header

خانه تکانی عید

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خانه تکانی همه قسمت های خانه با نیروی نظافت حرفه ای

شرایط سرویس خونه تکونی ویژه عید

• با انتخاب این سرویس کلیه خدمات مورد نیاز در خونه تکونی را به صورت یکجا از هوم سرویز دریافت می کنید.

• قیمت های هر یک از سرویس های مورد نیاز مطابق تعرفه های هوم سرویز بوده و در داخل سرویس مورد نظر قابل رویت می باشد.

• هماهنگی لازم با همیاران ویژه شب عید توسط هوم سرویز انجام می شود و فقط کافیه شما سرویس مورد نیاز و روز را انتخاب کنید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی خونه تکونی ویژه عید

خونه تکونی عید رو از کجا شروع کنم؟

خانه تکانی عید از جمله رسومی است که اگر به درستی انجام نشود. به نظر خیلی از ما، سال خوبی را قطعا شروع نخواهیم کرد. این رسم دیرینه و البته پسندیده برای خیلی از خانم های خانه دار راحت است. چون با خیال راحت در طی مدت زمان نامحدود اقدام به تمیزی خانه برای عید میکنند. اما برای دسته دیگه ای از افراد که با مشغله بیشتری روبه رو هستند کمی مشکل تر است. ما در این مقاله سعی میکنیم تا نکات خانه داری برای عید و لیست کارهای خانه تکانی را برایتان شرح دهیم تا خانه تکانی راحتی را پشت سر بگذارید.

پاسخ سوال فوق در واقع به سبک زندگی شما بستگی دارد. معمولا برای شروع خونه تکونی ویژه عید باید از قسمت های سخت منزل شروع کرد. چون معمولا در شروع خانه تکانی عید، چون انرژی بیشتر است کارهای بیشتری قابل انجام است ولی رفته رفته افراد خسته تر می شوند و باید به قسمت های راحت تر منزل رسیدگی کنند.  تقریبا همگی موافقیم که خونه تکونی سریع کار بسیار سخت و وقت گیری میباشد. که اگر با هوم سرویز همراه شوید به تمام خواسته هایتان در کمترین زمان ممکن خواهید رسید.

لیست کارهای خانه تکانی

از تمام قسمت هایی از منزل که میخواهید رسیدگی و مرتب شوند، یک لیست تهیه کنید. تهیه لیست موجب می شود تا ایده برای خانه تکانی به ذهنتان خطور کند. در ابتدای لیست کارهای خانه تکانی از خانه تکانی آشپزخانه شروع کنید و تمام کارهایی که میخواهید انجام دهید را یادداشت کنید از تمیز کردن سطوح گرفته تا شستشوی ظروف داخل کابینت.

تمیزکاری های عید میتواند فقط شامل گردگیری باشد یا خونه تکونی به معنای واقعی کلمه. اگر میخواهید سفت و سخت به خونه تکونی ویژه عید بپردازید باید نکات ریز خانه تکانی را رعایت کنید و مطمئن باشید اختصاص دادن یک یا نهایت دو روز اصلا کافی نیست!

نکات مهم در خانه تکانی عید

نکات مهم در خانه تکانی، برنامه ریزی و زمانبندی صحیح برای شروع خونه تکونی عید است. راهنمای خونه تکونی اولویت بندی کارهای مهم و سنگین تردر نظافت و تمیزکاری را به سایر کارها اعلام میکند. این تقسیم بندی باعث سرعت بخشیدن به پیش برد خونه تکونی می شود.
تعیین روش های خانه تکانی بر اساس اندازه و نوع زندگی افراد متفاوت خواهد بود. خانه های با متراژ بالا حجم کار بالاتری دارند. پس روش خانه تکانی عید و تمیزکاری در خیلی از موارد بر اساس سلایق صاحبان منزل صورت میگیرد. به صورت اصولی، انجام کارهای سنگین تر مانند تمیز کردن پنجره و دیوار در اولویت خواهد بود. در ادامه به کارها سبک تر با ظرافت بالا مانند گرد گیری نهایی ختم خواهد شد.

زمان خانه تکانی

زمان خانه تکانی را صرفا به روز قبل عید نوروز یا به اصطلاح شب عید موکول نکنید. شاید الان از خودتان بپرسید که کی خونه تکونی کنم؟ ما در جواب باید بیان کنیم که متاسفانه یا خوشبختانه، زمان خانه تکانی بر اساس حجم کارها از چندین روز تا چندین هفته قبل عید نوروز باید شروع شود. برای شروع میتوانید روزی 1 ساعت را به نظافت اختصاص دهید و تا روزهای نزدیک به عید برای جمع بندی کلی از نظافتچی خانم یا آقا هوم سرویز برای تکمیل کارها استفاده کنید.  

دوباره کاری نکنید!

قبل از شروع کارهایتان را اولویت بندی کنید.اگر قصد شستشوی پرده یا فرش را دارید، ابتدای کار بهترین زمان انجام این کارهاست. از جمله نکات خانه تکانی رعایت این است،که تمیز کردن یک قسمت باعث انجام دوباره کاری در قسمت های دیگر نشود. از نکات خانه تکانی رعایت ارجعیت انجام کارهای سنگین مانند شستشوی درب وپنجره ودیوار به سایر امور میباشد.

تمیز کردن آشپزخانه

مطمعنا نظافت و خانه تکانی عید آشپزخانه یکی از سخت ترین مراحل خونه تکونی عید محسوب می شود. در اولین قدم باید به سراغ یخچال و قفسه هایتان بروید و تمام مواد و وسایلی که دورریختنی هستند را جمع آوری کنید و به بیرون از آشپزخانه انتقال دهید. شستشوی دیوارها را ابتدا انجام دهید تا بعدا مجبور نشوید کابینت ها را دوباره تمیز کنید. تمیز کردن کابینت ها از مهمترین و زمانبرترین قسمت های خانه تکانی برای عید محسوب می شود. وسایل کابینت ها را دانه به دانه خارج کنید و داخلش را نظافت و گردگیری کنید و وسایل داخلی آنرا اگر نیاز به شستن دارند بشویید و اگر نه که مرتب کنید و سر جای خود قرار دهید.

خانه تکانی اتاق خواب

بعد از خونه تکونی آشپزخانه باید به سراغ خانه تکانی اتاق خواب بروید. اول یک سبد تهیه کنید و تمام اقلامی که نیاز به شستن دارند را جدا کنید.دیوارها را نظافت کنید. مراحل خانه تکانی را در ذهن خود مرور کنید. بعد از نظافت دیوارها نوبت به تمیز کردن و مرتب کردن کمد هاست. از شر وسایل کهنه و البته بلا استفاده راحت شوید. سپس لباسها . .سایل را خارج کنید کمد را گردگیری کنید و لباسها و وسایل را مرتب سر جای خود بچینید.

برای گردگیری از کجا شروع کنیم

همانطور که میدانیم گرد گیری آخرین مرحله تمیزکاری محسوب می شود. درواقع وقتی شما کارهای اساسی و تمیز کردن های عمقی را انجام داده اید حالا باید به گردگیری بپردازید. برای گرد گیری از یک سمت خانه شروع کنید مثلا از اتاق خواب یا گردگیری پذیرایی. تمام سطوح را گرد گیری کنید و پس از اتمام یک محوطه از آنجا خارج شوید. همیشه یادتان باشد گردگیری از سطوح بالاتر انجام می شود. یعنی قفسه ها یا کتابخانه ها را مرتب و گردگیری کنید و سپس به نظافت و گردگیری زمین بپردازید.

خانه تکانی فوری

خوشبختانه در تمامی امور استثناتی وجود دارد. خانه تکانی فوری یکی از آن اقدامات است. کاملا طبیعی است که بعضی از افراد به دلایل مختلف نیاز به نیروی نظافت منزل برای خونه تکونی سریع داشته باشند. هوم سرویز نیز برای تمامی این مواقع برنامه ریزی کرده است. درصورتی که به خانه تکانی سریع نیاز داشته باشید میتوانید به طور همزمان از چند نیروی ماهر هوم سرویز که به تمام اصول خانه تکانی ویژه عید واقف هستند استفاده کنید. تا در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسید.

نظافت عید نوروز و خانه تکانی ویژه عید نوروز با همیاران هوم سرویز

نظافت عید نوروز شامل خونه تکونی ویژه عید نوروز و نظافت خانه در ایام عید میباشد. چنانچه در ایام عید وتعطیلات هم نیازمند کمک باشید، همه روزه با هوم سرویز همراه شوید. خانه تکانی فوری به تنهایی کار طاقت فرسایی خواهد بود. کافیست همیاران هوم سرویزی را در کنار خود داشته باشید. تمامی امور مربوط به نظافت منزل و محل کار توسط همیاران هوم سرویز انجام میگیرد. در صورتی که مایلید همواره اشخاص مطمئن و تحت نظارت هوم سرویز در کمترین زمان ممکن در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi