header

تعمیر دوچرخه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر دوچرخه

شرایط سرویس تعمیر دوچرخه

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر دوچرخه نماید. همیار موظف به ارائه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد. . پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است. لذا از ارتباط مستقیم با و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر دوچرخه

تعمیر دوچرخه در محل

دوچرخه به عنوان قدیمی ترین و محبوب ترین وسیله نقلیه در بین افراد شناخته شده است. این وسیله در انواع مختلف جهت استفاده روزمره و شهری و هم به عنوان یک وسیله ورزشی حرفه ای برای ورزشکاران حرفه ای کاربرد دارد. طبیعی است که نوع سیستم تعلیق، دنده و ترمز در همه آنها با هم تفاوت های زیادی داشته باشند و به این ترتیب تعمیرات دوچرخه حرفه ای با تعمیر دوچرخه شهری با هم تفاوت های زیادی دارد. از نظر نوع طراحی و نوع کاربری آنها، انواع دوچرخه در چند مدل مجزا تقسیم بندی می شوند:

 • دوچرخه کوهستان
 • دوچرخه شهری
 • دوچرخه توریستی
 • دوچرخه کورسی یا دوچرخه جاده ای
 • دوچرخه نمایشی
 • دوچرخه چند نفره

تعمیر ترمز دوچرخه

درکل ترمز دوچرخه به دو دسته ترمز دیسکی و ترمز مکانیکی تقسیم می شوند. معمولا ترمز مکانیکی که در تعمیر دوچرخه قدیمی به کار رفته است از تجهیزات ساده تری تشکیل شده است. ترمز مکانیکی دوچرخه از سیم ترمز، لقمه ترمز و میله سیم ترمز تشکیل شده است. که معمولا همه ایرادات در ترمز مکانیکی دوچرخه در این سه قسمت جستجو و رفع می شوند.

تعمیر ترمز دیسکی دوچرخه چون از اجزای بیشتری تشکیل شده است یقینا به مهارت بیشتری نیز نیاز دارد.  در این مواقع تعمیر دوچرخه را معمولا به تعمیرکار دوچرخه ماهرکه به تمام پیچیدگی های موجود در آن واقف باشد سپرده می شود. از اجزای مهم در ترمز دیسکی می توان به شیلنگ هیدرولیک، کالیپر، دیسک دوچرخه و قطعه اتصال سیستم ترمز به دوچرخه اشاره کرد.

به خاطر داشته باشید برای کارایی بهتر ترمز دوچرخه باید از لنت ترمز با کیفیت بالا استفاده کنید. برای افزایش امنیت در دوچرخه سواری، باید مرتب لنت های دوچرخه در سرویس دوچرخه به صورت دوره ای بررسی شوند زیرا که به محض اینکه شیارهای لنت صاف شود هر دو لنت باید سریعا تعویض شوند.

آچارکشی دوچرخه

سرویس دوچرخه یکی از مهم ترین اقدامات برای جلوگیری از به خرج افتادن دوچرخه است. سرویس دوچرخه نو یا آچارکشی که در وسایل نقلیه موتوری هم انجام می شود در حفظ کیفیت دوچرخه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همانطور که می دانید بعد از استفاده طولانی مدت بر حسب کیلومتر در دوچرخه اجزای دوچرخه ممکن است از حالت ریگلاژ خود خارج شوند و یا به اصطلاح دوچرخه سوارها خودشان را باز کنند. در این مواقع برای جلوگیری از آسیب به دوچرخه اقدام به آچار کشی دوچرخه و تنظیم مجدد اجزای دوچرخه می کنند. این اقدامات در دوچرخه های حرفه ای نیاز به تخصص دارد پس حتما پیشنهاد می کنید از یک تعمیرکار دوچرخه حرفه ای کمک بخواهید.

تعمیر فرمان دوچرخه

فرمان دوچرخه و تنظیم کرپی فرمان دوچرخه اهمیت بسیار بالایی دارد. معمولا نشانه های زیادی به شما هشدار می دهند که نیاز به تعمیر و تنظیم فرمان دوچرخه است. نشانه هایی مانند سقف شدن فرمان دوچرخه، تنظیم نبودن زاویه فرمان دوچرخه، لقی فرمان دوچرخه و تعمیر ساچمه فرمان دوچرخه از مواردی هستند که باید در تعمیر دوچرخه در محل بررسی و رفع می شوند.

تعمیر کمک دوچرخه

کمک ‌فنر دوچرخه از اجزای مهم در دوچرخه است که موجب سهولت در کارایی و دوچرخه سواری و کنترل بهتر دوچرخه بر روی مسیرهای ناهموار می شود. کمک فنرهای به کار برده شده بر روی هر دوچرخه با هم تفاوت دارند. به طور مثال کمک فنر به کار برده شده در دوچرخه کوهستان با کمک فنر دوچرخه شهری قطعا متفاوت است.

کمک دوچرخه ممکن است طی مرور زمان دچار ایرادی شود با سرویس دوچرخه می توان از ریشه دار شدن مشکلات در آن جلوگیری کرد. مواردی مانند تعمیر قفل کن کمک دوچرخه، تنظیم کمک دوچرخه به کارکرد بهتر کمک فنر دوچرخه کمک می کند.

تعمیر زنجیر دوچرخه

یکی دیگر از مواردی که در تعمیر دوچرخه اغلب بررسی می شود تعمیر زنجیر دوچرخه در محل است. زنجیر دوچرخه از قطعاتی محسوب می شود که همیشه در معرض گرد و غبار و آلودگی است. این آلودگی ها موجب سایش زنجیر و افزایش سایش در شانژمان و عدم عملکرد صحیح در تعویض دنده ها خواهد شد. پیشنهاد می شود حداقل هفته ای یکبار را به رفع آلودگی ها از روی زنجیر دوچرخه اختصاص دهید.

تعمیرکار دوچرخه در محل هوم سرویز

انتقال دوچرخه به تعمیرگاه ها در کل کار نشدنی نیست. اما گاهی ایرادات در دوچرخه،  سواری روی آن را دشوار یا خطرناک می کند. همچنین انتقال دوچرخه با ماشین شخصی نیز نیاز به هولدر یا استند دوچرخه دارد. به این ترتیب با استفاده از خدمات تعمیر دوچرخه در محل هوم سرویز شما می توانید ، تعمیرکار دوچرخه سیار را به محل بیاورید و از خدمات در محل آن بهره مند شوید. به این ترتیب اگر حتی چند دوچرخه شما دچار ایراد شده است می توانید با خبر کردن تعمیرکار دوچرخه هوم سرویز به یکباره به سرویس دوچرخه هایتان در محل بپردازید.

خدماتی که در سرویس تعمیر دوچرخه در محل هوم سرویز ارائه می شود

·       تعمیر دوچرخه کودک

 • سرویس دوچرخه دنده ای
 • تعمیر ترمز دوچرخه
 • تعمیر طوقه دوچرخه
 • تعمیر کمک فنر دوچرخه
 • تعمیر زنجیر دوچرخه
 • پنچرگیری و تعویض تایر دوچرخه
 • آچار کشی و سرویس دوچرخه نو
 • تعمیر و تنظیم شانژمان
 • تعمیر فرمان دوچرخه
 • تعمیر چرخ دوچرخه

هزینه تعمیر دوچرخه در محل

قیمت سرویس دوچرخه در درجه اول به نوع دوچرخه بستگی دارد. به طور مثال هزینه سرویس دوچرخه دنده ای با قیمت تعمیر دوچرخه قدیمی، قطعا یکسان نخواهد بود. همچنین هزینه تعمیرات دوچرخه به نوع قطعه معیوب در دوچرخه نیز بستگی دارد. در نظر خیلی از افراد دستمزد تعمیر دوچرخه در محل بسیار بیشتر از مراجعه حضوری به تعمیرگاهها خواهد بود. در صورتی که هزینه رفت و آمد و اتلاف وقت، همه و همه را اگر بخواهیم در کنار هم قرار دهیم. باز هم استفاده از خدمات سرویس دوچرخه در محل بسیار یه صرفه تر خواهد بود.

تعمیر دوچرخه در منزل در کمتر از یک ساعت!!!

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز، همیاران ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت و با ارائه توضیحات لازم و اعلام قیمت دقیق پس از توافق نهایی در کنار شما قرار خواهند گرفت. تعمیر انواع دوچرخه جاینت، کراس، ویوا و سرویس انواع دوچرخه قدیمی  و سرویس دوچرخه کودک با بالاترین کیفیت در خانه انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi