header

خدمات باغبانی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خذمات باغبانی و مراقبت از گل و گیاه|باغیان سیار

شرایط سرویس مراقبت گل و گیاه

• خدمات مشاوره تلفنی گل و گیاه به صورت رایگان می باشد.

• بر اساس بودجه مدنظر شما و بازدید صورت گرفته از محل شرکت یا منزل و بررسی شرایط نور و رطوبت، مشاوره ی طراحی و خرید گلدان، گل و گیاه انجام می شود.

• جهت سمپاشی در ارتفاع، فراهم کردن نردبان مناسب بر عهده مشتری می باشد.

• برآورد قیمت های ارایه شده(کف و سقف قیمت ها) بر اساس سایز گلدان و باغچه اعلام گردیده است.

• حداقل مبلغ انجام این سرویس 80 هزارتومان می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی مراقبت گل و گیاه

کارهای باغبانی و رسیدگی به گل و گیاه

امروزه با وسعت آپارتمان سازی معمولا به هرجا که نگاه کنیم سازه های عظیم میبینیم. این سازه های عظیم که تلفیق هنر و معماری های زیبا میباشند، شاید برای چشم انسان کافی باشد. ولی روح انسان با کارهای باغبانی و رسیدگی به گل و گیاه به آرامش میرسد. در گذشته در تمامی خانه ها باغچه ای برای کاشت گل وگیاه و باغبانی ساخته میشد. و افراد ساعاتی را به خدمات گلکاری در منزل اختصاص میدادند. ولی امروزه با کوچکتر شدن خانه ها و تغییر سبک زندگی به آپارتمان نشینی این قضیه کمرنگ شده است.

خدمات باغبانی در منزل چیست؟

حتما پیش آمده با توجه به مراقبت هایی که از گل و گیاهان منزتان کرده اید ولی باز هم شاهد پژمرده شدن آنها باشید؟ اینجاست که نیاز به نیروی متخصص در خدمات گلکاری در منزل دارید تا به کمک شما بشتابد. خدمات گلکاری منزل شامل هرس کردن درختان در پاییز ، کوددهی به گل ها، هرس کردن گل های آپارتمانی و تقویت و تعویض خاک گلدان ها، سم پاشی درخت و گل ها ،کاشت گل و درخت و نگهداری باغچه میباشد.
خدمات باغبانی منزل از جمله خدمات زیباسازی فضای سبز میباشد. که در اوایل بهار و عید نوروز بسیار درخواست داده می شود. البته خدمات باغبانی در منزل تقریبا باید در فواصل زمانی معین و در تمامی فصول سال انجام شود. افرادی که مدت زمان طولانی است که به نگهداری گیاه و مراقبت از گل و گیاه میپردازند میدانند که نمی شود مدت زمان طولانی امور باغبانی منزل را رها کرد. هرچه رسیدگی بیشتر و بهتر باشد گل ها و گیاهان زیباتری خواهید داشت.

گلکاری فضای سبز

گلکاری فضای سبز ممکن است برای هر قسمتی از منزل نیاز باشد. با توجه به نوع ساخت منزل میتوانید به گلکاری در بالکن، ایجاد فضای سبز حیاط کوچک و گلکاری در باغچه بپردازید. در واقع گلکاری تلفیقی از خلاقیت در گلکاری و آشنایی به گلها است. اینکه بتوانید در گلکاری حیاط، گلهای مناسب با طرح گلکاری مد نظرتان انتخاب کنید، مستلزم آشنایی به شرایط نگهداری از گلهای متفاوت است. زیرا شاید ما از گلهای خاصی خوشمان بیاید. اما شرایط نگهداری آنها با سبک زندگی ما و همچنین محیط ما سازگاری نداشته باشد. در این صورت ما فقط هزینه ی اضافی کرده ایم و گل ها و گیاهان نیز طول عمر چندانی نخواهند داشت.

سمپاشی درختان و باغچه

یکی از بدترین لحظات برای افرادی که درختان میوه دارند، مشاهده آفات روی میوه ها است. گاهی به علت های مختلف ما نا آگاهانه موجب رشد آفات بر روی گیاهان محبوبمان می شویم. به طور مثال درختان و گیاهانی که به نور زیاد احتیاج دارند را در سایه میکاریم. یا به طور بر عکس گیاهانی که نیاز به نور چندانی ندارد را در زیر نور مستفیم قرار میدهیم. متاسفانه در این زمان گیاهان ضعیف می شوند و محیط مناسبی برای رشد آفات خواهند بود.

سمپاشی درختان و باغچه باید در زمان مناسب انجام شود تا کمترین آسیبی به گیاه وارد نشود.  در عین حال نهایت تاثیر را نیز داشته باشد. بعد از سمپاشی حداقل تا 24 ساعت نباید بارندگی یا وزش باد زیاد اتفاق بیافتد. تا سم پاشی درختان موثر باشد. همچنین سم مناسب و مقدار سم نیز از موارد مهمی است که باید در حین سمپاشی و ارائه خدمات باغبانی رعایت شود.

چه موقع به خدمات باغبان سیار در محل نیاز خواهیم داشت؟

شاید در نظر خیلی از افراد خدمات باغبانی کارهای ساده ای هستند که هر کسی از عهده ی آنها بر می آید. اما در واقعیت باید کسی دست به اینکار بزند که تجربه کافی داشته باشد. همچنین در شرایط امروزی با توجه به کمبود زمان افراد ترجیح میدهند که کارهای باغبانی را به باغبان سیار بسپارند. در کل برای موارد زیر باید با یک باغبان سیار مشورت کنید.

وقتی گل های باغچه یا گلها و گیاهان زینتی داخل خانه در حال پژمرده شدن هستند و راهکارهای شما هیچ کدام موثر نبوده اند. باید با باغبان ماهر و متخصص مشورت کنید.

در صورتی که نیاز به طراحی و ساخت باغچه در خانه یا محل کارتان دارید و باید بر اساس شرایط، بهترین گلها و گیاهان را خریداری کنید.

برای سمپاشی، کود دهی، هرس کردن درختان و گل ها،  قلمه زدن و در کل مراقبت از گل و گیاه های خانگی و باغچه نیاز به کمک از باغبان سیار است.

در صورتی که نیاز به تعویض خاک و گلدان، بیل زدن باغچه و نیاز به انجام امور باغبانی باشد. همچنین انجام خدمات باغبانی جزئی نیز توسط باغبان سیار انجام می شود.

خدمات گلکاری در منزل را از هوم سرویز دریافت کنید

امور باغبانی و کشاورزی مانند هر حرفه دیگری به تخصص و تبحر نیاز دارد. همانطور که انسان هر از چندگاهی نیاز به پزشک و بررسی کلی دارد. گیاهان نیز به عنوان موجودات زنده نیاز به متخصصین خود که باغبان حرفه ای میباشند، دارند. در صورتی که گل و برگ گیاهان آپارتمانی خود طراوت و شادابی قبلی خود را ندارند. حتما با افراد متخصص در ارتباط با مراقبت از گل و گیاه و گرفتن خدمات باغبانی در منزل مشورت کنید.
در واقع امروزه برای خیلی از موارد مربوط به گلخانه و مراقبت از گل و گیاه نیاز به کمک گیری از افراد متخصص است. خدمات گلکاری در منزل میتواند از خدمات باغبانی جزئی شروع شود و تا کشاورزی در سطح وسیع ادامه داشته باشد. در صورتی که نیاز به ایجاد فضای سبز در منزل و گلکاری حیاط و یا حتی قلمه زدن نهال و چمن زنی در منزلتان دارید . میتوانید به راحتی از خدمات باغبانی و فضای سبز و باغبان سیار هوم سرویز مشورت بگیرید.

گیاهان آپارتمانی مناسب را به کمک باغبان سیار هوم سرویز خریداری کنید

خرید و کاشت گل های آپارتمانی و زینتی باید بر اساس جو زندگی شما انتخاب شود. برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید از هوم سرویز به رایگان مشاوره بگیرید.

به شرایط آب و هوایی محل زندگی خود دقت کنیم. گیاهانی که سازگاری با محیط فعلی شما دارند، را انتخاب کنید. بعضی از گیاهان به محیط سردسیر و بعضی گیاهان باید در محیط گرم یا معتدل زندگی کنند. گیاهانی را انتخاب کنید که در خانه دوستان و آشنایان نزدیک به خود زیبا و با طراوت مانده اند.
میزان نورگیری خانه خود را در نظر بگیرید. گل و گیاهانی که با میزان نور خانه شما سازگاری دارند را انتخاب کنید. سعی کنید در صورتی که منزلتان نورگیری خوبی ندارد، گل و گیاهانی منطبق با این شرایط انتخاب کنید. قبل از خرید از فروشگاه گل و گیاه موارد فوق را بررسی کنید.
مهم ترین عامل بعدی میزان وقت و حوصله خود را در انجام کارهای باغبانی و مراقبت از گل وگیاه در نظر بگیرید. اگر بیشتر زمانها خود در مسافرت یا خارج منزل هستید. گیاهانی انتخاب کنید که به نگهداری و مراقبت و آبیاری کمتری نیاز دارند. و یا نگهداری از گل و گیاهان خود را به باغبان سیار هوم سرویز بسپارید. تا همیشه باغچه ای زیبا و گلهای آپارتمانی با برگ های شاداب داشته باشید.

خدمات باغبانی در منزل هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

1.      تعویض گلدان و خاک وکود دهی انواع گلدان
2.      هرس گیاه
3.      قلمه زدن
4.      .سم پاشی گلدان
5.      .آسیب شناسی و رفع آسیب گلدان
6.      کوددهی و تعویض خاک باغچه
7.      هرس درختان ، هرس باغچه
8.      سم پاشی باغچه.آسیب شناسی ورفع آسیب باغچه و باغ

هزینه خدمات باغبانی سیار

هزینه خدمات باغبانی در منزل به موارد زیادی بستگی دارد در واقع اصلا نرخ ثابتی برای قیمت باغبانی در منزل وجود ندارد. موارد زیادی بر هزینه خدمات باغبانی منزل تاثیر گزارند. قیمت باغبانی در ابتدا به نوع درخواست شما بستگی دارد. در واقع توقع شما و مساحت مورد نظر شما تعیین کننده حد معمول هزینه گلکاری ساختمان و فضای سبز است.

از خصوصیات بارز هوم سرویز قابلیت انعطاف خدمات بر اساس بودجه مد نظر شما است. به طور مثال خرید گلدان و خاک و کود برای اساس سلیقه و میزان هزینه در نظر گرفته شما، انجام می شود. بدین ترتیب با خیال راحت از هوم سرویز مشاوره بگیرید و سپس بر اساس هزینه مد نظرتان اقدام به انجام امور باغبانی در منزل نمایید.

کار باغبانی در تهران فقط و فقط با هوم سرویز

با  ثبت سفارش رایگان در شرکت باغبانی در تهران میتوانید از مشاوره رایگان همیاران هوم سرویز برخوردار شوید. در واقع هوم سرویز شرکت جامع در تمامی امور مربوط به منزل میباشد، که با خیال راحت افرادی مطمئن و کارآموده را میتوانید از آنها درخواست نمایید. ثبت سفارش از طریق سایت و اپلیکیشن خدمات گل و گیاه هوم سرویز قابل انجام میباشد. پس از ایجاد درخواست همیاران با شما تماس میگیرند و مشاوره لازم را در جهت خدمات باغبانی منزل و گلکاری فضای سبز و غیره را در اختیارتان قرار میدهند. در ساعت و روز تعیین شده برای ارائه قیمت نهایی در کنار شما خواهند بود.
همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi