header

سرویس حمل بار با وانت و نیسان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت حمل بار با وانت و نیسان

شرایط سرویس حمل بار با وانت و نیسان

• چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

• تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود اشیای حجیم در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

• در صورتیکه جابجایی بار نیازمند عبور از محدوده طرح ترافیک باشد، هزینه طرح ترافیک در مبلغ نهایی محاسبه می شود.

• مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی حمل بار با وانت و نیسان

​حمل بار با وانت و نیسان را با یک تماس کوتاه انجام دهید:

دغدغه ی بسته بندی از یک سمت و جستجو شرکت حمل بار با وانت و نیسان ، از سمت دیگر از مواردی هستند که به نگرانی های افراد خانواده اضافه می کند. لذا پیدا کردن وانت بار ارزان و تضمینی بزرگترین و البته مهمترین قسمت کار در هنگام جا به جایی وسایل یا اسباب کشی ، خواهد بود.
برای جابجایی های سبک ترجیحا به استفاده از وانت بار و یا نیسان بار سفارش می شود. زیرا تفاوت  بالایی در نرخ کرایه وانت بار در مقایسه با خاور وجود دارد. همچنین در صورتی که فقط مایلید وسیله ای را جهت تعمیر و یا تعویض و فروش به مکانی انتقال دهید، بهترین انتخاب قطعا حمل بار با وانت و نیسان است.

وانت بار ارزان ولی تضمینی را چگونه بیابیم؟

شاید در پاسخ به این پرسش بسیاری از افراد پاسخ دهند که هیچ ارزانی بی دلیل نیست ، اما هدف ما از مطرح کردن وانت بار ارزان ، نرخ کرایه منصفانه حمل بار است.  که بر اساس نرخ اتحادیه حمل بار ، تعیین شده است.
با توجه به گرانی بنزین و نرخ های نجومی که امروزه مطرح می شود ، کمک گیری از وانت بار اسنپ که نرخی مشخص و از پیش تعیین شده دارد ، شما را از سردرگمی و ابهام نجات خواهد داد.
به موسسات حمل و نقل فصلی و بدون پشتیبانی اعتماد نکنید:
امروزه پیشرفت علم و فناوری سخت ترین کارها را آسان کرده است. در صورتی که نیاز به حمل بار با وانت یا نیسان داشته باشید ، با یک سرچ کوتاه با انبوهی از اسم موسسات حمل بار ، تحت عنوان الو وانت و یا وانت بار اسنپ  مواجه خواهید شد. اما  تشخیص اینکه کدام یک از این الو وانت ها دارای اعتبار هستند و مناسب ترین گزینه جهت وانت بار اسنپ هستند کار چندان راحتی نیست.
نکته مهم : هیچ گاه به موسسات و شرکت های حمل بار دوره ای، که زیر نظر هیچ ارگانی نیستند، اعتماد نکنید. این افراد و شرکت ها با هدف سودجویی و به صورت فصلی شروع به کار می کنند و در صورت نارضایتی شما و اعمال خسارت عمدی و یا سهوی به وسایل شما ، شامل هیچ گونه بیمه ای نمی باشند و مسئولیتی را قبول نمی کنند.
ولی موسسات حمل بار تایید شده و دارای سابقه فعالیت ، زیر نظر ارگان های دولتی فعایت می کنند. با پشتیبانی قوی و 24 ساعته ،  امکان هرگونه خسارت در هنگام اسباب کشی با نیسان بار یا سایر وسایل نقلیه را پیش بینی می کنند و از وارد شدن ضرر و زیان  به شما جلوگیری خواهند کرد.
حمل بار با وانت و نیسان یک کار تخصصی است :
همیشه به خاطر داشته باشیم الزاما هر فردی که دارای وانت یا نیسان است،  قابلیت و مهارت حمل بار و اثاثیه را ندارد و مناسب حمل بار با وانت و نیسان نیست. به طور مثال فردی که از نیسان بار، جهت جابجایی میوه و یا مصالحی نظیر آهن و آجر استفاده می کرده است ، به یک باره توانایی و تجربه لازم جهت حمل بار و اثاثیه را ندارد.
شاید این افراد،  نرخ کرایه وانت بار ارزانی ارائه دهند ، ولی ممکن هست که شما را متحمل ضررهای بالاتری کنند. و موجب خسارت به وسیله های شما شوند.
نحوه ی بسته بندی وسایل ، چیدمان بسته های اثاثیه  و وسایل حجیم تر در نیسان یا وانت بسیار در امنیت به مقصد رسیدن وسایل اهمیت دارند. در نهایت نحوه ی رانندگی صحیح و مسیر شناسی ، از اصول اساسی الو وانت حمل اثاثیه منزل هستند.

نرخ کرایه وانت بار اسنپ  و نیسان بار چگونه تعیین می شود؟

تعیین نرخ کرایه وانت بار اسنپ  به چند عامل بستگی دارد.
1. تعداد کارگر مورد نیاز جهت حمل و نقل و جابجایی
2. مسافت جابجایی ( درون شهر یا بیرون شهر بودن ) و یا محدوده طرح ترافیک یا خارج آن
3. تعداد طبقات مبدا و مقصد جهت جابجایی موارد حجیم
4. در صورت نیاز به سرویس بسته بندی وسایل مبلغ به صورت مجزا محاسبه و اعلام می شود.

تعرفه اتوبار چگونه تعیین می شود؟

یکی از مهمترین عوامل در انتخاب اتوبار مطمئن ،  قیمت اسباب کشی و تعرفه اتوبار است. میزان ساعات که نیسان یا وانت در اختیار شماست ، فاصله مبدأ تا مقصد، حجم وسایل و تعداد کارگر مورد نیاز که ارتباط مسقیم با یکدیگر دارند و در هزینه اثاث کشی با وانت بسیار تاثیر‌گذارند. به عنوان نمونه کرایه خاور با قیمت کرایه نیسان متفاوت است. به وسیله اپلیکیشن حمل بار  هوم سرویز  می‌توانید قیمت اسباب کشی و تعرفه اتوبار را به رایگان مطلع شوید.
با پاسخ به چند سوال ساده  پیرامون مسائلی که مطرح شد می توانید سفارش خود را ثبت کنید و پیشنهاد قیمت شرکت خدمات اسباب کشی را بشنوید.  با آگاهی کامل و و جستجوی هوشمندانه  می‌توانید مناسب ترین اپلیکیشن حمل بار یا شرکت برای اتوبار و اثاث کشی را در کنار خود داشته باشید.

چرا هوم سرویز را به عنوان اپلیکیشن حمل بار انتخاب کنیم؟

تیم هوم سرویز با کمک گیری از متخصصین این رشته که تبحر و تخصص لازم در این زمینه را دارا می باشند، آماده ارائه خدمات حمل بار با وانت و نیسان در سراسر تهران می باشند. تعهد همیاران هوم سرویز به ترخ اتحادیه موجب شده که خدمات حمل و نقل ، با نرخ کرایه وانت بار ارزان و در عین حال تضمینی ارائه شود.
تمامی هزینه حمل بار با وانت و نیسان و خاور به صورت کاملا واضح در اپلیکیشن حمل بار با وانت و نیسان هوم سرویز آورده شده است. همچنین قبل از تصمیم قطعی شما می توانید با مشاورین ما در جهت حمل بار مشورت کنید و قیمت نهایی را جویا شوید و سپس تصمیم قطعی بگیرید.
همیار شماییم تا پایان سرویس...
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi