header

تعمیر و نصب مایکروویو

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر انواع مایکروویو،مایکروفر و سولاردام با ضمانت

شرایط سرویس نصب و تعمیر مایکروویو

• همیار می بایست ابتدا مایکروویو را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر مایکروویو نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر مایکروویو می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر مایکروویو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیرمایکروفر را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر مایکروویو

نصب و تعمیر مایکروویو در تهران

اگر بخواهیم یک وسیله کاربردی و بسیار پر مصرف را برای افراد شاغل نام ببریم قطعا نصب مایکروویو است. یک وسیله با کارایی بالا در آشپزخانه به نام مایکروفر می تواند در زمان شما بسیار صرفه جویی کند. با خرید و نصب مایکروفر می توانید زمان پخت و پز خود را بسیار کوتاه تر کنید. یخ زدایی غذا، پخت انواع غذاها در کوتاه ترین زمان ممکن مزیت های نصب و تعمیر مایکروفر می باشد.

نحوه کار مایکروویو

ماکروفر با امواج الکترومغناطیسی و با سرعت بالا انواع غذا را در کمترین زمان ممکن میپزد، یا گرم میکند. مایکروفر و انواع مایکروویو از قطعات مختلفی ساخته شده اند که در پروسه پخت غذا دخیل هستند تعدادی ازین اجزا ماکروفر عبارت اند از:

کنترل پنل :

مدت زمان پخت غذا و میزان اشعه و توان دستگاه در این قسمت تعیین می شود. در بسیاری از انواع ماکروفر و ماکروویو های جدید برنامه هایاز  پیش تعیین شده با مدت زمانی مشخص برای پخت انواع غذا تعبیه شده است.

منبع تغذیه ماکروفر:

منبع تغذیه دارای ولتاژ 230 ولت است. که برای حفظ ایمنی بیشتر این ولتاژ از یک سیستم ایمنی عبور میکند. که در مواقع اضطراری که گرما بیش از حد بالا می رود و یا درب مایکروفر ناگهانی باز می شود این برق به صورت اتومات قطع شود.

مگنترون:

لامپ خلاء و یا مگنترون یکی از قطعات اصلی در تعمیرات ماکروویو می باشد. مگنترون ماکروفر  وظیفه ی اصلی ایجاد گرما در ماکروفر را دارد. کلمه ی مگنترون گرفته شده از دو کلمه ی مگنت و الکترون است. مگنترون امواج رادیویی  را که طول آن پنج اینچ است را تولید می کنئد و موجب حرکت مولکول های غذا و در نهایت پختن غذا می شود.

صفحه گردان:

غذای روی یک صفحه‌ی گردان در داخل مایکروفر قرار می‌گیرد که با چرخاندن غذا موجب می شود همه قسمت های غذا به یک اندازه پخته شود.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر در منزل

در ادامه سوالات و مشکلات مایکروفر که ممکن است برای خیلی از دارندگان مایکروویو که نیاز به آموزش تعمیرات مایکروویو در منزل دارند را شرح می دهیم.  وابسته به نوع دستگاه و نوع ایراد ماکروفر مد نظر شما ایرادات و آموزش تعمیر ماکروفر می تواند تخصصی یا ساده باشد.

علت گرم نکردن غذا در ماکروفر چیست؟

هنگامی که مایکروفر غذا را گرم نمیکند ، برای رفع عیب و تعمیر ماکروویو باید قطعات زیادی را بررسی کرد. مواردی مانند لامپ، دیود، خازن، ترانس ولتاژ و برد دستگاه ممکن است نیاز به تعمیرات واکروفر داشته باشد. برای شروع ابتدا قطع کننده ی گرما که قطعاتی دیسکی شکل هستند که با یک سیم به مگنترون وصل شده اند را بررسی کنید. برای چک کردن این قسمت باید به وسیله اهم متر یا ولت متر پایانه ها را بررسی کنید که هر دو عدد صفر را نشان دهند. در غیر این صورت در برای تعمیر مایکروفر در منزل باید این قطعه تعویض شود. در صورتی که ایراد ازین قسمت نبود به بررسی خازن ودیود بپردازید. اما پیشنهاد می کنیم برای بررسی مگنترون ماکروفر که کمی تخصصی هستند، حتما با نمایندگی تعمیرات ماکروفر تهران تماس بگیرید.

علت نچرخیدن ظرف داخل ماکروفر چیست؟

معمولا تعمیر مایکروویو زمانی که ظرف داخل آن نمی چرخد کار چندان سختی نیست و برای رفع مشکل باید به بررسی موتور گردان داخل ماکروفر پرداخت. همچنین اگر موتور چرخان داخل ماکروفر یکنواخت نمیچرخد و غدا به طور یکنواخت گرما نمی بیند نیز باید ولتاژ برق ورودی به ماکروفر را بررسی کنید. اگر ولتاژ برق کمتر از 115 ولت باشد در سیستم برق رسانی ماکروفر اختلال ایجاد شده است.

علت جرقه در ماکروویو چیست؟

برای بررسی و یافتن علت جرقه زدن ماکروفر باید مواردی مانند لامپ مگنتران را بررسی کرد. زیرا طی مرور زمان ممکن است دهانه لامپ گشاد شود و همین موضوع عامل ایجاد جرقه در ماکروویو شود. همچنین در صورتی که فلز در داخل ماکروفر قرار داده شود موجب می شود که دستگاه جرقه بزند. در مرحله آخر بررسی کنید که ورقه میکا آسیب ندیده باشد.

علت خاموش شدن ناگهانی ماکروویو چیست؟

حتما پیش آمده که در حین کار با ماکروویو ، دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شود. در صورت استفاده مکرر از دستگاه در یک روز ترموستات دستگاه به اصطلاح داغ میکند و دستگاه را خاموش میکند. در این مواقع جهت تعمیر ماکروویو کافیست فقط دستگاه را چند ساعت خاموش کنید تا سرد شود.

همچنین در صورتی که ماکروویو در محیط بسته قرار داده شود، که امکان جابجایی هوا وجود نداشته باشد. دمای داخلی ماکروویو چندین خواهد شد و به دستگاه فشار مضاعف وارد میشود و دستگاه خاموش می شود. البته کم و زیاد شدن جریان برق و ایراد و اتصالی در پریز برق نیز میتواند عامل این ایراد شود. در صورتی که با رعایت تمامی راهکارها به نتیجه نرسیدید، متخصصین نصب و تعمیر ماکروویو در منزل هوم سرویز را خبر کنید.

علت کار نکردن دکمه های روی ماکروویو چیست؟

ابتدا بررسی کنید که قفل کودک را اشتباها فعال نکرده باشید . زیرا در این صورت به علت امکانات امنیتی،  دکمه های دستگاه غیر فعال می شود. مورد دیگر این است که ، به یاد داشته باشید که ماکروویو در حین کار دکمه هایش غیر فعال می شود ، پس اگر هنگام روشن بودن دکمه های دستگاه کار نکرد، قطعا ایراد از دستگاه نیست. در بیشتر موارد این مشکل با خاموش روشن کردن دستگاه ، مشکل حل می شود. دستگاه را از برق بکشید و چند ساعت بعد دوباره امتحان کنید.

علت دود کردن و بوی بد ماکروویو چیست؟

عمده ترین عامل بروز این مشکل کثیف بودن ماکروویو است. گاهی باقیمانده چربی در دیواره ماکروویو موجب این دود و بو است .راه حل این موضوع پاک کردن ماکروویو با محلول جوش شیرین و آب است. ابتدا تمام داخل ماکروویو را با این مواد بشویید و دکمه گریل را بزنید و پس از 10 دقیقه با پارچه خیس داخل ماکروفر را پاک کنید. معمولا پس از اینکار به متخصص نصب و تعمیر ماکروویو نیاز نخواهید داشت.

تعمیرات انواع برند ماکروفر در هوم سرویز

درهوم سرویز تمام برندها مانند تعمیر مایکروفر کنوود، تعمیر مایکروفر بلک اند دکر، تعمیر ماکروفر بوتان ، تعمیر ماکروفر تکنو، تعمیر ماکروفر دلونگی ، تعمیر ماکروفر بوش و تعمیر ماکروقر دسینی انجام می شود. که در ادامه به توضیح دیگر برندهای پر طرفدار خواهیم پرداخت.  

تعمیر ماکروویو سامسونگ

یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای موجود در بازار ماکروویو سامسونگ است. سامسونگ پیشگام در تولید انواع مختلف ماکروویو، ماکروفر و سولاردام هستند. که همه تقریبا مشابه با یکدیگرند و شاید در در امکانات پخت غذا قابلیت های مختلفی داشته باشند. ماکروفر سامسونگ به دو صورت صفحه دکمه دار و صفحه لمسی تولید شده اند. معمولا بزرگترین اشکال کاربران که نیاز به تعمیر ماکروویو سامسونگ پیدا می کنند،  در تنظیم ساعت مایکروفر سامسونگ است. که یکبار برای همیشه با کمک تعمیرکار هوم سرویز میتوانید این مشکل را حل کنید. در کل هر وسیله برقی طی مرور زمان و یا اشتباهات سهوی ممکن است دچار ایراداتی شوند. ازین تعمیرات ماکروفر سامسونگ تهران به یک رشته تخصصی تبدیل شده است که تنها باید توسط افراد متخصص انجام شود.

تعمیر ماکروویو ال جی

یکی دیگر از برند های بسیار معتبر در تولید انواع لوازم خانگی به ویژه ماکروفر الجی میباشد. مایکروویو ال جی از بروز ترین انواع موجود در بازار است. که بسیار مورد استقبال افراد متقاضی این وسیله قرار گرفته است. همچنین نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی نیز در سطح کشور خدمات گسترده ای ارائه می دهند. با توجه به تکنولوژی پیشرفته و حساس در ال جی تعمیر مایکروویو ال جی را به افراد غیر متخصص نسپارید تا متحمل هزینه های بالا نشوید.

تعمیرات ماکروویو پاناسونیک

تعمیر ماکروفر پاناسونیک Panasonic را در صورتی که در دوره گارانتی است را فقط باید به نمایندگی های مجاز، که دستگاه را تحت پشتیبانی ضمانت نامه تعمیر می کنند، بسپارید. در صورتی که دوره گارانتی به اتمام رسیده است می توانید از متخصصین تعمیرات مایکروویو پاناسونیک در تهران هوم سرویز کمک بگیرید که در تمام مناطق تهران آماده ارائه خدمات با کیفیت هستند.

هزینه تعمیرات مایکروویو درهوم سرویز

خوشبختانه در هوم سرویز هزینه تعمیرات مایکروویو برندهای مختلف همه بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرکاران محاسبه و اعلام می شود. هزینه تعمیر ماکروفر و اجرت تعویض قطعات به صورت مجزا در اپلیکیشن هوم سرویز نمایش داده شده است. این شفافیت در هزینه تعمیر ماکروفر موجب میشود تا قبل از اعزام متخصصین جهت تعمیر ماکروفر در منزل از کلیه هزینه ها اطلاع داشته باشید.

ثبت سفارش رایگان و درخواست تعمیرکار در زیر یک ساعت!!

در صورتی که نیاز به انجام کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر مایکروویو در منزل دارید. میتوانید به صورت کاملا رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن برای بازدید و اعلام قیمت تعمیرات مایکرویو با شما تماس میگیرند. دیگر نیاز نیست خودتان به تعمیرگاه لوازم خانگی مراجعه کنید. متخصصین ما جهت تعمیرات مایکروفر در محل حضور پیدا میکنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi