header

سرویس خشکشویی و اتوی لباس

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خشکشویی و اتوی لباس

شرایط سرویس خشکشویی و اتوی لباس

• البسه به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

• هزینه خدمات در سرویس خشکشویی و اتوی لباس پس از تحویل البسه و جلب رضایت شما مشتری گرامی دریافت می گرد.

• قیمت های اعلام شده بر اساس منسوجات معمول بوده و در صورت خاص و یا سفارشی بودن، هزینه به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.

• درصورت سفارش بالای 5 تکه یا بالای 100 هزارتومان هزینه تحویل در محل و پیک رایگان می باشد. در غیر اینصوت هزینه تحویل لحاظ می شود.

• در صورت نیاز فوری مشتری به تحویل سفارش خود(اکسپرس)، به میزان 30 درصد به قیمت های اعلام شده افزوده خواهد شد.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

خشکشویی و اتوی لباس چیست؟

هیچ چیزی به جز یک ظاهر شسته رفته و تمیز حس مقبولیت را به افراد انتقال نمی دهد. زیبایی و اتوی لباس مهمترین چیزی است ،که در ظاهر افراد در اولین نگاه به چشم می آید و بیشترین تاثیر را روی روابط طرفین خواهد گذاشت.
شاید برایتان جالب باشد عبارت خشکشویی و اتوی لباس که اغلب با همدیگر به کار برده میشوند در واقع دو روش متفاوت هستند. در روش خشکشویی در نهایت همیشه به اطوی لباس نیاز نیست. ولی در آبشویی به علت غوطه ور شدن لباسها در آب پس از شستشو، حتما نیاز به اتوی لباس می باشد.
در خشکشویی و اتوی لباس جهت از بین بردن لکه های جان سخت و کهنه از مواد شیمیایی تهیه شده از بنزین استفاده میکنند. واژه «خشک» در خشک شویی به این علت به کار برده می‌شود که مانند آبشویی ، آب به عنوان حلال در این روش کاربردی ندارد. در بیشتر مراکز ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین از  ترکیب پروکلرواتیلن جهت نابودی چربی و لکه‌های دیگر استفاده می‌ شود.
در خشکشویی خدماتی نظیر  خشکشویی پتو ، خشکشویی روفرشی و خشکشویی رو تختی و رنگرزی لباس  نیز ارائه می شود.

خشکشویی  چه مزیت هایی نسبت به آبشویی دارد؟

1. در خشکشویی آنلاین تمام حلال هایی که جهت شستشو در این فرآیند مورد استفاده قرار می گیرند در نهایت بازیافت خواهند شد. ولی در روش آبشویی لباس ها در مخزن آب غوطه ور می شوند و مقدار بالایی آب هدر خواهد رفت.
2. تمام لکه های چربی بر روی لباس در خشک شویی و اتوی لباس بدون آسیب به بافت پارچه از بین می روند.
3. لباس ها در روش خشکشویی اصلا کش نمی آیند و یا به عبارت دیگر اصلا گشاد یا تنگ نمی شوند.
4. امکان تغییر رنگ و یا رنگ رفتگی در هنگام خشکشویی به حداقل خواهد رسید.

خشکشویی و اتوی لباس چه تاثیری بر روی لباس ها می گذارند؟

بهترین روش نگهداری از لباسهای گرانبها نظیر کت و شلوار، خشکشویی و اتوی کت و شلوار است. حداقل هزینه برای خرید یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی به چند میلیون خواهد رسید ، آیا قیمت خشکشویی در مقابل این مبالغ واقعا به چشم می آید؟
صرفا این موارد برای این مطرح میشود، که یادآور شویم هیچ روش شستشوی خانگی، جای خشکشویی لباس عروس و با خشکشویی و اتوی کت و شلوار را نمی گیرد. مخصوصا اگر از جمله افرادی هستید که برای هر مجلس یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی منحصر به فرد دارید و زیاد از یک لباس به صورت ممتد استفاده نمی کنید. برای افزایش طول عمر لباس های داخل کمد خود حتما از خدمات خشکشویی و اتوی لباس استفاده کنید.
زیرا در خشکشویی به علت  شستشو پتو و سایر لباس ها با مواد مخصوص، لایه ای ماده محافظ بر روی آنها ایجاد می شود ،که مانع از خرابی ،تغییر رنگ و وارفتگی  می شود .

خشکشویی روتختی پتو بهتر است یا آبشویی آن؟

مهم‌‌ترین مسئله‌‌ای که در ارتباط با خشکشویی رو تختی و شستشوی پتو  باید بدانید این است که در مرحله اول مرجع انتخاب شما، جنس پارچه شما و دستورات کارخانه سازنده است.  به طور مثال اگر پارچه مد نظر شما دارای حتی مقدار کمی پشم است ، نباید با آب شسته شوند و باید روش خشکشویی رو تختی را انتخاب کنید.
شستشوی پتو  با آب اغلب ممنوع است. برای جلوگیری از تغییر در ابعاد و رنگ این منسوجات ، همواره به خشکشویی روتختی تاکید می شود.
بهترین روش نگهداری از لباس مجلسی چیست؟
با توجه به بالا رفتن قیمت لباس ها و گرانبها بودن پارچه های به کار رفته در آنها قضیه شستشو لباسها به صورت معضلی در آمده است. از این رو همواره تاکید بر خشکشویی لباس مجلسی است. چرا که هرگونه سهل انگاری در خشکشویی لباس عروس و یا سایر لباسهای مجلسی حتما موجب ضرر و خسارات زیادی خواهد شد.
زیرا در شستشوی معمولی ، آهار لباس از بین می رود و لباس ظاهر اولیه خود را نخواهد داشت.
خشکشویی آنلاین از چه زمانی روی کار آمد؟
زندگی در شرایط پر مشغله امروزی سبب شده تا افراد دیگر مثل گذشته نتوانند به کارهای شخصی خود بپردازند. فرض این که شما یک روز را به انتقال لباسها به مراکز خشکشویی و اتوی لباس ها صرف کنید و روز دیگر را به دریافت لباس ها اختصاص دهید، شاید برای خیلی از ما خسته کننده باشد. و ترجیح بدهید که همان زمان را در منزل استراحت کنید . و با صرف هزینه ای به مراتب کمتر از قیمت خشکشویی سنتی از خدمات خشکشویی آنلاین استفاده کنند.

چگونه شرکت معتبر ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین را جستجو کنیم؟

همانطور که می دانیم اولین چیز پر اهمیت در انتخاب خشک شویی آنلاین مهارت و سابقه کاری آنها در شستشوی انواع لباس و یا شستشوی پتو وسایر منسوجات است. دانش شستشوی انواع پارچه و آشنایی با ترکیبات شیمیایی و طبیعی برای ازبین بردن انواع لکه بدون کمترین آسیب به بافت پارچه مهمترین آپشن انتخاب خشک شویی و اطو است.

چرا خشکشویی و اتوی لباس خود را به هوم سرویز بسپاریم؟

ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده و همچنین هزینه رایگان حمل و نقل در صورت سفارشات بالای 5 عدد، از علت های انتخاب هوم سرویز به عنوان ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی و اتو لباس آنلاین در سراسر تهران است.
همچنین پشتیبانی قوی و 24 ساعته موجب می شود تا با خیال راحت لباس های گرا نبهایتان را به ما بسپارید. همچنین هزینه و قیمت خشکشویی پس از تحویل لباس، از مشتری و رضایت کامل دریافت می شود.
چه خدماتی در سرویس خشکشویی و اتوی لباس هوم سرویز ارائه می شود؟
خشکشویی لباس مجلسی
خشکشویی لباس عروس
خشکشویی مانتو و خشکشویی پالتو
خشکشویی و اتوی کت و شلوار
خشکشویی پتو، خشکشویی روفرشی, خشکشویی روتختی, شسشتشوی پتو
رنگرزی لباس
قیمت خشکشویی و اتوی لباس برای تمام اقلام بالا برای سراسر تهران با نرخ ثابت محاسبه و اعلام می شود.
همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi