header

خشکشویی و اتوی لباس

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خشکشویی آنلاین و اتوی انواع لباس

شرایط سرویس خشکشویی و اتوی لباس

• البسه به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

• هزینه خدمات در سرویس خشکشویی و اتوی لباس پس از تحویل البسه و جلب رضایت شما مشتری گرامی دریافت می گرد.

• قیمت های اعلام شده بر اساس منسوجات معمول بوده و در صورت خاص و یا سفارشی بودن، هزینه به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.

• درصورت سفارش بالای 5 تکه یا بالای 100 هزارتومان هزینه تحویل در محل و پیک رایگان می باشد. در غیر اینصوت هزینه تحویل لحاظ می شود.

• در صورت نیاز فوری مشتری به تحویل سفارش خود(اکسپرس)، به میزان 30 درصد به قیمت های اعلام شده افزوده خواهد شد.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی خشکشویی و اتوی لباس

خشکشویی و اتوی لباس چیست؟

هیچ چیزی به جز یک ظاهر شسته رفته و تمیز حس مقبولیت را به افراد انتقال نمی دهد. پاکیزگی و اتو کشی لباس مهمترین چیزی است ،که در پوشش افراد در اولین نگاه به چشم می آید. و بیشترین تاثیر را خواهد گذاشت. به همین علت خشکشویی لباس و اتوکشی جزو خدمات پرطرفدار شده است.

تفاوت اتوشویی و خشک شویی در چیست؟

در بسیاری از مواقع شاهد هستیم که اتوشویی و خشک شویی در کنار هم به کار برده می شوند. اتوشویی به فرآیند شستشو و اتوکشی لباس با اتوهای مخصوص گفته می شود. ولی در خشک شویی همانطور که مشخص است، آب هیچ نقشی ندارد. همچنین در فرآیند خشک شویی چروک زیادی ایجاد نمی شود و در نهایت همیشه به اطوی لباس و اتوکشی نیاز نیست. ولی در آبشویی به علت غوطه ور شدن لباسها در آب پس از شستشو، حتما نیاز به اتوی لباس می باشد.

در خشکشویی و اتوی لباس آنلاین جهت از بین بردن لکه های جان سخت و کهنه از مواد شیمیایی تهیه شده از بنزین استفاده میکنند. واژه «خشک» در خشک شویی به این علت به کار برده می‌شود که مانند آبشویی ، آب به عنوان حلال در این روش کاربردی ندارد. در بیشتر مراکز ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین از ترکیب پروکلرواتیلن جهت نابودی چربی و لکه‌های دیگر استفاده می‌ شود.

خشکشویی لباس چه مزیت هایی نسبت به آبشویی دارد؟

  1. در خشکشویی آنلاین تمام حلال هایی که جهت شستشو در این فرآیند مورد استفاده قرار می گیرند در نهایت بازیافت خواهند شد. ولی در روش آبشویی لباس ها در مخزن آب غوطه ور می شوند و مقدار بالایی آب هدر خواهد رفت.
  2. تمام لکه های چربی بر روی لباس در خشک شویی و اتوی لباس بدون آسیب به بافت پارچه از بین می روند.
  3. لباس ها در روش خشکشویی اصلا کش نمی آیند و یا به عبارت دیگر اصلا گشاد یا تنگ نمی شوند.
  4. امکان تغییر رنگ و یا رنگ رفتگی در هنگام خشکشویی فوری به حداقل خواهد رسید.

خشکشویی و اتوی لباس چه تاثیری بر روی لباس ها می گذارند؟

بهترین روش نگهداری از لباسهای گرانبها نظیر کت و شلوار، خشکشویی و اتو کشی کت و شلوار است. حداقل هزینه برای خرید یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی به چند میلیون خواهد رسید ، آیا قیمت خشکشویی یا اتوشویی آنلاین در مقابل این مبالغ واقعا به چشم می آید؟

صرفا این موارد برای این مطرح میشود، که یادآور شویم هیچ روش شستشوی خانگی، جای خشکشویی لباس عروس و با خشکشویی و اتوشویی کت و شلوار را نمی گیرد. مخصوصا اگر از جمله افرادی هستید که برای هر مجلس یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی منحصر به فرد دارید و زیاد از یک لباس به صورت ممتد استفاده نمی کنید. برای افزایش طول عمر لباس های داخل کمد خود حتما از خدمات خشکشویی و اتوشویی آنلاین استفاده کنید.

زیرا در خشکشویی به علت  شستشو پتو و سایر لباس ها با مواد مخصوص، لایه ای ماده محافظ بر روی آنها ایجاد می شود ،که مانع از خرابی ،تغییر رنگ و وارفتگی  می شود .

خشکشویی روتختی پتو بهتر است یا آبشویی آن؟

مهم‌‌ترین مسئله‌‌ای که در ارتباط با خشکشویی رو تختی و شستشوی پتو باید بدانید این است که در مرحله اول مرجع انتخاب شما، جنس پارچه شما و دستورات کارخانه سازنده است.  به طور مثال اگر پارچه مد نظر شما دارای حتی مقدار کمی پشم است ، نباید با آب شسته شوند و باید روش خشکشویی رو تختی را انتخاب کنید. شستشوی پتو با آب اغلب ممنوع است. برای جلوگیری از تغییر در ابعاد و رنگ این منسوجات ، همواره به خشکشویی روتختی تاکید می شود

بهترین روش نگهداری از لباس مجلسی چیست؟

با توجه به بالا رفتن قیمت لباس ها و گرانبها بودن پارچه های به کار رفته در آنها قضیه شستش لباسها به صورت معضلی در آمده است. از این رو همواره تاکید بر خشکشویی لباس مجلسی است. چرا که هرگونه سهل انگاری در خشکشویی لباس عروس و یا سایر لباسهای مجلسی حتما موجب ضرر و خسارات زیادی خواهد شد.

زیرا در شستشوی لباس هایی مانند کاپشن یا پالتو با لباسشویی یا دست ، آهار لباس از بین می رود و لباس ظاهر اولیه خود را نخواهد داشت.

خشکشویی آنلاین تهران

زندگی در شرایط پر مشغله امروزی سبب شده تا افراد دیگر مثل گذشته نتوانند به کارهای شخصی خود بپردازند. فرض کنید شما به خشکشویی فوری نیاز دارید این که شما یک روز را برای انتقال لباسها به مراکز خشکشویی و اتوی لباس ها صرف کنید و روز دیگر را به دریافت لباس ها اختصاص دهید، شاید برای خیلی از ما خسته کننده باشد. و ترجیح بدهید که همان زمان را در منزل استراحت کنید و از خدمات خشکشویی و اتوی لباس آنلاین استفاده کنید . و با صرف هزینه ای به مراتب کمتر از قیمت خشکشویی سنتی از خدمات خشکشویی آنلاین غرب تهران استفاده کنید. خشک شویی و اتوشویی آنلاین تهران تحویل میگیرند، میشورند و سر موعد برایتان می آورند. البته به شرطی که از خشکشویی آنلاین سعادت آباد هوم سرویز استفاده کنید.

چگونه شرکت معتبر ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین را جستجو کنیم؟

همانطور که می دانیم اولین چیز پر اهمیت در انتخاب خشک شویی آنلاین مهارت و سابقه کاری آنها در شستشوی انواع لباس و یا شستشوی پتو وسایر منسوجات است. دانش شستشوی انواع پارچه و آشنایی با ترکیبات شیمیایی و طبیعی برای ازبین بردن انواع لکه بدون کمترین آسیب به بافت پارچه و مهارت در شستشو و اطوی لباس مهمترین آپشن انتخاب شرکت خشک شویی و اتوشویی آنلاین است.

خشکشویی آنلاین در شمال تهران

ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده و همچنین هزینه رایگان حمل و نقل در صورت سفارشات بالای 5 عدد، از علت های انتخاب هوم سرویز به عنوان ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین شمال تهران است.

همچنین پشتیبانی قوی و 24 ساعته موجب می شود تا با خیال راحت لباس های گرانبهایتان را به خشکشویی اینترنتی هوم سرویز بسپارید. همچنین هزینه و قیمت خشکشویی اینترنتی پس از تحویل لباس، از مشتری و رضایت کامل دریافت می شود

چه خدماتی در سرویس خشکشویی و اتوی لباس هوم سرویز ارائه می شود؟

  • خشکشویی لباس مجلسی
  • خشکشویی لباس عروس
  • خشکشویی مانتو و خشکشویی پالتو
  • خشکشویی و اتوی کت و شلوار
  • خشکشویی پتو، خشکشویی روفرشی, خشکشویی روتختی, شسشتشوی پتو
  • لکه بری و رنگرزی لباس

قیمت خشکشویی لباس آنلاین چقدر است؟

قیمت خشکشویی و اتوی لباس برای تمام اقلام بالا برای خشک شویی آنلاین شرق تهران یا خشک شویی آنلاین غرب تهران و یا حتی خشک شویی آنلاین در شمال تهران  با نرخ ثابت محاسبه و اعلام می شود. همچنین در صورتی که تعداد اقلام خشکشویی 5 عد به بالا باشد هزینه ارسال کاملا رایگان میباشد. فقط کافیست اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید و از خدمات خشک شویی و اتوی لباس هوم سرویز بهره مند شوید. قیمت خشکشویی و اتوشویی آنلاین تمام اقلامات در اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز بیان شده است.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi