header

سمپاشی رستوران

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سمپاشی رستوران، فست فود و مراکز تهیه غذا با سموم استاندارد

شرایط سرویس سمپاشی رستوران

• بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

• درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

• پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل محوطه رستوران اقدام نمایید.

• چنانچه جهت سمپاشی رستوران محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

• عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

• جهت سم پاشی رستوران از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

• قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

سمپاشی رستوران، فست فودها و کترینگ ها

سمپاشی رستوران و فست فود

مهم ترین نکته برای صاحبان رستوران و فست فود ها رعایت استانداردهای بهداشتی است. وجود آفاتی مانند سوسک ریز آلمانی، سوسک فاضلاب، مگس و سایر حشرات از موارد آزاردهنده ای هستند که به واسطه سمپاشی رستوران از بین خواهند رفت.  آشپرخانه رستوران ها برای جانوران موذی و حشرات به علت وجود مواد غذایی محل ایده آلی محسوب می شود. عملیات سمپاشی رستوران تنها راه حل یا به بیان دیگر موثرترین راه برای از بین بردن موجودات موذی در آشپزخانه رستوران ها، فست فودها و مراکز تهیه غذا است. در ادامه به معرفی گونه های مختلف جانوران موذی و راهکارهای سمپاشی آفات رستوران ها و هزینه سمپاشی رستوران خواهیم پرداخت.

سمپاشی سوسک ریز رستوران

یکی از شایع ترین انواع آفات که در رستوران ها و فست فودها و سایر مغازه های مواد غذایی وجود دارند، سوسک آلمانی است. این سوسک ها از داخل بسته های مواد غذایی به رستوران ها راه پیدا می کنند و در شرایط ایده آل در این مراکز به راحتی زاد و ولد می کنند. سرعت بالای زاد و ولد به حدی است که شما بعد از گذشت حدودا دو ماه با فاجعه فاصله چندانی ندارید. این نوع سوسک ها در تمام درزها نفوذ می کنند و لانه می کنند. از این رو هر گونه اقدامی به جز سمپاشی سوسک ریز رستوران هیچ راهکار دیگری مثمرثمر نیست. زیراکه اینها در تمام منافذ تخم ریزی کرده اند و رفع این آفات رستورانی با سایر روش ها لارو این سوسک ها را از بین نخواهد برد و مجددا تکثیر می شوند.

سمپاشی سوسک درشت رستوران (سمپاشی سوسک فاضلابی)

این سوسک های درشت و چندش آور در راههای آب زندگی می کنند. محل زندگی این سوسک ها در فاصلاب ها و مکان های مرطوب و تاریک است. این سوسک ها در اوایل فصل بهار تخم ریزی می کنند و تکثیر می شوند. این سوسک ها به دلایل مختلف ممکن است از راههایی که به فاضلاب می رسند به محیط بیرون راه پیدا کنند.

این آفات ها موجب انتقال بیماری های خطرناک گوارشی و میکروبی هستند. سمپاشی سوسک رستوران تنها راه مقابله با این حشرات موذی است. البته باید اقرار کنیم که این حشرات متاسفانه بسیار مقاوم و جان سخت هستند از این رو ریشه کن کردن این نوع سوسک کار آسانی نیست و تنها می توان با سمپاشی رستوران حشرات از تکثیر بالای آنها جلوگیری کرد. به خاطر داشته باشید که استفاده از سم های غیر استاندارد تنها موجب مقاوم تر شدن نسل بعدی این نوع سوسک ها می شود. پس با اطلاعات کافی و استفاده از سم های موثر اقدام به سم پاشی رستوران نمایید.

سمپاشی مگس رستوران

مشکل مگس در رستوران ها و مراکز تهیه مواد غذایی از مواردی است که ارتباط مستقیمی با بازدهی رستوران دارد و می تواند نتایج منفی مشهودی بر کسب و کارهای مرتبط با مواد غذایی داشته باشد. البته راهکارهای مبارزه با مگس رستوران بسیار متنوع هستند. استفاده از تله های چسبی و حشره کش های چسبی و یا استفاده از لامپ ها الکتریکی راهکارهای موثر تری برای مبازه و سمپاشی آفات رستورانی مانند مگس و پشه ها هستند.

سمپاشی موش رستوران

هیچ چیزی عذاب آورتر از دیدن موش در محل های تهیه غذا و رستوران ها نیست. معمولا مکان هایی که بهداشت پایینی دارند محل مناسبی برای تکثیر موش ها هستند. برای از بین بردن این آفات بایستی طعمه گذاری انجام شود. مورد دیگر برای سمپاشی فست فود برای مبارزه با جانوران موذی مانند موش استفاده از تله چسبی و مکانیکی است. شناسایی جونده باید به درستی انجام شود تا طعمه صحیح کارگزاری شود و بتواند در مدت زمان کوتاه این نوع از جانوران موذی را به کل نابود کند.

روش سمپاشی رستوران

رستوران ها و یا به طور کل هر مرکز تولید کننده ی مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند. این آسیب پذیری به علت امکان ایجاد مسمومیت در مواد غذایی است. همچنین هر گونه حمله آفات به مواد غذایی رزومه و اعتبار این مراکز را از بین خواهد برد و موجب ضررهای بالا می شود. در نتیجه در قدم اول باید بهداشت به بهترین روش ممکن رعایت شود و برای محکم کاری سمپاشی رستوران باید به صورت دوره ای و مستمر در موعدهای زمانی مشخص انجام شود.

در مرحله اول باید به صورت حضوری محل مورد نظر بررسی شود این بازدید جهت شناسایی نوع آفات و حجم آفات می باشد.

سپس ارائه پیشنهادات جهت رفع ایرادات و رفع نواقص بهداشتی که موجب بروز آلودگی شده اند.

در مرحله بعدی بر اساس میزان آلودگی باید برنامه های سمپاشی رستوران به صورت دوره ای تعیین شود تا بیشترین کارایی را داشته باشد و برگشت نداشته باشند.

بازدید های دوره ای از محل برای اطمینان از عدم برگشت و همچنین اقدامات لازم جهت انجام لکه گیری های به جا مانده باید انجام شود.

شرکت سمپاشی رستوران، فست فود و کترینگ ها

سمپاشی تضمینی رستوران و فست فود ها جهت ریشه کن کردن حشرات و جانوران موذی باید شامل یک برنامه مدون کامل باشد. تنها استفاده بی رویه از سموم بسیار قوی راه مبارزه با این آفات نیست. زیرا که این اقدامات موجب آلوده شدن مواد غذایی به سموم و ایجاد مسمومیت های شدید می شود و ممکن است مشکلات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. به همیت علت کمک از شرکت سمپاشی رستوران که دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند بهترین راهکار است. زیرا این شرکت ها با استفاده از سموم تایید شده وزارت بهداشت اقدام به سم پاشی فست فود و رستوران ها می نمایند و با بررسی دوره ای بر روند کار نظارت کامل دارند.

متخصصین شرکت سمپاشی رستوران هوم سرویز با آگاهی کامل از انواع سموم و حشره شناسی بهترین و کم خطرترین سموم را برای این اماکن پیشنهاد می کنند که در عین کارایی سریع، کمترین آسیبی به مواد غذایی در پی نداشته باشد.

هزینه سمپاشی رستوران چقدر است؟

هزینه سمپاشی رستوران به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند متراژ فضا و نوع فضا همه بر قیمت سمپاشی رستوران تاثیرگذار است.  مورد بعدی نوع سم است. برای از بین بردن هر کدام از جانوران موذی به نوع خاصی از سم نیاز است که این مورد نیز بر هزینه سمپاشی رستوران تاثیر می گذارد. همچنین تعداد دفعات سمپاشی رستوران که باید تکرار شود مورد بعدی است که بر قیمت سمپاشی رستوران تاثیر دارد.

سمپاشی تضمینی رستوران با هوم سرویز

در صورتی که به دنبال سمپاشی رستوران تصمینی و بدون بازگشت هستید باید از گروهی متخصص در این زمینه کمک بخواهید. شرکت سمپاشی رستوران هوم سرویز آماده ارائه انواع خدمات سمپاشی فست فود، رستوران ها و مراکز تهیه غذا با بهترین سموم تایید شده وزارت بهداشت هستند. برای دریافت سمپاشی فوری رستوران تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس بگیرند و در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi