header

سرویس خونه تکونی ویژه عید

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خونه تکونی ویژه عید

شرایط سرویس خونه تکونی ویژه عید

• با انتخاب این سرویس کلیه خدمات مورد نیاز در خونه تکونی را به صورت یکجا از هوم سرویز دریافت می کنید.

• قیمت های هر یک از سرویس های مورد نیاز مطابق تعرفه های هوم سرویز بوده و در داخل سرویس مورد نظر قابل رویت می باشد.

• هماهنگی لازم با همیاران ویژه شب عید توسط هوم سرویز انجام می شود و فقط کافیه شما سرویس مورد نیاز و روز را انتخاب کنید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی خونه تکونی ویژه عید

​عید نوروز و رسم و رسومات استقبال سال جدید:

عید نوروز برای تمام و یا اکثریت ما باید با تازگی و طراوت محیط اطرافمان اغاز شود. در صورتی که تمام شرایط محیا نباشد، گویا به درستی سال جدید آغاز نشده است. عید نوروز برای ما نمادی از نو شدن دوباره و زندگی جدید محسوب میشود. اولین قدم برای استقبال عید نوروز خونه تکونی عید خواهد بود.

خانه تکانی عید رسم دیرینه ایرانی:

انجام خانه تکانی عید از زمانهای قدیم با خانواده های ایرانی بوده و هست. ورود به سال جدید و تغییر فصل دلیلی برای خانه تکانی عید محسوب میشود. چراکه در سال جدید با غبار زدودن و خانه تکانی سالی بهتر پیش رو داشته باشیم. سالی که با پاکیزگی شروع شود، سال بهتری خواهد بود.

راهنمای خانه تکانی روش موثر در پیش برد خونه تکونی:

راهنمای خانه تکانی شامل زمانبندی و برنامه ریزی برای انجام خونه تکونی میباشد. راهنمای خونه تکونی اولویت بندی کارهای مهم و سنگین تر به سایر کارها رو اعلام میکند. این تقسیم بندی باعث سرعت بخشیدن به پیش برد خونه تکونی می شود.
روش های خانه تکانی :
روش های خانه تکانی بر اساس اندازه و نوع زندگی افراد متفاوت خواهد بود. خانه های با متراژ بالا حجم کار بالاتری دارند. روش های خانه تکانی در خیلی از موارد بر اساس سلایق صاحبان منزل صورت میگیرد. به صورت اصولی، انجام کارهای سنگین تر مانند تمیز کردن پنجره و دیوار در اولویت خواهد بود. در ادامه به کارها سبک تر با ظرافت بالا ختم خواهد شد.
نکات خانه تکانی:
قبل از شروع کارهایتان را اولویت بندی کنید.اگر قصد شستشوی پرده یا فرش را دارید، ابتدای کار بهترین زمان انجام این کارهاست. از جمله نکات خانه تکانی رعایت این است،که تمیز کردن یک قسمت باعث انجام دوباره کاری در قسمت های دیگر نشود. از نکات خانه تکانی رعایت ارجعیت انجام کارهای سنگین مانند شستشوی درب وپنجره ودیوار به سایر امور میباشد.

زمان خانه تکانی:

زمان خانه تکانی را صرفا به روز قبل عید نوروز موکول نکنید. زمان خانه تکانی بر اساس حجم کارها از چندین روز تا چندین هفته قبل عید نوروز باید شروع شود. در زمان خانه تکانی هر کدام از کارها را به یک روز اختصاص دهید. قسمت هایی از خانه مانند آشپزخانه اول انجام شود. در مراحل بعدی به سایر قسمت های خانه رسیدگی شود.
ایده برای خانه تکانی:
ایده برای خانه تکانی زمانی ایجاد میشود که هرچیزی که در ذهن دارید را یادداشت کنید.در زمان یادداشت اولویت بندی هایتان را تجسم کنید. ایده برای خانه تکانی به خودی خود ایجاد میشود.
لیست کارهای خانه را حتما یادداشت کنید:
تهیه لیست کارهای خانه موجب ایجاد ایده برای خانه تکانی میگردد. در تهیه لیست تمام کارهایی که سالانه صرفا برای نظافت عید نوروز انجام می دهید را ذکر کنید. در مرحله بعدی به طبقه بندی به زمان بندی بپردازید. ترتیب انجام کارهای نظافت باید به صورت پلکانی از سنگین به گرد گیری نهایی ختم شود.
برنامه ریزی برای خانه تکانی:
برنامه ریزی برای خانه تکانی موجب سرعت در انجام کارها میشود. چنانجه با برنامه ریزی برای خانه تکانی کارها پیش برده شود، کارها با نظم انجام خواهد شد. برنامه ریزی برای خانه تکانی باعث میشود فشار به اهل منزل وارد نشود.

خانه تکانی عید رو از کجا شروع کنیم؟

برای پاسخگویی به سوال خانه تکانی عید رو باید از کجا شروع کنیم؟ باید از قسمت هایی شروع کنیم که وقت گیرتر هستند. آشپزخانه اولین انتخاب است. از کابینت ها شروع کنید. تمام کابینت ها را تخلیه کنید. قفسه ها را گردگیری کنید. اگر نیاز به شستشو دارد بشورید و دوباره بچینید.  بعد از کابینت نوبت به پنجره و کاشی و سرامیک آشپزخانّه است.
خانه تکانی اتاق خواب:
خانه تکانی اتاق خواب مرحله بعدی از خانه تکانی آشپزخانه میباشد. کمد های اتاق خواب را گردگیری کنید. خانه تکانی اتاق خواب شامل گردگیری کمد، تخت و سایر لوازم اتاق خواب میباشد. قبل از گردگیری، پاکیزگی دیوار و پنجره ها را مدنظر قرار دهید.
نظافت عید نوروز:
نظافت عید نوروز شامل خونه تکونی قبل از عید و نظافت خانه در ایام عید میباشد. چنانچه در ایام عید وتعطیلات هم نیازمند کمک باشید، همه روزه با هوم سرویز همراه شوید.
نکات ریز خانه تکانی را از کسانی بخواهید که آموزش دیده اند:
هرکاری اگر اصولی انجام شود بهترین نتایج را به دنبال خواهد داشت. رعایت نکات ریز خانه تکانی توسط همیاران هوم سرویزی موجب رضایت تمامی اعضای خانه میشود. به دنبال رعایت نکات ریز خانه تکانی تمامی کارها با نظم بیشتری انجام خواهد شد.

خانه تکانی سریع با همیاران هوم سرویزی:

خانه تکانی سریع به تنهایی کار طاقت فرسایی خواهد بود. کافیست همیاران هوم سرویزی را در کنار خود داشته باشید. همیاران آموزش دیده با آشنایی به روندکار و با برنامه ریزی خانه تکانی سریع را برای شما رقم خواهند زد.
نظافت منزل و محل کار خود را به همیاران هوم سرویزی بسپارید:
تمامی امور مربوط به نظافت منزل و محل کار توسط همیاران هوم سرویز انجام میگیرد. در صورتی که مایلید همواره اشخاص مطمئن و تحت نظارت در کمترین زمان ممکن در اختیارتان خواهد بود. نظافت خانه برای ایام عید و سایر ایام همه روزه توسط همیاران ارایه خواهد شد.
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi