header

حمل بار با وانت و نیسان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

حمل بار با نیسان و وانت ارزان و تضمینی

شرایط سرویس حمل بار با وانت و نیسان

• چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

• تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود اشیای حجیم در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

• در صورتیکه جابجایی بار نیازمند عبور از محدوده طرح ترافیک باشد، هزینه طرح ترافیک در مبلغ نهایی محاسبه می شود.

• مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی حمل بار با وانت و نیسان

حمل بار با نیسان و وانت

دغدغه ی بسته بندی از یک سمت و جستجو شرکت وانت بار تهران ، از سمت دیگر از مواردی هستند که به نگرانی های افراد خانواده اضافه می کند. لذا پیدا کردن وانت بار ارزان و تضمینی مهمترین قسمت کار در هنگام جا به جایی وسایل نظیر مبلمان یا اسباب کشی ، خواهد بود.

برای جابجایی های سبک مانند حمل بار به شهرستان و یا حمل وانت بین شهری معمولا به استفاده از وانت بار یا نیسان بار پیشنهاد می شود. زیرا تفاوت بالایی در نرخ کرایه وانت بار در مقایسه با خاور وجود دارد. همچنین در صورتی که فقط مایلید وسیله ای را جهت تعمیر، تعویض و یا حتی فروش به مکان دیگری انتقال دهید. قطعا بهترین انتخاب حمل بار با وانت و نیسان است.

وانت بار ارزان و تضمینی هوم سرویز

شاید کسانی در ادامه این مبحث بگویند که هیچ ارزانی بی دلیل نیست .اما هدف ما از مطرح کردن وانت بار ارزان غرب تهران  ، و وانت بار ارزان شمال تهران در واقع  نرخ کرایه حمل بار منصفانه است.  که بر اساس نرخ اتحادیه حمل بار، نرخ مشخصی برای حمل بار به شهرستان  و نرخ کرایه حمل بار در تهران داشته باشد.

با توجه به گرانی بنزین و نرخ های نجومی که امروزه مطرح می شود. کمک گیری از وانت بار اسنپ که نرخی مشخص و از پیش تعیین شده دارد. شما را از سردرگمی و ابهام نجات خواهد داد.

حمل بار با نیسان در تهران

حمل بار با وانت در تهران به دلیل قیمت حمل بار پایینتر یک انتخاب معقولانه و قابل دسترس است. با استفاده از اتوبار مطمئن می توانید با خیال راحت از ایمن بودن حمل بار با وانت و نیسان مسئولیت وسایل خود را به رانندگان این وسایل نقلیه بسپارید.  میتوانید مطمئن باشید که حمل بار با وانت پیکان و نیسان به بهترین نحو ممکن انجام می شود. همچنین قیمت حمل بار با وانت بر اساس نرخ اتحادیه  و مسافت طی شده داخل شهری یا قیمت حمل بار به شهرستان برای شما در نظر گرفته می‌شود.

حمل بار با وانت بین شهری  

امروزه پیشرفت علم و فناوری سخت ترین کارها را آسان کرده است. در صورتی که نیاز به حمل بار با وانت یا نیسان داشته باشید. با یک سرچ کوتاه با انبوهی از اسم موسسات حمل بار  مواجهه می شوید. این موسسات تحت عنوان الو وانت و یا وانت بار اسنپ  فعالیت می کنند. اما  تشخیص اینکه کدام یک از این الو وانت ها دارای اعتبار هستند و مناسب ترین گزینه جهت وانت بار اسنپ هستند کار چندان راحتی نیست.

نکته مهم : هیچ گاه به موسسات و شرکت های حمل بار دوره ای، که زیر نظر هیچ ارگانی نیستند، اعتماد نکنید. این افراد و شرکت ها با هدف سودجویی و به صورت فصلی شروع به کار می کنند. همچنین در صورت نارضایتی شما و اعمال خسارت عمدی و یا سهوی به وسایل شما ، شامل هیچ گونه بیمه ای نمی باشند. و مسئولیتی را قبول نمی کنند.

حمل بار با نیسان به شهرستان

یکی از نکات مهم در حمل بار با وانت توجه به مجوز شرکت است. گاهی درخواست نیسان برای حمل بار از اتوبارهای نا معتبر عواقب بدی را به دنبال دارد. گاهی تعدادی از وانت تلفنی ها با استفاده از القاب وانت بار ارزان اقدام به فعالیت می کنند. متاسفانه این وانت بار تلفنی بدون دریافت بارنامه و یا عدم دقت و توجه در نحوه بستن و حمل بار در وانت و نیسان موجب بروز ایرادات مختلف خواهند شد. از مواردی در هنگام استفاده نیسان وانت تلفنی برای حمل اثاثیه انتظار می رود. گم شدن وسایل در اسباب کشی یا آسیب دیدن وسایل است.  

ولی موسسات حمل بار تایید شده و دارای سابقه فعالیت ، زیر نظر ارگان های دولتی فعایت می کنند. با پشتیبانی قوی و 24 ساعته، امکان هرگونه خسارت در هنگام اسباب کشی با نیسان بار یا سایر وسایل نقلیه را پیش بینی می کنند. بدین ترتیب از وارد شدن ضرر و زیان به شما جلوگیری خواهند کرد.

حمل بار با وانت و نیسان یک کار تخصصی است :

همیشه به خاطر داشته باشیم الزاما هر فردی که دارای وانت یا نیسان است.  قابلیت و مهارت حمل بار و اثاثیه را ندارد و مناسب حمل بار با وانت و نیسان نیست. به طور مثال فردی که از نیسان بار، جهت جابجایی میوه و یا مصالحی نظیر آهن و آجر استفاده می کرده است . به یک باره توانایی و تجربه لازم جهت حمل بار و اثاثیه را ندارد.

شاید این افراد،  نرخ کرایه وانت بار ارزانی ارائه دهند ، ولی ممکن هست که شما را متحمل ضررهای بالاتری کنند. و موجب خسارت به وسیله های شما شوند.

نحوه ی بسته بندی وسایل ، چیدمان بسته های اثاثیه  و وسایل حجیم تر در نیسان یا وانت بسیار در امنیت به مقصد رسیدن وسایل اهمیت دارند. در نهایت نحوه ی رانندگی صحیح و مسیر شناسی ، از اصول اساسی الو وانت حمل اثاثیه منزل هستند.

نرخ کرایه وانت بار اسنپ  و نیسان بار چگونه تعیین می شود؟

نحوه محاسبه هزینه باربری بر اساس موارد زیر تعیین کی شود.

  • تعداد کارگر مورد نیاز جهت حمل و نقل و جابجایی
  • نرخ کرایه وانت بار بر اساس کیلومتر
  • تعداد طبقات مبدا و مقصد جهت جابجایی موارد حجیم
  • در صورت نیاز به سرویس بسته بندی وسایل، مبلغ به صورت مجزا محاسبه و اعلام می شود.

قیمت حمل بار با نیسان

یکی از مهمترین عوامل در انتخاب وانت بار تلفنی یا نیسان وانت ،  قیمت حمل بار با نیسان است. میزان ساعات که نیسان یا وانت در اختیار شماست. فاصله مبدأ تا مقصد. حجم وسایل و تعداد کارگر مورد نیاز که ارتباط مسقیم با یکدیگر دارند و در نرخ کرایه نیسان تاثیر گزارند. با استفاده از اپلیکیشن حمل بار هوم سرویز  می‌توانید قیمت حمل بار با وانت مزدا و یا نیسان به رایگان مطلع شوید.

با پاسخ به چند سوال ساده  پیرامون مسائلی که مطرح شد می توانید سفارش خود را ثبت کنید.  منتظر پیشنهاد قیمت حمل بار با نیسان از سمت ما باشید.

حمل بار با نیسان در سراسر تهران و به شهرستان ها توسط هوم سرویز

حمل بار با نیسان شمال تهران مناطق ولنجک، الهیه و سایر قسمت ها و یا حمل بار نیسان شرق تهران مانند وانت بار تهرانپارس، حمل بار غرب تهران مناطق صادقیه و غیره توسط تیم هوم سرویز پوشش داده می شود. همچنین در صورتی که حمل بار با نیسان به شهرستان همانند هشتگرد و یا حتی حمل بار به اصفهان ، حمل بار به مشهد و سایر شهرستانها نیاز دارید دکمه ثبت سفارش را فشار دهید.

چرا هوم سرویز را به عنوان اپلیکیشن حمل بار انتخاب کنیم؟

تیم هوم سرویز با کمک گیری از متخصصین این رشته که تبحر و تخصص لازم در این زمینه را دارا می باشند، آماده ارائه خدمات حمل بار با وانت و نیسان در سراسر تهران و شهرستان می باشند. تعهد همیاران هوم سرویز به ترخ اتحادیه موجب شده که خدمات حمل و نقل ، با نرخ کرایه وانت بار ارزان و در عین حال تضمینی ارائه شود.

تمامی هزینه حمل بار با وانت و نیسان به صورت کاملا واضح در اپلیکیشن حمل بار با وانت و نیسان هوم سرویز آورده شده است. همچنین قبل از تصمیم قطعی شما می توانید با مشاورین ما در جهت حمل بار مشورت کنید . قیمت نهایی را جویا شوید و سپس تصمیم قطعی بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi