به سایر موارد نیز بالاتر است.

تزئین کابیننیمه استیل

نوسازی پوشش داخلیآسانسور می توانخلاقیت به خرج داد و برای صرفه جویی در هزینه نوسازی کابین آسانسور می تواناز ترکیب چوب و استیل بهره برد. استفاده از ام دی اف در طراحی، ظاهر زیبا و جذابیایجاد می کند.

تزئینات داخلیآسانسور با ام دی اف

استفاده از ام دی افدر نوسازی کابین آسانسور چوبی بیشتر در ساختمان های مسکونی با جمعیت کمپیشنهاد می شود. قیمت نزئینات داخلی آساسنور در این روش کمتر است.

طراحی کابین آسانسورپاناروما (شیشه ای)

شکل هلالی اینآسانسور چشم هر بیننده ای را به سمت خود می کشاند. به علت ظاهر شفاف این نوع کابیندر طراحی کابین آساسنور شیشه ای اغلب از استیل استفاده می شود که ظاهر شیک ولاکچری از بیرون دارد.

 هزینه نوسازیکابین آسانسور به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نوسازی کابینآسانسور به مواردمتعددی بستگی دارد. ما تا اینجای کار در ارتباط با قطعات مختلف و متریال هایمختلفی که در پروسه نوسازی کابین آسانسور استفاده می شود پرداخته ایم کهطبعا هر کدام از این موارد قیمت نوسازی آسانسور را تغییر می دهند. استفادهاز مواد و متریال مرغوب و جدید در بازسازی کابین آسانسور هزینه بازسازی کابینآسانسور را افزایش می دهد و در مقابل کیفیت کابین هم بالا می رود. هزینهنوسازی کابین آسانسور را مواردی مانند تعویض صفحه کلید یا شاسی کابین آسانسور،تعویض پوشش داخلی آسانسور، تعویض دستگیره آسانسور با طراحی و نورپردازی آسانسور بهصورت جداگانه تغییر می دهند. متریالهای مورد استفاده، نقش موثری بر قیمت بازسازی کابین آسانسور دارد. از جملهمتریالی که در نوسازی کابین آسانسور مورد استفاده قرار می ‌گیرد ام دی اف و فرمیکااست. این موارد قیمت کمتری نسبت به استیل دارند. بنابراین اگر به دنبال نوسازیارزان کابین آسانسور هستید، این موارد گزینه های بهتری هستند.

خدمات نوسازی و تزیئنات کابین آسانسور با متخصصین هوم سرویز

برای بهتر دیده شدنآسانسور نیاز به نوسازی کابین آسانسور و اجرای ترئینات آسانسور است. ترئینات داخلیکابین آسانسور انتخاب بهتری نسبت به تعویض کابین است. در صورت نیاز به دریافتمشاوره رایگان و استعلام قیمت نوسازی کابین آسانسور تنها کافیست به صورا رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. هوم سرویز بهترین ها را به شما معرفی کردهکه می توانید به صورت رایگان از آنها قیمت بگیرید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نوسازی کف آسانسور و تعویض کفپوش آسانسور
نوسازی کابین آسانسور
تعویض صفحه کلید طبقات
استیل کاری کابین آسانسور
نصب پنل های استیل
تعویض و نصب روکش در آسانسور

همیاران سرویس نوسازی کابین و تجهیزات آسانسور

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نظافت برج های مسکونی و اداری
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 500,000 الی 15,000,000 تومان
کفسابی
کفسابی
قیمت از 5,000,000 الی 7,280,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 500,000 الی 15,000,000 تومان