header

تعمیر ماشین لباسشویی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت عیب یابی و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در منزل

شرایط سرویس تعمیر ماشین لباسشویی

• همیار می بایست ابتدا ماشین لباسشویی عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین لباسشویی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات ماشین لباسشویی در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین لباسشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر ماشین لباسشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی

مبحث تعمیرات و عیب یابی لوازم خانگی به حدی گسترده است که پیشنهاد می شود برای هر برند مجزا متخصصین آموزش دیده همان کارخانه اقدام به تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی کنند.​

نصب ماشین لباسشویی پاکشوما

همیشه تاکید می شود نصب لباسشویی پاکشوما در صورتی که به تازگی خریداری کرده اید را به نمایندگی های مجاز پاکشوما سپرده شود. زیرا در این صورت ماشین لباسشویی شما گارانتی می شود و شامل خدمات پس از فروش می شود. ولی در صورتی که دوره گارنتی نیست. پرسه نصب را میتوانید به سایر افراد متبحر نیز واگذار کنید.

نصب ماشین لباسشویی سامسونگ

برای نصب ماشین لباسشویی سامسونگ تازه خریداری شده باید از نمایندگی کمک بخواهید. در غیر این صورت اگر نیاز به نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی دارید. باید بدانید که مکانی را باید به نصب اختصاص دهید که کاملا همسطح باشد و حدالامکان روی فرش قرار نگیرد. تا از لرزش در هنگام شستشو جلوگیری شود.

نصب ماشین لباسشویی اسنوا

شاید برای خیلی از افراد نصب ماشین لباسشویی اسنوا کار راحت و پیش پا افتاده ای باشد. ولی طبق آماری که به دست تعمیرکاران  ماشین لباسشویی ما رسیده است. بیشترین خساراتی که ممکن است طی مرور زمان به دستگاه وارد شود از نصب اشتباه ناشی می شود. رعایت نکات ریز ولی پر اهمیت در هنگام نصب باعث می شود، تا عمر مفید دستگاه افزایش پیدا کند.

نصب ماشین لباسشویی دوو

مهم ترین عاملی که نصب ماشین لباسشویی دوو را کمی از سایر برندها متمایز میکند، وزن بالای این وسیله است. جایگاه نصب ماشین لباسشویی دوو باید به دور از حرارت و نورخورشید باشد. مهمترین نکته در هنگام نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی دوو این است که باید پریز برق در جایی قرار بگیرد که در صورت سرازیر شدن آب اتصالی ایجاد نشود.

نصب ماشین لباسشویی آبسال

اگر به تازگی به محل جدید نقل مکان کرده اید. نصب ماشین لباسشویی آبسال را باید به متخصصین بسپارید. تا بر طبق اصول استاندارد اقدام به نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی کنند. همچنین در صورت بروز ایرادات در هنگام نصب، میتوانید راهنمای تنظیمات را از تعمیرکار لباسشویی دریافت کنید.

نصب ماشین لباسشویی زیرووات

برای استفاده آسان و صحیح از هر وسیله برقی باید کاملا به عملکرد آن وسیله آشنایی داشته باشید تا از حداکثر کارایی آن وسیله استفاده کنید. در هنگام نصب ماشین لباسشویی زیرووات توجه کنید تا در معرض تابش مستقیم خورشید و در مجاورت وسایل گرمازا نصب نشود. همچنین محل نصب باید عاری از هر گونه رطوبت و عوامل رطوبت زا  باشد.

نصب ماشین لباسشویی دو قلو

نصب ماشین لباسشویی دو قلو اصلا کار سختی نیست. و در گرو یک پریز برق و یک چاه تخلیه است. که شیلنگ تخلیه در آن قرار بگیرد. فقط رعایت نکات ایمنی در هنگام نصب بسیار پر اهمیت است. که پریز برق ماشین لباسشویی دوقلو نباید در مجاورت شیلنگ تخلیه باشد. همچنین در محیط های مرطوب مانند حمام  اقدام به نصب نشود.

نصب ماشین لباسشویی کروپ

ماشین لباسشویی کروپ یکی از برندهای محبوب تولید کننده ی ماشین لباسشویی است. نصب ماشین لباسشویی کروپ تنها با اتصال شیر آب و خروجی فاضلاب محدود نمی شود. در واقع با وجود مدل‌­های متنوع موجود در بازار، باید یک متخصص خبره اقدام به نصب و تعمیر ماشین لباسشویی کروپ کنند. تا از بروز هرگونه مشکل در عملکرد و ساختار دستگاه جلوگیری شود.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی طی مرور زمان و استفاده نادرست ممکن است کارایی اولیه خود را از دست بدهند. تعمیر ماشین لباسشویی کنوود که از برندهای خوب و تایید شده ژاپنی است. باید توسط متخصصین این وسیله انجام شود. تعویق در تعمیر لباسشویی کنوود میتواند خسارات بالایی را به وجود بیاورد.

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

لباسشویی پاکشوما از برندهای قدیمی و تایید شده ایرانی میباشد. همانطور که میدانیم این لباسشویی طی مرور زمان بسیار پیشرفته تر شده است. ازین رو تعمیر لباسشویی پاکشوما مانند گذشته کار آسانی نیست و نمی شود این کار رابه تعمیرکاران مبتدی و بی تجربه سپرد.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

هزینه تعمیر لباسشویی دوو در صورتی که به افراد متبحر در این زمینه سپرده شود تا مبالغ بالایی به صرفه تر تمام خواهد شد. زیرا در بسیاری از موارد به جای تعویض قطعه فقط کافیست قطعه ارجینال تعمیر شود. بدین ترتیب هم هزینه تعیمر ماشین لباسشویی کاهش پیدا میکند و هم قطعه اصلی و فابریک لوازم ختانگی حفط می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرکاران ماشین لباسشویی ال جی باید هر ساله در دوره های آموزشی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شرکت کنند. و دانش خود را در ارتباط با وسیله های جدید بالا ببرند. ازین رو پیشنهاد می شود تنها از افرادی در این زمینه کمک بگیرید که تاییده این مراکز را دارا باشند و تبحر لازم را در این زمینه را کسب کرده باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

با توجه به عواملی مانند قیمت ماشین لباسشویی بوش و همچنین شرایط تحریم و کمبود قطعات ارجینال و پیچیدگی خود دستگاه تعمیر ماشین لباسشویی بوش باید بسیار دقیق و اصولی انجام شود. زیرا هر گونه اشتباده در تعمیر ماشین لباسشویی بوش می تواند خسارات بالایی را به همراه خود داشته باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

گاها برای تعمیر لباسشویی اسنوا نیازی به کمک گفتن از متخصص نیست و فقط با بررسی تنظیمات دستگاه مشکل قابل رفع است. اما در صورتی که میدانید ایراد ماشین لباسشویی میتواند از قطعه ای در داخل آن باشد باید با متخصصبن تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

ممکن است با بروز ایراداتی نظیر نچرخیدن دیگ لباسشویی ، نشتی آب از لباسشویی، لرزش و تکان شدید در هنگام شستشو، عدم تخلیه کامل آب و عمل نکردن دکمه های لباسشویی و سایر عوامل مشابه نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آبسال باشد. تمامی ایرادات ذکر شده میتواند یک یا علل های مختلفی داشته باشد که یک به یک باید توسط تعمیرکار لباسشویی آبسال بررسی شود.

نحوه ی سرویس ماشین لباسشویی ال جی

همانطور که میدانیم هر وسیله برقی عمر مفیدی دارد اما با استفاده درست میتوانیم عمر مفید دستگاه را از سال تخمین زده شده بالاتر ببریم. در توضیح نحوه ی سرویس ماشین لباسشویی ال جی باید مراحل متعددی را طی کنیم. رعایت راهکارهایی مانند شستشو صافی فیلتر لباسشویی در در هر 10 بار شستشو و تمیز کردن لاستیک درب لباسشویی و جرم گیری لباسشویی از راهکارهای نحوه ی سرویس ماشین لباسشویی ال جی است.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

گاهی به علت هلی مختلفی نظیر ضربه، نواسانات الکتریکی و عدم نگهداری صحیح، دستگاه مستهلک می شود. سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ به صورت دوره ای موجب می شود که تمامی ایرادات شناسایی و رفع شوند. معمولا در صورت استفاده زیاد

تاکید  می شود در فواصل زمانی کوتاه هر 6 ماه به سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ اختصاص داده شود.

سرویس ماشین لباسشویی دوو

با نقل مکان کردن به منزل جدید قبل از اقدام به روشن کردن ماشین لباسشویی باید به سرویس ماشین لباسشویی دوو پرداخت. در واقع با سرویس ماشین لباسشویی دوو هرگونه ایراد احتمالی در هنگام حمل و نقل بررسی و عیب یابی می شود و با خیال راحت میتوانید از ماشین استفاده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی تهران با هوم سرویز

در صورتی که به تعمیر ماشین لباسشویی غرب تهران نیاز پیدا کردید. فرقی نمیکند که چه برندی باشد. ما بهترین متخصصین تعمیر لباسشویی غرب تهران را در کنار خود داریم تا در کمترین زمان ممکن به کمک شما بشتابند. افراد بدون تبحر ، از پس نصب و تعمیر ماشین لباسشویی قطعا بر نمی آیند و به جای تعمیر درست ، هزینه مضاعفی را به بار می آورند. پس با دید باز انتخاب کنید..

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی شمال تهران درهوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

در صورتی که مایلید مناسب ترین هزینه نصب ماشین لباسشویی شمال تهران و تعمیرات را با بهترین کیفیت دریافت کنید،  با متخصصین ما تماس بگیرید. در صورتی که ماشین لباسشویی شما شامل دوره گارانتی نیست . فقط و فقط نصب و تعمیر ماشین لباسشویی را به متخصصین کاردان هوم سرویز بسپارید . متخصصین ما با تهیه و تعویض قطعات دارای گارانتی معتبر، نصب و تعمیر ماشین لباسشویی شما را تضمینی انجام میدهند.

عیب یابی لباسشویی

در این قضیه که نصب ماشین لباسشویی و یا تعمیرات آن کار تخصصی است ، شکی نیست . اما داشتن پیش زمینه و اطلاعات اولیه در ارتباط با نصب و تعمیر ماشین لباسشویی ، به شما کمک میکند، که در تماس اولیه و قبل از حضور تعمیرکار لباسشویی اطلاعات درستی بدهید که زودتر دستگاهتان تعمیر شود. در خیلی از موارد با آشنا بودن به عیب یابی ماشین لباسشویی تنها با یک تغییر کوچک مشکل رفع خواهد شد.

·         چرا ماشین لباسشویی روشن نمیشود؟

اولین قسمتی که باید در وسیله برقی چک شود منبع تغذیه یا پریز برق است. اگر این موارد مشکل نداشت دومین مورد، بررسی شیر آب است. ممکن است شیر آب هرز شده باشد و یا شیلنگ گره خورده باشد. در بعضی موارد به علت انباشته شدن لباسها در یک قسمت از سبد شستشو ماشین لباسشویی روشن نمیشود.

·         علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست؟

گاهی حتما پیش آمده که بعد از بازکردن درب ماشین لباسشویی بوی بدی به مشامتان رسیده، که اصلا خوشایند نیست. گاهی این اتفاق به علت انباشته شدن پرز و رسوبات صابونی در شیارهای درب لباسشویی است. بهترین راهکار خانگی برای از بین بردن بوی بد، استفاده از نصف استکان جوش شیرین و 3 استکان سرکه سفید است. این محلول را در محفظه پودر لباسشویی بریزید و لباسشویی را در حالت دور آرام قرار دهید و بگذارید تا این محلول تمام لباسشویی را بشورد.

·         علت ریزش آب از ماشین لباسشویی چیست؟

یکی از شایع ترین و خطرناکترین ایرادات در هنگام نصب و تعمیر ماشین لباسشویی نفوذ آب به بیرون از لباسشویی هست. قبل از انجام هرکاری برای جلوگیری از نفوذ آب به برد و موتور ماشین لباسشویی،  لباسشویی را از برق بکشید. گاهی استفاده بیش از حد از مواد شوینده موجب این اتفاق میشود. همچنین ایراد در شیلنگ تخلیه و یا ترک برداشتن و یا شکستگی دیگ لباسشویی موجب این اتفاق میشود.

·         علت لرزش ماشین لباسشویی چیست؟

خیلی از افراد به علت سرو صدا و لرزش زیاد لباسشویی در هنگام شستشو، ترجیح میدهند، زمانی لباسشویی را روشن کنند که منزل نباشند. در صورتی که گاهی تمام این لرزش ها و سرو صدا ها با تراز کردن ماشین لباسشویی رفع میشود. فقط کافیست در هنگام نصب و تعمیر ماشین لباسشویی مراقب باشید، کفی زیر لباسشویی ساییده نشده باشد و سطح زیر ماشین لباسشویی سر و لغزنده نباشد.

نصب و تعمیر ماشین لباسشویی شرق تهران توسط متخصصین هوم سرویز انجام میشود:

با توجه به پراکندگی نیروهای تعمیر لوازم خانگی در سراسر تهران شرکت هوم سرویز هیچ گونه محدودیتی در زمینه ارایه خدمات ندارد. لذا صرف نظر از اینکه احتیاج به نصب و تعمیر ماشین لباس شویی در شمال تهران باشد یا جنوب ، همیاران ما در کمترین زمان ممکن خودشان را به شما میرسانند.

ارایه مشاوره رایگان در خصوص تعمیر لوازم خانگی وظیفه ما و البته حق شماست :

درصد قابل توجهی از ایرادات در لوازم خانگی با مشاوره و راهنمایی جزیی توسط متخصصین رفع خواهد شد و نیازی به اعزام نیرو و صرف هزینه برای انتقال به تعمیرگاه لوازم خانگی نیست.

همیاران هوم سرویز بعد از اعلام درخواست با شما تماس میگیرند و توضیحات لازم در جهت نصب و تعمیر ماشین لباس شویی حایر و سایر لوازم خانگی را در اختیارتان قرار میدهند و در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی در کناران قرار میگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi