header

آزمایش اثربخشی واکسن کرونا

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت آزمایش اثربخشی واکسن کرونا

شرایط سرویس آزمایش اثربخشی واکسن کرونا

• خدمات آزمایش و نمونه گیری در محل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق واتس اپ یا به صورت پیک می باشد.

• در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از آزمایشگاه های مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

• پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی آزمایش اثربخشی واکسن کرونا

آزمایش اثر بخشی واکسن کرونا در محل

همانطور که مصیبت همه گیری کرونا گریبان گیر همه ی ما شده است. در این بین واکسیناسیون کرونا بهترین و کارآمد ترین چیزی است که در حال اتفاق افتادن است. اما با تعدد در واکسن های تایید شده همواره نگرانی هایی از میزان اثربخشی واکسن کرونا وجود دارد. با توجه به جهش پیدا کردن ویروس کرونا باید همواره از این بابت، که بدن شما در مقابل این بیماری مصونیت دارد یا خیر اطمینان کسب کنید. این اطمینان به وسیله آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا و انجام آزمایش نوترولایز به دست می آید. هر واکسنی، تفاوتی ندارم سینوفارم، آستارازنکا یا اسپوتینگ و غیره همه به میزان متفاوتی در مقابل این بیماری مصونیت ایجاد می کنند. با توجه به خبرهایی ضد و نقیضی که همواره به گوشمان می رسد طبیعی است که بخواهیم به وسیله  تست آنتی بادی کرونا و از میزان  اثربخشی واکسیناسیون کرونا موجود در بدنمان مطلع شویم.

آزمایش نوترولایز چیست؟

تست نوترولایز یا تست آنتی بادی خنثی کننده ویروس کرونا قابل اطمینان ترین آزمایش مورد تایید FDA اروپا است. این آزمایش در واقع بیان کننده این موضوع است که آیا آنتی بادی خنثی کننده ویروس کرونا در بدن شما موجود می باشد و یا خیر!!!

همواره شایعه هایی از میزان اثربخشی واکسن کرونا وجود دارد. این شایعه ها پیرامون افرادی است که ممکن است پس از 6 ماه  از دریافت واکسن دوباره مبتلا شوند و اثربخشی واکسیناسیون آنها کاهش چشم گیری پیدا کند و عملا کارایی نداشته باشد. از این رو به همه افرادی که تزریق واکسن را انجام داده اند و یا در دوره بهبودی از ویروس کرونا هستند پیشنهاد می شود، تست نوترولایز را انجام دهند تا از وضعیت آنتی بادی های موجود در بدن خود مطلع شوند.

  • کاملا تاکید می کنیم که این آزمایش از تست pcr کرونا کاملا جدا است و در واقع تست پی سی آر جهت اطلاع از خود بیماری در بدن و تست آنتی بادی کرونا و آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا در ارتباط با اطلاع از پادتن های درمان بیماری در بدن استفاده می شود و اطلاعات کافی از عملکرد ویروس فعال ارائه نمی دهد.

آزمایش آنتی بادی کرونا چیست؟

بعد از اولین دوز واکسن و همچنین بعد از دومین دوز واکسن تست اثربخشی واکسن کرونا باید انجام شود. این آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا نشان می دهد که بدن شما در پاسخ به واکسیناسیون عملکرد صحیح و کارآمدی داشته است یا خیر. در این آزمایش آنتی بادی خنثی در مقابل ویروس کرونا اندازه گیری می شوند. زیرا که ممکن است درصد کمی از افراد پس از دریافت واکسن مصونیت کامل پیدا نکنند. البته این درصد بسیار پایین است اما خوب اطلاع از این وضعیت در نحوه رفتار و عملکرد فرد بسیار موثر می باشد.

با توجه به کشف انواع واکسن کرونا در کمتر از یکسال هنوز تمام جوانب واکسیناسیون مورد بررسی قرار نگرفته است. در واقع عملکرد واکسن کرونا مانند واکسن آبله ها طی سالها آزمایش خود را پس نداده است. از این رو واکسن کرونا نیز باید بر روی افراد مختلفی انجام شود و نتایج اثربخشی واکسن کرونا بررسی شود. این نتایج تنها به وسیله آزمایش اثربخشی واکسن کرونا، تست نوترولایز و تست آنتی بادی کرونا بررسی می شوند.

آزمایش آنتی بادی  کرونا خنثی برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟

کسانی که هر کدام از انواع واکسن های تایید شده را دریافت کرده اند و در محیط های آلوده بیشتری مانند مراکز درمانی ، بانک ها موسسات و غیره هستند، باید اطلاع دقیق تری از میزان آمادگی بدن خود پیدا کنند. در نتیجه انجام آزمایش آنتی بادی واکسن کرونا در ایجاد اطمینان از سلامت فرد اطلاعات قابل قبولی ارائه می کند. همچنین افرادی که دوره بیماری خود را گذرانده اند و مدتی است که بهبودی کامل پیدا کرده اند می توانند با انجام آزمایش نوترولایز از میزان آنتی بادی که سیستم ایمنی بدن در مقابل این بیماری آزاد کرده است نیز مطلع شوند. زیرا که آنتی بادی واکسن کرونا بین یک تا سه هفته بعد از ابتلا به بیماری در بدن ایجاد می شوند. متاسفانه هنوز اطلاع دقیقی از زمان باقی ماندن آنتی بادی خنثی کننده کووید بعد از ابتلا به عفونت و واکسیناسیون و همچنین محافظت از عفونت و ابتلای مجدد فرد در آینده در دسترس نیست.

همچنین افرادی که به کرونا ویروس مبتلا شده اند تا بهبودی کامل نمی توانند واکسن دریافت کنند. ازین رو با انجام این تست اثربخشی واکسن کرونا می توانند اطلاع پیدا کنند که کی مجاز به دریافت واکسن کرونا خواهند بود.

آزمایش نوترولایزر و آنتی بادی کرونا چگونه انجام میشود؟​​

تست آنتی بادی خنثی کننده یا آنتی بادی نوترولایز دو عامل تعیین کننده مهم محافظت بدن در برابر عفونت در آینده می باشند . آزمایش نوترولایزر یک آزمایش خون ساده است و تفاوتی با دیگر آزمایشات خون ندارد. به همین ترتیب انجام آن نیز بسیار سریع و آسان است. با  کمک هوم سرویز شما می توانید بدون مراجعه به آزمایشگاهها از خدمات آزمایشگاهی هوم سرویز بهره مند شوید. متخصصین ما جهت نمونه برداری خون در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

آزمایش اثربخشی واکسن کرونا در منزل با هوم سرویز

آزمایش اثربخشی واکسن کرونا به راحتی در منزل قابل انجام است. این آزمایش ساده اطلاعات دقیق و شفافی به افراد ارائه می دهند. با انجام آزمایش نوترولایزر در منزل یا آزمایش آنتی بادی کرونا می توان به فرد در دریافت دوز تقویت کننده واکسن برای حفظ ایمنی

جهت اطلاع از هزینه تست اثربخشی واکسن کرونا و دریافت مشاوره می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در صورت رضایت شما همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت انجام آزمایش اعزام خواهند شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi