header

ساخت کتابخانه و طبقه چوبی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سفارش ساخت کتابخانه چوبی و انواع قفسه دکوری و طبقات چوبی

شرایط سرویس ساخت کتابخانه و قفسه چوبی

• سرویس ساخت کتابخانه چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

• قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کتابخانه و قفسه چوبی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

• منظور از کمد کامل، ساخت کتابخانه کامل به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد. در حالت استاندارد عمق کمد دیواری حدود 50 تا 60 سانتی متر خواهد بود و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر خواهد کرد.

• سرویس ساخت کتابخانه و قفسه چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

• ساخت بدنه کمد دیواری از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

• منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

• طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

• جهت انتخاب جنس کتابخانه و قفسه چوبی حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ساخت کتابخانه و قفسه چوبی

​ساخت کتابخانه و ساخت قفسه چوبی در منزل

همه ماها در خانه کتاب ها و لوازم لوکسی داریم که تحت عنوان دکوری خریداری شده اند. اما ممکن است جای مناسبی برای قرار دادن آنها نداشته باشیم. ساخت قفسه های چوبی برای قرار دادن دکوری و کتابها یک روش و ایده جذاب  برای ایجاد دکوراسیون مدرن و لوکس است. با ساخت و نصب یک شلف ساده چوبی می توانید به وضوح تغییر را احساس کنید. اما خوب خرید کتابخانه یا طبقات چوبی کار آسانی نیست. زیرا کتاب خانه ها و شلف های بازاری یا زیبایی چندانی ندارند یا به طور کامل نمی توانند نیاز ما را برآورده کنند. آیا تا کنون به سفارش ساخت کتابخانه چوبی یا سفارش ساخت طبقات چوبی فکر کرده اید؟

حتما بارها به عکس های زیبایی در اینترنت برخورد کرده اید. که تحت عنوان جا کتابی یا جا گلدانی مورد استفاده قرار می گیرند. برای ساخت کتابخانه شخصی و ساخت قفسه کتاب نیز میتوانید خودتان دست به کار شوید. اما در وهله اول باید لوازم کافی در اختیارتان باشد و دوم اینکه دستی در هنر و کارهای نجاری نیز داشته باشید.

ساخت کتابخانه در منزل

ساخت کتابخانه چوبی یکی از اقدامات ضروری برای سر و سامان دادن به کتابهای همه ی اعضای خانواده است. در خیلی از موارد افراد ترجیح می دهند که خودشان دست به ساخت کتابخانه دست ساز بزنند. شاید در ابتدا ساخت کتابخانه از وسایل دور ریختنی برایتان کمی عجیب به نظر یرسد اما خوب دور از ذهن نیست.

برای ساخت کتابخانه سفارشی و ساخت قفسه چوبی سفارشی باید نکات ظریف و مهمی را در نقشه ساخت کتابخانه خانگی رعایت کنید. تا نتیجه کار چیز قابل عرضه ای در بیاید. در ابتدا ببینید ساخت قفسه چوبی دیواری یا کتابخانه مد نظرتان برای چه مقدار وسیله هایی  و چه تعداد کتاب در نظر گرفته شده است. در صورتی که وسایل مورد نظرتان سنگین است نباید طول قفسه ها را در نقشه ساخت کتابخانه خانگی زیاد بگیرید. به جای اینکار باید تعداد طبقات را افزایش دهید. ارتفاع هر قفسه تا قفسه بعدی 50 تا 60 سانتی متر باید باشد. عمق هر قفسه به اندازه وسایل و کتابهای شما بستگی دارد. میتوانید بزرگترین کتاب را مرجع خود قرار دهید و عمق قفسه ها به این ترتیب تعیین کنید. همچنین میتوانید با استفاده از کمی خلاقیت، سلیقه و رنگ آمیزی نمای کتابخانه خانگی خود را چندین برابر کنید.

آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف

یکی از پر کاربرد ترین و ارزان ترین ملزومات برای ساخت کتابخانه خانگی و قفسه چوبی استفاده از ام دی اف می باشد. یکی از ساده ترین روش ها در آموزش ساخت کتابخانه با ام دی اف استفاده از نگهدارنده های فلزی است. بدین ترتیب که هر تعداد قفسه را میتوانید به وسیله این نگهدارنده ها به دیوار متصل کنید. البته به خاطر داشته باشید که این نگهدارنده ها توانایی تحمل وزن بالا را ندارند. همچنین برش ام دی اف  را باید به نجاری ها که لوازم لازم را در اختیار دارند بسپارید.

ساخت قفسه چوبی ساده

حتما با یک سرچ ساده در اینترنت با همین عنوان با طرح هایی مواجه شده اید که پیش خودتان گفته اید واقعا چطور می شود که ساخت قفسه چوبی ساده تا این حد زیبا بشود. واقعا همیشه شلوغ بودن زیبا نیست. گاهی شما در در کنج آشپزخانه یا در دیوار پاسیو خود نیاز به ساخت شلف دیواری دارید که به عنوان زیر گلدانی یا قرار دادن دکوری و گلدان چوبی خود استفاده کنید. زیباترین نوع ساخت شلف دیواری با متریال چوب است. درواقع این طبقات با تکه چوب های ضایعاتی ساخته می شوند و با کمک هنر و خلاقیت نجار به طرح های جذابی تبدیل می شوند.

ساخت قفسه چوبی برای آشپزخانه

با دقت بیشتر در طرح های مدرن آشپزخانه متوجه می شویم که در قسمت های مختلف اقدام به ساخت طبقات جعبه ای یا ساخت شلف باکس می کنند. در طراحی و دکوراسیون مدرن استفاده از ساخت طبقات چوبی کوچک و شیک باعث روح بخشیدن به فضای آشپزخانه می شود. که میتوان آنها را به عنوان جا گلدونی یا فضایی برای چیدمان ظروف زیبا در نظر گرفت.

قفسه آشپزخانه چوبی می تواند وزن زیادی را تحمل کند به همین سبب می توانید به راحتی وسایل و ظروف آشپزخانه را با خیال راحت روی آن قرار دهید. ساخت شلف چوبی می تواند در آشپزخانه های کوچک بسیار کاربردی باشد. در حال حاضر آپارتمان ها و خانه ها بسیار کوچک شده اند و فضای کافی برای نصب کابینت های زیاد وجود ندارد. ازین رو با ساخت طبقات چوبی میتوان ازدیوارهای آشپزخانه و فضاهای خالی بهترین استفاده را کرد. درساخت قفسه چوبی برای آشپزخانه می توان از انواع طرح ها و اشکال هندسی نامنظم  نیز استفاده کرد.

ساخت قفسه چوبی برای مغازه

اغلب برای شروع کسب و کار جدید در هر صنفی باید محل مورد نظرتان را از هر جهت آماده کنید. یکی از زیباترین ایده ها برای دکوراسیون مغازه ساخت قفسه چوبی مغازه است. ساخت طبقات چوبی برای مغازه موجب گرم تر شدن فضای مغازه می شود. در گذشته برای طبقه بندی دیوار مغازه از طبقات فلزی یا آهنی استفاده می کردند. که زیبایی خاصی به دنبال نداشت و همواره ما را به یاد بقالی های قدیم می انداخت. اما ساخت قفسه چوبی دیواری یا ساخت طبقات ام دی اف واقعا در کنار کارایی بسیار زیاد، ظرافت و زیبایی بی نظیری نیز به همراه خود دارند. که می توانند در جذب مشتری و درآمد زایی نقش بسزایی داشته باشند.

سفارش ساخت کتابخانه و قفسه چوبی در سامانه هوم سرویز

ساخت قفسه کتابخانه چوبی از جمله لوازماتی هستند که باید سفارشی و مختص به فضای مورد نظر ساخته شوند. در این صورت نتیجه بسیار دلپذیر تر خواهد بود. از مزیت های سفارش ساخت قفسه چوبی و سفارش ساخت کتابخانه این میباشد که می توانید تمام قسمت هایی که مد نظرتان است را به کلی پوشش دهید. همچنین ساخت قفسه چوبی سفارشی میتواند کاملا بر اساس خلاقیت مشتری باشد و فقط نجار اجرا کننده این اثر هنری باشد. در واقع طراحی از شما اجرا از ما.

جهت سفارش ساخت کتابخانه چوبی و ساخت قفسه چوبی انباری کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. برای اطلاع از قیمت ساخت طبقات چوبی، پارتیشن بندی و ساخت استند میتوانید با همیاران و متخصصین طراحی ما مشورت کنید تا بر اساس بودجه مد نظر شما طراحی صورت بگیرد. همچنین تمامی لوازم چوبی mdf ساخته شده توسط همیاران ما تحت ضمانت یکساله هوم سرویز قرار خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi