بازسازی آسانسور
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
بازسازی کابین آسانسور

بازسازی آسانسور

از 1409 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی آسانسور در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نوسازی کابین آسانسور(استیل به همراه آینه)

توافقی

قیمت نوسازی کابین آسانسور(چوب به همراه آینه)

توافقی

متوسط قیمت7,750,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت15,000,000 تومان

آنچه درباره بازسازی آسانسور خواهید خواند

 • بازسازی آسانسور و تزئینات کابین آسانسور
 • تزئین کابین آسانسور چگونه انجام می شود؟
 • بازسازی آسانسور شامل چه قسمت هایی می شود؟
 • در بازسازی آسانسور و تزیینات داخلی آسانسور به چه مواردی باید دقتکرد؟
 • انواع طراحی داخلی کابین آسانسور
 • هزینه بازسازی کابین آسانسور به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نوسازی و بازسازی تزیئنات کابین آسانسور را به متخصصین هومسرویز بسپارید

بازسازی آسانسور و تزئینات کابین آسانسور

با گذشت زمان قسمتهای مختلف یک ساختمان نیاز به نوسازی دارد. بازسازی آسانسور یا نوسازیآسانسور یکی از آن موارد است. در واقع با انجام بازسازی آسانسور و تزئیناتاتاق آسانسور می توان عمر مفید این وسیله را افزایش داد. آسانسورها از مشاعات مهم ساختمان هستند که نگهداریاز آنها هم در بخش فنی و هم تزئینات کابین آسانسور مانند بازسازی کف آسانسور و کفپوش آسانسور بسیار پراهمیتاست. چه بسا ساختمان هایی بوده اند که به علت ظاهر زننده کابین بی ارزش جلوه دادهشده اند. زیرا کابین آسانسور اگر شیک نباشد ممکن است حس نا امنی نیز به افراد القاکند. با کمک از شرکت بازسازی کابین آسانسور می توانید موجباتتغییرات زیبا و شیک و بازسازی آسانسور قدیمی خود فراهم کنید. در ادامه به مواردیکه در بازسازی آسانسور پرداخته می شود و عوامل موثر بر قیمتبازسازی آسانسور را شرح خواهیم داد.

تزئین کابین آسانسور چگونه انجام می شود؟

در نظر خیلی ازافراد تزیینات کابین آسانسور و یا خدمات بازسازی آسانسور بهاین ترتیب است که کابین از درون چاهک آسانسور بیرون کشیده می شود و بعد از تغییراتدوباره در جای خود قرار داده خواهد شد. اما در اصل اینگونه نیست. بازسازی آسانسوراز دو بخش تشکیل شده است. بخش اول بازسازی بدنه آسانسور است که اغلب از جنسگالوانیزه است و بخش دوم نیز تزئینات داخلی آسانسور است. درپروسه نوسازی آسانسور تمام تزئینات قبلی مانند آیینه،دستگیره، کفپوش و دکمه ها جدا می شود و نمونه های جدید جایگزین قبلی خواهد شد.همچنین در صورتی که تزئینات قدیمی جدا نشود نمونه های جدید روی آنها با حالت ظریفتری اجرا می شوند.

بازسازی آسانسور شامل چه قسمت هایی می شود؟

در بازسازی آسانسور قسمتهای مختلفی قابل تغییر هستند که بنا به درخواست مشتریان، بودجه و قیمت بازسازیآسانسور و تشخیص کارشناسان این موارد تعیین می شوند. در ادامه به معرفی مهمترینموارد در بازسازی آسانسور خواهیم پرداخت.

بازسازی آسانسور:بازسازی سقف آسانسور

از مهمترین قسمت هادر تزئینات اتاق آسانسور، بازسازی سقف آسانسور است. این قسمت ازکابین هم از جهت ایمنی و هم از لحاظ زیبایی نقش مهمی دارد. تزئینات سقفآسانسور و تعویض و نوسازی سقف آسانسور اغلب با استفاده از ورقه هایاستیل یا آیینه کاری در سقف کاذب آسانسور اجرا می شوند. نورپردازی های آسانسور نیزبا استفاده از لامپ های ال ای دی، فلوئورسنت و لیزر انجام می شوند.

تزئینات آسانسور تماماستیل به این صورت است که با استفاده از لیزر اشکال مختلف در استیل ایجاد میکنند و در پشت آن نورپردازی های شکیل طراحی و اجرا می شود.

نوسازی آسانسور:بازسازی کف آسانسور (کفپوش آسانسور)

در کفپوش آسانسور بهطور کل از سه متریال مختلف سنگ، سرامیک و کفپوش های پلاستیکی می توان استفاده نمود. تعویضکفپوش آسانسور در درجه اول به نوع آسانسور و میزان مقاومت آن بستگی دارد.قدرت موتور و امکان تحمل وزن اضافی باید در نوسازی و تعویض کف آسانسور مدنظر قرار داده شود. در صورتی که مجوز اجرای کف کابین آسانسور سنگی صادرشود. باید قبل از هرچیزی به فکر زیرسازی باشید. زیرا در صورت عدم زیرسازی صحیح، بهعلت حرکت و تنش هایآسانسور در طول زمان ترک بر می دارند. معمولا ازسنگ های طرح گرانیتی، مرمریت و معرق برای بازسازی کفپوش آسانسور استفادهمی شود.

بازسازی کابینآسانسور : نوسازی دیوار آسانسور

در نوسازی دیوارآسانسور اغلب از آیینه کاری استفاده می شود. در تعویض دیوار کابین آسانسور ازآینه های مات و براق به صورت قدی یا دستگیره دار استیل یا ساده استفاده می شود.آینه کاری در آسانسور موجب عمق بخشیدن به فضای داخلی آسانسور می شود.

بازسازی آسانسور:نوسازی و تعویض پنل آسانسور

در نوسازی آسانسور،پنل های قدیمی جای خود را به صفحه کلیدهای دیجیتالی داده اند. البته این پنل ها درتنوع فراوانی هستند که بنا بر قیمت بازسازی آسانسور مد نظر، می توان نمونههای متناسب را انتخاب نمود.

بازسازی آسانسور:تعویض دستگیره کابین آسانسور

دستگیره آسانسور دربازار به دو صورت روکار و توکار موجود هستند. در پروژه بازسازی کابینآسانسور قدیمی به علت اینکه امکان دسترسی به پشت کابین وجود ندارد ازنمونه های روکار استفاده می شود.

در بازسازی آسانسور و تزیینات داخلی آسانسور به چه مواردی باید دقتکرد؟

 • تزییناتکابین نباید با پیچ یا پرچ از داخل کابین به بدنه متصل شوند.
 • نوعتزیینات باید بر اساس خصوصیات فنی آسانسور و متناسب با ابعاد آسانسور انتخاب شوند.
 • تا حدامکان نباید تزیینات جدید روی تزیینات قدیمی قرار بگیرند، زیرا این کار موجب کوچکشدن ابعاد داخلی کابین می شود.
 • در هنگامانجام تزیینات کابین آسانسور مواردی مانند جابه جایی شاسی داخل آسانسور بایدتوسط یک متخصص در این زمینه انجام شود.
 • برای قراردادن تزئینات آسانسور باید از چسب های مرغوب استفاده شود .

انواع طراحی داخلی کابین آسانسور

طراحی کابین آسانسوربر اساسن نوع پوشش داخلی آسانسور انجام می شود. در بازسازی آسانسور ازمتریال های مختلفی استفاده می شود. بصورت کلی طراحی داخلی کابین آسانسور بهدو صورت افقی یا عمودی اجرا می شوند. اگر کابین با عمق کم دارید انتخاب طرح افقیموجب می شود کابین بزرگتر نمایش داده شود. اگرکابین دارای سقف کوتاه است طرح عمودیکابین مورد نظر را بلندتر نشان می دهد. در ادامه به انواع متریال که در تزئیناتو نوسازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرند می پردازیم.

بازسازی آسانسورتمام استیل

در بازسازیآسانسور استیل یا نیمه استیل تمام قسمت ها حتی نوارها نیز از جنس استیلهستند. طراحی کابین آسانسور استیل بسیار زیبا و لاکچری است.همچنین قیمت بازسازی آسانسور استیل نسبت به سایر موارد نیز بالاتر است.

بازسازی آسانسورنیمه استیل

در نوسازی آسانسور میتوان خلاقیت به خرج داد و برای صرفه جویی در هزینه بازسازی کابین آسانسور میتوان از ترکیب چوب و استیل بهره برد. استفاده از ام دی اف در طراحی، ظاهر زیبا وجذابی ایجاد می کند.

تزئینات داخلیآسانسور با ام دی اف

استفاده از ام دی افدر نوسازی کابین آسانسور چوبی بیشتر در ساختمان های مسکونی با جمعیت کمپیشنهاد می شود. قیمت تزئینات داخلی آسانسور و قیمت بازسازی آسانسور در این روشکمتر است.

طراحی کابینآسانسور پاناروما (شیشه ای)

شکل هلالی اینآسانسور چشم هر بیننده ای را به سمت خود می کشاند. به علت ظاهر شفاف این نوع کابیندر طراحی کابین آسانسور شیشه ای اغلب از استیل استفاده می شود که ظاهر شیکو لاکچری از بیرون دارد و طبعا قیمت بازسازی آسانسور بسیار بیشتر از سایر موارداست.

هزینه بازسازی کابین آسانسور به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت بازسازی کابینآسانسور بهموارد متعددی بستگی دارد. ما تا اینجای کار در ارتباط با قطعات مختلف و متریال هایمختلفی که در پروسه نوسازی کابین آسانسور استفاده می شود پرداختهایم که طبعا هر کدام از این موارد قیمت بازسازی آسانسور را تغییرمی دهند. استفاده از مواد و متریال مرغوب و جدید در بازسازی آسانسور، طبعا هزینهبازسازی کابین آسانسور را افزایش می دهد و در مقابل کیفیت کابین هم بالا میرود. قیمت بازسازی آسانسور را مواردی مانند تعویض صفحه کلید یا شاسیکابین آسانسور، تعویض پوشش داخلی آسانسور، تعویض دستگیره آسانسور با طراحی ونورپردازی آسانسور به صورت جداگانه تغییر می دهند. متریال های مورد استفاده،نقش موثری بر قیمت بازسازی کابین آسانسور دارد. از جمله متریالیکه در نوسازی کابین آسانسور مورد استفاده قرار می ‌گیرد ام دی اف و فرمیکا است.این موارد قیمت کمتری نسبت به استیل دارند. بنابراین اگر به دنبال بازسازیارزان کابین آسانسور هستید، این موارد گزینه های بهتری هستند.

خدمات نوسازی و بازسازی تزیئنات کابین آسانسور را به متخصصین هومسرویز بسپارید

برای بهتر دیده شدنآسانسور نیاز به نوسازی آسانسور و اجرای ترئینات آسانسور است. ترئینات داخلی آسانسورانتخاب بهتری نسبت به تعویض کابین است. در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان واستعلام قیمت بازسازی آسانسور تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. هوم سرویز بهترین ها را به شما معرفی کرده که می توانید به صورترایگان از آنها قیمت بگیرید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازسازی آسانسور و همچنین ارایه خدمات بازسازی آسانسور قدیمی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آسانسور ارائه می دهد که شامل تعمیر فوری آسانسور, سرویس آسانسور, نصب بالابر خانگی, نصب آسانسور در ساختمان, تعمیر بالابر ساختمانی, نصب پله برقی فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازسازی آسانسور

بازسازی آسانسور قدیمی

نوسازی کابین آسانسور

بازسازی کف آسانسور و تعویض کفپوش آسانسور

بازسازی دیوار آسانسور و استیل کاری کابین آسانسور

بازسازی آسانسور و نصب پنل های استیل

تعویض روکش در آسانسور

تعویض صفحه کلید طبقات

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط نوسازی آسانسور و بازسازی کف و تزئینات کابین آسانسور

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه صنایع آسانسور می باشند.

انجام خدمات نوسازی آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت برج های مسکونی و اداری
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 500,000 الی 15,000,000 تومان
کفسابی
کفسابی
قیمت از 300,000 الی 3,000,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 5,000,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 1,200,000 الی 2,500,000 تومان