header

نصب شیشه دودی ماشین

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت دودی کردن شیشه ماشین در محل

شرایط سرویس نصب شیشه دودی

• نصب شیشه دودی خودرو یا دودی کردن شیشه ماشین اغلب جهت جلوگیری از نور شدید خورشید و کاهش دمای داخل کابین خودرو و همینطور زیبایی خودرو استفاده می شود.

• درصد مجاز برای دودی کردن شیشه خودروها بین ۳۵ تا ۴۰ درصد است. بنابراین همیار مربوطه بنا به سلیقه و انتخاب شما اقدام به دودی کردن شیشه ماشین می نماید.

• حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

• نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

• جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس نصب شیشه دودی را رزرو نمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب شیشه دودی

​خدمات نصب شیشه دودی خودرو در محل

دودی کردن شیشه خودرو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. نصب شیشه دودی علاوه بر جنبه زیبایی و حفظ حریم شخصی برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به داخل ماشین استفاده می شود. تعدادی از خودروها به طور پیش فرض دارای شیشه های دودی هستند. اما در بسیاری از خودروهای دیگر این شرایط موجود نیست. باید نصب شیشه دودی در محل یا در مراکز دودی کردن شیشه ماشین انجام شود.

 البته همواره میزان تیره کردن شیشه ماشین دارای قوانین و محدودیت های خاص خود می باشد. در ایران، دودی کردن شیشه از 35 تا 50 درصد متداول است. درصد دودی کردن شیشه خودرو تا زمانی که سرنشینان خودرو به راحتی در فاصله حداقل 3 متر دیده شوند، مجاز است و شامل جریمه نمی شود.

مزایای نصب شیشه دودی ماشین

  • نصب شیشه دودی ماشین موجب می شود که یک لایه محافظ و ضد خش روی شیشه ایجاد شود .
  • همچنین دودی کردن شیشه ماشین موجب جلوگیری از ورود نور خورشید و اشعه مضر uv به داخل ماشین می شود و از سوختگی سرنشینان خودرو جلوگیری میکند.
  • همچنین در مواردی مشاهده شده است که دودی کردن شیشه خودرو موجب بالا بردن مقاومت شیشه در مقابل ضربه نیز می شود.
  • نصب شیشه دودی برای خودرو موجب ایجاد زیبایی بیشتر خودرو و موجب اسپرت تر شدن ظاهر خودرو می شود.
  • همچنین نصب شیشه دودی برای خودرو موجب میشود که محیط داخلی کابین ماشین اندکی خصوصی تر شود. این اقدام موجب حفظ حریم شخصی فرد می شود. البته درصد شیشه دودی باید بر اساس قوانین تعیین شده راهنمایی و رانندگی انجام شود.

برچسب شیشه دودی ماشین چه ویژگی هایی دارد؟

نصب برچسب شیشه دودی خودرو به ابزار شیشه دودی خاصی نیاز ندارد. صرفا به کاتر، تیغ شیشه پاک کن و در مواردی به سشوار صنعتی نیاز است. تنها چیزی که بیشترین تاثیر را بر کیفیت نهایی کار میگذارد. تجربه و مهارت نصاب شیشه دودی ماشین و برند برچسب دودی ماشین است.

برچسب شیشه دودی uv که مانع از ورود اشعه های مضر به داخل خودرو می شوند. در رده گران ترین برچسب های شیشه خودرو قرار داده می شوند.

معمولا میزان تیرگی برچسب شیشه جلو و شیشه عقب را یک اندازه انتخاب می کنند. اما زمانی که نور از شیشه جلو وارد خودرو می شود شیشه عقب ماشین تیره تر به نظر می رسند . برچسب های قدیمی جون بر پایه فلز بوده اند ممکن بود مسیریابی خودرو یا GPS خودرو رادچار اختلال کنند. اما در انواع جدید این محدودیت ها از بین رفته اند.

در نهایت اگر ماشین لوکس دارید که داخلی زیبایی دارد. برچسب شیشه دودی ماشین را کم رنگ انتخاب کنید.

انواع شیشه دودی و تزئینات خودرو

توجه داشته باشید که طول عمر تزیینات خودرو مانند دودی کردن شیشه خودرو به سه عامل جنس طلق برچسب دودی ماشین، طریقه نصب شیشه دودی ماشین و در نهایت نحوه نگهداری از آن بستگی دارد. نصب شیشه دودی ارزان و بی کیفیت در بازار طول عمر چندانی ندارند. به مرور زمان کم رنگ می شوند و یا از لبه ها شروع به بلند شدن و هوا کشیدن می کنند.

برندهای سان تک، لیومار و سولارگارد امروزه در بازار ایران مطرح شده اند و کیفیت قابل قبولی دارند. این برچسب دودی ماشین در کشورهایی مانند چین،آمریکا و تایوان تولید و عرضه شده اند. معمولا در ایران از مدل آمریکایی که دارای برچسب USA میباشد استفاده می شود.

نحوه نصب شیشه دودی ماشین در محل

طریقه نصب شیشه دودی ماشین و آموزش نصب شیشه دودی پژو کار چندان سختی نیست. تنها نیاز به حوصله زیاد و تجربه دارد. در ابتدا باید سطح شیشه کاملا تمیز و عاری از هر گونه گرد و غبار باشد. می توانید در این مرحله با مواد شوینده و آب سطح شیشه را کاملا پاک کنید.

طریقه نصب برچسب شیشه دودی باید اندازه برچسب را حداقل 5 سانت بیشتر برش دهید. پس از نصب شیشه دودی خودرو در محل با استفاده از سشوار صنعتی قسمت های جمع شده و نا منظم را کوچک تر کنیم. سپس باید سطح بالایی برچسب را با سرعت یکنواخت برش داده شود تا منظم شود. جهت بریدن لبه پایین پنجره باید حتما زیر لاستیک پنجره برش داده شود. در نهایت باید با کاردک یا لیسه سطح شیشه دودی ماشین کشیده می شود تا هیچ گونه حبابی بر روی شیشه باقی نماند.

مرکز نصب شیشه دودی ماشین در محل هوم سرویز

نصب شیشه دودی ماشین سیار یکی از مواردی است که نیاز به ابزارهای خاصی ندارد. صرفا مهارت نصاب شیشه دودی در محل بیشترین تاثیر را در کیفیت نهایی کار دارد. با توجه به اینکه پروسه دودی کردن شیشه ماشین زمان بر است و باید با دقت بسیار بالا انجام شود. معمولا دریافت این خدمات در مرکز نصب شیشه دودی ماشین به ترتیبی است که باید ماشین را به مدت چند ساعت در محل قرار دهید. ممکن است در نهایت از کیفیت برچسب شیشه دودی یا نحوه نصب شیشه دودی خودرو رضایت نداشته باشید.

دودی کردن شیشه خودرو در محل موجب می شود تا درخواست شما به صورت اختصاصی با دقت عملکرد بیشتر تحت نظر شما انجام شود. به این ترتیب شما به طریقه نصب شیشه دودی در محل، اجهاف کامل دارید.

مرکز نصب شیشه دودی در تهران هوم سرویز با استفاده از بهترین برندهای برچسب دودی موجود در بازار و کادر کاملا حرفه ای و با تجربه خود اماده ارائه تمام خدمات دیتیلینگ خودرو از جمله خدمات دودی کردن خودرو در منزل هستند.

قیمت نصب شیشه دودی ماشین در محل

هزینه نصب شیشه دودی خودرو در محل به نوع ماشین و اندازه شیشه های خودرو بستگی دارد. به طور مثال هزینه نصب شیشه دودی عقب 206 بیشتر از قیمت دودی کردن شیشه پراید  یا تیبا است.زیرا حالت خمیده و معقر شیشه عقب 206 هزینه دستمزد دودی کردن ماشین در محل را افزایش می دهد. عامل مهم و تاثیرگذار بعدی بر هزینه دودی کردن شیشه ماشین کیفیت و تنوع برند برچسب است. اگر برچسب دارای کیفیت ضد خش، رنگ خاص و یا کیفیت یو وی باشد. هزینه نصب شیشه دودی در محل افزایش پیدا میکند.روش نصب شیشه دودی در صورت نصب حرارتی شیشه دودی نیز بر قیمت نصب شیشه دودی موثر می باشد.

ثبت درخواست دودی کردن شیشه ماشین در هوم سرویز

اگر مایلید بدون صرف زمان و هزینه اضافی در منزل یا هر مکان دیگری از خدمات نصب شیشه دودی ارزان و با کیفیت هوم سرویزاستفاده کنید. میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. نصب شیشه دودی ماشین سیار هوم سرویز در تمام نقاط تهران بدون دریافت هزینه اضافی برای تمام خودروهای ایرانی و خارجی با بهترین برند برچسب دودی شیشه ماشین موجود در بازار و توسط متخصصین با بالاترین کیفیت انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi