header

نصب لامپ و لوستر

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

نصب روشنایی و انواع چراغ و لوستر دیواری و سقفی

شرایط سرویس نصب لامپ، چراغ و لوستر

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به کابل کشی و یا تعمیر نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب لامپ، چراغ و لوستر

​نصب لوستر در انواع سقف چگونه انجام می شود؟

نصب لوستر در انواع سقف به نوع ساختمان و میزان مقاوت سقف و همچنین نوع لوستر بستگی دارد. ارتفاع سقف نیز عامل تعیین کننده ای در انتخاب و خرید لوستر است. زیرا برای شروع کار اولین مسئله ای که باید مورد توجه قرار بگیرد امنیت و محکم بودن لوستراست. تعیین مقاومت سقف در تحمل وزن لوستر به وسیله برقکار مشخص می شود. که با توجه به تجربه ای که دارند بهترین راهکارها را برای امنیت بیشتر پیش روی مشتریان قرار خواهد داد.

نصب لوستر سنگین در سقف تیرچه بلوک

در هنگام نصب لوستر سنگین به سقف های بتونی باید از رول بولت اس شکل استفاده نمود. برای نصب لوستر سنگین در سقف تیرچه بلوک باید از زنجیرهای محکم که به تیرچه بلوک متصل است، استفاده کرد. بهترین و ایمن ترین راه برای آویزان کردن لوستر کریستالی سنگین، نصب بر روی زنجیر تیر آهن است. که در هنگام ساخت خانه از قبل باید بر روی سقف تعبیه شود. خوشبختانه بر روی تمام خانه های نوساز این امکان فراهم شده است.

نصب لوستر در سقف کاذب

سقف کاذب همانطور که بیان شده است، سقفی جایگزین سقف اصلی میباشد. که جهت زیباسازی ساخته میشود. این سقف استحکام بالایی ندارد و مناسب نصب لوستر سنگین نیست. در صورتی که مایل به نصب لوستر به سقف کاذب هستید، حتما دقت کنید که وزن لوستر زیر 10 کیلوگرم باشد. نصب لوستر به سقف کاذب به وسیله قلاب پروانه ای انجام میشود. بدین ترتیب که که با مته 6 سقف را سوزاخ کرده و قلاب پروانه ای را در سقف قرار میگیرد و لوستر به آن متصل میگردد. در صورتی که مایل به نصب لوستر ال ای دی سنگین هستید، باید حتما به سقف اصلی متصل نمایید. در واقع سطح کاذب باید برش داده شود و به سقف اصلی زنجیر شود.

نصب لوستر در سقف یونولیت

نصب لوستر در سقف یونولیت فقط بر روی زنجیری که از تیرچه بلوک از قبل تعبیه شده باشد آویزان می شود. نباید لوستر در سقف یونولیت با رول پلاک یا قلاب متصل شود، چون اصلا مقاومت ندارند.

نصب لامپ مهتابی led

امروزه به جای نصب لامپ و مهتابی های قدیمی از نصب لامپ مهتابی led استفاده می شود. در این نسل جدید دیگر نیازی به نصب ترانس و استارتر نیست. به همین علت نصب لامپ مهتابی led راحت تر از نمونه های قدیمی خود است. همچنین از مزایای نصب مهتابی led نور بالا و کم مصرف بودن آنها است. همچنینی طول عمر بالاتری دارند و به مرور زمان کم نور نمی شوند.

نصب لامپ ال ای دی سقفی

در صورتی که به نور زیاد در محیط نیاز دارید. بهترین و شیک ترین انتخاب نصب لامپ ال ای دی سقفی است. لامپ ال ای دی سقفی به دو صورت مربع و دایره موجود هستند و اغلب به نصب لامپ ال ای سقفی توکار تاکید می شود. زیرا شعاع نور در این لامپ ها مستقیم است و نصب چند عدد در اینها در کنار یکدیگر به صورت توکار نور خوب و یکدستی را ایجاد میکند.

نصب لامپ هالوژن

لامپ هالوژن بر روی سقف های کاذب اجرا می شود. معمولا در سقف هایی که پرسیانا و کناف و یا حتی چوب کار شده است، برای اجرای نورپردازی از نصب لامپ هالوژن استفاده می شود. مصرف نسل جدید لامپ اس ام دی هالوژن بسیار کم می باشد و با توجه به نوری که در فضا ایجاد میکنند بسایر مقرون به صرفه هستند.

نصب مهتابی روی دیوار

نصب مهتابی روی دیوار از پیش پا افتاده ترین کارهای برقی است. که معمولا هرکسی در منزل انجام داده است. اما همین کار ساده نیز نیاز به اندکی سررشته در کارهای برقی دارد. همچنین چون برای نصب مهتابی روی دیوار با برق سرو کار دارید حتما باید نکات ایمنی را رعایت کنید .چون سرورکار داشتن با برق اصلا شوخی بردار نیست.

نصب لوستر برنزی

لوستر برنزی یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین لوسترها محسوب می شود، که هیچ گاه دمده نمی شوند. شاید در گذشته نصب لوستر برنزی فقط برای خانه های سلطنتی پیشنهاد می شد. اما امروزه با عرضه انواع لوستر کریستالی برنزی  دیگر تقریبا در هر خانه و با هر دکوراسیونی شما میتوانید لوستر برنزی مناسب را انتخاب و نصب کنید.

نصب لوستر ال ای دی

در نصب لوسترهای ال ای دی و نصب لوسترهای اس ام دی احتیاج به پلیت میباشد. پلیت یک سازه بعلاوه شکل میباشد. پلیت به وسیله پیچ و رولپلاک به سقف متصل میشود .یا 4 طرف پلیت به وسیله زنجیر به قلاب سقفی متصل میشود و کمی فاصله دار از سقف قرار میگیرند.

نصب لوستر سه شاخه

آویزان کردن لوستر سه شاخه نسبت به بقیه لوسترها راحت تر است. چون وزن چندانی ندارند میتوان به وسیله پیچ روپلاک و رول بولت نصب را کامل کرد. میتوان در هنگام نصب لوستر سه شاخه به بالا، از کلید دوپل استفاده کرد. استفاده از کلید دوپل این امکان را فراهم میکند که در هنگام روشن کردن لوستر تمام چراغ ها با هم روشن نشود و اگر هر دو پل کلید را فشار دهید از تمام نور میتوانبد استفاده کنید.

خدمات نصب لوستر، لامپ، چراغ خود را به برقکار سیار ماهر بسپارید:

مقدار چشم گیری از زیبایی خانه ها با نورپردازی تکمیل خواهد شد. این نور پردازی در داخل منازل با نصب لامپ، چراغ و لوستر تکمیل میشود.البته با توجه به خطرات ناشی از برقکاری در صورت عدم رعایت نکات ایمنی، در بیشتر مواقع توصیه می شود که از برقکار سیار کمک بگیرید. کلیه خدمات برقکاری در زمینه نصب لامپ، چراغ و لوستر مانند نصب لامپ مهتابی، نصب سرپیچ، نصب هالوژن ، نصب پروژکتور، نصب لامپ سنسوردار سقفی و دیواری و نصب تایمر راه پله توسط برق کار سیار نیز انجام میشود.

هزینه نصب لامپ، چراغ و هزینه نصب لوستر در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

برق کار سیار اعزامی از سمت هوم سرویز، ابتدا کار را مورد بررسی قرار میدهد. و در صورت رضایت مشتری اقدام به سیم کشی و نصب لامپ، چراغ و لوستر دیواری میکنند. هزینه نصب لامپ به تعداد لامپ ها و متراژ سیم کشی بستگی دارد. همچنین هزینه نصب لوستر نیز به میزان سنگینی لوستر و میزان ساعت کاری برقکار بستگی دارد.

چگونه برقکار سیار را در کوتاه ترین زمان ممکن در کنار خود داشته باشیم؟

با توجه به مشغله زیاد افراد و تخصصی شدن اکثر کارهای برقی، دسترسی به فرد متخصص و متعهد در زمینه برقکاری و نصب لامپ، چراغ و لوستر دیواری و سقفی کار راحتی نمیباشد. ازین رو تیم هوم سرویز با گرد آوری گروهی متخصص و دانش آموخته این رشته سعی به رفع نیاز کاربران خود دارد. کافیست به صورت رایگان درخواست خود را در هوم سرویز ثبت کنید.در کمترین زمان ممکن پس از درخواست، برقکار سیار حرفه ای در کنارتان خواهند بود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi