header

سرویس مراقبت گل و گیاه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت مراقبت گل و گیاه

شرایط سرویس مراقبت گل و گیاه

• خدمات مشاوره تلفنی گل و گیاه به صورت رایگان می باشد.

• بر اساس بودجه مدنظر شما و بازدید صورت گرفته از محل شرکت یا منزل و بررسی شرایط نور و رطوبت، مشاوره ی طراحی و خرید گلدان، گل و گیاه انجام می شود.

• جهت سمپاشی در ارتفاع، فراهم کردن نردبان مناسب بر عهده مشتری می باشد.

• برآورد قیمت های ارایه شده(کف و سقف قیمت ها) بر اساس سایز گلدان و باغچه اعلام گردیده است.

• حداقل مبلغ انجام این سرویس 80 هزارتومان می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​ فوت و فن های مراقبت گل و گیاهان در منزل:

امروزه با وسعت آپارتمان سازی معمولا به هرجا که نگاه کنیم سازه های عظیم میبینیم. این سازه های عظیم که تلفیق هنر و معماری های زیبا میباشند. شاید برای چشم انسان کافی باشد. ولی روح انسان با گل و گیاه و طبیعت سیراب میشود. در گذشته در تمامی خانه ها باغچه ای برای کاشت گل وگیاه و باغبانی ساخته میشد. ولی امروزه با کوچکتر شدن خانه ها و تغییر سبک زندگی به آپارتمان نشینی این قضیه کمرنگ شده است.
با توجه به آلودگی و دغدغه های موجود، برای طراوت هوا و تجدید روحیه خیلی از افراد سعی به نگهداری گل و گیاه و مراقبت از گل و گیاه در منزل میکنند. اما مراقبت گل و گیاه یا به اصطلاح باغبانی کار آسانی نخواهد بود. رعایت نکات زیر به شما در مراقبت از گل و گیاه یاری میرساند:
1. از آب شهری برای آبیاری گل وگیاهان استفاده نکنید. زیرا آب شهری دارای کلر میباشد. مدتی آب شهری را کنار بگدارید،  ته نشین شود و بعد گیاهان را آبیاری کنید. آب حاوی املاح بسیار برای گیاهان مفید می باشند.
2. مراقب نور گیاهان باشید. نور زیاد در تابستان و نور کم در زمستان برای گیاه نابود کننده میباشد.
3. برای جلوگیری از نزدیک شدن شته، یک سیر درون گلدان قرار دهید.
4. برای تقویت گیاه هر ماهی یکبار یک قرص ld را درون آب حل کنید. و به خاک گلدان خود اضافه کنید.
5. برای جلوگیری از پوسیدگی ریشه بین گلدان و بشقاب زیری فاصله ایجاد کنید.  

3 نکته طلایی که قبل از تصمیم به نگهداری گل و گیاه خانگی باید به آنها توجه کنیم:

1. به شرایط آب و هوایی محل زندگی خود دقت کنیم. گیاهانی که سازگاری با محیط فعلی شما دارند، را انتخاب کنید. بعضی از گیاهان به محیط سردسیر وبعضی گیاهان باید در محیط گرم یا معتدل زندگی کنند. گیاهانی را انتخاب کنید که در خانه دوستان و آشنایان نزدیک به خود زیبا وبا طراوت مانده اند.
2. میزان نورگیری خانه خود را در نظر بگیرید. گل و گیاهانی که با میزان نور خانه شما سازگاری دارند را انتخاب کنید. سعی کنید در صورتی که منزلتان نورگیری خوبی ندارد, گل و گیاهانی منطبق با این شرایط انتخاب کنید. قبل از خرید از فروشگاه گل وگیاه موارد فوق را بررسی کنید.
3. میزان وقت و حوصله خود را در انجام کارهای باغبانی و مراقبت از گل وگیاه در نظر بگیرید. اگر بیشتر زمانها خود در مسافرت یا خارج منزل هستید. گیاهانی انتخاب کنید که به نگهداری و مراقبت کمتری نیاز دارند.
انجام خدمات گل و گیاه را به افراد متخصص بسپارید:
همانطور که انسان هر از چندگاهی نیاز به پزشک و بررسی کلی دارد. گیاهان نیز به عنوان موجودات زنده نیاز به متخصصین خود که باغبانانی حرفه ای میباشند، دارند. در صورتی که گل و گیاهان خود طراوت و شادابی قبلی خود را ندارند. حتما با افراد متخصص در ارتباط با مراقبت از گل وگیاه و گرفتن خدمات گل و گیاه مشورت کنید.

چگونه افراد متخصص در مراقبت گل و گیاه را کمترین زمان ممکن در کنار خود داشته باشید؟

جستجوی در پی افرادی که سابقه و تجربه لازم و کافی در امر باغبانی را داشته باشند، کار چندان راحتی نخواهد بود. علی الخصوص که این  فرد باید قابل اطمینان نیز باشد. لذا تیم هوم سرویز با بررسی همه جانبه، گروهی از متخصصین این رشته را گرد هم جمع کرده اند. در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن پس از درخواست، به محل مورد نظر اعزام کنند.

مراقبت از گل و گیاه آپارتمانی و باغچه شامل چه مواردی میباشد؟

1. تعویض گلدان و خاک وکوددهی انواع گلدان
2. هرس گیاه
3.قلمه زدن
4.سم پاشی گلدان
5.آسیب شناسی و رفع آسیب گلدان
6.کوددهی و تعویض خاک باغچه
7.هرس درختان
8.سم پاشی باغچه
9.آسیب شناسی ورفع آسیب باغچه و باغ

هزینه انجام خدمات باغبانی و مراقبت از گل و گیاه به چه صورت میباشد؟

بر اساس بودجه مد نظر شما خرید گلدان و خاک و کود انجام میگیرد. با در نظر گرفتن  رطوبت و شرایط نور مشاوره ی طراحی وخرید گلدان انجام میپذیرد. هزینه تعویض گلدان و خاک ، وکوددهی گلدانها بر اساس سایز گلدانها متقاوت خواهد بود. قیمت  آسیب شناسی و رفع آسیب گلدانها بر اساس تعداد گلدانها براورد میشود. و انجام همین کار برای باغچه وباغ به صورت متر مربع محاسبه میشود.

ثبت سفارش در هوم سرویز جهت بهره گیری از  خدمات گل و گیاه و باغبانی چگونه میباشد؟

با  ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز میتوانید از مشاوره رایگان همیاران هوم سرویز برخوردار شوید. ثبت سفارش از طریق سایت و اپلیکیشن خدمات گل وگیاه هوم سرویز قابل انجام میباشد.تمامی هزینه ها در سامانه هوم سرویز به صورت دقیق بررسی و تعیین شده است و به همیاران اعلام شده است.
پس از ایجاد درخواست همیاران با شما تماس میگیرند و مشاوره لازم را در اختیارتان قرار میدهند. و در ساعت و روز تعیین شده کنار شما خواهند بود. تیم هوم سرویز یا پشتیبانی و پیگیری دقیق در تمام مراحل کار نظارت خواهد داشت.
همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi